Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Версія для
друку

Зоря вечірня, перша, виблискує на небі,
Відбиток залишає на Світязькій воді,
А в небі, небі, небі, безмежному Шацькому небі,
Ми бачимо відбитки, думок наших з землі ...

Оповіді Волині
…з відпочинком на Шацьких озерах!!!

Днів: 8
Львів – Дубно – Рівне – Острог – Олика – Клевань – Луцьк – Шацьк – Біловіжська Пуща – Львів
Україна

8 днів/7 ночей

День 1.

Львів - Тараканівський форт - Дубно - Рівне

 Безкоштовні трансфери від залізничного вокзалу на Термінал-А.
Відправлення в тур з комплексу Термінал «А».
(В перший день туру можливе приєднання туристів до групи в Дубно і Рівне).
Екскурсія «Дорога замків». Нас чекає загадковий і таємничий Тараканівський форт - у минулому, шедевр інженерно- військового мистецтва. Форт був побудований за наказом Олександра ІІІ, для захисту львівської залізниці. Тараканівський форт за формою нагадує ромб. Зовні його оточує широкий і глибокий рів з земляними валами, які укріплені потужними стінами. По периметру Тараканівського форту розташовувалися каземати, які були оснащені опаленням, вентиляцією, водопроводом і каналізацією. У них могло вільно поміститися близько 800 осіб. Тараканівський форт буквально весь порізаний численними підземними ходами і колодязями. Це робить його по-своєму таємничим, і породжує безліч нових легенд та розповідей. Далі нас зустріне Замок князів Острозьких-Любомирських в Дубно. Як свідок багатьох історичних подій, замок зберігає пам'ять про відомих особистостей. Сюди неодноразово приїжджали польські королі та російські імператори, українські гетьмани та австрійські цісарі. Стародавній замок в Дубно став частиною історії декількох народів. Замок оточений оборонним ровом, через який перекинуто міст, що веде до воріт і надбрамного корпусу. За стінами замку ми побачимо палац Острозьких і палац Любомирських, в якому збереглася ліпнина італійського майстра Д. Мерліні. Існує ціла система підвалів і підземних ходів. Приїзд до Рівного. Вільний час.

День 1 - Львів - Тараканівський форт - Дубно - Рівне День 1 - Львів - Тараканівський форт - Дубно - Рівне День 1 - Львів - Тараканівський форт - Дубно - Рівне День 1 - Львів - Тараканівський форт - Дубно - Рівне
День 2.

Рівне - Острог - Луцьк

 Сніданок. Вільний час в Рівному. Пропонуємо відвідати екскурсію:
• «У володіння князів Острозьких» (300/280 грн.). Острог - древнє і старовинне містечко, що заворожує легендами і дивовижної краси вежами. Найцікавішою пам'яткою Острога можна вважати замок князів Острозьких, в ансамбль якого входить 3 будівлі часів Острозьких: «Кам'яна вежа» - житлове приміщення, Нова вежа і Богоявленський собор. Сьогодні у стінах замку розмістився краєзнавчий музей, найбільш цінним експонатом, якого є знаменита Острозька Біблія - перша друкована слов'яномовна Біблія. Крім замку тут збереглося ще багато стародавніх і досить цікавих архітектурних пам'ятників - Луцька вежа, Татарська башта і, звичайно, Острозька академія. Далі ми вирушаємо на знайомство з Поліссям, в місто Березне - відомий своїм дендропарком. Розташований він на території Березнівського лісового коледжу. Його колекція налічує 890 видів і форм деревних рослин. Вони розташовані по ботаніко-географічними зонами Японія-Китай, Сибір, Північна Америка, Середня Азія та ін. Повернення в Рівне. Вільний час.

День 2 - Рівне - Острог - Луцьк День 2 - Рівне - Острог - Луцьк День 2 - Рівне - Острог - Луцьк  
День 3.

Луцьк - Тунель кохання

 Сніданок. Звільнення номерів. «Тунель кохання» - одне з тих місць на Україні, яке незмінно притягує справжніх романтиків. Сплетені гілки, в ряд посаджених дерев, утворили стіни і стелю, барвисто і акуратно сформувавшись в справжній тунель. Ліс, що утворив "Тунель кохання", тягнеться приблизно один кілометр. Сама залізниця тягнеться на 3 км і з'єднує село з деревообробним комбінатом. По дорозі регулярно курсує потяг заводу - частий учасник фотографій з "Тунелю кохання". Переїзд до Луцька. Екскурсія «Моє приємне відкриття - Луцьк». Луцьк - одне з найдавніших українських міст, столиця Галицько-Волинського князівства і просто дивовижне місто. Головна пам'ятка міста - Луцький замок, або замок Любарта - один з найбільш збережених замків України. Це унікальна пам'ятка архітектури, стіни якої бережуть спогади про лицарські турніри, відважні бої і жертовні подвиги. Трохи пройшовши мощеною вулицею, ми побачимо Кафедральний собор Петра і Павла. Недалеко від собору знаходиться будинок Косачів, де жила Леся Українка і Лютеранська кірха - церква німецьких колоністів ХХ ст. А в тихому провулку біля самої річки Стир розташувався химерний будиночок - місцевий «Будинок з химерами».
Вільний час в Луцьку. Пропонуємо відвідати екскурсію:

День 3 - Луцьк - Тунель кохання «Моя медова казка» (88/68 грн.). Єгипетська цариця Нифертіті, за легендами, вмивалася тільки медом з молоком… Хочете знати більше?! Тоді запрошуємо всіх бажаючих послухати цікаві факти та історії про мед та його особливості, почастувати справжнім питним медом, приготованим за стародавнім козацьким рецептом. Також нас чекають різноманітні настоянки, ексклюзивні медові смаковинки для дорослих і дітей, а також медова косметика, яку можна спробувати на смак! Подаруйте собі вечір здоров’я і задоволення!

 

День 3 - Луцьк - Тунель кохання День 3 - Луцьк - Тунель кохання День 3 - Луцьк - Тунель кохання День 3 - Луцьк - Тунель кохання
День 4 - 7.

Відпочинок на Шацьких озерах

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в сторону Шацьких озер. Поселення згідно правил готелю. Вільний час. Відпочинок на Шацьких озерах.
У вільний час рекомендуємо відвідати екскурсії (оплачуються додатково):
«І оживуть тут казки» (580/530 грн.). Біловезька Пуща - одна з найвідоміших пам'яток Білорусії, первісний лісовий масив, що вражає своєю площею (500 тис. км2). Якщо вірити, що дерева можуть зберігати пам'ять про події старовини, то можна тільки уявити, свідком якої кількості подій був цей ліс. Адже самим «молодшим» деревам - більше сотні років, а «старожили» підбираються до ювілею 600 років. Майже відразу біля входу знаходиться музей природи, а далі прямуємо до вольєрів, стежка вздовж яких, тягнеться аж на два кілометри! Бажаючі можуть відвідати садибу Діда Мороза (вх. квиток 6 €). Вхід на територію маєтку охороняють Дуб-Дубович і В'яз-В'язович, на території садиби росте, як заявляють в парку, найвища в Європі 40-метрова ялина , якій 120 років. Її прикрашає безліч ліхтариків, а на Новий Рік навколо неї водять хороводи. А ще тут є галявина, де навколо багаття встановлені скульптури Дванадцяти Місяців. Якщо підійти до скульптури, що символізує місяць народження, і прошепотіти заповітне бажання, то місяць допоможе його виконати! Повернення в готель.
«Поліські джунглі» (388 грн.) екскурсія на туристичних байдарках. Незаймані куточки природи завжди приваблювали до себе мандрівників: шукачів пригод і романтики. Одним з таких куточків на території Шацького національного парку є озера Луки та Перемут. Подорожуючи цими водоймами ми ближче дізнаємося світ природи, познайомимося з його мешканцями. Адже озера Луки та Перемут - улюблене місце перебування лебедів, чайок, різноманітних диких качок, сірих і білих чапель і багатьох інших представників пернатого світу. Якщо у Вашому серці ще блукає дух пригод і романтики, якщо ви бажаєте опинитися віч-на-віч з природою - ця екскурсія саме для Вас.

День 4 - 7 - Відпочинок на Шацьких озерах «Лабіринтами Шацьких озер» (100/80 грн.) Під час цієї екскурсії ми познайомимося з регіоном Шацьких озер - з його прекрасними і неповторними озерами, мальовничими лісами та їх мешканцями. Доторкнутися до світу науки Ви зможете під час відвідування радіотелескопу «Уран - 3», а під час перебування на території Петропавлівського чоловічого монастиря в с. Світязь можемо збагатитися духовно і просто помолитися. Подорож берегами декількох озер дасть можливість не тільки гарно провести час, а й розширить Ваш кругозір, а також збільшить знання в сфері різних природничих наук. 

 

День 4 - 7 - Відпочинок на Шацьких озерах День 4 - 7 - Відпочинок на Шацьких озерах День 4 - 7 - Відпочинок на Шацьких озерах  
День 8.

Львів

 Сніданок. Виселення з готелю.
Виїзд в сторону Львова. По дорозі нас чекає невеличка прогулянка по княжому місті – Володимир-Волинський. Це буде прогулянка в історію Галицько-Волинського князівства і Київської Русі.
16:30 орієнтовний час прибуття до Львова. Місце прибуття - Комплекс Термінал «А».
17:30 орієнтовний час трансферу на залізничний вокзал.

Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
На екскурсії поширюється знижка - 10%.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
Знижка 10% на перші три екскурсії, оплачені до виїзду на групу не поширюється.
При бронюванні 4 і більше екскурсій, знижка 10% поширюється.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).  


Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.

Просимо звернути увагу, що для подорожі в Республіку Білорусь потрібен дійсний закордонний паспорт. Внутрішній український паспорт, не є підставою для перетину кордону Україна - Білорусь. згідно рішення від 01 січеня 2017 року.

 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ
• якщо вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• проїзд по маршруту автобусом туристичного класу
• супровід гіда-керівника по маршруту
• проживання в готелі згідно вибраної категорії, сніданки;
• 6 екскурсій (згідно програми).
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;
• факультативні екскурсії, рекомендовані програми;
• проїзд в громадському транспорті;
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).

ВАЖЛИВО:
• Туристи, котрі подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, де третє ліжко може бути додаткове ліжко-диван або євророзкладачка;
• Туристам, які виявляють бажання подорожувати на місцях в останньому ряді автобуса (спинка сидіння не відкидається), надається знижка - 3%. Кількість місць обмежена (4-5місць), їх нумерація може мінятися залежно від конфігурації автобусу.
• Мінімальна кількість для проведення факультативної екскурсії – 10 осіб;
• Компанія залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні або класом вище;
• Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі поступлення заявок і вказуються у підтвердженні. Посадка в автобус відбувається згідно підтверджених місць;
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю або автобусу;
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено. 


ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАПЛЬНОСТІ ЗА КОРКИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ

Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1". Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Я в курсі!". СМС та мейл інформування.
СМС і мейл оперативне інформування візового заявника, про вихід віз.
11 грн.
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків на Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.
Додаткова ніч у Львові. Кімнати окремого типу

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомістний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
з 29.12.17-10.01.18
200 грн.
200 грн.
230 грн.
Індивідуальна екскурсія по Львову. Індивідуальна пішохідна екскурсія по Львову (3 години).
1-3 людини за екскурсію. Початок екскурсіїї на залізничному вокзалі.
300 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Одеса - Львів!
580 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Київ - Львів!
380 грн.

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2017
Мы в социальных сетях: