Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Твої корені з давніх легенд.
Ти уже не столиця, а бренд.
І лиця не ховаєш у грим.
Ти короткий і грізний – Рим.

Рим! Все тільки починається… (Для школярів)

Днів: 6
Львів - Будапешт - Флоренція - Піза - Рим - Венеція - Львів
Італія
Угорщина

Березень '18

  24 09:30

Квітень '18

  15 09:30

Травень '18

  2 08:30   26 08:30

Червень '18

  8 08:30

Липень '18

  22 08:30

Серпень '18

  19 08:30
День 1.

Львів

Безкоштовні трансфери «залізничний вокзал - Термінал-А»
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А».
Перетин кордону.
Поселення в транзитний готель. Ночівля.

День 2.

Будапешт - Сентендре

Сніданок. 
Запрошуємо на екскурсію «Полонені Дунаєм - Буда і Пешт». Будапешт - одне з найкрасивіших і романтичних міст Європи. Дунай ділить його на дві несхожі один на одного частини. Більш давній - Буда, сповнений маленькими мальовничими кольоровими будиночками, поєднанням середньовічної та неокласичної архітектури. Буржуазний Пешт, розташований на плоскій рівнині і забудований розкішними будинками. Зелені парки, затишні сквери та безліч фонтанів розбавляють великовагову імперську архітектуру і служать улюбленими місцями відпочинку для місцевих жителів і туристів. Відвідавши Будапешт, складно не погодитися з мандрівниками середньовіччя, які стверджували, що "У Європі є три перлини: Венеція на воді, Флоренція на рівнині і Буда на горбах" .... Обід * ("Дод. харчування - Напівпансіон"). У вільний час пропонуємо:
• відвідування термальних купалень графа Сечені (18€);
• поїздку в затишне містечко Сентендре (18€), який підкорює середземноморським шармом, вузькими брукованими вуличками і смачним ароматом духмяної випічки. Неповторний колорит місту надала, яка утворилася тут на початку минулого століття, колонія художників. Саме тут варто спробувати справжні марципани та провести солодкі хвилини у світі казки;
• відвідування аквапарку «Aquaworld» (13€), одного з найбільших, критих водно-розважальних комплексів Європи. Безліч водних атракціонів, гірок, басейнів захоплюють дух відвідувача різного віку ...;
• вечірня прогулянка на кораблику «У світлі тисячі вогнів» (дод. оплачується) незабутню водну подорож по Дунаю ...
Нічний переїзд в Італію.

День 2 - Будапешт - Сентендре День 2 - Будапешт - Сентендре День 2 - Будапешт - Сентендре День 2 - Будапешт - Сентендре
День 3.

Флоренція - Піза

Ласкаво просимо в Італію. УВАГА!!! ПЕРЕСУВАННЯ ПО Флоренції ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ !!! (Квиток оплачується самостійно). Оглядова екскурсія "Місто італійського шарму - Флоренція". Флоренція - символ епохи Відродження. Її вулиці, площі, палаци та храми прикрашені творіннями великих італійських майстрів. Тут бере свій початок епоха Ренесансу, це місто Мікеланджело і Макіавеллі, місто-скарбниця, повний пам'ятників мистецтва, культури та історії. Ми побачимо шедеври великих майстрів: Площу Синьорії, головний флорентійський собор Санта Марія-дель-Фьорі, дзвіницю Джотто, Баптистерій із прекрасними фресками і золотою "Брамою раю", старий міст Понте Веккьо із численними золотими крамничками. Ось воно - нескромно чарівність Флоренції ....
Обід * ("Дод. харчування - Напівпансіон"). У вільний час пропонуємо екскурсії на вибір:
• Рекомендуємо поїздку в Пізу (30 €), на допомогу падаючої Пізанської вежі. Колись Піза оскаржувала вплив Генуї і Венеції на морях. А тепер лише покірно пожинає лаври однієї комічної архітектурної помилки, завдяки якій місто стало брендом, листівкою, предметом національного надбання. Але не варто віддавати забавній вежі всю увагу. Адже є ще Площа Чудес, причали лунгарно і будинок Галілео Галілея.
"Флоренція - квітка Ренесансу" (18€). Флоренція це не тільки музей під відкритим небом, це ще й вузькі вулички, середньовічні церковки і ремісничі майстерні. Сходи через сади троянд приведуть нас на Оглядовий майданчик Мікеланджело, звідки відкривається дивовижний вид на Флоренцію.
Переїзд в Рим. Поселення в готель. Ночівля.

День 3 - Флоренція - Піза День 3 - Флоренція - Піза День 3 - Флоренція - Піза День 3 - Флоренція - Піза
День 4.

Ватикан - Рим

Сніданок. УВАГА!!! ПЕРЕСУВАННЯ ПО РИМУ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ !!! (Квиток оплачується самостійно - 7 євро на цілий день). Екскурсія "Рим пам'ятає багато". Важко знайти на землі людину, у якого при звучанні цього слова не виникли перед очима барвисті образи мощених вулиць, просочених древньою історією, величного Колізею, безліч зачаровуючих дух старовинних храмів, прикрашених руками великих Мікеланджело і Рафаеля .... Обід * ("Дод.харчування - Напівпансіон"). У вільний час пропонуємо екскурсії:
• Пропонуємо екскурсію в Державу Ватикан "Дотик до вічності" (30€+вх. квиток). Священний світ мистецтва і релігії. Наш шлях лежить в саму маленьку країну в світі, яка розмістилася на території одного міста. Ми зможемо здійснити прогулянку святими місцями і доторкнутись до історії Християнства. Побачити Собор Святого Петра. Оцінити музеї Ватикану, де зібрані колекції мистецтва від єгиптян до наших днів, відвідати неперевершену Сикстинську капелу ...
• Для бажаючих екскурсія "Стародавній Рим" (23€+вх. квиток). Символ величі і могутності Риму впродовж багатьох століть, Колізей був місцем, рівним якому за напруженням пристрастей просто не було: які проходили на його арені гладіаторські бої не на життя, а на смерть тримали в напрузі десятки тисяч глядачів. Сьогодні Колізей вважається архітектурною та технічною досконалістю, і є доказом пишноти римського світу.
Переїзд в транзитний готель. Ночівля.

День 4 - Ватикан - Рим День 4 - Ватикан - Рим День 4 - Ватикан - Рим День 4 - Ватикан - Рим
День 5.

Венеція

Сніданок. Нас запрошує красуня на воді, «заручена з морем», - так кажуть про Венецію (дод. опл. громадський транспорт -  21€) - найбільш витончене і таємниче місто Італії. Це місто - прекрасна казка, яка застигла в камені. Багато століть майстри і художники прославляли його і прикрашали своїми творами. Тут прекрасно поєднуються розкішні палаци і скромні вузенькі вулички, мовчазні канали та гомінкі ринки. Затишні кафе запрошують нас на ароматну каву, а на площі Сан Марко просто на долоню сідають голуби .... Обід * ("Дод. харчування - Напівпансіон"). Вільний час.
• Є можливість дізнатися «Таємниці венеціанських каналів» (18€). Венеціанські гондоли, немов чорні лебеді, ніжно гойдаються на хвилях. Вмілі гондольєри в смугастих футболках і капелюхах зможуть показати Вам всі красоти чудового міста. Вдалині від метушні Ви отримаєте насолоду куточками міста, які недоступні для погляду під час пішої прогулянки. Вперед, в плавання!
• Також можна відвідати з екскурсоводом знаменитий «Палац Дожів» (21€+вх. квиток). За задумом, палац своїм внутрішнім дизайном повинен був підкорювати іноземних послів. Саме цим пояснюється розкіш і багатство внутрішніх кімнат, над якими працювали найбільші художники того часу: Тіціан, Веронезе, Тінторетто, Белліні ...
Водний круїз «Вся краса Венеції» (30€). Прогулянка на водному таксі по Гранд Каналу - єдиній у світі "водній вулиці". Великий канал - символ блиску і розкоші Венеціанської республіки Ми побачимо "парад" понад 200 мармурових палаців, які оздоблюють звивистий водний шлях, збудованих протягом приблизно 500 років. Історично це нагадує перекличку старої аристократії, оскільки майже кожен палац має назву колись великих сімей ... .
Нічний переїзд в Україну.

День 5 - Венеція День 5 - Венеція День 5 - Венеція День 5 - Венеція
День 6.

Львів

Перетин кордону.
Час прибуття до Львова орієнтовно 17:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Трансфер на потяги на залізничний вокзал орієнтовно 17:30.
До нових зустрічей!

 
Бонусы
Тури для школярів (організованих груп)Бонуси для вчителя (старшого групи)
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ розповсюджується.

ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ:
• 
Безкоштовна вартість путівки
• Безкоштовне харчування при замовленні всієї групи
• Безкоштовні екскурсії при замовленні всієї групи
• Премія в размірі 10 € / дитина до 18 років.
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
•  У випадку, коли вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• Проїзд по маршруту автобусом туристичного класу
• Супровід гіда-керівника по всьому маршруту
• Проживання по маршруту готелі 3 * зі сніданками.
• • Чотири екскурсії (згідно програми туру)
Базові готелі категорії Standard в Римі: Aurora Garden, Princess, Park Hotel Blanc, Hotel Giardino d'Europa та інші
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
Консульський збір 35 €.
Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно договору про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. Сплачується при кожній подачі.
Візовий центр 25 €.
Візовий центр оплачують всі, хто звертається за візою.
• У разі відмови Консульський збір і Візовий центр НЕ повертаються. .
• Міський / Туристичний податок (City / Tourist tax) в готелях Італії від 3 до 6 євро / ніч (оплачується туристами особисто на рецепції)
• Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
• Дод. харчування: 5 обідів-вечерь = 100 € - замовлення і оплата до виїзду
• Факультативні екскурсії
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).

Бонуси для Організатора (вчителя)
• Безкоштовно вартість поїздки
• Безкоштовно КЗ +колцентр
• Безкоштовно харчування при замовленні всією групою
• Безкоштовно екскурсії при замовленні всією групою
• Премія у розмірі 10Є/дитина до 18 років

ВАЖЛИВО:
• Доплата за одномісне розміщення: +53 євро/тур
• Оплата туру здійснюється в гривнях за фіксованим комерційним курсом (поправочний коефіцієнт включений). При кожному замовленні курс уточняти!
• Туристи, що подорожують наодинці, можуть бути розміщені в трьохмісному номері, де третє ліжко це додаткове ліжко або диван.
• Місця у автобусі розподіляються автоматично, по мірі поступлення замовлень, та вказуються у підтвердженні. Посадка у автобус проводиться згідно отриманих місць.
• Термін прийому документів вказується в Підтвердженні Замовлення
• Оператор залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій або міняти їх на рівноцінні.
• Просимо звернути увагу: в автобусі гарячі напої готуватися не будуть. Під час переїзду кожні 3 – 3,5 години робиться санітарна зупинка, під час якої є змога придбати каву та чай у кафе, автоматах та на заправках.
• Туристи несе фінансову відповідальність за пошкодження майна у готелі та автобусі.
• Мінімальна кількість чоловік для здійснення факультативної екскурсії – 30
• У вільний час автобусне обслуговування не передбачене

Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
0.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків на Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.
Додаткова ніч у Львові. Кімнати окремого типу

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
28.04.18 - 11.05.18
22.08.18 - 28.08.18
200 грн.
200 грн.
230 грн.
Індивідуальна екскурсія по Львову. Індивідуальна пішохідна екскурсія по Львову (3 години).
1-3 людини за екскурсію. Початок екскурсіїї на залізничному вокзалі.
300 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Одеса - Львів!
580 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Київ - Львів!
380 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: