Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Яка красива Баварія весною! Пологих схилів барвиста свіжість,
І гір далеких мерехтіння сніжність, І білих містечок розмірений спокій ...

Казки Баварського короля (Для школярів)

Днів: 6
Львів - Краків - Прага - Мюнхен - Чеський Крумлов - Львів
Німеччина
Польща
Чехія

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!!!
Якщо Ви давно мріяли:
Відвідати найстаріший регіон Німеччини, найпопулярніше місце відпочинку.
Хотіли відчути традиційну гостинність баварців.
Побачити чудові пейзажі і культурне багатство Баварії.
Познайомитися з красою замків Короля Людвіга.
Скуштувати Баварське пиво ...
Цей тур для Вас!

День 1.

Львів

06:00 - 08:00 Безкоштовні трансфери «ж / д вокзал - Термінал-А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів. Переїзд до Польщі.
При швидкому проходженні кордону екскурсія «Королівський шлях»(18€/10€). Краків-місто - вражаюче, красиве і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно ж, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитись хоча б на мить ... Вавельський пагорб, Кафедральний собор, Двір резиденції. Зупинки на фотопаузи. 
Переїзд до Чехії. Ночівля (Прага).

День 1 - Львів День 1 - Львів День 1 - Львів День 1 - Львів
День 2.

Прага

Сніданок.
Екскурсія "Знайомство з Прагою". В лабіринтах маленьких вуличок Ви поринете в таємничу атмосферу Старого міста: старовинна Порохова вежа, Становий театр, перший Празький університет, костел Діви Марії перед Тином. Староміська площа, Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші, єврейський квартал Йозефів, Клементінум, Карлова вулиця ... і звичайно ж, Карлів міст! Потрібно тут зупинитися для того, щоб загадати бажання! Вільний час:
"Таємниці королів"(18€/13€). Дізнатися про життя королів і придворних, про палацові інтриги і змови, злочини і покарання, які відбувалися з найсвітліших спонукань- в ім'я віри і держави. Страговський монастир, скарби Празької Лоретти, Градчанська площа, Шварценберзький палац і зміна варти Празького граду.
Замок Чеський Штейнберг(26Є+ вх квиток додатково). Замок був заснований в XIII столітті предками сучасних Штернбергів і названий згідно геральдичного знаку роду - Золотої зірки. Ми побачимо репрезентативні покої замку, наповнені родовими колекціями Штернбергів. 

Прогулянка на кораблику по Влтаві (дод. оплата). Аперетиви, шведський стіл і хороша музика в супроводі цікавих розповідей ... Ось вони незабутні миті в житті ...
Ночівля в Чехії.

День 2 - Прага День 2 - Прага День 2 - Прага
День 3.

Мюнхен

Сніданок. Переїзд у Мюнхен.
Столиця землі Баварії місто Мюнхен. Нас запрошує "Німецький Рим" - місто з чудовою атмосферою гостинності, яким хочеться блукати з ранку до ночі ... Ніде в Німеччині так не оберігають народні традиції, як тут, і навіть національні костюми носять не тільки у свята. 
Екскурсія "Мюнхен - Легенда Баварії ...". Мюнхен славиться дивовижною історією, всесвітньо відомим пивом, смаженими ковбасками і найбільшим в світі святом "Октоберфест".
«Мюнхенська резиденція» (23€ + вхідний квиток) роду Віттельсбахів, яка була і залишається одним із найбільш значних і грандіозних палацових ансамблів світу, і по праву вважається головною визначною пам'яткою Мюнхена.
«Дивовижний Мюнхен»(23€/18 €). Мюнхен такий багатоликий і незвичайної, вміє дивувати і змушує захоплюватися знову і знову ... Ви побачите місто епохи Людвіга I, знаменитий мюнхенський квартал музеїв - перші музеї, побудовані в світі! Ми побачимо чудовий палац і парк Нимфенбург - Замок Німф ... І на завершення нас чекає стадіон і олімпійський парк 1972 року історія тієї далекої олімпіади. І поруч зі стадіоном - завод, виставковий центр і музей БМВ.
Ночівля на території Німеччини. 

День 3 - Мюнхен День 3 - Мюнхен День 3 - Мюнхен День 3 - Мюнхен
День 4.

Замок Нойшванштайн - Мюнхен

 Сніданок. Вільний час у Мюнхені. Для бажаючих:
"Фантазії Короля Людвіга"(48€ + вхідний квиток). На півдні Німеччини, біля підніжжя Альп переплітаються казка і реальність. Прекрасні сни стають реальністю, а мрії, здається, ось-ось здійсняться ... Цікава і захоплива історія дивака і мрійника Короля Людвіга II Баварського. Відвідини монастиря Етталь, церкви в стилі бароко і села Обераммергау, знаменитої різьбярами по дереву і традиційними розписами фасадів. Замок Нойшванштайн ("Новий лебединий камінь") - це суміш найрізноманітніших архітектурних стилів і епох, це безкінечні зали і кімнати, що вражають своєю пишністю, це ілюзія, втілена в життя. Повернення до Мюнхена. Нічліг.

День 4 - Замок Нойшванштайн - Мюнхен День 4 - Замок Нойшванштайн - Мюнхен День 4 - Замок Нойшванштайн - Мюнхен День 4 - Замок Нойшванштайн - Мюнхен
День 5.

чеський Крумлов

Сніданок. 
Запрошуємо Вас в мальовничу та величну Південну Чехію. Романтичний край з безкрайніми лісами та озерами, маленькими містечками, старовинними замками і добрими людьми .... Тут затишно, спокійно і дуже красиво ... Край славиться багатою історією і хорошим вином ... Обов'язково потрібно зайти в один із середньовічних замків та відчути себе справжнім дворянином. Відвідування замку Глубока над Влтавою (вх. квиток оплачується додатково). Далі шлях лежить в серце Південної Чехії - Чеський Крумлов. Опинившись на вуличках цього містечка з черепичними дахами можна перенестись на декілька століть назад, тут нічого не змінилось з Доби середньовіччя ... Вільний час для прогулянок ...
Для всіх охочих екскурсія і відпочинок "Легенди Крумлова"(23€/18€). Вечірня прогулянка по загадковому Крумлову. У супроводі екскурсовода в старовинному костюмі, Ви проведете незабутні години.
Нічліг в Чехії. 
 

День 5 - чеський Крумлов День 5 - чеський Крумлов День 5 - чеський Крумлов День 5 - чеський Крумлов
День 6.

Львів

Сніданок. Виселення з готелю. 
Рекомендуємо відвідати Соляні Копальні "Велічки"(18€ + вхідний квиток). Це місце цікаве і тим, що зроблено все тут із солі: маленькі каплички і великі зали, чаруючий погляд підземні озера, всілякі скульптури- ціле підземне місто! Виїзд до України. Перетин кордонів.
Час прибуття до Львова орієнтовно 23:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Переїзд на потяги на на ж.д. вокзал. До нових зустрічей!.

Бонусы
Тури для школярів (організованих груп)Бонуси для вчителя (старшого групи)
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ розповсюджується.

ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ:
• 
Безкоштовна вартість путівки
• Безкоштовне харчування при замовленні всієї групи
• Безкоштовні екскурсії при замовленні всієї групи
• Премія в размірі 10 € / дитина до 18 років.

Що таке
Турпакет?
Турпакет – це доплата до вартості туру у вигляді суми, на яку можна відвідати додаткові екскурсії та програми під час туру. Турпакет НЕ поширюється на вартість вхідних квитків, навушників і проїзд в транспорті (громадському і спеціалізованому)
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• У випадку, коли вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• Проїзд по маршруту автобусом туркласу
• Супровід гіда-керівника по маршруту
• Проживання в готелях 3 * зі сніданками.
• Оглядові екскурсії 
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• Вхідні квитки до екскурсійних об’єктів
• Факультативні екскурсії
• Рекомендовані програми
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
Консульський збір + Візовий Центр =35€ +23 евро.
Консульський збір НЕ оплачують категорії громадян, що звільнені від сплати Консульського збору по договору про спрощення візового режиму. Пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонарі до 21р.
Візовий центр сплачують всі.
СПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. У разі відмови Консульський збір і Візовий центр НЕ повертаються. .

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: