Вибір року 2016
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

… Я прагну до щастя...
Ви прагнете до щастя...
Ми всі прагнемо до щастя...

Щасливі разом...  Амстердам, Брюссель, Париж!
Ангели Заходу

Днів: 14
Львів - Ганновер - Амстердам (3 ночі) - Брюссель (3 ночі) - Париж (3ночі) - Реймс - Люксембург - Львів
Бельгія
Нідерланди
Німеччина
Франція

Квітень '18

МП 26 08:30

Липень '18

  15 08:30

Серпень '18

  5 09:30
МП−Травневі свята

Відпочинковий тур, в якому достатньо часу для вивчення країн Бенілюксу і Франції.
Вільний Амстердам, діловий Брюссель, крихітний Люксембург і романтичний Париж!
Доповненням будуть Столиця Нижньої Саксонії Ганновер, Сучасний Франкфурт і  Саксонський Дрезден. 
3 ночі в Амстердамі!   2 ночі в Брюсселі !  3 ночі в Парижі!
БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!
У період з 22.03 по 13.05 можна відвідати Королівський парк квітів Кекенхоф!
У вартості екскурсії у  
Ганновері, Амстердамі, Брюселі, Парижі,  Реймсі, Люксембурзі, Дрездені.
 

День 1.

Львів - Вроцлав - Легніца

Безкоштовні трансфери «ж / д вокзал - Термінал-А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів.При наявності часу пропонуємо: Прогулянка по легендарній колисці Польщі - "Священна квітка Європи - Вроцлав"(18€/13€). Одне із найзеленіших міст Польщі з прекрасною архітектурою і мальовничими куточками. Старе Місто є одним із найкрасивіших в Польщі, а площа Вроцлавського ринку займає друге за величиною місто, після Краківського. Ночівля на території Польщі.

День 1 - Львів - Вроцлав - Легніца День 1 - Львів - Вроцлав - Легніца День 1 - Львів - Вроцлав - Легніца День 1 - Львів - Вроцлав - Легніца
День 2.

Ганновер

 Сніданок. Переїзд в Німеччину.
Нас запрошує Ганновер - столиця Нижньої Саксонії. Оглядова екскурсія «Ганновер - фортеця на воді». Під час екскурсії ми дізнаємося багато нового про Ганновері, його минуле, теперешній і майбутньому, його людей, про значення міста для Німеччини і всього світу. Ми побачимо старе і нове місто, перегорнемо захоплюючі сторінки історії Ганновера! Ми увійдемо під склепіння величної Нової Ратуші та церкви Маркткирхе, поговоримо про фахверкової архітектурі і «Північної готиці». 
Переїзд до Нідерландів. Ночівля в Нідерландах.

День 2 - Ганновер День 2 - Ганновер День 2 - Ганновер  
День 3.

Амстердам - Заансе Сханс - Волендам

Сніданок.
Сьогодні нас буде дивувати, кликати і притягувати незвичайне місто. Як тільки не називають Амстердам! Одні величають його Північною Венецією, інші Новим Вавилоном. Однак ані та ні інша назва не передає всю його красу і чудову привабливість. Амстердам, столиця Нідерландів-це унікальне і неповторне місто, рівного якому немає у всьому світі. Багато чудес приготував для нас Амстердам! Екскурсія "Місто-мрія Амстердам". Амстердам здатний заворожити своїх гостей! Він радий кожному з нас! Його дивовижної краси вулички та площі несуть відбиток його власної унікальної історії, так не схожою на інші. Ми здійснимо подорож лабіринтами вуличок, каналів, танцюючих будинків, квіткових крамничок, милих магазинчиків. Це місто варто один раз побачити, щоб полюбити його назавжди! Вільний час.
Для бажаючих:Прогулянка каналами Амстердаму на прогулянковому кораблику(16€). Ми залишимо за бортом міську суєту і попливемо нескінченними каналами Амстердаму. “Тиха Голландія”(38€/30€). Заансе Сханс – музей під відкритим небом, справжня голландське поселення. Неспішно крутяться вітряки, гордовито несе свої води в Північне море річка Заан, тут кожен вуглик в будинку, кожен вітряк дихає народним духом голландських промислів. Продовжить знайомство із середньовічною Голландією невеличке рибальське селище –Волендам. Чарівне поєднання історії і краси місцевих пейзажів. Тут у нас буде можливість скуштувати найсвіжіший слабкосолений оселедець і надзвичайно смачного копченого вугра, приготованого по старовинним - старовинними рецептами.
Вечірній Амстердам (18€). Вічно-юний, що притягає і зачаровує. Він виблискує в ночі, тягне нас за собою, посвячує у свої таємниці, зачаровує. .. Забуваючи про сьогодення, дослухаючись до звуків моря, насолоджуючись тишею середньовічних вуличок ми будемо зачаровано слухати історії вечірнього міста. Скільки таємниць і загадок зберігає він у собі, скільки неймовірних історій і різних доль. Ночівля.

День 3 - Амстердам - Заансе Сханс - Волендам День 3 - Амстердам - Заансе Сханс - Волендам День 3 - Амстердам - Заансе Сханс - Волендам День 3 - Амстердам - Заансе Сханс - Волендам
День 4.

Амстердам - Гаага - Делфт - Кекенхоф - Роттердам

Сніданок. Вільний час в Амстердамі. Для бажаючих екскурсії:
У період з 22.03 по 13.05 Можна провести час в Королівському парку квітів Кекенхоф(28€+вх.квиток) - найпопулярніше місце в Нідерландах! Тут завжди пахне весною і завмирає подих від краси, якої більше не можна побачити ніде! Койкенкоф- це урочисте свято, на який ми запрошуємо Вас !!!
"Великі і маленькі міста"(38€/30€). Цей день ми почнемо з вами з відвідування старовинного містечка Дельфт, де жив і писав свою «Дівчину з перловою сережкою» великий голландський художник Ян Вермеер. Для бажаючих пропонуємо відвідати центр Роттердама, з його знаменитим вантовим мостом Еразма, «кубічними будівлями» і різноманітністю сучасної архітектури (вартість трансферу - 18€). Невеликий переїзд і ми в Гаазі. Гаага- особливе місто, неформальна столиця Нідерландів, місто -резиденція королеви Беатрікс. А поруч найвишуканіший морський курорт Північної Європи - Схевіненген. У цього містечка є два абсолютно різних характера, тут з'єдналися традиційне голландське село і модний курорт.
«Світ Heineken»(18€+вх.квиток). Ми познайомимося з історією пивоварень Heineken, дізнаємося, що це за таємничий інгредієнт «Heineken А», про процес пивоваріння і хто такий Жерар Адріан Хейнікен, а так само зможемо протестувати свої знання в пивоварному мистецтві і, зрозуміло, насолодитись келихом прохолодного пива. З повною упевненістю можна сказати, що пиво «Heineken» завоювало світ, але якщо Вас там ще нема - Ласкаво просимо! - В «Світ Heineken». Ночівля на території Нідерландів.

День 4 - Амстердам - Гаага - Делфт - Кекенхоф - Роттердам День 4 - Амстердам - Гаага - Делфт - Кекенхоф - Роттердам День 4 - Амстердам - Гаага - Делфт - Кекенхоф - Роттердам День 4 - Амстердам - Гаага - Делфт - Кекенхоф - Роттердам
День 5.

Утрехт

Сніданок. Вільний час в Амстердамі. Для бажаючих екскурсії:Можна відвідати музей Немо, Анни Франк, Музей Мадам Тюссо (вх.квитки самостійно) або зайнятися шопінгом. "Такий хороший день!"(60€/46€). Сьогодні ми досліджуємо Голландію вздовж і впоперек, проїдете по дамбах і греблях, відвідаємо найцікавіші пам'ятки, купимо кращого в світі сиру! Нас чекають самі старовинні і красиві міста Нідерландів, водяні діючі млини - музеї, прогулянка по пляжу або купання (у літній сезон) в Північному морі! Наша подорож починається зі середньовічного містечка Эдам, знаменитого на весь світ своїм сиром. Далі нас чекає старовинне портове місто Хорн. Морське містечко Эгмонд ан Зэй. "Яскраві фарби Голландії - замок Де Хаар і місто Утрехт" (30€/23€)! Шедевр Середньовіччя в серці Нідерландів - замок де Хаар (зовнішній огляд)! Захоплення ось що почуваєш, потрапивши сюди... Казковий замок з круглими башточками по кутах, оточений водою і чарівними садами. Безперечно, це один з найрозкішніших замків в Нідерландах!!! Далі ми відвідаємо резиденцію архієпископа Нідерландів - місто Утрехт: ратуша, старовинний університет, мальовничі квартали, середньовічний кафедральний собор Домкерк - "візитна картка" і серце міста з найвищим у Нідерландах шпилем (112 м)!
Ночівля на території Нідерландів.

День 5 - Утрехт День 5 - Утрехт День 5 - Утрехт  

 


День 6.

Брюссель

Сніданок.Незліченна безліч художніх скарбів і чарівних мальовничих містечок є в Бельгії. Це малиновий дзвін, діаманти, брюссельська капуста і пісяючий хлопчик, а ще Брейгель і Рубенс. Нас запрошує столиця Бельгії - Брюссель. Місто-синтез, місто «всіх кольорів веселки цивілізації», місто соборів і вокзалів, парків і віадуків, фламандців і валлонців. Оглядова екскурсія «Брюссель- столиця Європи». Кипуча сучасність уживеться в Брюсселі з тисячолітньою історією, утворюючи чарівну, але своєрідну суміш середньовічних будинків і укріплень, готичних соборів, скляних хмарочосів і неокласичних палаців. Вільний час. Можливість відвідати екскурсії на вибір: Королівський музей витончених мистецтв (21€+вх. квиток). Головний музей країни - Королівський музей витончених мистецтв у Брюсселі має найбагатшу колекцію живопису. Ночівля в Бельгії.

День 6 - Брюссель День 6 - Брюссель День 6 - Брюссель День 6 - Брюссель
День 7.

Брюссель - Гент - Брюгге

Сніданок. Вільний час в Брюсселі. Можливість відвідати екскурсії і додаткові програми: "Середньовіччя наяву" (46Є/36Є). Бельгією легко захопитися. В Бельгію легко закохатися. Наша подорож на північний захід Бельгії, починається з середньовічної столиці графства Фландрія - Гента. Старовинний Гент - це музей середньовіччя, літопис темних епох, місто-порт на злитті рік Ліс і Еско. Його набережні наскрізь просякнуті духом історії та поезії. Гент - бунтівне місто з героїчною історією, про колишню славу і велич свідчать його архітектурні шедеври. Гент по праву носить гордий титул «місто мистецтва». Вільний час. Зараз ми зможемо опинитися в казці, наповненій романтикою і магією. Величний Брюгге. Яскравий і товариський він привітно відкриває свої двері. Брюгге - це романтичний музей під відкритим небом. Він, як чарівна скринька, з якої скільки коштовностей не дісталося, ще стільки ж залишається. Повернення в Брюссель. Ночівля в Бельгії.

День 7 - Брюссель - Гент - Брюгге День 7 - Брюссель - Гент - Брюгге День 7 - Брюссель - Гент - Брюгге  
День 8.

Париж

Сніданок. Виселення з готелю. Наш шлях лежить у Францію.
І от Вона… довгоочікувана Франція – країна вишуканих вин, високої моди, дорогих парфумів, красивих жінок і багатьох таємниць…. Ми направляємося в саме серце цієї загадки – чарівний Париж… Оглядова пішохідна екскурсія "Магія Парижа!". Париж стає рідним з першого погляду, з першого кроку його витертою бруківкою. Паризькі прогулянки заводять у минуле, в пам'ять серця, у потаємні куточки душі. Все, що ми знаємо з розкішних фільмів і книг, - все раптом оживає і наповнює серце трепетом! Франсуаза Саган, Коко Шанель, Джо Дассен, Бріджит Бардо. Готель де Віль, Лувр, Вандомська площа, Оперний театр. Продовжимо  наше  знайомство з Парижем  в світі ароматів музею Fragonard. Французські парфуми — елітні і вишукані. І напевне, немає в світі такої жінки, яка б не мріяла мати хоча б одні.
Можливість самостійно побувати на Ейфелевій Вежі (вх. квитки).
“Таємниці річки Сена”(13€/10€). Прогулянка по таємничій Сені на кораблику.
Вечірня програма "Вогні нічного Парижа"(26€/18€), під час якої ми зможемо насолодитись красою Парижа в вечірньому вбранні ... Нас будуть підкорювати і захоплювати: велична Тріумфальна Арка, чарівництво моста Мірабо, Марсове поле, незрівнянні Єлисейські поля і оглядовий майданчик Трокадеро, район Ла Де Фанс, і в закінченні екскурсії нас зачарує неперевершена красуня - мерехтлива Ейфелева вежа.  Поселення в готель. Ночівля.

День 8 - Париж День 8 - Париж День 8 - Париж День 8 - Париж
День 9.

Париж - Нормандія - Діснейленд

Сніданок. Вільний час в Парижі. Екскурсії або додаткові програми на вибір:
"Сентиментальна Нормандія"(68€/46€). В цієї милої дами мінливий і суперечливий «портрет». Ми зможемо побувати на березі теплого перлового моря, де приголомшливо красиві скелі узбережжя змінюються розкішними піщаними пляжами і мальовничими портовими містечками ... Старовинний Руан - найбільше норманське місто. Ми вирушимо в Довіль - до господаря морського узбережжя, в місто- "подарунок", втомлений від метушні аристократії. І на завершення - древній і працьовитий Трувіль. Повернення в Париж.
АБО «Діснейленд» (23€+ вх. квиток). Чарівний світ Дісней Парку відкриває перед нами свої двері і, переступивши його поріг - ми стаємо героями дивовижних пригод. Це світ дітей та дорослих - країна фантазій, країна відкриттів і першовідкривачів. Тут ми зможемо прокататись в старовинному потязі залізницею, побачити героїв різних диснеївських мультфільмів, зануритися в атмосферу всесвітньо відомих казок. Зустрітися з вогнедихаючим драконом, здійснити політ на літаючому кораблі над нічним Лондоном, побувати в будинку знаменитого Робінзона Крузо на вершині дерева. Відвідування Дісней студії за дод. плату.
Відоме кабаре "Мулен Руж" (130€). Це яскраве пір'я, розкішні танцівниці, французький канкан. Самостійне повернення в готель. Ночівля.

День 9 - Париж - Нормандія - Діснейленд День 9 - Париж - Нормандія - Діснейленд День 9 - Париж - Нормандія - Діснейленд День 3 - Париж
День 10.

Париж

Сніданок. Вільний час в Парижі. Екскурсії на вибір:
“Легендарний Монмартр”(18€/13€). Найвідоміший пагорб Парижа, увінчаний короною - Секр Кер. Це місце народження геніїв, тут творили видатні люди Парижа. Життя Монмартра продовжує вирувати ... Площа Тертр з сотнями мольбертів радо зустрічає всіх відвідувачів. Тут можна купити і забрати з собою маленький шматочок Парижа, зображений на полотні. Немає місця більш принадного і хвилюючого.
"Енциклопедія віків - Лувр" (26€+вх.квиток). Світ Мистецтва - світ геніїв, які залишили в дар людству великі шедеври. Лувр - один з найбагатших музеїв в світі. Тут можна годинами милуватися роботами Леонардо Да Вінчі, Рембрандта, Тиціана, Рафаеля .... Мона Ліза, Богиня Ніка, Венера Мілоська ....Версаль. 
"Банти і діаманти" (30€ + вхідний квиток).  «Світ, затримуючи подих, дивиться на Версаль, світ прихиляється перед його красою. І може бути все, що зробив Людовік не дарма, адже  інакше ми б не побачили раю на землі .... ». Відвідання замку.
"Магічне серце Парижу – Латинський Квартал"(21€/16€). Самі відомі місця Парижу- Собор Паризької Богоматері і Латинський квартал. Захоплююча подорож розпочнеться від знаменитого Собору Паризької Богоматері, свідка легендарних подій французької історії. Закінчимо нашу екскурсію на площі всіх закоханих, можна сказати головній площі відомого Латинського кварталу!!!  Ночівля.

День 10 - Париж День 10 - Париж День 10 - Париж День 10 - Париж
День 11.

Реймс - Люксембург

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Шампань.Сьогодні нас чекає прогулянка по одному з живописних міст Франції ... Реймс відкриє нам чарівність французької провінції. Тут гармонійно співіснує історичне минуле і сьогоднішній день: римські арки, середньовіччя, відродження, модерн і арт-деко ... Вільний час. «Собор Нотр Дам і все про шампанське»(18€). Реймский собор знаходиться в самому серці міста, вежі собору підносяться над дахами будинків Реймса. Собор незвичайний завдяки яскравості світла, будучи прикладом в мистецтві Готичної Європи. Достаток круглих вікон, а також їх витонченість створюють цю колосальну будову дивно гармонійною. Відвідування одного із знаменитих заводів шампанських вин, екскурсія в погреби, розповідь про історію фірми і про технологію виробництва вина. По закінченні: дегустація шампанського вина. Переїзд в Люксембург.
Люксембург - крихітні вимощені вулички, величезні мости, сади, парки і герцогський палац.Запрошуємо на екскурсію в крихітне герцогство Люксембург. Кожен з дитинства мріє побувати в казці і відчути себе героєм неймовірних пригод ... У світі багато казкових країн, а наш шлях лежить в одну з них -В Зеленому Серці Європи серед гір, оточений кручами, розтошувалося затишне містечко із однойменною назвою. Ми побачимо капелу Сен-Кірен, готичну церкву Сен-Мішель, ренесансний Палац юстиції, бароковий собор Нотр-Дам .... Маленькі площі приведуть нас до затишних ресторанчиків, де завжди раді бачити гостей. Незабутній смак солодощів і смородинового вина чекають нас у Люксембурзі. Переїзд на ночівлю в Німеччину. Ночівля.

День 11 - Реймс - Люксембург День 11 - Реймс - Люксембург День 11 - Реймс - Люксембург День 11 - Реймс - Люксембург
День 12.

замки Рейна - Франкфурт на Майні

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Німеччину. Факультативи на вибір:
Франкфурт-на-Майні(21/16Є). Франкфурт-на-Майні порадує вас затишною площею Ремер, і численними музеями, і прекрасним променадом уздовж Майна, і сучасною архітектурою. Франкфурт - батьківщина Гете, тут є його будинок-музей, тут вручається найпрестижніша літературна премія його імені.
"Замки романтичного Рейну"(46€+вх.квиток). Велична річка, обрамлена середньовічними замками та старовинними фортецями, прославлена численними легендами і оповідями, протікає серед рейнських гір, в одному з кращих винних ландшафтів Німеччини. Романтичний Рейн - це також долина прекрасної німфи Лорелеї. Неприступний замок Марксбург, легенди про гордих дів з Обервезель, семи велетнів, хороброго лицаря Зигфриде, ворожих братів, дівчині Гуті і бідного лицаря Рихарде, запрошуємо познайомитися з цим чарівним і неповторним ландшафтом. Ночівля на території Німеччини.

День 12 - замки Рейна - Франкфурт на Майні День 12 - замки Рейна - Франкфурт на Майні День 12 - замки Рейна - Франкфурт на Майні День 12 - замки Рейна - Франкфурт на Майні
День 13.

Дрезден

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Дрезден. Вільний час.
Екскурсія по Саксонському Дрездену. Протягом семи століть місто було резиденцією герцогів і королів. Дрезден відомий своїми архітектурними ансамблями, скарбами музеїв, колекціями живопису і прекрасною панорамою берегів Ельби. Екскурсія по Старому місту - Театральна площа з Дрезденською оперою в центрі. Можливість відвідати Дрезденську картинну галерею (доп.плата). «Правобережний Дрезден» (18Є/13Є). Незнайомий Дрезден? Який він? Сьогодні ми дізнаємося, здійснимо захопливу  екскурсію.Або вільний час для прогулянок і шопінгу. Німеччина - країна, яка може запропонувати своїм гостям чудові можливості для шопінгу. Тут можна купити модний одяг для дорослих і дітей, взуття, німецьку косметику, спортивні товари, а також шоколад і багато іншого-все ці товари відрізняються відмінною якістю при порівняно невисокій вартості. Хочете заглянути в Карштадт, C & A, Альтмаркталерею або Центральну Галерею - вибирайте самі. Покупки чекають Вас!  Переїзд до Польщі. Ночівля.

День 13 - Дрезден День 13 - Дрезден День 13 - Дрезден День 13 - Дрезден
День 14.

Львів

Сніданок. Виселення з готелю.
При бажанні групи можливий заїзд в Краків.Екскурсія "Королівський шлях"(18€/13€). Місто - вражаюче, красиве і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно ж, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитись хоча б на мить. 
Час прибуття до Львова орієнтовно 23:30 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття у Львів - Комплекс Термінал «А». Переїзд на потяги на на ж.д. вокзал.До нових зустрічей!

Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Група 11+1
Під категорію "група" потрапляє група туристів в кількості не менше 11 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру.
Бронювання такої організованої групи можливо тільки з обов'язковим замовленням та оплатою в офісі Агента від 3 до 6 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
При системі 11+1 - "Бонусний турист":
НЕ оплачує вартість туру.
НЕ оплачує і відвідує тільки придбані групою додаткові екскурсії (важливо: вхідні квитки "Бонусний турист" оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір та послуги Візового Центру, послуги з відкриття візи (якщо немає біо паспорта).

Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• Страховка (групова).
• У випадку, коли вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• Проїзд по маршруту автобусом туркласу
• Супровід гіда-керівника по маршруту
• Проживання в готелях 3* зі сніданками.
• Екскурсійна програма
Додатково оплачується:
• Консульський збір 35 €.
• Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно договору про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. Сплачується при кожній подачі.
• Візовий центр 25 €.
• Візовий центр оплачують всі, хто звертається за візою.
• !!! Міський податок (city tax) в готелях Франції від 1,5 євро/ніч
• !!! Міський податок (city tax) в Нідерландах від 1,5 євро/особа/ніч
• У разі відмови Консульський збір і Візовий центр НЕ повертаються.
• Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти.
• Факультативні екскурсії
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1". Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Я в курсі!". СМС та мейл інформування.
СМС і мейл оперативне інформування візового заявника, про вихід віз.
11 грн.
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків на Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.
Додаткова ніч у Львові. Кімнати окремого типу

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомістний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
з 29.12.17-10.01.18
200 грн.
200 грн.
230 грн.
Індивідуальна екскурсія по Львову. Індивідуальна пішохідна екскурсія по Львову (3 години).
1-3 людини за екскурсію. Початок екскурсіїї на залізничному вокзалі.
300 грн.
Чартер: Киев - Львов или Львов - Киев.
Чартер: Киев - Львов или Львов - Киев.
Места в автобусе с 1 по 16!
336 грн.
Чартер: Киев - Львов или Львов - Киев.
Чартер: Киев - Львов или Львов - Киев.
Места в автобусе с 17 по 32!
236 грн.
Чартер: Киев - Львов или Львов - Киев.
Чартер: Киев - Львов или Львов - Киев.
Места в автобусе с 33 и далее!
186 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2017
Мы в социальных сетях: