Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

… Я прагну до щастя...
Ви прагнете до щастя...
Ми всі прагнемо до щастя...

Щасливі разом...  Амстердам, Брюссель, Париж!
Ангели Заходу

Днів: 14
Львів - Ганновер - Амстердам (3 ночі) - Брюссель (3 ночі) - Париж (3ночі) - Реймс - Люксембург - Львів
Бельгія
Нідерланди
Німеччина
Франція

Квітень '18

МП 26 08:30

Липень '18

  15 08:30

Серпень '18

  5 09:30
МП−Травневі свята

Відпочинковий тур, в якому достатньо часу для вивчення країн Бенілюксу і Франції.
Вільний Амстердам, діловий Брюссель, крихітний Люксембург і романтичний Париж!
Доповненням будуть Столиця Нижньої Саксонії Ганновер, Сучасний Франкфурт і  Саксонський Дрезден. 
4 ночі в Амстердамі!   2 ночі в Брюсселі !  3 ночі в Парижі!
БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!
У період з 22.03 по 13.05 можна відвідати Королівський парк квітів Кекенхоф!
У вартості екскурсії у  
Ганновері, Амстердамі, Брюселі, Парижі,  Реймсі, Люксембурзі, Дрездені.
 

День 1.

Львів - Вроцлав - Легніца

Безкоштовні трансфери «ж / д вокзал - Термінал-А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів.При наявності часу пропонуємо: Прогулянка по легендарній колисці Польщі - "Священна квітка Європи - Вроцлав"(18€/13€). Одне із найзеленіших міст Польщі з прекрасною архітектурою і мальовничими куточками. Старе Місто є одним із найкрасивіших в Польщі, а площа Вроцлавського ринку займає друге за величиною місто, після Краківського. 
Ночівля на території Польщі.

День 1 - Львів - Вроцлав - Легніца День 1 - Львів - Вроцлав - Легніца День 1 - Львів - Вроцлав - Легніца День 1 - Львів - Вроцлав - Легніца
День 2.

Кельн

Сніданок. Переїзд в Німеччину.
Кeльн - це одне з найстаріших міст Німеччини. Екскурсія по місту. Це четверте за величиною місто Німеччини, яке знаходиться на землі Північний Рейн-Вестфалія, найбільший культурний і економічний центр країни, столиця карнавалу. Ми зможемо оцінити велич і ажурність спрямованих увись форм - Кельнського Собору - найбільшого собору Німеччини та одного з найбільших в Європі. Про Кельн можна довго розповідати, але головне - його треба відчути! Кeльн - столиця рейнського життєлюбства. Кeльнская відкритість і природність підкорюють так само, як сердечність і простота. Переїзд в Нідерланди. Ночівля в Нідерландах.

День 2 - Кельн День 2 - Кельн День 2 - Кельн День 2 - Кельн
День 3.

Амстердам - Заансе Сханс - Волендам

Сніданок.
Сьогодні нас буде дивувати, кликати і притягувати незвичайне місто. Як тільки не називають Амстердам! Одні величають його Північною Венецією, інші Новим Вавилоном. Екскурсія "Місто-мрія Амстердам". Амстердам здатний зчарувати своїх гостей! Він радий кожному з нас! Його дивовижної краси вулички і площі несуть відбиток його власної унікальної історії, так не схожою на інші. Ми здійснимо подорож по лабіринтах вуличок, каналів, танцюючих будинків, квіткових крамничок, милих магазинчиків ... Це місто варто один раз побачити ... щоб полюбити його назавжди! Продовжимо наше знайомство з Амстердамом в «Coster Diamond» - одна з найстаріших до сих пір працюча фабрика з огранювання діамантів в Амстердамі. Історія країни тісно пов'язана з діамантами, тому не дивно, що це відома пам'ятка Амстердама. Саме тут були створені деякі історичні шедеври.
Вільний час. Для бажаючих:
Прогулянка по каналах Амстердама на прогулянковому кораблику (16 €). Ми залишимо за бортом міську суєту і попливемо по нескінченних каналах Амстердама ....
"Тиха Голландія" (38 € / 30 €). Заансе Сханс - музей під відкритим небом, справжня голландська сільце. Неквапливо крутяться млини, гордо несе свої води в Північне море річка Заан, тут кожен вуглик в будинку, кожна вітрякове дихає народним духом голландських промислів. Продовжить знайомство із середньовічною Голландією невеличке рибальське селище - Волендам. Чарівне поєднання історії і краси місцевих пейзажів. Тут у нас буде можливість скуштувати найсвіжіший слабкосолений оселедець і надзвичайно смачного копченого вугра, приготованого по старовинним - старовинними рецептами.
Вечірній Амстердам (21€/18€). Вічно-юний, що притягає і зачаровує. Він виблискує в ночі, тягне нас за собою, присвячує в свої таємниці, зачаровує ... Забуваючи про сьогодення, прислухаюся до звуків моря, насолоджуюся тишею середньовічних вуличок ми будемо зачаровано слухати історії вечірнього міста. Скільки таємниць і загадок зберігає він в собі, скільки неймовірних історій і різних доль ... Нічліг на території Нідерландів.

День 3 - Амстердам - Заансе Сханс - Волендам День 3 - Амстердам - Заансе Сханс - Волендам День 3 - Амстердам - Заансе Сханс - Волендам День 3 - Амстердам - Заансе Сханс - Волендам
День 4.

Амстердам - Гаага - Делфт - Кекенхоф - Роттердам

Сніданок. Вільний час в Амстердамі. Для бажаючих екскурсії:
У період з 22.03 по 13.05 Можна провести час в Королівському парку квітів Кекенхоф(28€+вх.квиток) - найпопулярніше місце в Нідерландах! Тут завжди пахне весною і завмирає подих від краси, якої більше не можна побачити ніде! Койкенкоф- це урочисте свято, на який ми запрошуємо Вас !!!
"Великі і маленькі міста"(38€/30€). Цей день ми почнемо з вами з відвідування старовинного містечка Дельфт, де жив і писав свою «Дівчину з перловою сережкою» великий голландський художник Ян Вермеер. Для бажаючих пропонуємо відвідати центр Роттердама, з його знаменитим вантовим мостом Еразма, «кубічними будівлями» і різноманітністю сучасної архітектури (вартість трансферу - 18€). Невеликий переїзд і ми в Гаазі. Гаага- особливе місто, неформальна столиця Нідерландів, місто -резиденція королеви Беатрікс. А поруч найвишуканіший морський курорт Північної Європи - Схевіненген. У цього містечка є два абсолютно різних характера, тут з'єдналися традиційне голландське село і модний курорт.
«Світ Heineken»(18€+вх.квиток). Ми познайомимося з історією пивоварень Heineken, дізнаємося, що це за таємничий інгредієнт «Heineken А», про процес пивоваріння і хто такий Жерар Адріан Хейнікен, а так само зможемо протестувати свої знання в пивоварному мистецтві і, зрозуміло, насолодитись келихом прохолодного пива. З повною упевненістю можна сказати, що пиво «Heineken» завоювало світ, але якщо Вас там ще нема - Ласкаво просимо! - В «Світ Heineken». Ночівля на території Нідерландів.

День 4 - Амстердам - Гаага - Делфт - Кекенхоф - Роттердам День 4 - Амстердам - Гаага - Делфт - Кекенхоф - Роттердам День 4 - Амстердам - Гаага - Делфт - Кекенхоф - Роттердам День 4 - Амстердам - Гаага - Делфт - Кекенхоф - Роттердам
День 5.

Амстердам

Сніданок. Вільний час в Амстердамі для відвідування музеїв і прогулянок. Для бажаючих екскурсії:
Екскурсія «Сучасний Амстердам». Район Східних доків. Неймовірно цікавий район Амстердама. Раніше - район складів судноплавних компаній, а потім зона найбільшого будівництва в Амстердамі. Починається з Вежі плачу і закінчується у Нідерландського музею мореплавства. Дуже вражаючий і своєрідний район Амстердама.
Можна відвідати музей Немо, Анни Франк, Музей Мадам Тюссо (вх.квитки самостійно) або зайнятися шопінгом. Музей Ван Гога, де ми познайомимося з найбільшою в світі колекцією робіт голландського художника: двісті полотен, п'ятисот малюнків і близько семисот листів великого майстра. Великий Рембрандт - художник, який передавав стан душі. Його життя і творчість нерозривно пов'язані з Амстердамом. (Вх. Квиток оплачується. Додатково).
"Мільйон квітів" (38€/30€) Нідерланди - це країна квітів. А квіти тут починають свою подорож по всьому світу на аукціонах Флора Холланд, найбільший з яких, в Алсмері, його і зможемо ми відвідати. Після відвідин аукціону, ми заїдемо в гості до фермерів, де готують знаменитий голландський сир і роблять традиційні дерев'яні черевики-кломпи.
"Серце Голандії" (38 € / 30 €). Три різних міста, три різні етапи в історії Нідерландів, все за один день! Мауден відомий найбільш збереженим середньовічним Замком Маудеслот, який був закладений в 1275 році, одночасно з появою міста Амстердама. Бастіон Нарден- один з небагатьох уцілілих бастіонів і є єдиним зміцненням в Європі з унікальними подвійними стінами і ровами, і на завершення ми отримаємо задоволення від неспішного темпу життя і атмосферою містечка Ларен, побачимо прекрасні, як на листівках, види. Тут безліч магазинчиків з делікатесами, відмінний фермерський ринок або домашня пекарня. Ми дізнаємося про вікові традиції живопису, прогуляємося по вуличках і посидимо в затишних кафе. Якщо захочемо спробувати свіжі устриці - відмінне місце. Поїздка залишить у нас відчуття внутрішнього спокою і радості. Ночівля на території Нідерландів.

День 5 - Амстердам День 5 - Амстердам День 5 - Амстердам День 5 - Амстердам
День 6.

Брюссель - Антверпен

Сніданок. Переїзд в Бельгію.
Бельгія ... Незліченна кількість художніх скарбів і чарівних мальовничих містечок. Це малиновий дзвін, діаманти, брюссельська капуста і пісяючий хлопчик, а ще Брейгель ... і Рубенс ...
Екскурсія по Антверпену - діамантовій столиці. Символ Антверпена-відкрита долоня. Місто дружелюбно простягає гостям величезні кам'яні, апетитні бісквітні або крихітні шоколадні долоні. Милий і гостинний жест. У Бельгії слова- Антверпен і діаманти вже давно пов'язані один з одним. Другий за величиною порт Європи, батьківщина Рубенса, один із центрів європейської культури. Це місто-музей, місто-шедевр ... колиска мистецтва.
Нас запрошує столиця Бельгії - Брюссель. Місто-синтез, місто «всіх кольорів веселки цивілізації», місто соборів і вокзалів, парків і віадуків, фламандців і валлонців ... Оглядова екскурсія «Брюссель - столиця Європи». Кипуча сучасність уживеться в Брюсселі з тисячолітньою історією, утворюючи чарівну, але своєрідну суміш середньовічних будинків і укріплень, готичних соборів, скляних хмарочосів і неокласичних палаців.
Вільний час.
«Магія і романтика Брюсселя» (26€/21€). Ми побачимо одну з найяскравіших пам'яток-Атоміум, збільшений в 165 мільярдів разів, прогуляємося через Брюссельський парк, королівську площу, скверик ду Саблон, (скверик 48 ремесел !!!), а також королівський палац, офіційну резиденцію бельгійського монарха. На завершення зануримося в історію минулого та сучасного відомого Палацу Правосуддя, який є самою грандіозною будівлею в Європі, і отримаємо задоволення від неперевершеної панорами Брюсселя. Ночівля на території Бельгії.

День 6 - Брюссель - Антверпен День 6 - Брюссель - Антверпен День 6 - Брюссель - Антверпен День 6 - Брюссель - Антверпен
День 7.

Брюссель - Гент - Брюгге

Сніданок. Вільний час в Брюсселі.
Можливість відвідати екскурсії і додаткові програми: "Середньовіччя наяву" (46Є/36Є). Бельгією легко захопитися. В Бельгію легко закохатися. Наша подорож на північний захід Бельгії, починається з середньовічної столиці графства Фландрія - Гента. Старовинний Гент - це музей середньовіччя, літопис темних епох, місто-порт на злитті рік Ліс і Еско. Його набережні наскрізь просякнуті духом історії та поезії. Гент - бунтівне місто з героїчною історією, про колишню славу і велич свідчать його архітектурні шедеври. Гент по праву носить гордий титул «місто мистецтва». Вільний час. Зараз ми зможемо опинитися в казці, наповненій романтикою і магією. Величний Брюгге. Яскравий і товариський він привітно відкриває свої двері. Брюгге - це романтичний музей під відкритим небом. Він, як чарівна скринька, з якої скільки коштовностей не дісталося, ще стільки ж залишається. Повернення в Брюссель. Ночівля в Бельгії.

День 7 - Брюссель - Гент - Брюгге День 7 - Брюссель - Гент - Брюгге День 7 - Брюссель - Гент - Брюгге  
День 8.

Париж

Сніданок. Виселення з готелю. Наш шлях лежить до Франції.
І ось Вона ... довгоочікувана Франція - країна вишуканих вин, високої моди, дорогих парфумів, гарних жінок і безлічі таємниць .... Оглядова пішохідна екскурсія "Про що думають в Парижі". Париж стає рідним з першого погляду, з першого кроку його витертою бруківкою. Паризькі прогулянки заводять у минуле, в пам'ять серця, у потаємні куточки душі. Франсуаза Саган, Коко Шанель, Джо Дассен, Бріджит Бардо ... Готель де Віль- Лувр-Сади Тюльрі-Вандомская площа-Оперний театр. Місто повсюди розвішує сигнальні прапорці чужих спогадів, скороминущість пізнавання і мерехтіння почуттів. Запрошуємо відвідати оглядовий майданчик Монпарнас (18€/13€) Ось вона, красуня, як на долоні. Продовжимо наше знайомство з Парижем в світі ароматів музею Fragonard. Вільний час.
Можливість самостійно побувати на Ейфелевій Вежі (вх квитки).
"Таємниці річки Сена" (16€/13€). Прогулянка по таємничій Сені на кораблику.
«Латинський квартал» (23€/21€). Ми відвідаємо центр Жоржа Помпіду- музей 20 століття.
"Енциклопедія століть - Лувр" (26€ + вхідний квиток). Світ Мистецтва - світ геніїв, які залишили в дар людству великі шедеври.
Вечірня програма "Вогні нічного Парижа" (26€/21€), під час якої ми зможемо насолодитись красою Парижа в вечірньому вбранні ... Нас будуть підкорювати і захоплювати: велична Тріумфальна Арка, чарівність моста Мірабо, Марсове поле, незрівнянні Єлисейські поля і оглядовий майданчик Трокадеро , район Ла Де Фанс, в закінченні екскурсії нас зачарує неперевершена красуня - мерехтлива Ейфелева вежа. Поселення в готель. Ночівля Франція.

День 8 - Париж День 8 - Париж День 8 - Париж День 8 - Париж
День 9.

Париж - Нормандія - Діснейленд

Сніданок. Вільний час в Парижі. Екскурсії або додаткові програми на вибір:
"Сентиментальна Нормандія"(68€/46€). В цієї милої дами мінливий і суперечливий «портрет». Ми зможемо побувати на березі теплого перлового моря, де приголомшливо красиві скелі узбережжя змінюються розкішними піщаними пляжами і мальовничими портовими містечками ... Старовинний Руан - найбільше норманське місто. Ми вирушимо в Довіль - до господаря морського узбережжя, в місто- "подарунок", втомлений від метушні аристократії. І на завершення - древній і працьовитий Трувіль. Повернення в Париж.
“Легендарний Монмартр”. Найвідоміший пагорб Парижа, увінчаний короною - Секр Кер. Це місце народження геніїв, тут творили видатні люди Парижа. Життя Монмартра продовжує вирувати. Площа Тертр з сотнями мольбертів радо зустрічає всіх відвідувачів. Тут можна купити і забрати з собою маленький шматочок Парижа, зображений на полотні. Немає місця більш принадного і хвилюючого. 
Відоме кабаре "Мулен Руж" (130€). Це яскраве пір'я, розкішні танцівниці, французький канкан. Самостійне повернення в готель. Ночівля.

День 9 - Париж - Нормандія - Діснейленд День 9 - Париж - Нормандія - Діснейленд   День 3 - Париж
День 10.

Долина Луари

Сніданок. Вільний час в Парижі для прогулянок і відвідування музеїв. Екскурсії на вибір:
Для всіх бажаючих "Замки Луари" (68€/55€ + вхідний квиток). Серце Франції - долина казкової річки Луари, береги якої всіяні старовинними замками - капризами французьких королів, створеними великими геніями. Тут переплелися таємні історії Франції, життя закоханих монархів і прекрасних жінок. Почнемо наше знайомство з грандіозного мисливського палацу Шамбор. Зовнішній огляд. Далі наш шлях лежить до Шенонсо чарівного замку на воді. Шенонсо - це історія двох жінок, яку ми почуємо в залах палацу ... Відвідування замку. Замок Блуа- унікальний за своєю композицією. Чотирикутна замкнута композиція, що вінчає вершину пагорба на високому березі Луари, де кожна сторона відноситься до певного етапу будівництва, дає можливість простежити еволюцію французького зодчества від XV до XVII ст. Варто дивуватися тому, як кілька століть, що мали своє оригінальне вираження в художніх стилях, вдало узгоджуються в ансамблі палацу в Блуа.
Ночівля Франція.

День 10 - Долина Луари День 10 - Долина Луари День 10 - Долина Луари День 10 - Долина Луари
День 11.

Діснейленд - Версаль

Сніданок. Вільний час в Парижі для прогулянок і відвідування музеїв. Екскурсії на вибір:
«Діснейленд» (23 € + вхідний квиток). Чарівний світ Дісней Парку відкриває перед нами свої двері і, переступивши його поріг - ми стаємо героями дивовижних пригод. Це світ дітей та дорослих - країна фантазій, країна відкриттів і першовідкривачів. Тут ми зможемо прокататись в старовинному потязі залізницею, побачити героїв різних діснеївських мультфільмів, зануритися в атмосферу всесвітньо відомих казок. Зустрітися з вогнедихаючим драконом, здійснити політ на літаючому кораблі над нічним Лондоном, побувати в будинку знаменитого Робінзона Крузо на вершині дерева. Відвідування Дісней студії за доп. плату.
"Гранд Опера" (18 € + вхідний квиток). Гранд Опера один з кращих архітектурних пам'ятників Парижа. Її зали, нагадують по своїй величі королівський палац, де мармур, онікс, граніт, позолота занурюють нас в чарівний світ розкоші.
"Банти і діаманти" (30 € + вхідні квитки). Королівська резиденція Версаль. Запрошуємо на свято пишноти, у царство балів, аудієнцій, бенкетів і театральних вистав. Версаль-символ влади короля Сонця і обличчя Франції. Ночівля Франція.

День 11 - Діснейленд - Версаль День 11 - Діснейленд - Версаль День 11 - Діснейленд - Версаль День 11 - Діснейленд - Версаль
День 12.

Реймс - Люксембург

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Шампань.Сьогодні нас чекає прогулянка по одному з живописних міст Франції ... Реймс відкриє нам чарівність французької провінції. Тут гармонійно співіснує історичне минуле і сьогоднішній день: римські арки, середньовіччя, відродження, модерн і арт-деко ... Вільний час. «Собор Нотр Дам і все про шампанське»(26€). Реймский собор знаходиться в самому серці міста, вежі собору підносяться над дахами будинків Реймса. Собор незвичайний завдяки яскравості світла, будучи прикладом в мистецтві Готичної Європи. Достаток круглих вікон, а також їх витонченість створюють цю колосальну будову дивно гармонійною. Відвідування одного із знаменитих заводів шампанських вин, екскурсія в погреби, розповідь про історію фірми і про технологію виробництва вина. По закінченні: дегустація шампанського вина. Переїзд в Люксембург.
Люксембургу - крихітні вимощені вулички, величезні мости, сади, парки і герцогський палац.
Запрошуємо на екскурсію в крихітне герцогство Люксембург. Кожен з дитинства мріє побувати в казці і відчути себе героєм неймовірних пригод ... У світі багато казкових країн, а наш шлях лежить в одну з них -В Зеленому Серці Європи серед гір, оточений кручами, розтошувалося затишне містечко із однойменною назвою. Ми побачимо капелу Сен-Кірен, готичну церкву Сен-Мішель, ренесансний Палац юстиції, бароковий собор Нотр-Дам .... Маленькі площі приведуть нас до затишних ресторанчиків, де завжди раді бачити гостей. Незабутній смак солодощів і смородинового вина чекають нас у Люксембурзі. Ночівля.

День 12 - Реймс - Люксембург День 12 - Реймс - Люксембург День 12 - Реймс - Люксембург День 12 - Реймс - Люксембург
День 13.

Франкфурт на Майні - замки Рейна

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Німеччину.
Екскурсія по Франкфурт-на-Майні. Франкфурт-на-Майні порадує вас затишною площею Ремер, і численними музеями, і прекрасним променадом уздовж Майна, і сучасною архітектурою. Франкфурт - батьківщина Гете, тут є його будинок-музей, тут вручається найпрестижніша літературна премія його імені.
"Замки романтичного Рейну"(46€+вх.квиток). Велична річка, обрамлена середньовічними замками та старовинними фортецями, прославлена численними легендами і оповідями, протікає серед рейнських гір, в одному з кращих винних ландшафтів Німеччини. Романтичний Рейн - це також долина прекрасної німфи Лорелеї. Неприступний замок Марксбург, легенди про гордих дів з Обервезель, семи велетнів, хороброго лицаря Зигфриде, ворожих братів, дівчині Гуті і бідного лицаря Рихарде, запрошуємо познайомитися з цим чарівним і неповторним ландшафтом. Ночівля на території Німеччини.

День 13 - Франкфурт на Майні - замки Рейна День 13 - Франкфурт на Майні - замки Рейна День 13 - Франкфурт на Майні - замки Рейна День 13 - Франкфурт на Майні - замки Рейна
День 14.

Львів

Сніданок. Виселення з готелю.
При бажанні групи можливий заїзд в Краків.Екскурсія "Королівський шлях"(18€/13€). Місто - вражаюче, красиве і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно ж, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитись хоча б на мить. 
Час прибуття до Львова орієнтовно 23:30 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття у Львів - Комплекс Термінал «А». Переїзд на потяги на на ж.д. вокзал.До нових зустрічей!

Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
На екскурсії поширюється знижка - 10%.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
Знижка 10% на перші три екскурсії, оплачені до виїзду на групу не поширюється.
При бронюванні 4 і більше екскурсій, знижка 10% поширюється.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).  


Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• Страховка (групова).
• У випадку, коли вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• Проїзд по маршруту автобусом туркласу
• Супровід гіда-керівника по маршруту
• Проживання в готелях 3* зі сніданками.
• Екскурсійна програма
Додатково оплачується:
• Консульський збір 35 €.
• Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно договору про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. Сплачується при кожній подачі.
• Візовий центр 25 €.
• Візовий центр оплачують всі, хто звертається за візою.
• !!! Міський податок (city tax) в готелях Франції від 1,5 євро/ніч
• !!! Міський податок (city tax) в Нідерландах від 1,5 євро/особа/ніч
• У разі відмови Консульський збір і Візовий центр НЕ повертаються.
• Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти.
• Факультативні екскурсії
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1". Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків на Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.
Додаткова ніч у Львові. Кімнати окремого типу

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
з 29.04.18-11.05.18
200 грн.
200 грн.
230 грн.
Індивідуальна екскурсія по Львову. Індивідуальна пішохідна екскурсія по Львову (3 години).
1-3 людини за екскурсію. Початок екскурсіїї на залізничному вокзалі.
300 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Одеса - Львів!
580 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Київ - Львів!
380 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: