Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Обпалюють піщані вітри бажання ...
Відбилися хвилями, що кинули тінь розгорається вогню в моє серце
Співай для мене пісню про лику життя, співай для мене мелодію про міражі любові ...

Залиш мені моє серце Португалія

Днів: 18
Львів -Вроцлав-Ерфурт-Руан-Сан-Себастьян *-Сен-Мало-Бордо-Аркашон * -Сант-Себастьян-Порту- Коїмбра-Томар * -Ліссабон- -Обідуш * -Фатіма * -Севілья-Узбережжя Коста дель Сіль-Марокко * -Кордоба * -Гранада-Валенсія * -Авіньон-Ле Бо Прованс- Оз.Гарда-Егер-Львів
Іспанія
Італія
Німеччина
Польща
Португалія
Франція

Квітень '18

МП 26 08:30

Липень '18

  15 08:30

Серпень '18

  11 08:30

Вересень '18

  15 09:30
МП−Травневі свята

Франція, Іспанія, Італія + Марокко

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ

Ми не знали один одного до цього літа ... Відпочивали по світу на землі і в раю ...
І зовсім випадково ми взяли квитки ... На сусідні крісла .... У Португалію ....
І ... моє серце зупинилося, Моє серце завмерло


Можливість відвідати Марокко!

У вартості: Квіткове місто – Ерфурт, Місто ста веж Руан, Смарагдовий берег Франції в Сен-Мало,
Бордо – столиця Аквітанії, Країна Басків і Сан-Себастьян, Порту – північна столиця Португалії,
Коімбра – перша стрлиця, Баталья, Назаре, Обідуш, столиця Андалусії Севілья, По вуличкам Ліссабона,
Прованс – Авіньон, Ле-Бо-де-Прованс, Озеро Гарда- Бардоліно, Серміоне


У подарунок - дегустація вин та гуляш в Егері!

У програмі туру: Береги Нормандії: Довіль, Онфлер, Трувіль, Восьме чудо світу -Мон-Сен-Мішель,
Срібний Берег Атлантичного океану і Аркашонський Залив, Брага, Bom Jesus, Гімараєш, Сінтра,
Мис Рока Лісабонська Рів'єра. Кашкайш і Ешторіл, Королівський Алькасар в Севільї, Серце Андалусії Кордова, Палац Альгамбра, Валенсія!
Відпочинок на Океані !!! Лісабонська Рів'єра і Узбережжя Коста дель Соль!


Побачити наяву, то що багатьом і не снилося, що не було в мріях, що не стукало в скло
Моє серце зупинилося ... .. віддихалось трохи .... І знову пішло !!!

День 1.

Львів - Вроцлав

 6:00-8:00 Безкоштовні трансфери на Термінал А
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Переїзд на територію Польщі.
При швидкому перетині кордону. Екскурсія "Священна квітка Європи" (18€/13€). Один з найзеленіших міст Польщі з прекрасною архітектурою і мальовничими куточками.
Ночівля на території Польщі.

День 1 - Львів - Вроцлав День 1 - Львів - Вроцлав День 1 - Львів - Вроцлав День 1 - Львів - Вроцлав
День 2.

Ерфурт

 Сніданок. Переїзд в Німеччину.
Екскурсія "Квіткове місто - Ерфурт". Ерфурт затишно розташувався на берегах річечки Гера, неподалік від Тюрінгського лісу. Місто може по праву називати себе самим «центровим» населеним пунктом країни, тому що, дійсно розташоване в географічному центрі Німеччини. До наших днів Ерфурт зберіг чарівність пізнього Середньовіччя. Ми прогуляємося по вулицях університетського кварталу, побачимо 500-річний дзвін Марія Глоріоза і «житловий міст» крамарів Кремербрюке. Для Німеччини Ерфурт - справжня середньовічна коштовність. Переїзд на ночівлю. Поселення в готель на території Бельгії. Ночівля.

День 2 - Ерфурт День 2 - Ерфурт День 2 - Ерфурт  
День 3.

Нормандія - Руан - Довіль - Трувіль

 Сніданок. Переїзд до Франції.
Франція країна дивна, різноманітна і багатолика .... Наш шлях лежить в Нормандію.
Оглядова екскурсія по місту «Місто ста веж – Руан». Столиця Верхньої Нормандії, Руан являє собою музей шедеврів готики. Руанський великий кафедральний собор Нотр-Дам - один із самих чудових пам'ятників середньовічної архітектури. Безліч цікавих фактів про безстрашних вікінгів, відважну Жанну д'Арк і таємницю символіці готичних соборів, які так любили найбільший з імпресіоністів Клод Моне і перший французький романтик Гюстав Флобер.
Вільний час.
"Берега Нормандії"(41€/36 Квітучий або алебастровий берег Франції - узбережжя Нормандії отримало такі назви через незвичайну красу. Можливість гуляти, купатися і дегустувати місцеву кухню. Ми прогуляємося по розкішному Довілі, пройдемося по пляжу, де бувала Коко Шанель. Відвідаємо мальовничий портове Онфлер. Улюблене місто імпресіоністів з його мальовничими вуличками і найстарішою дерев'яною церквою Франції. Білі прибережні скелі, які неодноразово ставали джерелами натхнення для імпресіоністів - Моне, Будена, Делакруа, Коро, Мане. І на завершення Трувіль - старовинне рибальське селище на березі протоки Ла-Манш. Нам напевно здасться, що ми потрапили в абсолютно інший час. Можливість спробувати смачну місцеву кухню.
Повернення в Руан. Переїзд на нічліг. Ночівля на території Франції.

День 3 - Нормандія - Руан - Довіль - Трувіль День 3 - Нормандія - Руан - Довіль - Трувіль День 3 - Нормандія - Руан - Довіль - Трувіль День 3 - Нормандія - Руан - Довіль - Трувіль
День 4.

Мон-Сен-Мішель - Сен-Мало - Дінан

 Сніданок. Вільний час в одному з містечок Нижньої Нормандії.
Для бажаючих "Восьме чудо світу - великий Мон-Сен-Мішель"(38€/30€). На кордоні Нормандії і Бретані знаходиться одне з найбільш вражаючих і прекрасних споруд, створених людиною. Мон-Сен-Мішель - острів-скеля-абатство. У часи середньовіччя тут була фортеця, яку за десять століть ніхто не підкорив. Магічна чарівність цього місця охопить кожного, хто зможе побачити підступаючий до острова прилив ... Вільний час.
Переїзд в Бретань .... Це регіон романтичного узбережжя, батьківщина Короля Артура, Астерікса та Обелікса, устриць, унікального бретонського пива, млинців з гречаної муки і колишніх піратських міст. Переїзд на знаменитий Смарагдовий берег Франції в Сен-Мало - місто для тих, кого в дитинстві манили пригоди корсарів і морські простори. Можливість скупатися в Атлантичному океані. Зупинка на фотопауза в Дінані - старовинне містечко Бретані, зберіг чарівність міст-ремісників. Ми залишимо тут своє серце і полюбимо Бретань раз і назавжди ... Переїзд на нічліг. Ночівля на території Франції.

День 4 - Мон-Сен-Мішель - Сен-Мало - Дінан День 4 - Мон-Сен-Мішель - Сен-Мало - Дінан День 4 - Мон-Сен-Мішель - Сен-Мало - Дінан День 4 - Мон-Сен-Мішель - Сен-Мало - Дінан
День 5.

аркашон

 Сніданок. Переїзд в Аквитанию.
Цей регіон, розташований він на південному заході країни, французи називають "іншим півднем Франції".
«Бордо - столиця Аквітанії». Цей регіон, розташований він на південному заході країни, французи називають "іншим півднем Франції". Екскурсія по місту Бордо - найпівнічніший з південних міст. Місто володіє монументальним надбанням, яке відображає його історію: багату, метушливиу і завжди торгову. Вільний час.
Для бажаючих Срібний Берег Атлантичного океану і Аркашонскій Залив і можливість викупатися в океані (36€/30€). Огляд найбільшої піщаної дюни в Європі - Дюна дю Пюла. Прогулянка по місту Аркашон - старий курорт, його називають містом 4-х сезонів. Ми під'їдемо до Аркашонської затоки. Нас чекає екскурсія на устричне господарство з дегустацією устриць і білого вина. Можлива прогулянка на катері (доп. Оплата). На узбережжі шумлять сосни, хлюпається море, роблячи набіги на піщані пляжі. Свіжий вітерець несе прохолоду. Райське місце!
Поселення в готель на території Франції.

День 5 - аркашон День 5 - аркашон День 5 - аркашон День 5 - аркашон
День 6.

Сан-Себастьян

 Сніданок. Переїзд в Країну Басків.
Екскурсія по Сан-Себастьяну - один з найбільш елегантних і фешенебельних морських курортів Іспанії, це місто з рисами вишуканості, відмінного смаку й витонченості. Він розташований навпроти Біскайської затоки і оточений зеленими горами. Гармонія і жодної зайвої деталі-такий місто басків з прохолодною вологою погодою, з повітрям, що нагадує морський коктейль, і з дивно чистими вулицями. Старовинна архітектура, сучасні комплекси, мов намальовані строкаті житлові квартали, прекрасні піщані пляжі і природа не дадуть нудьгувати нам в цьому чудовому місті.
Можливість покупатися в океані!
Ночівля на території Іспанії.

День 6 - Сан-Себастьян День 6 - Сан-Себастьян День 6 - Сан-Себастьян День 6 - Сан-Себастьян
День 7.

Гімарайнш - порту - Брага

 Сніданок.
Не так багато місць залишилося на нашій Земній кулі, де збереглася первозданна природа, і де б так дбайливо населення зберігало свої національні звичаї. Самое яскраве місце Португалії - це місто Порту. Саме Порту подарував назву країні Португалії, адже колись він був столицею країни. Від нього ж отримав свою назву напій портвейн. Екскурсія «Порту - північна столиця Португалії». Порту дасть нам можливість відчути дух істиної Португалії. Порту старовинне місто, жвавий і пристрасний. Він повний прекрасних будівель. Прогулюючись по лабіринту вузьких вуличок, між будинками, збудованими в стилі модерн і бароко, ми зможемо насолодитися пишністю і колоритом цього древнього міста. Він нам обов'язково сподобається .... Скуштувати справжній портвейн можна тільки в Порто. Відвідування одного з погребів з виробництва Портвейну (вх квиток).
Вільний час. Можливість покататися по річці Доуро на кораблику під шістьма міськими мостами, і пройти вздовж річки до океану (доп. Плата).
«Тут народилася Португалія» (38€/30€). Брага -століца провінції Мінью, що в народі називають «зелена перлина» і Тут дійсно все зелене - гори, узбережжя і навіть вино. Брага це живе місто, де зустрічаються і гармонують один з одним минуле і сьогодення. Поблизу міста на вершині гори знаходиться природно-архітектурний комплекс храм Бом Жезуш (Bom Jesus), звідки відкривається прекрасний вид на місто. Головним скарбом цього храму є вівтар майстерно виконаний в біблійних мотивах. Гімараєш - колиска португальського держави. Гімараєш - одне з найстаріших міст країни, батьківщина першого короля Португалії Афонсу I Енрікеша, місце, де зародилася португальська державність.
Ночівля на території Португалії.

День 7 - Гімарайнш - порту - Брага День 7 - Гімарайнш - порту - Брага День 7 - Гімарайнш - порту - Брага День 7 - Гімарайнш - порту - Брага
День 8.

Коїмбра - На зорі - Обідуш

 Сніданок. Сьогодні нас чекає чудовий день. Всі вхідні квитки оплачуються самостійно.
Переїзд в Коїмбру. Екскурсія «Коїмбра - перша столиця». Історія Португалії немислима без Коїмбри, як і без Порту. Коїмбра стала першою столицею незалежного Португальського королівства і тут народилися майже всі королі з першої, Бургундської, династії. Університет Коїмбри став кузнею кадрів, кузнею літературної португальської мови і центром експансії португальської культури за межі королівства. Тут можна зустріти студентів університету, одягнених в традиційні чорні плащі, прикрашені стрічками. Далі ми заглянемо в затишне старовинне містечко Баталья, знамените своїм монастирем - символом португальської незалежності від Іспанців і є чудовим прикладом архітектури в готичному стилі, одним з семи чудес Португалії. Алкубаса. Історія найвідомішої в Португалії пари, короля Педру I і його коханої Інеш де Каштру. Монастир XIIIв., Центр середньовічної думки, і, як кажуть, точна копія втраченого абатства Клерво. Тут знаходяться різьблені надгробки вічних закоханих - шедеври скульптури португальського середньовіччя. Вільний час для прогулянок. При бажанні групи заїзд в Назаре (18€/10€) - рибальське селище з красивим пляжем. Тут можна побачити рибалок в картатих сорочках, чинящих мережі, жінок в пишних багатошарових спідницях, які як за старих часів розкладають рибу для сушки. Старовинна церква, яка знаходиться прямо в скелі, довгий час була притулком скульптури Діви Марії з Назарету, яка і дала ім'я селищу. Хвилі, хвилі, хвилі !!! А ще дуже смачні морські делікатеси в затишних сімейних ресторанчиках!
Останнім пунктом нашої екскурсії стане місто-казка Обідуш, який 1282 році король Дениші підніс в подарунок своїй майбутній дружині - принцесі Ізабель. Ночівля на території Португалії.

День 8 - Коїмбра - На зорі - Обідуш День 8 - Коїмбра - На зорі - Обідуш День 8 - Коїмбра - На зорі - Обідуш День 8 - Коїмбра - На зорі - Обідуш
День 9.

Лісабон

 Сніданок. Сьогодні нас чекає чудовий день.
Переїзд в перлину міст Португалії, головний порт Піренейського півострова, найзахіднішу з усіх європейських столиць Лісабон. Пішохідна екскурсія «По вуличках Лісабона». Ми пройдемося пішки по пагорбах старого Лісабона, де майже в кожному районі є місце з панорамним видом на набережну і море черепичних дахів. Мозаїчні тротуари та старовинні ліхтарі - природний вигляд незагримованого Лісабону, портового міста родом з давнини. Атмосфера міста пройнята сучасним духом, яскравим, легким, свіжим. Вільний час. Для бажаючих автобусна оглядова екскурсія «Лісабон - Великі відкриття»(26€/21€). Величний монумент Маркіза Помбала, Площа Россіу, Площа Комерції, Тріумфальна арка. Алфама вразить своєю первісною і контрастом. Саме звідси бере свій початок римський, потім арабська і пізніше християнський Лісабон. Проїжджаючи заплутаними вуличками Алфами, ми зануримося в романтичну атмосферу старого міста. Відвідаємо кафедральний собор Се і подивимося на історичний центр Лісабона з мальовничою оглядового майданчика Носса сеньеров ду Монте. З Алфами ми попрямуємо в одне з найкрасивіших районів Лісабона - дивовижний Белен. Монастир Жеронімуш - перлина унікального португальського архітектурного стилю «Мануеліно», символ Португалії - Беленськая вежа і величний Пам'ятник Першовідкривачам. А в самому старому кафе Португалії ми зможемо насолодитися смаком знаменитого на весь світ лакомства-пашту ді Белем (Pasteis de Belem) з чашечкою ароматної кави (оплата самостійно).
«Про що плаче Фаду» (дод. Оплата.). Давайте проведемо вечір там, де перед нами запалять свічки, наллють келих вина і заспівають душевну пісню. Ночівля на території Португалії.

День 9 - Лісабон День 9 - Лісабон День 9 - Лісабон День 9 - Лісабон
День 10.

Синтра - мис Рока

 Сніданок. Вільний час в Лісабоні.
«Перлина Португалії - Синтра»(60€/46€+вх.квиток). Місто і його пагорби усіяні казковими палацами і фантастичними віллами, що зачаровують відвідувачів протягом століть. Римляни зробили це місце культом поклоніння місяцю і назвали його "Синтія" на честь богині Місяця. За ними були маври, які побудували замок на пагорбі, палац, і кілька фонтанів по всьому місту. Відомий британський поет і мандрівник лорд Байрон писав, що місто "можливо, у всіх відношеннях є самим чудовим в Європі", називав його "славний Едем".
На вибір: Відвідування романтичної, повної загадок садиби Кінта Де Регалейра XVII століття. Потемнілий від часу і вологи палац, особливо романтично виглядає на тлі яскравої тропічної зелені. На різних рівнях парку розкидані балкони, бельведери, альтанки, гроти, скульптури і крихітні озерця. Вільний час. Або Палац Пена (вх квиток оплачується додатково.). Найвідоміший палацово-парковий ансамбль Португалії. З яскравими різнобарвними стінами, який поєднує в собі відразу кілька несумісних архітектурних стилів, палац, побудований королем Фердинандом II, напевно, є єдиним подібним спорудженням у всьому світі. Далі нас чекає Мис Рока - найзахідніша точка Європи. Серпантин гірської дороги виводить на вершину мису Рока, звідки відкриваються запаморочливі види на океан. Далі - Лісабонська Рів'єра. Кашкайш і Ешторіл-чудові курорти. Розкішні вілли, евкаліптові гаї, кращі пляжі центральної частини країни, одне з найвідоміших казино. Повернення Лісабон. Ночівля в Португалії.

День 10 - Синтра - мис Рока День 10 - Синтра - мис Рока День 10 - Синтра - мис Рока День 10 - Синтра - мис Рока
День 11.

Севілья

 Сніданок. Переїзд в Іспанію.
Нас чекає столиця Андалусії Севілья. Тут все саме-саме-саме. Сама захоплююча корида, найпристрасніше фламенко. Найдорожчі і розкішні палаци севільської знаті, найбільший готичний собор, найкрасивіша церква, сама неповторна архітектура, найзнаменитіші пам'ятники, охоронювані Юнеско. Оглядова екскурсія. Ми полюбимо Севілью за один день. Вільний час. Для бажаючих:
«Королівський Алькасар»(46€/38€). Можливість познайомитися зі стилем життя родовитої іспанської знаті. Протягом шести століть палац Алькасар залишався резиденцією іспанських королів.
Переїзд на узбережжя Коста дель Соль. Розміщення в готелі або апартаментах.
Курорти Коста-дель-Соль, в перекладі з іспанської «Сонячний берег», вважається самим фешенебельними в Іспанії. Це узбережжі вибрали для своїх резиденцій багато голлівудських зірок, тут шикарні пляжі і королівський відпочинок. Відпочинок на узбережжі Коста дель Соль.
Ночівля на території Іспанії.

День 11 - Севілья День 11 - Севілья День 11 - Севілья День 11 - Севілья
День 12.

Кордова

 Сніданок. Відпочинок на морі на узбережжі Коста дель Соль. Для бажаючих запрошуємо на екскурсії:
Коста-дель-Соль ... При одній згадці цієї назви відразу стає тепло на душі і в пам'яті спливають сонячні картини середземноморського узбережжя, безтурботного відпочинку і вічного свята!
«Традиції вина і хамон» (оплата в залежності від кількості осіб). Згадки про малагскі винах ми все ще в дитинстві читали в романах Стівенсона - там пірати пили «малáгу». Так, вино з Малаги відоме з давніх пір жителям Старого і Нового Світу. Ми продегустуємо найзнаменитіші вина і отримаємо масу задоволення. А далі - гордість Іспанії - хамон! Його треба вміти дегустувати, як треба вміти дегустувати хороше вино!
«Серце Андалусії Кордова» (46 € / 36 €). Минаючи родючі долини, виноградники і здаються безкрайніми оливкові поля, ми потрапимо в серці Андалусії - Кордову. Тут найбільша і стародавня мечеть Європи, старовинний білий квартал Худерія. Стіни Алькасара щорічно притягують мільйони відвідувачів з усього світу. Кордова одна з перлин Андалусії, це не тільки історичний і культурний центр Іспанії, це просто неймовірно гарне, затишне і привабливе у багатьох відношеннях місто, тут дуже помітний для ока колишій арабський вплив.
«Білі села Андалусії» (46€/36€). Білосніжні, затишні поселення розкинулися серед гірських масивів, живописно вписуючись своєю архітектурою в прекрасний природний ансамбль. У кожного містечка своя історія, свої особливості, свої визначні пам'ятки. Ронда - справжня Андалусія, місто над прірвою, в якому збереглися як арабські, так і римські побудови. Одне з найбільш пам'ятних місць, своєрідна візитна картка цього міста - Новий Міст! Звідти відкриваються просто приголомшливі види на околиці, та й сам міст являє собою настільки величне видовище, що спочатку навіть не віриться, що його створили люди! А миле, ніжне село Саара дивує своїми природними ландшафтами, розташовуючись на вершині гори, біля підніжжя якої красується бірюзове озеро. Сетеніль - уявіть собі місто в скелі! Таке важко уявити!
Для відвідування цієї екскурсії необхідно відкриття візи! Можна замовити тільки при бронюванні туру!
«Королівство Марокко» (88 € + віза). Групова екскурсія в Марокко. Танжер - один з найдавніших міст Марокко, розташований на березі бухти біля підніжжя пагорбів, в тому місці, де Атлантичний океан зустрічається з Середземним морем. Танжер пов'язує Європу та Африку, Середземне море і Атлантичний океан, тому тут змішані марокканська, європейська і африканська культури. Подорож в Танжер являє собою унікальну можливість поринути в атмосферу східного міста.
Повернення на курорт. Ночівля на території Іспанії.

       
День 13.

 Сніданок.
Відпочинок на узбережжі Коста дель Соль.
Ночівля на території Іспанії.

День 14.

Гранада

 Сніданок. Переїзд в Гранаду.
Екскурсія «Гранада - місто, на трьох пагорбах» Зал юстицій, зал послів, гіпсовий дворик, дворик дівчат - життя і долі цілих поколінь. Гранада – місто на трьох пагорбах, які згідно з легендою, своєю формою нагадували відкритий гранат, звідси і назва цього міста. Тут гармонійно поєднуються незвичайної краси пейзажі, будівлі старовинної архітектури, різні релігії та культури. Тут можна побачити як андалузький фламенко так і східний танець живота. Місто, в якому все співає «від води фонтанів, до листя дерев» ....
Можливість відвідати цю екскурсію тільки при замовленні туру і оплаті заздалегідь - при замовленні туру. На місці дозамовити не можна
«Палац Альгамбра»(46€/38€+вхідний квиток). У перекладі з арабської його назва означає «червоний камінь». Альгамбра не просто палац, це місто, що підноситься над старою Гранадою – древньою столицею емірів і султанів. Біля підніжжя стін розбиті сади, зведені павільйони. Все місто пронизане неповторною атмосферою старовини. Хитромудра ажурна обробка каменю створює відчуття легкості, палац втілив у собі кращі риси арабського зодчества і європейського Ренесансу. Ночівля на території Іспанії.

       
День 15.

Валенсія

 Сніданок. Переїзд по Іспанії. При бажанні групи заїзд в Валенсію і екскурсія.
«Валенсія - неймовірна, але реальна» (21€/21€, трансфер 16€). Історія Валенсії налічує більше 22 століть. Римляни, варвари, маври, іспанці залишили свій слід в історії міста. Розквіт Валенсії припадає на XV-XVII століття, саме тоді королівство Валенсія стає одним з найважливіших центрів європейської торгівлі. Сьогодні Валенсія - це другий за величиною порт Іспанії. Маври називали Валенсію з її м'яким кліматом і прекрасною природою раєм на землі. Ритм життя тут по-південному неквапливий - трохи курортний, трохи провінційний. Тут прекрасна архітектура, свіже повітря, багато зелені. Валенсія нам сподобається своєю історією, сонячними пляжами з ніжним, золотистим піском і привітним прийомом. Поселення в готель. Ночівля на території Іспанії.

День 15 - Валенсія День 15 - Валенсія День 15 - Валенсія День 15 - Валенсія
День 16.

Прованс - Авіньйон - Ле-Бо-де-Прованс

 Сніданок.
А сьогодні нас чекає незвичайна Франція. Та Франція, що надихала Ван-Гога і Сезанна, та Франція, що дала життя плеяді знаменитих художників. Це - Прованс. Прованс дуже різноманітний: безкраї виноградники, сріблясті пагорби оливкових гаїв, лавандові долини, величезні скелі, кипариси, блакитне небо .... Провансальські дороги дуже мальовничі, провансальська кухня чудова, провансальське вино прекрасне. Ласкаво просимо в Прованс! Спочатку Авіньйон. Надзвичайне місто в Провансі, де протягом століття знаходився папський двір. Другий Ватикан. Старовинні вулички, церкви, Папський Палац. Ми піднімемо на пагорб Роше де Будинок, де перед нами відкриється прекрасний вид на міст святого Бенезета, на річку Рону і Віль Новина дез Авіньйон. Продовжиться екскурсія в Ле-Бо-де-Прованс, одному з найкрасивіших сіл Франції, середньовічна фортеця якої надихнула Данте на зображення пекла в «Божественній комедії». В Бо виникає найпрославленіший у всьому Провансі «двір любові»: тут куртуазна поезія трубадурів оспівувала любов в її найвищих і благородних проявах. Він поєднує в собі пам'ятники далекого минулого і сучасні споруди, виконані в провансальських традиції. Дегустація провансальських солодощів. Можливість пообідати (доп.опл).
Переїзд в Італії. Ночівля на території Італії.

День 16 - Прованс - Авіньйон - Ле-Бо-де-Прованс День 16 - Прованс - Авіньйон - Ле-Бо-де-Прованс День 16 - Прованс - Авіньйон - Ле-Бо-де-Прованс День 16 - Прованс - Авіньйон - Ле-Бо-де-Прованс
День 17.

озеро Гарда - Верона

 Сніданок. Переїзд по Італії.
Нас чекає шедевр природної краси - озеро Гарда. У самій південній частині озера розташовується справжній шедевр архітектури, місто-фортеця восьмикутної форми, скарбниця культури і мистецтва на південному краї «оливковою Рив'єри» - містечко Пескьера дель Гарда. Відпочинок на озері.
«Найцікавіше на озері Гарда» (30€/26€ + вхідний квиток). Лацізе -перше незалежне містечко в Італії. У маленькому порту знаходиться старовинна церква С. Миколая, покровителя моряків, середньовічний замок зачарує своєю високою вежею із зубцями у формі "ластівчин хвіст". Потім переїзд в містечко Бардоліно. Бардоліно оточене виноградниками, і тут виробляють однойменне вино. Знайомство буде неповним без дегустації вин і місцевих делікатесів. Тут так само виробляють оливкову олію відмінної якості і є музей історії виробництва оливкової олії. Вино і олію можна придбати безпосередньо від виробника. А тепер знайомство з перлиною озера Гарда - казковим курортним містечком Сірміоне. Через ворота древнього замку, оточеного водою, ми потрапимо в Сірміоне. Середньовічний вигляд міста і атмосфера древньої епохи роками надихали письменників. Мальовничі вулички із затишними ресторанами, прикрашені квітами охайні будинки. І найсмачніше морозиво. Можлива прогулянка на катері (доп оплата).
Або "Верона-столиця закоханих" (30€/26€). Сьогодні перед нами відкриються «Ворота Італії". Це надзвичайно благородне місто приховує за своїми витонченими фасадами багатовікову історію і свої таємниці. Потрапляючи сюди, відчуваєш свою причетність до Великого і Вічного .... У Верону приїжджають справжні романтики і блукають прохолодними вуличками, сподіваючись зустріти таке ж кохання, як в героїв Шекспіра ...
Ночівля на території Угорщини.

День 17 - озеро Гарда - Верона День 17 - озеро Гарда - Верона День 17 - озеро Гарда - Верона День 17 - озеро Гарда - Верона
День 18.

Егер - Львів

 Сніданок. Переїзд по Угорщині.
Заїзд в Егер на дегустацію егерських вин і надзвичайно смачний гуляш в Долині Красунь !!! Найвідоміше вино - «Бича Кров», а найприємніше - «Егерська Дівчина». Запрошуємо! Чудове закінчення нашої подорожі!
Виїзд в Україну. Перетин кордонів. Можливо від'єднання від групи в Стрию.
Час прибуття до Львова орієнтовно 24:00 (залежить від кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». До нових зустрічей!

Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
На екскурсії поширюється знижка - 10%.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
Знижка 10% на перші три екскурсії, оплачені до виїзду на групу не поширюється.
При бронюванні 4 і більше екскурсій, знижка 10% поширюється.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).  


Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Стоимость тура ВКЛЮЧАЕТ:
• В случае, когда возраст туриста более 60 лет, необходимо дополнительно уточнить размер доплаты страхового платежа.
• Проезд по маршруту автобусом туркласса
• Сопровождение гида-руководителя по маршруту
• Проживание в отелях 3* с завтраками.
• Экскурсии по программе
Стоимость тура НЕ ВКЛЮЧАЕТ:
• Городской налог (city tax) в отелях (оплачивается на месте)
• Факультативные экскурсии
• Проезд в общественном транспорте
• Личные расходы (обеды, ужины, сувениры).
• Входные билеты в экскурсионные объекты.
• При отсутствии биометрического паспорта
• Консульский сбор 35€.
• Визовый центр 25€.
• Визовые услуги 10€.
• Аренда наушников на весь маршрут 16Є(оплата на маршруте).
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Одеса - Львів!
580 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Київ - Львів!
380 грн.
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
0.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Додаткова ніч у Львові. Кімнати окремого типу

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
28.04.18 - 11.05.18
22.08.18 - 28.08.18
200 грн.
200 грн.
230 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків на Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.
Індивідуальна екскурсія по Львову. Індивідуальна пішохідна екскурсія по Львову (3 години).
1-3 людини за екскурсію. Початок екскурсіїї на залізничному вокзалі.
300 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: