Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Там повітря міста паморочить і п'янить -
Просякнуте воно солоним вітром моря,
Теплом домів і запахом вабить
Зайти в таверну, з негодою сперечаючись.

Сонце в Амстердамі !!!

Днів: 7
Амстердам
Нідерланди

Лютий '18

24

Березень '18

3

У ВАРТОСТІ ТУРА:
Оглядова екскурсія по Амстердаму, катання на кораблику по річці Амстел!!!
Трансфер аеропорт-готель-аеропорт під любий з обраних авіарейсів…

День 1.

Амстердам

 Виліт з Києва. Прибуття в Амстердам, зустріч, трансфер в готель, поселення в готелі (після 14:00).
Амстердам - місце, куди люди їдуть, щоб спробувати те, що заборонено практично скрізь. Столиця Нідерландів славиться не лише своєю історією, каналами, будівлями з вузькими фасадами, тюльпанами, пивом, але й неймовірною свободою. Ви знайдете на Землі інше місце, де дозволені легкі наркотики, одностатеві шлюби і вільна любов? А поруч з усім таким дозволеним і незрозумілим - земна краса: будинки, які погойдуються на воді, затишні канали, безліч велосипедів і тюльпанів. В Амстердамі є де погуляти і відпочити. Тут все до цього надихає! Цей день можна просто присвятити знайомству з містом і приділити час собі любимому. Вільний час... Ночівля в готелі.

День 1 - Амстердам День 1 - Амстердам День 1 - Амстердам День 1 - Амстердам
День 2.

Амстердам

 Сніданок. Запрошуємо всіх на пішохідну екскурсію по Амстердаму. Сьогодні нас буде дивувати та спокушати незвичне місто. А ще… тут є те, що люблять всі жінки - діаманти. У нас є можливість відкрити завісу обробки діамантів на Алмазній фабриці, де ювеліри з покоління в покоління передають свої секрети (ми отримаємо можливість придбати вподобані нами вироби).. Також нас чекає чарівна прогулянка на кораблику каналами Амстердаму. Вздовж каналів химерно розташувалися старовинні будівлі з фронтонами всіляких форм, шикарні особняки з гербами їхніх колишніх власників, будинки, побудовані на палях. З борту катера місто виглядає ще загадковіше… Вільний час… Ночівля в готелі.

День 2 - Амстердам День 2 - Амстердам День 2 - Амстердам День 2 - Амстердам
День 3.

Амстердам

 Сніданок. Вільний час. Пропонуємо відвідати екскурсії:
• Зранку на нас чекає екскурсія в Rijksmuseum (вх. квиток оплачується. додатково) - величезний комплекс, в якому виставлені унікальні шедеври: роботи Вермеєра і Франца Хальса. Самий безцінний скарб Райксмузеума- "Нічна варта" Рембрандта
• Ввечері пропонуємо екскурсію Нічний Амстердам (38 €). Ніч в Амстердамі не створена для сну - це час для прогулянок і розваг. Як магніт притягують нас заповітні вулиці, овіяні туманами століть і легендами. На вузьких вуличках в червоних відблисках ліхтарів вітрини переповнені живими ляльками Барбі - красунями з різних куточків земної кулі... Після екскурсії можна відвідати один з еротичних театрів (вхідний квиток оплачується. дод.). Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 3 - Амстердам День 3 - Амстердам День 3 - Амстердам День 3 - Амстердам
День 4.

Гаага - Делфт

 Сніданок. Вільний час. Пропонуємо відвідати екскурсії:
Гаагу і Делфт (60 €). Переїзд в Гаагу – це «місто-резиденція», «місто королівського двору», місто чиновників, дипломатів і пенсіонерів. Тут же розташований Палац світу, в якому працює Міжнародний суд ООН. Ми зможемо побачити найбільшу готичну будівлю світського призначення в Європі - графський замок Ріддерзал. В даний час це творіння архітектури використовується тільки раз на рік, в третій вівторок вересня, коли королева оголошує плани уряду на новий парламентський рік. Далі наш шлях веде в одне з найкрасивіших міст Голландії – Делфт, самий голландський зі всіх голландських міст, «Амстердам в мініатюрі». Тут є місця, гідні пензля художника, і стає зрозуміло, чому відомий голландський художник
Ян Вермер провів у цьому місті більшу частину свого життя. Місто і сьогодні тихе і спокійне, його витончені канали, обрамленні квітковими клумбами й похилими липами, притягають людей з усього світу. Повернення в Амстердам. Вільний час.. Ночівля в готелі.

День 4 - Гаага - Делфт День 4 - Гаага - Делфт День 4 - Гаага - Делфт День 4 - Гаага - Делфт
День 5.

 Сніданок. Вільний день. В Амстердамі є де погуляти і відпочити. Тут все до цього надихає! Цей день можна просто присвятити знайомству з містом і приділити час собі, любимому. Ночівля в готелі.

День 6.

Заансе Сханс

 Сніданок. Вільний день. Пропонуємо відвідати екскурсії: Заансе Сханс і Волендам (60 €). В 1697 в Заандамі (Саардамі) жив і вивчав корабельну справу російський царь Петро I, працюючи теслею на місцевій судноверфі. Будинок, де він жив, зберігся до наших днів; в XIX столітті над будинком був побудований павільйон, щоб захистити історичну будівлю від атмосферних опадів. Тут працює музей «Дім Петра I» (вх.квиток опл. дод). Екскурсовод із задоволенням познайомить нас з цікавими історіями, пов'язаними з перебуванням царя в Голландії, про зв'язки царського дому Романових і королівської династії Оранських. Заансе Сханс - музей під відкритим небом, справжнє голландське місто. Неспішно крутяться вітряки, гордовито несе свої води в Північне море річка Заан, тут кожен куточок в будинку дихає народним духом голландських промислів. В зелених дерев'яних будиночках нас познайомлять з секретами виготовлення твердого сиру і традиційних дерев'яних черевиків - кломпів. Тиша, чистота, краса і запах свіжоспеченого хліба…
Повернення в Амстердам. Вільний час. Ночівля в готелі.

День 6 - Заансе Сханс День 6 - Заансе Сханс День 6 - Заансе Сханс День 6 - Заансе Сханс
День 7.

Роттенбург - Лейден

 Сніданок. Виселення з готелю. Після обіду всіх бажаючих запрошуємо на екскурсію в Роттердам і Лейден (60 €). Роттердам найсучасніше місто Нідерландів! Тут був побудований перший хмарочос в Європі з висотою 45 метрів. Зараз він виглядає маленьким будиночком на тлі інших багатоповерхових будівель. Дуже романтично і живописно виглядають старовинні гавані Роттердама,
розташовані в центральній частині міста з лежачими в них старовинними кораблями. Невеликий переїзд і нас зустрічає дуже голландське містечко – Лейден. Саме тут народився Рембрант і Армін ван Бюрен, в містечку безліч каналів, в які «встромляються» будиночки з черепичними дахами, готичними соборами і старими вітряками.
18:00 трансфер в аеропорт Амстердама. Виліт в Київ.

День 7 - Роттенбург - Лейден День 7 - Роттенбург - Лейден День 7 - Роттенбург - Лейден
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• Проживання в готелі вибраної категорії на базі сніданків;
• Трансфер а / п Амстердам (Схіпхол)-готель Амстердама / п Амстердам (Схіпхол);
• Супровід гіда під час екскурсій;
Додатково оплачується:
• Проїзд в громадському транспорті..
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
• Прямий переліт Київ - Амстердам - Київ від 380евро
• Переліт з пересадками від 260евро
• Факультативні екскурсії.
• Консульський збір + послуги Візового Центру =35€ + 25€

Важливо
• При замовленні - програму, вартість туру і наявність місць прохання уточнювати.
• Оплата туру здійснюється в гривнах по фіксованому комерційному курсу. Прохання при кожному замовленні курс уточнювати!
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі - консульський збір не повертається
• За програмою туру розміщення в готелях зазначених в таблиці з цінами.
• На місце збору на екскурсії туристи добираються самостійно (за запізнення / відмова від екскурсій туроператор відповідальності не несе і гроші за екскурсії не повертаються);
• Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг;
• Компанія не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за пробки на дорогах і погодні умови.


Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: