Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Зникне печаль, в день, коли наступить свято
І мій шлях — приведе мене туди, де Амстердам

Квіткові королівства!
Амстердам, Гамбург і Бремен!

Днів: 7
Львів- Краків-Гамбург –Бремен- Амстердам (3н) - Делфт- Гаага - Схевенінген - Роттердам - Заансе Сханс - Волендам- Гановер- Целле - Львів
Нідерланди
Німеччина

Березень '18

СПО 17 09:30 СПО 24 08:30

Квітень '18

  7 09:30 ФЦ 16 09:30 МП 26 08:30

Травень '18

МП 2 08:30   9 06:30

Червень '18

  10 08:30

Липень '18

  15 08:30

Серпень '18

  5 09:30   20 09:30
СПО−Спецпропозиція
ФЦ−Фестиваль, свято квітів
МП−Травневі свята

Спокійний, виважений  і розмірений тур. 
Достатньо часу для знайомства як з Німеччиною, так і з Амстердамом.
3 ночі в Амстердамі!   БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!!!

Гамбург, Бремен, Амстердам
В період з 22.03 по 13.05 можна відвідати
Королівський парк квітів Койкенхоф
Виїзд 24.04 можливість потрапити на День Короля!
У вартості екскурсії по 
Амстердаму, Гамбургу та Ганноверу! 


День 1.

Львів - Вроцлав

Безкоштовні трансфери «Залізничний вокзал - Термінал-А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів.
При швидкому проходженні кордону екскурсія Вроцлав - "Священна квітка Європи"(18€/13€). Одне з найзеленіших міст Польщі з прекрасною архітектурою і мальовничими куточками. Старе місто є одним із найкрасивіших в Польщі. Розміщення в готелі на території Польщі. Нічліг.

День 2.

Гамбург

Сніданок. Переїзд в Німеччину.
Вільне і ганзейське місто Гамбург — одне із найгарніших міст Німеччини. Чому його називають містом трьох “М”, хто такі “ганзеати”, яких традиций дотримується Гамбург, чому символом міста став простий водонос, чим відрізняються гамбуржці від всіх інших німців? Ми відчуємо дух свободи і незалежності цього ганзейського міста. Нас чекає багато цікавого в місті, жителі якого являються найщасливішими в Німеччині. Екскурсія «Гамбург – вільне і щасливе місто». Вільний час.
Екскурсія «Гамбург і легендарні Бітлз» (21Є / 18Є). Гамбург можна сміливо назвати містом, де вперше виступила група Бітлз. Тоді, в 60-ті роки минулого століття в Гамбурзі було багато невеликих популярних клубів і музичних тусовок, які охоче приймали в себе молодих талановитих виконавців. Сьогодні квартал Сан-Паулі це не тільки Бітлз, еротика і кабаре, але і бурхливе нічне життя. Популярні мюзикли, шоу, музеї, ресторани і клуби, театри, вдихнуть масу нових яскравих емоцій!Поселення в готель. Ночівля в Німеччині.

День 2 - Гамбург День 2 - Гамбург День 2 - Гамбург  
День 3.

Бремен - Амстердам

Сніданок. 
При наявності бажаючих екскурсія «Дорога в Бремен»(26Є/21Є). Бремен -і ось ми вже й у казці. Тут і сьогодні на кожному кроці можна зустріти бременських музикантів. Ми побачимо головні пам'ятками Бремена - міська ратуша і Роланд, внесені з список світової культурної насления ЮНЕСКО, відвідаємо собор св. Петра, зведений в 10 столітті в романському стилі. Ми погуляємо по знаменитій вулиці Ремісників, Ботчерстрассе, відбудована в стилі артдеко. Переїзд в Амстердам. Для бажаючих: Вечірній Амстердам(21€/18€). Вічно-юний, притягуючий і заворожуючий. Він блищить вночі, манить нас за собою, посвячує в свої таємниці, зачаровує… Забуваючи про справжнє, прислуховуючись кдо звуків моря, насолоджуючись тишиною середньовічних вуличок ми будемо зачаровано слухати історії вечірнього міста. Скільки таємниць і загадок береже він в себе, скільки неймовірних історій і різних долей. Нічліг в Нідерландах.

День 3 - Бремен - Амстердам День 3 - Бремен - Амстердам День 3 - Бремен - Амстердам День 3 - Бремен - Амстердам

Ночівля на території Нідерландів.

День 4.

Амстердам - Заансе Сханс - Волендам

Сніданок.
Сьогодні нас буде дивувати, кликати і притягувати незвичайне місто. Як тільки не називають Амстердам! Одні величають його Північною Венецією, інші Новим Вавилоном.Екскурсія "Місто-мрія Амстердам". Амстердам здатний зчарувати своїх гостей! Він радий кожному з нас! Його дивовижної краси вулички і площі несуть відбиток його власної унікальної історії, так не схожою на інші. Ми здійснимо подорож по лабіринтах вуличок, каналів, танцюючих будинків, квіткових крамничок, милих магазинчиків ... Це місто варто один раз побачити ... щоб полюбити його назавжди! Продовжимо наше знайомство з Амстердамом в «Coster Diamond» - одна з найстаріших до сих пір працюча фабрика з огранювання діамантів в Амстердамі. Історія країни тісно пов'язана з діамантами, тому не дивно, що це відома пам'ятка Амстердама. Саме тут були створені деякі історичні шедеври.
Вільний час. Для бажаючих:
Прогулянка по каналах Амстердама на прогулянковому кораблику (16 €). Ми залишимо за бортом міську суєту і попливемо по нескінченних каналах Амстердама .... А після знайомства з Амстердамом ми продовжимо екскурсію відвідуванням однієї з найстаріших фабрик з обробки алмазів і дорогоцінних каменів.
"Тиха Голландія" (38 € / 30 €). Заансе Сханс - музей під відкритим небом, справжня голландська сільце. Неквапливо крутяться млини, гордо несе свої води в Північне море річка Заан, тут кожен вуглик в будинку, кожна вітрякове дихає народним духом голландських промислів. Продовжить знайомство із середньовічною Голландією невеличке рибальське селище - Волендам. Чарівне поєднання історії і краси місцевих пейзажів. Тут у нас буде можливість скуштувати найсвіжіший слабкосолений оселедець і надзвичайно смачного копченого вугра, приготованого по старовинним - старовинними рецептами.
Вечірній Амстердам (21€/18€). Вічно-юний, що притягає і зачаровує. Він виблискує в ночі, тягне нас за собою, присвячує в свої таємниці, зачаровує ... Забуваючи про сьогодення, прислухаюся до звуків моря, насолоджуюся тишею середньовічних вуличок ми будемо зачаровано слухати історії вечірнього міста. Скільки таємниць і загадок зберігає він в собі, скільки неймовірних історій і різних доль ... Нічліг на території Нідерландів.

День 4 - Амстердам - Заансе Сханс - Волендам День 4 - Амстердам - Заансе Сханс - Волендам День 4 - Амстердам - Заансе Сханс - Волендам День 4 - Амстердам - Заансе Сханс - Волендам
День 5.

Амстердам - Делфт - Гаага - Схевенінген

Сніданок. Вільний час в Амстердамі. Для бажаючих екскурсії:
У період з 22.03 по 13.05  відвідування Королівського парку квітів Койкенхоф (28€ + вхідний квиток) - найпопулярніше місце в Нідерландах! Тут завжди пахне весною і завмирає подих від краси, якої більше не можна побачити ніде! Койкенкоф- це урочисте свято, на який ми запрошуємо Вас !!!
“Великі і маленькі міста”(38€/30€). Цей день ми почнемо з вами з відвідування старовинного містечка Дельфт, де жив і писав свою «Дівчину з перловою сережкою» великий голландський художник Ян Вермеер. Для бажаючих пропонуємо відвідати центр Роттердама, з його знаменитим вантових мостом Еразма, «кубічними будівлями» і різноманітністю сучасної архітектури (вартість трансферу-18€). Невеликий переїзд і ми в Гаазі. Гаага - особливе місто, неформальна столиця Нідерландів, місто - резиденція королеви Беатрікс. А поруч найвишуканіший морський курорт Північної Європи – Схевенінген. У цього містечка є два абсолютно різних обличчя, тут поєдналися традиційне голландське селище і модний курорт.
Екскурсія «Яскравий Амстердам». Ця екскурсія для тих, хто хоче побачити Амстердам з іншого ракурсу. Ми звернемо з таких знайомих маршрутів, щоб досліджувати нетуристичні квартали міста з екзотичними птахами, старовинними моряцькими барами, верфями і цікавою архітектурою. Ми побачимо і вуличне мистецтво. Стріт-арт швидко набирає шалену популярність в Амстердамі. На стінах будинків красуються роботи всесвітньо відомих вуличних художників: StinkFish, Btoy, Kenor, Bastardilla, AlaNiz. Але їхні твори знайти не так-то просто: вони химерно розкидані по місту. З кожним місцем, куди ми потрапимо, пов'язані захоплюючі міські історії та легенди. Якщо ви любите архітектуру, фотографію, яскраві стіни, цікаві легенди - вам неодмінно сподобається ця прогулянка.
Ночівля на території Нідерландів.

День 5 - Амстердам - Делфт - Гаага - Схевенінген День 5 - Амстердам - Делфт - Гаага - Схевенінген День 5 - Амстердам - Делфт - Гаага - Схевенінген День 5 - Амстердам - Делфт - Гаага - Схевенінген
День 6.

Целле - Ганновер

Сніданок. Переїзд в Німеччину. 
Нас  чекає місто  на«високому  березі» Ганновер.  Під час екскурсії ми побачимо  прекрасне Старе Місто, зелені паркові ансамблі, Нову Ратушуміста, маленькі, майже лялькові типові німецькі будинки і вулички Старого Міста. Мабуть, найтиповіша для німців риса характеру - схильність до постійного покращення і модернізації. Дивовижно, що при цьому старі культурні традиції , які їм дуже дорогі. Особливо цей сплав древності и новизни відчувається в Ганновері. З одного боку, місто  впевнено рухається до свого девятисотлітнього ювілею, а з іншого - важко уявити собі більш модерновий і тримаючий руку на пульсі останніх досягнень індустріального людства місто.  Ось ми і побуваєм в  цьому  місті –оксюмороні старовини і сучасності.   

Для бажаючих екскурсія по місту «Целле- столиця німецького фахверка»(38Є/30Є). Целле- справжнє свято для любителів фахверкової (дерев'яної) архітектури! Бродити по його мальовничим вуличках хочеться нескінченно, за кожним поворотом відкриваючи все нові і нові красоти. Війни пощадили Целле. Місто пережило їх дві і не було зруйноване. Багато легенд та історій знає це місто і повідає нам їх. Атмосфера міста зачаровує: вузькі вулички, що переплітаються між собою, акуратні кафешки, ресторани, промовляючі латерни, цим і багатьом іншим славиться це прекрасне маленьке містечко. Ночівля в Польщі.

День 6 - Целле - Ганновер День 6 - Целле - Ганновер День 6 - Целле - Ганновер День 6 - Целле - Ганновер
День 7.

Краків - Львів

 Сніданок. Виселення з готелю.
Для охочих екскурсія по Кракову «Королівський шлях»(18€). Краків-місто - вражаюче, красиве і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно ж, милими польськими жартами.
Час прибуття у Львів орієнтовно 24:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття у Львів - Комплекс Термінал «А». Переїзд на поезди на з.д. вокзал.
До нових зустрічей!

 
Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
На екскурсії поширюється знижка - 10%.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
Знижка 10% на перші три екскурсії, оплачені до виїзду на групу не поширюється.
При бронюванні 4 і більше екскурсій, знижка 10% поширюється.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).  


Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• В випадку, коли вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• Проїзд по маршруту автобусом туркласу
• Супровід гіда-керівника по маршруту
• Проживання в готелях 3* з сніданками.
• Екскурсійна програма
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
Консульский збір 35€.
• Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульского збору, по договору про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стационару до 21 року. Оплачується при кожній подачі. При відмові НЕ повертається.
Візовий центр 25€.
• Візовий центр оплачують всі, хто звертається за візою.
При відмові НЕ повертається.
• !!! Міський податок (city tax) в Нідерландах від 1,5 євро/особа/ніч
• Вхідні квитки на екскурсійні об’єкти.
• Факультативні екскурсії
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1". Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків на Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.
Додаткова ніч у Львові. Кімнати окремого типу

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
з 29.04.18-11.05.18
200 грн.
200 грн.
230 грн.
Індивідуальна екскурсія по Львову. Індивідуальна пішохідна екскурсія по Львову (3 години).
1-3 людини за екскурсію. Початок екскурсіїї на залізничному вокзалі.
300 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Одеса - Львів!
580 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Київ - Львів!
380 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: