Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Враження від Берліна не може бути однозначним-
аж надто багато всього тут відбувалося,
що наклало печатку на вигляд міста.

В Берлін під крилом літака!

Днів: 8
Берлин - Дрезден - Потсдам - Берлин
Німеччина

Жовтень '18

25

Листопад '18

8, 15, 29

Грудень '18

6, 13

8 днів/7 ночей
Київ - Берлін - Київ

День 1.

Берлін

 Приліт в Берлін.
Зустріч в аеропорту. Трансфер в готель.
Розміщення в готелі після 14:00. Вільний час в Берліні.
Обов'язково прогуляйтеся ввечері по Паризькій площі - це місце дивовижної краси, де грають музиканти, малюють вуличні художники і щорічно збираються мільйони туристів, а як велично виглядають Бранденбурзькі ворота у вечірній підсвітці! Від Паризької площі рекомендуємо прогулятися до Палацового моста по одному з найвідоміших і елегантних бульварів Берліна - Унтер ден Лінден.
Ночівля в готелі.

День 1 - Берлін День 1 - Берлін День 1 - Берлін
День 2.

Берлін

 Сніданок в готелі.
Оглядова екскурсія по Берліну (у вартості туру) - одному із найдивовижніших і найяскравіших міст на Землі, де сучасність і традиції доповнюють одне одного дуже гармонійно, що найкрасивіші і таємничі куточки відкриті для нас. Чудовий будинок Рейхстагу, Берлінський кафедральний собор, Музейний острів, Бранденбурзькі ворота! Кожен, хто приїжджає в Берлін так чи інакше попадає під магічну чарівність цього міста, його живого і невимушеного шарму...
Вільний час. Рекомендуємо відвідати:
- Рейхстаг - мабуть, сама знаменита для наших мандрівників будівля в Берліні. Дослівно Рейхстаг означає «Імперський парламент», а тепер так називається тільки сама будівля, в якому засідає парламент. Під скляним куполом Рейхстагу або під "яйцем", як жартівливо називають його берлінці, знаходяться ресторан і оглядовий майданчик, відвідати яку варто обов'язково, щоб насолодитися прекрасними видами і панорамою Берліна...
- Палац Шарлоттенбург. В оточенні розкішного парку знаходиться літня королівська резиденція, де можна відвідати зали з колекціями порцеляни, гобеленів і меблів, Золоту галерею, яка раніше була танцювальним залом, каплицю 18 століття, Білий зал і галерею Романтизму, де виставлена колекція живопису, а також оранжерею. Обов'язково побувайте в старому берлінському районі, названому на честь палацу Шарлоттенбург. Тут живе інтелектуальна еліта Берліна: вчені, артисти, студенти. Крім того, в районі є величезна кількість бутіків, і тому Шарлоттенбург вважається серед берлінців одним з найбільш модних і стильних районів.
Ночівля в готелі.

День 2 - Берлін День 2 - Берлін День 2 - Берлін
День 3.

Дрезден

 Сніданок в готелі.
Факультативна екскурсія по Дрездену + Дрезденська картинна галерея (80€/особа). Стару частину Дрездена часто називають «перлиною бароко», «Венецією півночі» або «Флоренцією на Ельбі». Справжнім діамантом у намисті чудових будівель Старого міста є знаменитий королівський ансамбль Цвінгер, його «візитна картка» - велична позолочена корона Польщі, підтримувана чотирма орлами, яка вінчає центральні Коронні ворота. Ще одна розкішна будівля Дрездена - чудовий Саксонський державний оперний театр Готфріда Земпера - місце прем'єр багатьох знаменитих опер. Варта уваги католицька придворна церква Хофкірхе, а також «Кам'яний дзвін» - церква Лібфрауенкірхе, зруйнована бомбардуваннями Другої світової війни і повністю відновлена в 2005 році на пожертвування понад 20 країн світу.
Дрезденська картинна галерея (вхідні квитки оплачуються додатково), яка без всякого сумніву, може похвалитися колекцією з кращих світових зібрань живопису. Тут знаходиться триптих «Богоматір з немовлям» Яна Ван Ейка, виписаний з такою фотографічною точністю, що його можна розглядати цілу вічність, ніжну «Дівчину з листом» Вермеєра Делфтського і перлину колекції - незрівнянну «Сикстинську Мадонну», відійти від якої раніше, ніж через півгодини, немає жодних шансів. Вільний час.
Повернення в Берлін.
Ночівля в готелі.

День 3 - Дрезден День 3 - Дрезден День 3 - Дрезден День 3 - Дрезден
День 4.

Потсдам

 Сніданок в готелі.
Факультативна програма Потсдам з відвідування палацу Сан- Сусі (75€/особа). Потсдам - колишня резиденція прусських королів, яка об'єднує різні епохи та стилі. Це своєрідна книга із картинками з прусської історії: Нідерландський квартал, російське село Олександрівка, ворота Науенер Тор, Бранденбурзькі ворота, які старші берлінських, Старий млин, символ прусського правосуддя - все це ми побачимо в Старому місті. А далі нас чекає палац Цицилінхоф - місце проведення Потсдамської конференції, а також парк Сан Сусі (вхідні квитки за додаткову плату) - один з найкрасивіших в Європі парків з каналами і скульптурами, неперевершеної краси палацами, Китайським чайним будиночком і оранжереєю - вся ця незабутня краса полонить нас з першого погляду.
Ночівля в готелі.

День 4 - Потсдам День 4 - Потсдам День 4 - Потсдам День 4 - Потсдам
День 5.

Берлін

 Сніданок в готелі.
Вільний день в Берліні. Рекомендуємо відвідати:
- Музейний острів на річці Шпрее - невелика ділянка землі, на якій опинилися зосереджені багато з виставкових холів, експозицій та інших культурних пам'яток Берліна. Тут, звичайно, є і чудова архітектура - Палац республіки, Берлінський собор, але крім того, відразу кілька музеїв: Старий Музей, Стара Національна Галерея, Боде-музей і Пергамський музей.
- Обов'язково відвідайте музей Пергамон - це величезний комплекс, який включає в себе три окремих музеї: Музей античної колекції, Музей близькосхідних старожитностей і Музей ісламського мистецтва, де зібрані римські ринкові ворота, ворота Іштар, споруджені в Вавилоні, скульптури з римських і грецьких міст, тронний зал Навуходоносора , вівтар Пергамон, на честь якого і назвали музей. Вівтар прикрашає 120-метровий скульптурний фриз, що зображує битву титанів з богами Олімпу. Також тут виставлені найбільші колекції предметів мистецтва і культури Сирії, Персії, Палестини...
- Александерплац. Тут височіє знаменита Берлінська телевежа заввишки 368м, з оглядового майданчика якої відкривається прекрасний вид на місто. Неподалік можна подивитися на найстаріший з усіх храмів в Берліні, що продовжує виконувати свої функції - чудесну готичну церкву Святої Марії. А ближче до Музейного острову поруч знаходяться відразу два прекрасних будинки: велична Червона Ратуша і церква Святого Миколи, ровесниця церкви Святої Марії.
- AquaDom - це 25-метровий акваріум циліндричної форми - найбільший у світі, побудований навколо прозорого ліфта. Знаходиться він у готелі «Radisson SAS» близько Музейного острова, недалеко від Александрплац. За унікальністю це один з самих амбітних проектів світової акваріумістики. А найголовніше, що в центрі акваріума розташовується шахта з двоповерховим ліфтом. Підйом в ліфті всередині акваріума і величезної товщі води, в котрій водяться близько 2700 морських риб і 2 водолаза - це просто фантастика!
- І раз вже ви близько Музейного острова, то пропонуємо прогулянку на кораблику по річці Шпрее, під час якої можна насолодитися пейзажами і побачити місто з річки у всій його красі!
Ночівля в готелі.

День 5 - Берлін День 5 - Берлін День 5 - Берлін День 5 - Берлін
День 6.

Берлін

 Сніданок в готелі.
Вільний день в Берліні. Рекомендуємо відвідати:
- Музей Берлінської стіни, відомий також як будинок у чекпоінті Чарлі. Тут відвідувачам представлена експозиція, що розповідає про недавнє минуле Німеччини, про історію Берлінської стіни і про міжнародній боротьбі за права і свободу людини. Мабуть, найбільш вражаючими є предмети, за допомогою яких втікачі зі Східного Берліна перетинали абсурдний кордон, що розділив одне місто на дві держави.
- Берлінський зоопарк - один зі славнозвісних і найбільших зоопарків у світі. Красиві «слонячі» ворота ведуть в найстаріший зоопарк Німеччини, відкритий в 1844 році. Це не тільки один з найбільших зоопарків Європи, а й один з найбагатших у світі за кількістю представлених у ньому видів тварин. Поряд з входом в зоопарк знаходиться акваріум, в якому представлені морські та прісноводні риби, крокодили і комахи...
Ночівля в готелі.

День 6 - Берлін День 6 - Берлін День 6 - Берлін День 6 - Берлін
День 7.

Берлін

 Сніданок в готелі.
Вільний день в Берліні. Рекомендуємо відвідати:
- Торговий центр Kadewe - мекка для любителів шопінгу, де є все, що душі завгодно. На нижніх поверхах - різноманітні магазини, а на верхніх - ресторанчики і кафе, серед яких є і цілком демократичні за цінами, і дорогі елітні ресторани екзотичної східної кухні. На самому верху, в напівкруглої скляній галереї влаштований зимовий сад з виглядом на панораму західній частині Берліна.
- Вулиця Кудамм - це сама знаменита й одна з найдовших вулиць Берліна з шикарними магазинами, численними затишними ресторанчиками в провулках, з приватними особняками кінця 19-го століття. А у світлі вечірніх вогнів і вітрин Кудамм виглядає незабутньо!
Ночівля в готелі.

День 7 - Берлін День 7 - Берлін День 7 - Берлін День 7 - Берлін
День 8.

Берлін

 Сніданок в готелі.
Виселення з готелю. Вільний час.
Трансфер в аеропорт залежно від часу вильоту.
Виліт в Київ.

 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• 7 ночей в Берліні в готелі вибраної категорії;
• сніданки;
• трансфер аеропорт-готель-аеропорт;
• групова екскурсія по Берліну з російськомовним гідом - 3 години;
• медична страховка;
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• Консульський збір – 35 € (крім пенсіонерів та дітей до 18 років);
• послуги візового центру 25€
• авіапереліт Київ-Берлін-Київ;
• факультативні екскурсії;
• вхідні квитки;
• проїзд в громадському транспорті, особисті витрати і сувеніри;

Важливо:
• груповий тур є гарантованими при мінімальній кількості учасників від 2-х осіб;
• бронювати додаткові екскурсії/поїздки бажано одночасно з бронюванням туру. У зв'язку з обмеженою кількістю місць в автобусі ми, на жаль, не можемо гарантувати екскурсію/поїздку при її бронюванні в Німеччині;
• Компанія «Аккорд-тур» має право змінювати хід запланованої програми без попереднього узгодження з учасниками туру. Але обсяг програми і послуг скорочений, не буде;
• заселення в готелях за міжнародними правилами з 16:00, розрахунковий час в 12:00, в деяких готелях в 10:00.
• можливе продовження туру. Зверніться за інформацією, будь-ласка, до наших менеджерів.
• дати, не вказані в таблиці турів, можна забронювати через наших менеджерів тільки під запит. Ціна групового туру може бути вище, якщо проходять виставки або інші міські подій. Просимо заздалегідь уточнювати можливість бронювання тура;
• 3-х місцеве розміщення тільки під запит і на розсуд готелю;

Трансфер:
• зустріч з водієм з табличкою в вказаний в польотних даних час прильоту, біля виходу з позначенням вашого рейсу, відразу після видачі багажу;
• у разі непередбачених обставин, таких, як скасування, перенесення або затримка рейсу, тривале проходження митного контролю, затримка з отриманням багажу, туристи повинні повідомити про це згідно наведеного телефону. В іншому випадку агентство залишає за собою право відкликати водія при затримці більше ніж на 30 хвилин, при цьому гроші за трансфер не повертаються і клієнт добирається до місця призначення самостійно;
• в разі переваги валіз, додатковий витрати на їх транспортування бере на себе клієнт. Послуги носія не включені в тариф.


Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: