Вибір року 2016
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Зникне печаль, в день, коли наступить свято
І мій шлях — приведе мене туди, де Амстердам

Квіткові королівства!
Амстердам, Гамбург і Бремен!

Днів: 7
Львів- Краків-Гамбург –Бремен- Амстердам (3н) - Делфт- Гаага - Схевенінген - Роттердам - Заансе Сханс - Волендам- Гановер- Целле - Львів
Нідерланди
Німеччина

Березень '18

СПО 17 09:30 СПО 24 08:30

Квітень '18

  7 09:30 ФЦ 16 09:30 МП 26 08:30

Травень '18

МП 2 08:30   9 06:30

Червень '18

  10 08:30

Липень '18

  15 08:30

Серпень '18

  5 09:30   20 09:30
СПО−Спецпропозиція
ФЦ−Фестиваль, свято квітів
МП−Травневі свята

Спокійний, виважений  і розмірений тур. 
Достатньо часу для знайомства як з Німеччиною, так і з Амстердамом.
3 ночі в Амстердамі!   БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!!!

Гамбург, Бремен, Амстердам
В період з 22.03 по 13.05 можна відвідати
Королівський парк квітів Койкенхоф
Виїзд 24.04 можливість потрапити на День Короля!
У вартості екскурсії по 
Амстердаму, Кракову, Гамбургу! 


День 1.

Легніца - Львів - Краків

 Безкоштовні трансфери «Залізничний вокзал - Термінал-А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів.
Для охочих екскурсія по Кракову «Королівський шлях».  Краків-місто - вражаюче, красиве і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно ж, милими польськими жартами. Можливість за додаткову плату відвідати «Пивний Краків»(26Є). У Польщі варять гарне пиво і знають про нього безліч історій. Пропонуємо Вам спробувати польську кухню і зануритися в пивну атмосферу різних епох. Розміщення в готелі на території Польщі. Нічліг.

День 2.

Гамбург

Сніданок. Переїзд в Німеччину.
Вільне і ганзейське місто Гамбург — одне із найгарніших міст Німеччини. Чому його називають містом трьох “М”, хто такі “ганзеати”, яких традиций дотримується Гамбург, чому символом міста став простий водонос, чим відрізняються гамбуржці від всіх інших німців? Ми відчуємо дух свободи і незалежності цього ганзейського міста. Нас чекає багато цікавого в місті, жителі якого являються найщасливішими в Німеччині. Екскурсія «Гамбург – вільне і щасливе місто». Вільний час.
Вечірня екскурсія «Пікантний Гамбург»(18Є). 600 метров вогнів, розкованості, розваг, задоволень і музики. Це він – Ріпербанн - відомий квартал червоних ліхтарів!!!
Поселення в готель. Ночівля в Німеччині.

День 2 - Гамбург День 2 - Гамбург День 2 - Гамбург  
День 3.

Бремен - Амстердам

Сніданок. 
При наявності бажаючих екскурсія «Дорога в Бремен»(26Є/21Є). Бремен -і ось ми вже й у казці. Тут і сьогодні на кожному кроці можна зустріти бременських музикантів. Ми побачимо головні пам'ятками Бремена - міська ратуша і Роланд, внесені з список світової культурної насления ЮНЕСКО, відвідаємо собор св. Петра, зведений в 10 столітті в романському стилі. Ми погуляємо по знаменитій вулиці Ремісників, Ботчерстрассе, відбудована в стилі артдеко. Переїзд в Амстердам. Для бажаючих: Вечірній Амстердам(18€). Вічно-юний, притягуючий і заворожуючий. Він блищить вночі, манить нас за собою, посвячує в свої таємниці, зачаровує… Забуваючи про справжнє, прислуховуючись кдо звуків моря, насолоджуючись тишиною середньовічних вуличок ми будемо зачаровано слухати історії вечірнього міста. Скільки таємниць і загадок береже він в себе, скільки неймовірних історій і різних долей. Нічліг в Нідерландах.

День 3 - Бремен - Амстердам День 3 - Бремен - Амстердам День 3 - Бремен - Амстердам День 3 - Бремен - Амстердам

Ночівля на території Нідерландів.

День 4.

Амстердам - Заансе Сханс - Волендам

Сніданок.
Сьогодні нас буде дивувати, манити і притягувати незвичайне місто. Як тільки не називають Амстердам! Одні величають його Північною Венецією, інші Новмм Вавилоном. Однак ні та ні інша назва не передає всю його красоту і чудову привабливість. Екскурсія “Місто-мрія Амстердам”. Амстердам здатен заворожити своїх гостей! Він радий кожному із нас! Його дивовижної красоти вулички і площі несуть відбиток його власної унікальнї історії, такої несхожої на інші. Ми здійснимо подорож лабіринтами вуличок, каналів, танцюючих будинків, квіткових, милих магазинчиків … Це місто вартує того, щоб один раз його побачити…щоби полюбити його назавжди! Вільний час. Для бажаючих:
Прогулянка каналами Амстердаму на прогулянковому кораблику (16€). Ми залишимо за бортом міський гамір і попливем безкінечними каналами Амстердаму.
Екскурсія “Тиха Голландія” (38€/30€). Заансе Сханс - музей під відкритим небом, справжнє голландське селище. Неспішно крутяться млини, гордовито несе свої води в Північне море річка Заан, тут кожен вуглик в будинку, кожна млин дихає народним духом голландських промислів. Продовжить знайомство з середньовічною Голландією невеличке рибальське поселення–Волендам. Чарівне поєднання історії і красоти місцевих пейзажів. Тут у нас буде можливість спробувати найсвіжіший малосольний оселедець і найсмачніший копчений вугор, приготовлений за старовинними - рецептами. Ночівля на территорії Нідерландів.

День 4 - Амстердам - Заансе Сханс - Волендам День 4 - Амстердам - Заансе Сханс - Волендам День 4 - Амстердам - Заансе Сханс - Волендам День 4 - Амстердам - Заансе Сханс - Волендам
День 5.

Амстердам - Делфт - Гаага - Схевенінген

Завтрак. Свободное время в Амстердаме. Для желающих экскурсии:
Хто сказав, що Нідерланди тільки для дорослих? Запрошуємо вас в дивовижний парк розваг Ефтелінг (26€+вх.квиток) з найбільшим в Європі розділом «Казковий світ». Парк атракціонів Ефтелінг в Голландії є одним з найстаріших серед нині існуючих. Ефтелінг працює щодня цілий рік, пропонуючи відвідувачам запаморочливе різноманітність атракціонів і розваг. Ефтелінг - це справжня країна казок. Тут оживають герої Андерсона, братів Грімм, Шахерізади. Атмосфера всіх семи королівств парку своя, унікальна. Ви і Ваші діти отримаєте море задоволення. 
“Великі і маленькі міста”(38€/30€). Цей день ми розпочнемо з вами з відвідання старовинного містечка Дельфт. Місто, де народилися і творили художник Ян Вермер. Для бажаючих пропонуємо відвідати центр Роттердама, з його знаменитим вантових мостом Еразма, «кубічними будівлями» і різноманітністю сучасної архітектури (вартість трансферу 18€). Невеличкий переїзд і ми в Гаазі. Гаага– ообливе місто, неформальна столиця Нідерландів, місто –резиденція принцеси Беатрікс. А поряд найвишуканіший морський курорт Північної Европи – Схевіненген. У цього міста є два абсолютно різних обличчя, тут поєднані традиційна голландске селище і модний курорт  Ночівля на территорії Нідерландів.

День 5 - Амстердам - Делфт - Гаага - Схевенінген День 5 - Амстердам - Делфт - Гаага - Схевенінген День 5 - Амстердам - Делфт - Гаага - Схевенінген День 5 - Амстердам - Делфт - Гаага - Схевенінген
День 6.

Целле - Ганновер

Сніданок. Переїзд в Німеччину. 
Нас  чекає місто  на«високому  березі» Ганновер.  Під час екскурсії ми побачимо  прекрасне Старе Місто, зелені паркові ансамблі, Нову Ратушуміста, маленькі, майже лялькові типові німецькі будинки і вулички Старого Міста. Мабуть, найтиповіша для німців риса характеру - схильність до постійного покращення і модернізації. Дивовижно, що при цьому старі культурні традиції , які їм дуже дорогі. Особливо цей сплав древності и новизни відчувається в Ганновері. З одного боку, місто  впевнено рухається до свого девятисотлітнього ювілею, а з іншого - важко уявити собі більш модерновий і тримаючий руку на пульсі останніх досягнень індустріального людства місто.  Ось ми і побуваєм в  цьому  місті –оксюмороні старовини і сучасності.   

Для бажаючих екскурсія по місту «Целле- столиця німецького фахверка»(30Є/21Є). Целле- справжнє свято для любителів фахверкової (дерев'яної) архітектури! Бродити по його мальовничим вуличках хочеться нескінченно, за кожним поворотом відкриваючи все нові і нові красоти. Війни пощадили Целле. Місто пережило їх дві і не було зруйноване. Багато легенд та історій знає це місто і повідає нам їх. Атмосфера міста зачаровує: вузькі вулички, що переплітаються між собою, акуратні кафешки, ресторани, промовляючі латерни, цим і багатьом іншим славиться це прекрасне маленьке містечко. Ночівля в Польщі.

День 6 - Целле - Ганновер День 6 - Целле - Ганновер День 6 - Целле - Ганновер День 6 - Целле - Ганновер
День 7.

Львів - Величка

 Сніданок. Виселення з готелю.
Соляні Копальні "Велічки”(18€+вх квиток). Це місце цікаве і тим, що тут зроблено все із солі: маленькі каплички і великі зали, чаруючі на погляд підземні озера, всілякі скульптури- ціле підземне місто!
Час прибуття у Львів орієнтовно 24:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття у Львів - Комплекс Термінал «А». Переїзд на поезди на з.д. вокзал.
До нових зустрічей!

 
Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Група 11+1
Під категорію "група" потрапляє група туристів в кількості не менше 11 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру.
Бронювання такої організованої групи можливо тільки з обов'язковим замовленням та оплатою в офісі Агента від 3 до 6 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
При системі 11+1 - "Бонусний турист":
НЕ оплачує вартість туру.
НЕ оплачує і відвідує тільки придбані групою додаткові екскурсії (важливо: вхідні квитки "Бонусний турист" оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір та послуги Візового Центру, послуги з відкриття візи (якщо немає біо паспорта).

Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• В випадку, коли вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• Проїзд по маршруту автобусом туркласу
• Супровід гіда-керівника по маршруту
• Проживання в готелях 3* з сніданками.
• Екскурсійна програма
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
Консульский збір 35€.
• Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульского збору, по договору про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стационару до 21 року. Оплачується при кожній подачі. При відмові НЕ повертається.
Візовий центр 25€.
• Візовий центр оплачують всі, хто звертається за візою.
При відмові НЕ повертається.
• !!! Міський податок (city tax) в Нідерландах від 1,5 євро/особа/ніч
• Вхідні квитки на екскурсійні об’єкти.
• Факультативні екскурсії
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1". Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Я в курсі!". СМС та мейл інформування.
СМС і мейл оперативне інформування візового заявника, про вихід віз.
11 грн.
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків на Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.
Додаткова ніч у Львові. Кімнати окремого типу

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомістний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
з 29.12.17-10.01.18
200 грн.
200 грн.
230 грн.
Індивідуальна екскурсія по Львову. Індивідуальна пішохідна екскурсія по Львову (3 години).
1-3 людини за екскурсію. Початок екскурсіїї на залізничному вокзалі.
300 грн.
Чартер: Киев - Львов или Львов - Киев.
Чартер: Киев - Львов или Львов - Киев.
Места в автобусе с 1 по 16!
336 грн.
Чартер: Киев - Львов или Львов - Киев.
Чартер: Киев - Львов или Львов - Киев.
Места в автобусе с 17 по 32!
236 грн.
Чартер: Киев - Львов или Львов - Киев.
Чартер: Киев - Львов или Львов - Киев.
Места в автобусе с 33 и далее!
186 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2017
Мы в социальных сетях: