Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Попутный ветер дует в паруса,
под килем футов пятьдесят не меньше.
Баркас наш с счастием плывет всегда,
к любви и вере, с радостью, к надежде.

Літня відпустка під іспанськими вітрилами 
Море в Іспанії! Барселона! Прованс! Венеція + Верона!

Днів: 11
Львів - Верона - Ез - Монако - Ніцца - Емпуріабрава - Фігерас - Узбережжя Іспанії (4 ночі) - Арль - Сен-Ремі - Прованс - Лігурійское побережье - Сан-Ремо - Падуя - Венеція - Львів
Іспанія
Італія
Угорщина
Франція

Червень '18

СПО 2 08:30 СПО 21 09:30

Липень '18

  1 09:30   10 08:30   16 08:30   22 08:30 * 25 08:30

Серпень '18

* 6 09:30 * 18 09:30 СПО 31 08:30

Вересень '18

СПО 5 09:30 СПО 10 08:30 СПО 23 08:30

Жовтень '18

СПО 7 09:30 СПО 13 09:30
СПО−Спецпропозиція
*,**−Сезонна доплата

Харчування на морі сніданки + вечері ! 
Шукаєте тур для відпочинку сім'єю, поїздки з подругами або весільної подорожі? 

Без нічних переїздів,  з відпочинком на морі в Іспанії?
Це те, що Вам потрібно!  
В турі є все:
Романтичні вулички Верони, Сан-Ремо і Ніцца-  для закоханих! 
Море, морозиво, смачна піцца і парк розваг Порт Авентура - для дітей.
Шикарне Монако, чарівна Венеція, лавандовий рай Провансу для жінок.
Яхти в портах Вільфранш і Портофіно, Круїз по Гранд Каналу Венеції, сангрія для чоловіків!
Французські парфуми, шоппінг, геніальні твори Далі і Гауді - для коліжанок! 
Ми будемо радіти сонцю і морю, слухати іспанські серенади, прогулюватись пляжем і все більше любити життя!
У вартості: Столиця закоханих Верона,  Емпуріабрава - каталонська Венеція, Прованський Арль...

День 1.

Львів - Будапешт - Дьйор

 Безкоштовні трансфери «ж / д вокзал - Термінал-А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Можливість приєднатися в Стрию і на окружній Ужгорода. Перетин кордонів.
«Чарівність Дунаю»(26€/18€). Сім мостів дивовижно оздоблюють прекрасний Голубий Дунай, які, мов нитки перлів, пов'язують дві частини міста - Буду і Пешт. У воді відображаються величні будівлі: Парламент, Академія наук, Королівський Палац ... Повз нас "пропливають" водолікарні, готелі, історичний музей і найкрасивіший розважальний комплекс Будапешта. Ночівля в Угорщині.

День 1 - Львів - Будапешт - Дьйор День 1 - Львів - Будапешт - Дьйор День 1 - Львів - Будапешт - Дьйор День 1 - Львів - Будапешт - Дьйор
День 2.

Верона


Сніданок.Переїзд в Італію.
Екскурсія "Верона-столиця закоханих". Сьогодні перед нами відкриються "Ворота Італії". Це надзвичайно благородне місто приховує за своїми витонченими фасадами багатовікову історію і свої таємниці. Потрапляючи сюди, відчуваєш свою причетність до Великого і Вічного .... У Верону приїжджають справжні романтики і блукають прохолодними вуличками, сподіваючись зустріти таке ж кохання, як в героїв Шекспіра. Вільний час.Переїзд по Італії. Поселення в готель на узбережжі Лігурії. Ночівля в Італії.

День 2 - Верона День 2 - Верона День 2 - Верона День 2 - Верона
День 3.

Монако - Ніцца


Сніданок. Переїзд до Франції. Ах, цей Лазурний Берег - синонім блиску, краси і безкінечного задоволення ... Ми прибудемо в середньовічний Ез.Французьке містечко, що сидить на вершині скелі над півостровом Сен-Жан-Кап-Ферра - справжня перлина французького Лазурного узбережжя. Невелике, але нескінченно затишне, з вузькими вуличками і великою кількістю квітів. З високогір'я відкриваються приголомшливі види на Лазурне узбережжя. Відвідування парфумерної фабрики Фрагонард. Нам розкажуть про історію створення ароматів і процесу виробництва запашної продукції. Адже, "Духи - це пам'ять, яка не підводить". Вільний час на лазурному узбережжі. Для бажаючих:
Екскурсія "Розкіш і краса"(46€/38€). Нас запрошує Князівство Монако. Монако виглядає як декорація до фільму про чуже багате життя. Розкіш тут спокійно поєднується з поміркованістю, старенькі в діамантах їздять на рейсових автобусах, а біля магазинів Zara паркуються дорогі Ferrari. І всі всім задоволені. Море, сонце, яхти, казино, розкішні готелі і ресторани.
Екскурсія "Французька Рів'єра"(38€/23€). Почнемо нашу поїздку з чарівного містечка Больє-сюр-Мер. Від північних вітрів він захищений величезною скелею Лез, із заходу прикритий мисом Кап-Ферра, зі сходу - мисом Кап-Ру. Ці мальовничі «ширми» творять унікальний мікроклімат і роблять місце чудесним Потім Королівський порт Вільфранш. Зупинимось нв фотопаузу і оцінимо захоплюючий дух панорамний вид Вільфранш. І нарешті. Королева Французької Рів'єри Красуня Ніцца. Це місто кличе до себе художників і поетів, туристів і знаменитостей, персон королівської крові і інтелігентів зі всього світу. Відвідавши Ніццу, ми ніколи не забудемо ласкаве море, жваві площі і чарівний дух романтики, що витає в повітрі цього міста. Ночівля на території Франції.

День 3 - Монако - Ніцца День 3 - Монако - Ніцца День 3 - Монако - Ніцца День 3 - Монако - Ніцца
День 4.

Фігерас - Коста-Брава


Сніданок. Переїзд в Іспанію. В Іспанії в одну гримучу суміш сплелися фламенко і корида, сучасні міста і вікові традиції, відвага Дон Кіхота і вірність Санчо Панси, палкість Кармен і неповторність Дон Жуана. Відпочинок в Іспанії - це танці фламенко, зустріч з сонцем, хорошою кухнею і іспанськими винами, з гостинністю і радістю життя. А ще в Іспанії є своя каталонська Венеція. Сьогодні ми заїдемо в гості туди, де довжина штучних каналів більше 30 км, жителі причалюють на яхтах прямо до під'їзду будинку і переміщаються на човнах по місту. Емпуріабрава - каталонська рукотворна Венеція на узбережжі Коста-Брава. Місце, де величні Піренеї спускаються в безкрає море. Чарівні гірські пейзажі тут є сусідами з смарагдовими водами моря, унікальне, ні з чим незрівнянне відчуття раю на землі. А ще тут чудесні пляжі, білий пісок, чистота і кришталева вода. Вільний час.
Для бажаючих "Життя одного генія"(30€/23€ + вхідний квиток). Поїздка в місто Фігерас. Відвідування музею Сальвадора Далі. Музей Далі вражає, ми наче раптово опинимося в казці в будиночку Туди-Сюди. Тут кожен зможе сам відчути своєрідність творчості великого сюрреаліста. Таємничі і загадкові картини, скульптури незрозумілої форми, безліч сюрпризів від великого містифікатора нашого століття.Поселення в готель на одному з курортів Середземного моря Іспанії. Відпочинок на морі… Ночівля.

День 4 - Фігерас - Коста-Брава День 4 - Фігерас - Коста-Брава День 4 - Фігерас - Коста-Брава День 4 - Фігерас - Коста-Брава
День 5.

Відпочинок на морі Іспанії - Коста-Брава

 
Сніданок. Ночівля на території Іспанії.

День 6.

Відпочинок на морі Іспанії - Коста-Брава

 
Сніданок.Ночівля на території Іспанії.

День 7.

Відпочинок на морі Іспанії - Барселона


Сніданок. Відпочинок на морі. Для бажаючих під час відпочинку екскурсії на вибір:
"Барселона - вільний час"(30€/23 €). Трансфер в Барселону туди і назад.
"Барселона - місто, яке посміхається"(38€/30€). Барселона - дивовижно красиве місто, багато чудес якого створені великим чарівником Гауді. У тому, що у міст є душа, після відвідування Барселони вже не сумніваєшся ... А чарівні фонтани залишать у нас незабутні враження! Вільний час.Нижче наведені екскурсії можна відвідати, але тільки при придбанні екскурсії в Барселону:
"Магія готичного кварталу"(21€/16€). У кожного міста є свої секрети: великі і маленькі, добрі і погані. У Барселоні ці секрети надійно охороняють вузенькі вулички Готичного Кварталу. Століттями спостерігав цей район за течією життя міста, за зміною поколінь.
"Гауді і його творіння"(26€ + вхідний квиток). Воістину, генії божевільні. Нас чекає нестримний політ думки і продуманість найдрібніших деталей Собору Святого Сімейства, Парк Гуель, Будинок Міла, Палац Гуель ...
"Дорога до небес - Монтсеррат"(52€/46€). Недалеко від Барселони є священне місце - гора Монтсеррат. Ми зробимо підйом на священну для каталонців гору. Старовинний монастир береже зображення головної святої цих місць - чорної діви Монтсеррат. Приголомшливі пейзажі, незвичайна атмосфера містики, що овіває чудотворне зображення Богоматері, зроблять екскурсію незабутньою.
"Вона-Коста Брава!"(30€/23€). Нас чекає найкрасивіше узбережжі Іспанії. Скелі, що потопають в прозорому морі, затишні бухти, пейзажі з вічнозеленою рослинністю і дивовижні історії узбережжя Коста Брава. Ми побачимо прекрасні сади Санта Клотільда, спробуємо місцеві вина і делікатеси.Поїздка в Порт Авентура (доп оплата). Готуйтеся до сміху, задоволення, сюрпризів.
Андорра(60€/46€). Зона безмитної торгівлі, тут можна купувати що завгодно і скільки завгодно.
"Земля вулканів - гірське селище Рупіт"(51€/ 46€). У каталонських передгір'ях Піренеїв, в районі під назвою розмістилося незаймане часом чарівне містечко Рупіт. Гуляючи по Рупіт, не вдається позбутися враження, що час не стосується цього селища.
Ночівля на території Іспанії.

День 7 - Відпочинок на морі Іспанії - Барселона День 7 - Відпочинок на морі Іспанії - Барселона День 7 - Відпочинок на морі Іспанії - Барселона День 7 - Відпочинок на морі Іспанії - Барселона
День 8.

Ле-Бо-де-Прованс - Прованс - Сен-Ремі-де-Прованс - Арль


Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Франції.І ось він довгоочікуваний... Прованс... Тут, в Провансі ми познайомимося з цією Францією. Прованс просто дихає Францією. Нескінченні виноградники, чарівні середньовічні міста і села, лавандові поля і давньоримські руїни характеризують цей ландшафт, який вже кілька століть привертає увагу художників з усього світу. Арль - дивовижне місто, в якому панує особлива атмосфера, навіяна багатим і славним минулим: численні художні красоти, повітря, яким тут так легко дихається, відчуття свята і веселощів. Вільний час.
Для бажаючих: «Лавандовий рай»(46€/38€). Містечко Сен-Ремі-де-Прованс. Тут народився відомий провісник Нострадамус. Мальовниче Ле-Бо-де-Прованс, одне з найкрасивіших сіл Франції, середньовічна фортеця якої надихнула Данте на зображення пекла в «Божественній комедії». В Бо виникає найпрославленіший у всьому Провансі «двір любові»: тут куртуазна поезія трубадурів оспівувала любов в її найвищих і благородних проявах. Він поєднує в собі пам'ятники далекого минулого і сучасні споруди, виконані в провансальських традицііях. І лаванда, лаванда - всюди лаванда. Ночівля у Франції.

День 8 - Ле-Бо-де-Прованс - Прованс - Сен-Ремі-де-Прованс - Арль День 8 - Ле-Бо-де-Прованс - Прованс - Сен-Ремі-де-Прованс - Арль День 8 - Ле-Бо-де-Прованс - Прованс - Сен-Ремі-де-Прованс - Арль  
День 9.

Сан-Ремо - Санта Маргеріта и Портофіно - Дольчеаква


Сніданок. Відпочинок на узбережжі Лігурійського моря.
Можливість відвідати:«Гармонія природи і мистецтва»(38€/30€). Запрошуємо вас відвідати перлини Лігуріі- Санта Маргеріта і Портофіно, улюблене місце відпочинку не тільки італійців, але і міжнародної еліти. Чарівне містечко Санта Маргеріта розташоване в самому центрі Лигурийской Рів'єри в затоці Тігулліо, оточене прекрасними пагорбами, оливковими деревами і шикарними віллами. Нас чекає невелика морська подорож на катері в містечко Портофіно. Місто мрії, яхт і незайманої природи!
Або«Середньовічна казка Лігурії»(38€/30€). Запрошуємо зануриться в дивовижний за своєю красою світ, що складається з оливкових гаїв, виноградників і справжніх лігурійських сіл. Нас чекає Дольчеаква, яка зачаровує своїми вузенькими середньовічними вуличками. Влітку тут проводять вистави і виставляють композиції з квітів. Французький художник Клод Моне неодноразово повертався сюди писати картини. Для всіх бажаючих буде прекрасна можливість продегустувати червоне вино «Россезе», улюблене вино Наполеона (за доп. Оплату). Далі нас чекає Сан-Ремо - столиця квіткової Рів'єри. Тут завжди святкова атмосфера. Саме в Сан-Ремо відбувається щорічний фестиваль італійської пісні, свято квітів, вітрильна регата, змагання з веслування, автомобільні гонки. Переїзд на нічліг в Італії.

День 9 - Сан-Ремо - Санта Маргеріта и Портофіно - Дольчеаква День 9 - Сан-Ремо - Санта Маргеріта и Портофіно - Дольчеаква День 9 - Сан-Ремо - Санта Маргеріта и Портофіно - Дольчеаква  
День 10.

Венеція - Гранд Канал - Лідо Ді Єзоло

 
Сніданок. Один з найвідоміших курортів Італії, розташованого на півночі країни, на узбережжі Адріатичного моря - Лідо ді-Єзоло
Головна перевага Лідо ді-Єзоло- пляжі і шопінг.
Для бажаючих Екскурсія до Венеції(38€/30€). "Заручена з морем", - так кажуть про Венецію - найбільш витончене і таємниче місто Італії. Це місто - прекрасна казка, яка застигла в камені. Багато століть майстри і художники прославляли його і прикрашали своїми творіннями. Тут прекрасно поєднуються розкішні палаци і скромні вузенькі вулички, мовчазні канали та гомінкі ринки, затишні кафе запрошують нас на ароматну каву, а на площі Сан Марко прямо на долоні сідають голуби.  Ми зможемо відчути ритм міста, приміряти карнавальну маску, помилуватися Гранд Каналом, відвідати надзвичайно багатий музей Палацу Дожів і Базиліку. Св. Марка. І головне: поринути в цю ні з чим незрівнянну атмосферу самого незвичайного міста в Італії .... Вільний час. За додаткову плату можна відвідати програми "Таємниці венеціанських каналів", "Палац Дожів", "Вся краса Венеції ... Круїз по Великому Каналу».  Ночівля на території Угорщини.

День 10 - Венеція - Гранд Канал - Лідо Ді Єзоло День 10 - Венеція - Гранд Канал - Лідо Ді Єзоло День 10 - Венеція - Гранд Канал - Лідо Ді Єзоло День 10 - Венеція - Гранд Канал - Лідо Ді Єзоло
День 11.

Львів


Ранній сніданок. Переїзд через Угорщину.
При бажанні групи можлива зупинка на дегустацію токайських вин і «угорський гуляш»Родина відомого вина - «Короля вин - вина королів!» - Місто Токай(18€).
Виїзд в Україну. Перетин кордонів.
Можливо від'єднання від групи в Стрию.
Прибуття до Львова після 24.00 (Залежить від проходження кордонів).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Переїзд на поїзди на на залізничний вокзал.
До нових зустрічей!

Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
На екскурсії поширюється знижка - 10%.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
Знижка 10% на перші три екскурсії, оплачені до виїзду на групу не поширюється.
При бронюванні 4 і більше екскурсій, знижка 10% поширюється.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).  


Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• У випадку, коли вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• Проїзд по маршруту автобусом єврокласу
• Супровід гіда-керівника по маршруту
• Харчування на море сніданки + вечері!
• Проживання в готелі 3 * зі сніданками.
• Екскурсії по програмі
Додатково оплачується:
• Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти.
• факультативні екскурсії
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
• Туристичний збір в готелях від 1,5Є / ніч (оплачується на місці)
Консульський збір 35 € +25 call centr.
• Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно угоди про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. Оплачується при кожній подачі. При відмові НЕ повертається.
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1". Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків на Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.
Додаткова ніч у Львові. Кімнати окремого типу

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
28.04.18 - 11.05.18
22.08.18 - 28.08.18
200 грн.
200 грн.
230 грн.
Індивідуальна екскурсія по Львову. Індивідуальна пішохідна екскурсія по Львову (3 години).
1-3 людини за екскурсію. Початок екскурсіїї на залізничному вокзалі.
300 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Одеса - Львів!
580 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Київ - Львів!
380 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: