Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Враження від Берліна не може бути однозначним-
аж надто багато всього тут відбувалося,
що наклало печатку на вигляд міста.

В Берлін під крилом літака!

Днів: 8
Берлин - Дрезден - Потсдам - Берлин
Німеччина

Травень '18

24

Червень '18

14, 28

Липень '18

5, 12, 19

Серпень '18

2, 9, 16

Вересень '18

27

Жовтень '18

4, 11, 25

Листопад '18

8, 15, 29

Грудень '18

6, 13

8 днів/7 ночей
Київ - Берлін - Київ

День 1.

Берлін

 Приліт в Берлін.
Зустріч в аеропорту. Трансфер в готель.
Розміщення в готелі після 14:00. Вільний час в Берліні.
Обов'язково прогуляйтеся ввечері по Паризькій площі - це місце дивовижної краси, де грають музиканти, малюють вуличні художники і щорічно збираються мільйони туристів, а як велично виглядають Бранденбурзькі ворота у вечірній підсвітці! Від Паризької площі рекомендуємо прогулятися до Палацового моста по одному з найвідоміших і елегантних бульварів Берліна - Унтер ден Лінден.
Ночівля в готелі.

День 1 - Берлін День 1 - Берлін День 1 - Берлін
День 2.

Берлін

 Сніданок в готелі.
Оглядова екскурсія по Берліну (у вартості туру) - одному із найдивовижніших і найяскравіших міст на Землі, де сучасність і традиції доповнюють одне одного дуже гармонійно, що найкрасивіші і таємничі куточки відкриті для нас. Чудовий будинок Рейхстагу, Берлінський кафедральний собор, Музейний острів, Бранденбурзькі ворота! Кожен, хто приїжджає в Берлін так чи інакше попадає під магічну чарівність цього міста, його живого і невимушеного шарму...
Вільний час. Рекомендуємо відвідати:
- Рейхстаг - мабуть, сама знаменита для наших мандрівників будівля в Берліні. Дослівно Рейхстаг означає «Імперський парламент», а тепер так називається тільки сама будівля, в якому засідає парламент. Під скляним куполом Рейхстагу або під "яйцем", як жартівливо називають його берлінці, знаходяться ресторан і оглядовий майданчик, відвідати яку варто обов'язково, щоб насолодитися прекрасними видами і панорамою Берліна...
- Палац Шарлоттенбург. В оточенні розкішного парку знаходиться літня королівська резиденція, де можна відвідати зали з колекціями порцеляни, гобеленів і меблів, Золоту галерею, яка раніше була танцювальним залом, каплицю 18 століття, Білий зал і галерею Романтизму, де виставлена колекція живопису, а також оранжерею. Обов'язково побувайте в старому берлінському районі, названому на честь палацу Шарлоттенбург. Тут живе інтелектуальна еліта Берліна: вчені, артисти, студенти. Крім того, в районі є величезна кількість бутіків, і тому Шарлоттенбург вважається серед берлінців одним з найбільш модних і стильних районів.
Ночівля в готелі.

День 2 - Берлін День 2 - Берлін День 2 - Берлін
День 3.

Дрезден

 Сніданок в готелі.
Факультативна екскурсія по Дрездену + Дрезденська картинна галерея (80€/особа). Стару частину Дрездена часто називають «перлиною бароко», «Венецією півночі» або «Флоренцією на Ельбі». Справжнім діамантом у намисті чудових будівель Старого міста є знаменитий королівський ансамбль Цвінгер, його «візитна картка» - велична позолочена корона Польщі, підтримувана чотирма орлами, яка вінчає центральні Коронні ворота. Ще одна розкішна будівля Дрездена - чудовий Саксонський державний оперний театр Готфріда Земпера - місце прем'єр багатьох знаменитих опер. Варта уваги католицька придворна церква Хофкірхе, а також «Кам'яний дзвін» - церква Лібфрауенкірхе, зруйнована бомбардуваннями Другої світової війни і повністю відновлена в 2005 році на пожертвування понад 20 країн світу.
Дрезденська картинна галерея (вхідні квитки оплачуються додатково), яка без всякого сумніву, може похвалитися колекцією з кращих світових зібрань живопису. Тут знаходиться триптих «Богоматір з немовлям» Яна Ван Ейка, виписаний з такою фотографічною точністю, що його можна розглядати цілу вічність, ніжну «Дівчину з листом» Вермеєра Делфтського і перлину колекції - незрівнянну «Сикстинську Мадонну», відійти від якої раніше, ніж через півгодини, немає жодних шансів. Вільний час.
Повернення в Берлін.
Ночівля в готелі.

День 3 - Дрезден День 3 - Дрезден День 3 - Дрезден День 3 - Дрезден
День 4.

Потсдам

 Сніданок в готелі.
Факультативна програма Потсдам з відвідування палацу Сан- Сусі (75€/особа). Потсдам - колишня резиденція прусських королів, яка об'єднує різні епохи та стилі. Це своєрідна книга із картинками з прусської історії: Нідерландський квартал, російське село Олександрівка, ворота Науенер Тор, Бранденбурзькі ворота, які старші берлінських, Старий млин, символ прусського правосуддя - все це ми побачимо в Старому місті. А далі нас чекає палац Цицилінхоф - місце проведення Потсдамської конференції, а також парк Сан Сусі (вхідні квитки за додаткову плату) - один з найкрасивіших в Європі парків з каналами і скульптурами, неперевершеної краси палацами, Китайським чайним будиночком і оранжереєю - вся ця незабутня краса полонить нас з першого погляду.
Ночівля в готелі.

День 4 - Потсдам День 4 - Потсдам День 4 - Потсдам День 4 - Потсдам
День 5.

Берлін

 Сніданок в готелі.
Вільний день в Берліні. Рекомендуємо відвідати:
- Музейний острів на річці Шпрее - невелика ділянка землі, на якій опинилися зосереджені багато з виставкових холів, експозицій та інших культурних пам'яток Берліна. Тут, звичайно, є і чудова архітектура - Палац республіки, Берлінський собор, але крім того, відразу кілька музеїв: Старий Музей, Стара Національна Галерея, Боде-музей і Пергамський музей.
- Обов'язково відвідайте музей Пергамон - це величезний комплекс, який включає в себе три окремих музеї: Музей античної колекції, Музей близькосхідних старожитностей і Музей ісламського мистецтва, де зібрані римські ринкові ворота, ворота Іштар, споруджені в Вавилоні, скульптури з римських і грецьких міст, тронний зал Навуходоносора , вівтар Пергамон, на честь якого і назвали музей. Вівтар прикрашає 120-метровий скульптурний фриз, що зображує битву титанів з богами Олімпу. Також тут виставлені найбільші колекції предметів мистецтва і культури Сирії, Персії, Палестини...
- Александерплац. Тут височіє знаменита Берлінська телевежа заввишки 368м, з оглядового майданчика якої відкривається прекрасний вид на місто. Неподалік можна подивитися на найстаріший з усіх храмів в Берліні, що продовжує виконувати свої функції - чудесну готичну церкву Святої Марії. А ближче до Музейного острову поруч знаходяться відразу два прекрасних будинки: велична Червона Ратуша і церква Святого Миколи, ровесниця церкви Святої Марії.
- AquaDom - це 25-метровий акваріум циліндричної форми - найбільший у світі, побудований навколо прозорого ліфта. Знаходиться він у готелі «Radisson SAS» близько Музейного острова, недалеко від Александрплац. За унікальністю це один з самих амбітних проектів світової акваріумістики. А найголовніше, що в центрі акваріума розташовується шахта з двоповерховим ліфтом. Підйом в ліфті всередині акваріума і величезної товщі води, в котрій водяться близько 2700 морських риб і 2 водолаза - це просто фантастика!
- І раз вже ви близько Музейного острова, то пропонуємо прогулянку на кораблику по річці Шпрее, під час якої можна насолодитися пейзажами і побачити місто з річки у всій його красі!
Ночівля в готелі.

День 5 - Берлін День 5 - Берлін День 5 - Берлін День 5 - Берлін
День 6.

Берлін

 Сніданок в готелі.
Вільний день в Берліні. Рекомендуємо відвідати:
- Музей Берлінської стіни, відомий також як будинок у чекпоінті Чарлі. Тут відвідувачам представлена експозиція, що розповідає про недавнє минуле Німеччини, про історію Берлінської стіни і про міжнародній боротьбі за права і свободу людини. Мабуть, найбільш вражаючими є предмети, за допомогою яких втікачі зі Східного Берліна перетинали абсурдний кордон, що розділив одне місто на дві держави.
- Берлінський зоопарк - один зі славнозвісних і найбільших зоопарків у світі. Красиві «слонячі» ворота ведуть в найстаріший зоопарк Німеччини, відкритий в 1844 році. Це не тільки один з найбільших зоопарків Європи, а й один з найбагатших у світі за кількістю представлених у ньому видів тварин. Поряд з входом в зоопарк знаходиться акваріум, в якому представлені морські та прісноводні риби, крокодили і комахи...
Ночівля в готелі.

День 6 - Берлін День 6 - Берлін День 6 - Берлін День 6 - Берлін
День 7.

Берлін

 Сніданок в готелі.
Вільний день в Берліні. Рекомендуємо відвідати:
- Торговий центр Kadewe - мекка для любителів шопінгу, де є все, що душі завгодно. На нижніх поверхах - різноманітні магазини, а на верхніх - ресторанчики і кафе, серед яких є і цілком демократичні за цінами, і дорогі елітні ресторани екзотичної східної кухні. На самому верху, в напівкруглої скляній галереї влаштований зимовий сад з виглядом на панораму західній частині Берліна.
- Вулиця Кудамм - це сама знаменита й одна з найдовших вулиць Берліна з шикарними магазинами, численними затишними ресторанчиками в провулках, з приватними особняками кінця 19-го століття. А у світлі вечірніх вогнів і вітрин Кудамм виглядає незабутньо!
Ночівля в готелі.

День 7 - Берлін День 7 - Берлін День 7 - Берлін День 7 - Берлін
День 8.

Берлін

 Сніданок в готелі.
Виселення з готелю. Вільний час.
Трансфер в аеропорт залежно від часу вильоту.
Виліт в Київ.

 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• 7 ночей в Берліні в готелі вибраної категорії;
• сніданки;
• трансфер аеропорт-готель-аеропорт;
• групова екскурсія по Берліну з російськомовним гідом - 3 години;
• медична страховка;
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• Консульський збір – 35 € (крім пенсіонерів та дітей до 18 років);
• послуги візового центру 25€
• авіапереліт Київ-Берлін-Київ;
• факультативні екскурсії;
• вхідні квитки;
• проїзд в громадському транспорті, особисті витрати і сувеніри;

Важливо:
• груповий тур є гарантованими при мінімальній кількості учасників від 2-х осіб;
• бронювати додаткові екскурсії/поїздки бажано одночасно з бронюванням туру. У зв'язку з обмеженою кількістю місць в автобусі ми, на жаль, не можемо гарантувати екскурсію/поїздку при її бронюванні в Німеччині;
• Компанія «Аккорд-тур» має право змінювати хід запланованої програми без попереднього узгодження з учасниками туру. Але обсяг програми і послуг скорочений, не буде;
• заселення в готелях за міжнародними правилами з 16:00, розрахунковий час в 12:00, в деяких готелях в 10:00.
• можливе продовження туру. Зверніться за інформацією, будь-ласка, до наших менеджерів.
• дати, не вказані в таблиці турів, можна забронювати через наших менеджерів тільки під запит. Ціна групового туру може бути вище, якщо проходять виставки або інші міські подій. Просимо заздалегідь уточнювати можливість бронювання тура;
• 3-х місцеве розміщення тільки під запит і на розсуд готелю;

Трансфер:
• зустріч з водієм з табличкою в вказаний в польотних даних час прильоту, біля виходу з позначенням вашого рейсу, відразу після видачі багажу;
• у разі непередбачених обставин, таких, як скасування, перенесення або затримка рейсу, тривале проходження митного контролю, затримка з отриманням багажу, туристи повинні повідомити про це згідно наведеного телефону. В іншому випадку агентство залишає за собою право відкликати водія при затримці більше ніж на 30 хвилин, при цьому гроші за трансфер не повертаються і клієнт добирається до місця призначення самостійно;
• в разі переваги валіз, додатковий витрати на їх транспортування бере на себе клієнт. Послуги носія не включені в тариф.


Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: