Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

... І нехай, як легке творіння
Долі моїх поточних днів,
Ти перетворишся з видіння
У мрію юності моєї ...

Бажана Греція (Новорічний тур)

Днів: 9
Львів - Белград - Метеори - Афіни - Калавріта - Мікени - Нафпліон - Епідавр - Салоніки
Греція
Румунія
Сербія

!!!Новорічна програма!!!

• 4 ночі в Греції
• 5 безплатних екскурсій
• В програмі: Загадковий Белград, Відомі Афіни, Сучасна Тімішоара,
чудо світу - Метеоры, Скарби Пелопонесу
• Святкові ілюмінації міста Салоніки
Зустріч Нового року в Афінах

День 1.

Львів

06:00 – 08:30 – безплатні трансфери «ж.д. вокзал – Термінал – А»
09:30 Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А».

Перетин кордону. Розміщення в транзитному готелі на території Румунії. Ночівля.

День 2.

Белград

Сніданок . Виселення з готелю. Переїзд до Сербії.
Запрошуємо на пішохідну екскурсію "столиця Сербії - Белград ". Це одне з найстаріших європейських міст. Химерна суміш східної і західної культур створює неповторну чарівність міста. Сучасний Белград - це замки, палаци, середньовічні фортеці, розташовані поблизу сучасних будівель і торгових центрів. Белград - це нерозгадана таємниця в серці Балканського півострова. Саме сюди приїжджають за хвилюючими і незабутніми враженнями, саме тут панує неповторна і таємнича атмосфера взаємопроникнення Європи та Азії. Дивовижний, таємничий, багатокультурний - все це він, великий і стародавній Белград ... Вільний час.
• Для всіх бажаючих пропонуємо прогулянку на кораблику по Саві і Дунаю (30€/18€). Нас чекають: Гардош - старе ядро Земуна, Великий військовий острів - заповідник природи, Музей сучасного мистецтва і панорама вечірнього міста...
• Рекомендуємо вечерю в традиційному сербському ресторані (18€/10€). У районі Скадарлія, так званого белградського Монмартру, у нас буде унікальна можливість познайомиться із справжньою сербською кухнею. Кухня сербського народу увібрала в себе елементи середземноморської, близькосхідної та австро-угорської кухонь. Вона традиційна для Балкан - багато м'яса, овочів, вина і... прекрасного настрою... Нічний переїзд до Греції.

День 2 - Белград День 2 - Белград День 2 - Белград День 2 - Белград
День 3.

Метеори

Ласкаво просимо до Греції. Перші враження від країни міфів і богів нам подарує екскурсія "Між небом і землею". Над Фессалійською долиною, вкритою садами та виноградниками, зметнулися до неба велетенські кам’яні стовпи. На них розташований унікальний пам’ятник візантійської епохи – Святі Метеори. Монастирська держава, побудована на крутих скелях, велично тягнеться до Творця. З оглядових майданчиків монастирів відкриваються захоплюючі краєвиди на навколишні скелі, долину та місто. Виникає відчуття, що поєднує у собі хвилювання та захоплення. Ми відвідаємо два діючих монастиря, де побачимо чудові фрески, старовинні ікони та святі реліквії. Тут – серце і душа православної Греції. Метеори – фантастичне видовище, яке неможливо забути (вхідний квиток оплачується додатково )... Поселення в готелі. Ночівля.

День 3 - Метеори День 3 - Метеори День 3 - Метеори День 3 - Метеори
День 4.

Афіни

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Афіни.

День 4 - Афіни Запрошуємо на екскурсію "Мудрість Афіни". Це дивовижне місто, з яким тісно пов’язана доля усієї країни. Греція переживала періоди розквіту та занепаду, величчі та приниження, але древні пагорби столиці з їх храмами та амфітеатрами зберегли ту первозданну красу, яка залишилася недоторканою протягом століть. Можливо, богиня Афіна все ще оберігає своє місто. Наше знайомство з Афінами продовжиться оглядом легендарного Акрополю (вхідний квиток – 20€). Це один з найвідоміших пам’ятників мистецтва, готовий презентувати вашій увазі такі шедеври, як Парфенон, колонаду Пропілей, храм Ніки та Ерехтейон. Поселення в готелі.

• Для всіх бажаючих вечірня програма "Грецька ніч" (38€/30€). Під час цієї програми в нас буде прекрасна можливість розслабитися та пірнути в неповторну атмосферу грецьких традицій. На нас чекає смачна вечеря, яка буде супроводжуватися фольклорною музикою, піснями, танцями та ріками місцевого вина. Для нас станцюють всесвітньо відомий сіртакі та, за бажанням, ми зможемо приєднатися до танцюючих, віддавши себе у полон пристрастей...
Зустріч Нового 2017 року!!!
Ночівля.

День 4 - Афіни День 4 - Афіни День 4 - Афіни День 4 - Афіни
День 5.

Афіни

Сніданок.
• Пропонуємо факультативну екскурсію "Калавріта кличе до чуда" (дорослі-38€/діти до 12 років-30€). По гірській дорозі із захоплюючими пейзажами, розташований найстаріший монастир Греції – Мега Спілеон (Велика печера). Цей рідкісної краси монастир, славиться чудотворною іконою Пресвятої Богородиці. Цій іконі, виліпленої з гірського воску і мастики, близько 2000 років. Існує легенда про те, що за час свого існування , монастир переніс кілька пожеж, і одного разу згорів майж дотла. Але під згорілими рештками знайшли відому воскову ікону, яка практично не постраждала від вогню. З тих пір ікона вважається чудотворною. Дальше нас чекає красиве гірське містечко в північній частині регіону Ахейа Калавріта, що розташоване біля підніжжя гори Ароанія на висоті 750м. Так, безпосередньо у самому містечку (за 14 км від нього) знаходиться другий за величиною у всій Греції гірськолижний курорт.
Ночівля в готелі.

День 5 - Афіни День 5 - Афіни День 5 - Афіни День 5 - Афіни
День 6.

Арголида - Мікени - Салоніки

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день.

День 6 - Арголида - Мікени - Салоніки Запрошуємо на екскурсію "В Греції є все" (43€/23€+вх. квиток). Наш шлях лежить на південь, на півострів Пелопоннес. Стародавні греки мріяли відкрити новий торговий шлях і через століття, вручну, був проритий Коринфський канал. Якщо встати на містку посередині каналу, відкриється незвичайний вигляд: прямовисні скелі і далеко - далеко смарагдово-зелена вода - просто дух захоплює. Ми познайомимося з перлинами Арголіди. Нас чекають Мікени - місто скарбів, свідоцтво доісторичної розкоші і величі Греції. Далі - мальовниче містечко Нафпліон. І завершимо своє знайомство з Арголідою у лікувальному центрі античного світу -Епідаврі. Він відомий своїм святилищем та театром з унікальною акустикою. Марія Каллас, Лучано Паваротті та інші тенори рахували за честь виступити тут... 

Повернення в Афіни.
18.00-Переїзд в Салоніки. Розміщення в готелі. Вільний час. Ночівля в готелі.

День 6 - Арголида - Мікени - Салоніки День 6 - Арголида - Мікени - Салоніки День 6 - Арголида - Мікени - Салоніки День 6 - Арголида - Мікени - Салоніки День 6 - Арголида - Мікени - Салоніки
День 7.

Салоніки

Сніданок. Виселення з готелю.
Запрошуємо на екскурсію "Наречена півночі - Салоніки". Місто трьох цивілізацій - Елліністичної, Римської та Візантійської, перехрестя епох і торгових шляхів. Ми побачимо тріумфальну арку, Ротонду, символ міста - "Білу вежу", надзвичайно красивий храм Святого Дмитра - покровителя Салонік. Побачимо Акрополь і Старе Місто... У нас буде можливість прогулятися по набережній і помилуватись затокою Термаїкос. Вільний час.

День 7 - Салоніки Для всіх бажаючих пропонуємо перенестися в стародавній світ античних богів. Нас чекає гора Олімп (30€/18€), Храм всіх богів Еллади. На ній, на золотому троні, сидів цар всіх богів Зевс. На цій горі проявляла свою мудрість і справедливість велика Афіна, і висвітлювала світ своєю красою Афродіта. Тут Діоніс придумав вино, а бог Арес стежив за кровопролитними воїнами світу еллінів. Звідси бог - коваль Гефест дав людям вогонь, і красень Аполлон ділився з ними секретами цілительства... 

Переїзд до Сербії. Транзитна ночівля.

День 7 - Салоніки День 7 - Салоніки День 7 - Салоніки День 7 - Салоніки
День 8.

Тімішоара

Сніданок. Виселення з готелю.
Сьогодні нас чекає прогулянка по затишному невеликому містечку з багатою історією – Тімішоарі. Чарівність цього міста, розташованого на північному березі річки Бега, полягає в особливому характері його архітектури і яскравості культурного життя. Тімішоару часто називають «маленьким Віднем» через велику кількість старовинних будівель в стилі бароко. Цілий рік в місті проходять музичні та театральні вистави. Нас чекають центральна площа – Пяца Унірій, Кафедральний католицький собор, Сербський православний храм, вулички з бруківкою з будинками, збудованими в 16 столітті, численні вежі міського муру… Виїзд в Україну.

День 8 - Тімішоара День 8 - Тімішоара День 8 - Тімішоара День 8 - Тімішоара
День 9.

Львів

Час прибуття до Львова орієнтовно 10:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття у Львів - Комплекс Термінал «А». Безплатний трансфер на ж.д вокзал.
До нових зустрічей!

 
Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
На екскурсії поширюється знижка - 10%.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
Знижка 10% на перші три екскурсії, оплачені до виїзду на групу не поширюється.
При бронюванні 4 і більше екскурсій, знижка 10% поширюється.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).

При оформлені бронювання для групи - можливе використання лише одного сертифіката (за наявності).

Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
ШТРАФНІ САНКЦІЇ:
• При відмові від туру до 01.12.17 штраф – 30% від вартості туру.
• При відмові від туру до 10.12.17 штраф – 60% від вартості туру.
• При відмові від туру 11.12.2017 чи пізніше штраф – 100% від вартості туру.
*Консульський збір, Колцентр і вартість Візової підтримки НЕ повертаються.

УВАГА!
Для новорічних турів діють інші умови гарантійного платежу від невиїзду,
Гарантійний платіж від невиїзду по турах що припадають на Новий Рік складає ~nogo-price~ і дозволяє відмовитись від туру з позначкою НР не пізніше ніж за 72 години до початку такого туру без штрафів. У разі, якщо турист скористався послугою "гарантійний платіж", проте відмовився від подорожі, що припадає на Новий Рік пізніше, ніж за 72 години до початку туру, вартість оплачених, таким туристом, послуг поверненню не підлягає.
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• Проїзд по маршруту автобусом туристичного класу
• Супровід гіда-керівника по всьому маршруту
• Проживання по маршруту у готелях 3* зі сніданками
• Чотири екскурсії (згідно програми туру)
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
Консульський збір 35 €.
• Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно договору про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. Сплачується при кожній подачі.
Візовий: центр 25 €.
• Візовий центр оплачують всі, хто звертається за візою.
У разі відмови Консульський збір і Візовий центр НЕ повертаються. (Виняток для іменинників, у яких в подорожі День народження - витрати покриває Акорд Тур).
• Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти.
• Факультативні екскурсії
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
0.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Додаткова ніч у Львові.

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
28.04.18 - 11.05.18
22.08.18 - 28.08.18
200 грн.
200 грн.
0 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків в Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: