Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Ельфи в царство фіордів запрошували,
Тролі по доріжці проводжали, красу нам показали!
Водоспади граціозно дивували, льодовики у всій красі сяяли!
... Не забуду ніколи, як я співав такі ось слова:

Земля Скандинавських казок!

Днів: 11
Львів - Варшава - Гданськ - Кальмар - Стокгольм - Упсала – Сигтуна - Крістіасунд - Олесунн - льодовик Бріксдайл - Флом - Осло - Гетеборг - Копенгаген - Львів
Данія
Норвегія
Польща
Швеція

Квітень '18

СПО 7 09:30 МП 29 09:30

Травень '18

  20 08:30

Червень '18

  10 08:30

Липень '18

  1 06:30   21 08:30

Серпень '18

  5 06:30   19 09:30

Вересень '18

  2 08:30   17 08:30
СПО−Спецпропозиція
МП−Травневі свята

Тур без нічних переїздів!!

У турі ми познайомимося з найвідомішими принадами
Норвегії, Швеції і Данії !!!

зможемо побувати і отримати насолоду від краси:
фіордів: Гейрангерфьорд, Согнефьорда, Неройфьорду і Ослофьорда;
льодовика Бріксдайл;
водоспадів: Кьосфоссен, Твіннефосс, Фата нареченої, Сім сестер і Наречений;
Стіна Тролів, льодовика Бріксдайл, дорога Орлов і Фломській залізниці

а ще насолодиться історією, архітектурою та мистецтвом:
замок Мальброк, Таємний Фрегат Vasa, ратуша в Стокгольмі і Осло, замок Дротнінхольм, Парк скульптур Миллесгарден в Стокгольмі і Густава Вігеланна в Осло, музей народної творчості Норвегії, музей кораблів вікінгів, музей «Кон-Тікі», Замок Шьюлеом, а також неперевершені замки Данії - Кристиансборг, Розенборг, Кронборг, Фредериксборг!

…... Царство смарагдових фіордів, льодовиків і водоспадів чекає нас 

День 1.

Львів - Торунь - Гданськ

 Збір на Львівському залізничному вокзалі. Трансфер на Термінал «А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордону.
Переїзд в місто, де народився Микола Коперник - Торунь. Запрошуємо на екскурсію «Слідами Коперніка» (16Є): будинок і університет Коперніка, Староміська площа, ратуша, костел св. Яна, в якому зберігається знаменитий дзвін "Tuba Dei" (Сурма Господа), другий в країні за величиною після краківського Сигизмунда (7 тонн). Торунь славиться і єдиною в Польщі "пізанської" вежею, лише називається вона тут Krzywa Wieza (крива вежа). Рекомендуємо спробувати один із найсмачніших кулінарних символів Польщі - торунські пряники!
Переїзд в місто неповторної краси - Гданськ. Поселення і ночівля в готелі на території Польщі.

День 2.

Гданськ - Мальборк

 Сніданок. Екскурсія "Золоті Ворота Речі Посполитої"! Старовинна Королівська дорога прикрашена Золотим будинком, Двором легендарного короля Артуса, фонтаном Нептуна, а також Ратушею Старого міста, на площі перед якою місцеві жителі вітали королів! Скарб Гданська - Марьяцький храм - другий за величиною і красі собор в Європі, з вежі якого кожну годину лунає чарівний передзвін. Вільний час.
Запрошуємо на екскурсію «Подорож по середньовіччю - замок Мальброк» (38€/30Є). Середньовічна резиденція Великого Магістра Тевтонського ордена з 700-літньою історією підкорює архітектурною величчю і суворою красою: великі башти і маленькі башточки, фортечні стіни з переходами і бійницями, залізні ворота і підвісні мости зберігають ауру загадковості і чарівності ... А колекції бурштину, старовинної зброї і лицарських обладунків перенесе нас у часи могутності хрестоносців! Повернення в Гданськ.
Переїзд в порт. Нас чекає Швеція - країна де жила велика казкарка Астрід Ліндгрен, дивак Карлсон, і улюблениця всіх дітей Пеппі Довгапанчоха! Ніч на поромі.

День 2 - Гданськ - Мальборк День 2 - Гданськ - Мальборк День 2 - Гданськ - Мальборк День 2 - Гданськ - Мальборк
День 3.

Стокгольм

 Сніданок на паромі (оплачується додатково). Прибуття в порт. Починаємо наше знайомство з країною озер і бурхливих річок, високих гір і тисяч невеликих островів, невеликих сіл і метушливих міст.
Переїзд до столиці Швеції - Стокгольм. Сьогодні нас чекає знайомство з королівської столицею Швеції. Пішохідна екскурсія по центральній частині міста «Gamla Stan -серце Стокгольма». Звідки виникла назва Старе місто? Середньовічні вулички і площі тут мають особливу магію. Прогулюючись по ним, з головою зануримося в атмосферу унікальних і неповторних архітектурних споруд, соборів, пам'ятників і скульптур, які зберегли пам'ять про безліч історичних подій, таємниць і загадок, разючих історій і дивних фактів. Пропонуємо відвідати екскурсії на вибір:
Автобусна екскурсія з фотопауза «Місто на воді - Стокгольм» (26€/21€). Королівський палац, набереженая озера Мелером, фото на тлі озера і Ратуші. Ми піднімемося на оглядовий майданчик, звідки відкриється панорамний вид на місто, побачимо будинок, в якому Нобель винайшов динаміт, Оперний театр на острові Юргарден, посольський квартал, зробимо чудові фотознімки.
«Стокгольмська Ратуша» (18 € + квиток). Це не тільки місце засідань уряду міста, але і місце проведення знаменитого Нобелівського банкету.
«Королівський Стокгольм» (38€/30€). Найбільший за площею діючий Королівський палац Європи. Ми зайдемо в Скарбницю і зможемо дізнатися, чому Шведський король не носить корону на голові.
«Таємний Фрегат Vasa» (18 € + вхідний квиток). Нас чекає єдиний у світі зберігся до наших днів корабель 17-го століття. Він мав уособлювати гордість королівського флоту. Але ... Про це наша історія.
Поселення і ночівля в готелі на території Швеції.

День 3 - Стокгольм День 3 - Стокгольм День 3 - Стокгольм День 3 - Стокгольм
День 4.

Стокгольм

 Сніданок. Вільний час в Стокгольмі. Запрошуємо відвідати:
екскурсію «Легендарні Сигтуна і Упсала» (38€/30€). На березі озера Меларен розташувалась перша столиця Швеції - Сігтуна - «місто-колиска» могутніх воїнів вікінгів. Чарівне провінційне містечко дбайливо зберігає давню культуру і історію ... Далі нас чекає знайомство з красунею Упсалі. Головна окраса міста - Упсальський кафедральний собор. Собор вважається одним з найстаріших храмів країни, а висота 118,7 м робить його найвищим в Скандинавії. Довгий час собор використовували для коронації правителів, а зараз тут проводить служби архієпископ Швеції. Грандіозний собор в готичному стилі вражає розкішшю інтер'єру і тонкістю ручних розписів, які покривають стіни і вівтар. І це ще не все ... адже нас чекає в гості ще й частина старої Упсали з множин старовинних будиночків, храмів і «шведських пірамід", які розкажуть нам свої історії. Переїзд в провінцію Даларна «саму шведську Швецію», де мальовничі вигини озера Силья і гірський ландшафт створюють незабутні краєвиди.
«Королівський Дротнінхольм» (38€/30€). Їдемо на прийом в літню резиденцію королівської сім'ї - палац Дроттнінгхольм Королівський острів - поєднання шарму і натхнення, він запрошує помилуватись шедеврами палацового ансамблю: фонтаном Геркулеса з бронзовими фігурками, Китайським павільйоном, палацовим театром, а також бароковим та англійською парками. Переїзд в готель. Поселення і ночівля на території Швеції.

День 4 - Стокгольм День 4 - Стокгольм День 4 - Стокгольм День 4 - Стокгольм
День 5.

Крістіансунн

 Сніданок. Виселення з готелю. Нас чекає країна ідеальної природи: водоспади і гори, льодовики і північне сонце! На схід від Сонця і на Захід від Місяця - Будинок духів і ельфів, лісовиків і тролів, лисиць і красуні Хулдри. ... Це земля Норвезьких казок! Переїзд в місто, який розташований на чотирьох островах в Атлантичному океані Крістіасунд, столицю регіону Нурмере ... Через колоритні острівні поселення, глибокі фіорди, високі гори ми їдемо в регіон Крістіансунд і Нурмере. Сам місто Крістіансунд, побудований на чотирьох островах у самого океану, а з материком з'єднаний мостами і тунелями.
Для всіх бажаючих рекомендуємо відвідаємо місце неймовірної краси - чудову Атлантичну дорогу (38 € / 28 €), яка удостоєна звання «Проект століття»! Кілька десятків петель по кромці океану, 12 химерно вигнутих містків, протяжність 8 кілометрів пронесуть нас крізь простір, даруючи насичене почуття яскравою краси. Місток за містком і дорога ніби ховається в води океану - захоплення немає меж !!! Але словами всю красу не описати, це потрібно бачити! Фотопауза. Поселення і ночівля в готелі на території Норвегії.
 

День 5 - Крістіансунн День 5 - Крістіансунн День 5 - Крістіансунн День 5 - Крістіансунн
День 6.

Олесунн - Гейрангерфіорд

 Сніданок. Переїзд в місто Олесуннд. Екскурсія «Чудо - місто на трьох островах Олесуннд» (23Є/18Є). Місто в стилі модерн, коли - то був знищений пожежею і ніби казкова птаха Фенікса відродився з попелу в новому вигляді. Місто на березі фьорда, заворожує своєю історією і незвичайною архітектурою, пішохідної вуличкою Гогата, мальовничим каналом Бросюнде, а численні башточки і шпилі, спрямовані в хмари, закрутять голову будь-якому ...
Продовжуємо нашу подорож і їдемо в «країну Тролів» підкорювати відому і загадкову Дорогу Тролів. На нас чекають: одинадцять запаморочливих петель серпантину, підйом з ухилом в 12%, великі і маленькі поворотик на 180 градусів, прекрасний водоспад Стігфоссен ... Незабутній момент: з оглядового майданчика відкриється панорама на всю дорогу тролів! Від такої краси перехоплює подих ... Так! ... Це місце заслуговує статус: одне з найбільш фотографованих місць в Норвегії.
Далі нас чекає один з відрізків «Золотого маршруту» - Гейрангерфьорд. Частина шляху проходить по дорозі Орлов, звідки відкривається чудовий вид на гори і фіорд Хеллесюльта. Назва Гейрангерфьорд: «Ангер» по-Давньонорвезька «фіорд», «Гейр» - «наконечник стріли». Рекомендуємо: захоплюючу подорож на кораблику по Гейрангерфьорду - красивому фіорду в Норвегії (48€/41€). Ми пропливемо по насичено блакитний спокійній гладі фьорда, оточеній стрімкими скелями і засніженими гірськими вершинами, отримаємо задоволення видом гірських річок і фантастичними по красі водоспадами: «Фата нареченої», «Сім сестер» і «Наречений». Поселення і ночівля в готелі на території Норвегії.

День 6 - Олесунн - Гейрангерфіорд День 6 - Олесунн - Гейрангерфіорд День 6 - Олесунн - Гейрангерфіорд День 6 - Олесунн - Гейрангерфіорд
День 7.

 Сніданок. Виселення з готелю. Сьогодні нас чекають гучні водоспади і круті гори, засніжені дороги і льодовики, озера і вже знайомі глибокі фіорди ... Переїзд в царство льодовика Бріксдайл! Бріксдайл - одне з відгалужень гігантського льодовика Йостедалсбреен, найбільшого в Європі. Зупинка на оглядовому майданчику.
Для бажаючих пішохідна прогулянка «Крижане чудо Бріксдайл» (48 € / 30 €). Величезні крижані брили, вік яких перевищує тисячу років, спускаються з висоти 1200 метрів в зелену долину Бріксдайл. Дивлячись на Бріксдайл, найбільше дивуєшся дивовижному кольором льоду: іскристий яскраво-блакитний, бірюзовий, що переходить в синій. Такий лід напевно багато хто побачить вперше в житті. Чисте повітря, напоєне водними бризками водоспадів, додасть нам сили! Після прогулянки ми зможемо посидіти в ресторанчику, випити чашечку кави, покуштувати місцеві делікатеси і продегустувати місцевий напій «Аквавіт». (Важливо: необхідно мати зручне взуття і одяг).
Переїзд в район Согнефьорда. Запрошуємо на вибір відвідати:
поїздка по Фломській залізниці (56 € / 46 €). 20 років будівництва, 20 тунелів довжиною 20 кілометрів, 18 з яких прокладалися вручну. Ми побачимо все най-най: гори, річки, озера, водоспади і фьорди ... Під час зупинки у нас буде час насолодитися водної стихії неймовірної краси - водоспаду Кьосфоссен. І знову в дорогу ... Здається, що більшої краси годі уявити, але за кожним поворотом відкривається нова чудова картина, краща за попередню ...
«Круїз на кораблику» (68€/48€). Два мальовничих рукава Согнефьорда обіймають нас своїми хвилями: вузький Нерейфьорд, обрамлений крутими скелями з водоспадами (фіорд внесений до списку об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО) та широкий і величний Еурлендфьорд.
«Ущелина Сталхейм» (33€/23€). Нас чекає захоплюючий дух вид на ущелину Сталхейм, зупинка з видом на гарний водоспад Сталхеймсфоссен. Ласощі в одному з найстаріших готелів Норвегії.
Поселення і ночівля в готелі на території Норвегії.

День 7 - День 7 - День 7 - День 7 -
День 8.

Осло

 Сніданок. Переїзд в неповторну столицю Норвезького королівства - Осло.
Сьогодні ми познайомимося з неповторною столицею Норвезького королівства, яка розкинула свої затишні володіння посеред мальовничих пагорбів, сорока островів і безлічі озер, в глибині однойменного фіорду! Нас чекає «Столиця землі Вікінгів - Осло». В Осло з'єднана старовина і сучасність! Протягом століть норвежці творили, відкривали і дивували весь світ. Здивуємося і ми .... Пропонуємо відвідати екскурсії на вибір:
автобусна екскурсія «Місто чотирьох королів -велика прогулянка по Осло» (23 €). Ми побачимо чудові місця, будемо слухати цікаві історії і робити зупинки на фотопауза.
«Парк скульптур Густава Вігеланна» (26 €). Ні на що не схожий парк скульптур. Він вміщує понад 600 скульптур різного віку і настроїв. Наш екскурсовод знає, про що думають і чим живуть ці скульптури ... Кульмінація екскурсії буде гордість жителів Осло - трамплін Хольменколлен, якому більше ста років ...
Норвегія очима художників (21 € + вхідний квиток). Екскурсія в національну галерею, де представлені роботи відомих норвезьких художників, твори Мунка, а також найдорожча картина в світі «Крик». Вся ця краса викликає загальне захоплення і похвали сучасників. Про це наша історія ... Поселення і ночівля в готелі на території Швеції.

День 8 - Осло День 8 - Осло День 8 - Осло День 8 - Осло
День 9.

Копенгаген

 Сніданок. Переїзд в Копенгаген через протоку Балтійського моря по грандіозному Ересуннському мості з прилеглими до нього тунелями й естакадами (3,5 кілометра дороги проходить через тунель, 8 кілометрів над водою і 4,5 кілометра по штучному острову - ось воно, чудо інженерної думки !!! )
Приїзд в місто Ганса Християна Андерсена - Копенгаген. Запрошуємо поринути в казку! Екскурсія «Копенгаген - місто королівських чудес» (21€/16€): палац королеви Маргарет - Амалієнборг, красива будівля датського Парламенту - Христьянсборг, пам'ятник єпископу Абсалону - засновнику міста, рибальська гавань Нюхавн, будинок Ганса-Християна Андерсена, статуя Русалоньки, Мармурова церква, фонтан Гефьон, а також Ратушна площа, на якій зберігається унікальний барометр, в сонячну погоду на ньому з'являється фігура дівчини на велосипеді, а в похмуру - з парасолькою в руці! Незабутня атмосфера міста створює відчуття казковості ...
Запрошуємо здійснити прогулянку на кораблику «По каналах Копенгагена» (18€/13 €).
«Королівський Копенгаген - замок Розенборг» (23 € + вхідний квиток). Данська монархія - найстаріша в світі, і зараз столиця країни - це місто королеви. Нас чекають історії про королівської династії, замок Росенборг, Королівська скарбниця, найстаріші Королівські сади. Ми немов здійснимо подорож в минуле, відкриємо вікно, крізь яке можна заглянути в світ монархів Данії і побачити, як вони жили в далеко пішли від нас днями. Поселення і ночівля в готелі на території Швеції.

День 9 - Копенгаген День 9 - Копенгаген День 9 - Копенгаген День 9 - Копенгаген
День 10.

Копенгаген

 Сніданок. Рекомендуємо екскурсію по Хельсинборгу (23Є/ 18Є). Прогулянку по місту ми почнемо від вежі «Чернон», будова 12 століття. Тут ми поговоримо про непростих взаєминах між датчанами і шведами, а також про те за яких обставин споконвічно датська територія Хельсинборга стала шведської. Потім ми піднімемося на вежу Чернон і з висоти 35 метрів все місто Хельсинборг буде як на долоні. Насолодившись місцевими краєвидами зверху, ми вирушимо до центру міста Хельсінгборг: фонтан Тихо Браге, церков святий Mаріі, стара будівля Хельсинборга - будинок Якоба Хансена. І в завершенні Ратушна площа і будівля міської Ратуші, де ми дізнаємося історію поромного сполучення між Данією і Швецією, яка не уникла курйозних ситуацій щодо заборони на ввезення алкоголю з Данії.
У вільний час рекомендуємо «Таємниці і легенди Королівських Замків» (53€ + вхідний квиток) замок «Гамлета» - Кронборг, а також неймовірної краси - Фредеріксборг !!! Переїзд в літню резиденцію королеви Маргарет II - палац Фредеріксборг, розкішний замок на трьох островах. Історичний музей, Національна портретна галерея з колекціями датських майстрів, чудовий фонтан, який увінчує володар морів Нептун, привідкриють Вам дверцята в історію. А витонченість королівського смаку ми зможемо оцінити, прогулявшись по розкішному королівському парку: плакучі верби, білосніжні лебеді і лабіринти доріжок навколо водойм - романтика тут всюди ... Морські хвилі і зелені береги, а над ними височить могутній і неприступний, величний і романтичний замок Кронборг - " коронний замок "датських королів. Відома по шекспірівської трагедії «фортеця Гамлета -" Ельсіоноре "»: строгі фасади, кутові вежі, міфологічний "Сплячий вікінг", а також фортечний вал, на якому зізнаються в коханні один одному бронзові статуї Гамлета і Офелії!
Переїзд в порт. Прибуття в порт. Орієнтовно о 20:00 розміщення на борту порома і відправлення в Гдині. Ночівля на поромі.

День 10 - Копенгаген День 10 - Копенгаген День 10 - Копенгаген День 10 - Копенгаген
День 11.

Львів

 Сніданок на паромі (оплачується додатково ). Прибуття в порт. Переїзд по території Польщі.
Повернення в Україну. Час прибуття до Львова орієнтовно 24:00 ( залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Трансфер на залізниці вокзал. До нових зустрічей!

 
Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
На екскурсії поширюється знижка - 10%.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
Знижка 10% на перші три екскурсії, оплачені до виїзду на групу не поширюється.
При бронюванні 4 і більше екскурсій, знижка 10% поширюється.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).  


Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
• проживання по маршруту готель зі сніданками;
• екскурсії по програмі;
• супровід гіда-керівника по маршруту;
• Проїзд в 4-х місцевій каюті економ - класу (спальне місце) без вікна на нижній палубі БЕЗ сніданку
на поромах Гдиня - Карлскруна - Гдиня.
У каютах: душ, туалет. Послуга по підселення тільки в жіночі або чоловічі каюти не надається.
• Приємний сюрприз від «Аккорд-туру» для туристів-іменинників в день народження!
Додатково оплачується:
• вхідні квитки та факультативні програми;
• проїзд в громадському транспорті;
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
• Індивідуальне медичне страхування (при особистій подачі);
• Додаткове страхування, якщо вік туриста більше 60 років. Просимо додатково уточнити розмір доплати страхового платежу;
Доплата за розміщення в каютах більш високого класу на поромах Гдиня - Карлскруна - Гдиня:
в 2-х місній каюті - 40 євро / чол.
• Сніданок на поромах - 30 євро / чол. (Два пароми).
• Послуга по підселення тільки в жіночі або чоловічі каюти не надається
Консульський збір + послуги Візового Центру = 35 € + 25 €
• Консульський збір НЕ оплачують категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору згідно угоди про спрощення візового режиму. Пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21р.
Послуги Візового Центру оплачують все.
• ОПЛАЧУЮТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. У РАЗІ ВІДМОВИ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР І ПОСЛУГИ ВІЗОВОГО ЦЕНТРУ НЕ ПОВЕРТАЮТЬСЯ (виняток для іменинників, у яких в подорож День народження - втрати покриває Аккорд-Тур).
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Одеса - Львів!
580 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Київ - Львів!
380 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: