Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Мереживо і горки, збитих вершків –
Ах, Брюссель, красень ти, звичайно.
Місто шоколаду і посмішок,
Солодке свято життя людського.

Компанія відважних мушкетерів…

Днів: 10
Амстердам - Алмкмар - Брюссель - Париж
Бельгія
Нідерланди
Франція

Жовтень '18

23

Листопад '18

6

У ВАРТОСТІ ТУРУ:
Екскурсії по Амстердаму, Брюсселю, Алкмару і Парижу!!!

Амстердам + Брюссель + Париж

День 1.

Амстердам

 Виліт з Києва. Прибуття в Амстердам, зустріч, трансфер в готель, поселення в готелі (після 14:00).
Амстердам - місце, куди люди їдуть, щоб спробувати те, що заборонено практично скрізь. Столиця Нідерландів славиться не лише своєю історією, каналами, будівлями з вузькими фасадами, тюльпанами, пивом, але й неймовірною свободою. Де Ви знайдете на землі місце, де дозволені легкі наркотики, одностатеві шлюби і вільна любов? А поруч з усім таким дозволеним і незрозумілим - земна краса: будинки які погойдуються на воді, дзеркала каналів, безліч велосипедистів і тюльпанів. Вільний час. Ночівля в готелі.

День 1 - Амстердам День 1 - Амстердам День 1 - Амстердам День 1 - Амстердам
День 2.

Амстердам

 Сніданок. Запрошуємо всіх на пішохідну екскурсію по Амстердаму. Сьогодні нас буде дивувати, кликати і притягувати незвичайне місто. А ще... тут є те, що люблять всі жінки - діаманти. У нас є можливість відкрити завісу обробки діамантів на Діамантовій фабриці, де ювеліри з покоління в покоління передають свої секрети (ми отримаємо можливість придбати вподобані нам вироби). Також нас чекає чарівна прогулянка на катері по каналах Амстердама. Уздовж каналів химерно розташувалися старовинні будівлі з фронтонами всіляких форм, шикарні особняки з гербами їхніх колишніх власників, будинки, побудовані на палях, вікна яких знаходяться прямо на рівні води. З борту катера місто виглядає ще загадковіше… Вільний час.
Ввечері пропонуємо екскурсію Нічний Амстердам. Ніч в Амстердамі не створена для сну - це час для прогулянок і розваг. Як магніт притягують нас заповітні вулиці, овіяні туманами століть і легендами. На вузеньких вуличках в червоних відблисках ліхтарів вітрини переповнені живими ляльками Барбі - красунями з різних куточків земної кулі... Після екскурсії можна відвідати один із багатьох еротичних театрів (вх. квиток оплачується. дод).… Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 2 - Амстердам День 2 - Амстердам День 2 - Амстердам День 2 - Амстердам
День 3.

Гітхорн

 Сніданок. Сьогодні нас чекає відвідування Голландської Венеції - Giethoorn (факультативна екскурсія 100 €/вх. квиток оплачується. дод.). Село Гітхорн одне з найкрасивіших сіл в Нідерландах, так як розташувалось воно на водних каналах, загальною протяжністю близько 7.5км. Основним транспортом є веслові човни і катери на електричних двигунах, які працюють абсолютно безшумно і не порушують мир і спокій у цьому мальовничому селі. В основному будинки розташовані на острівцях і з'єднані дерев'яними мостами (по всьому селу їх більше 50 штук). Тут практично немає звичайних доріг і стежок, для пересування по селі є велосипедна доріжка і численні водні канали. Повернення в готель. Вільний час. Ночівля в готелі.

День 4.

Алкмар

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Брюссель через Алкмаар. Нідерланди добре відомі своїми сирами, вони є найбільшим експортером сиру в світі! Сьогодні ми відвідаємо екскурсію «Сирний аукціон». Нас чекає переїзд в Алкмар, на площу сирного ринку. Тут нам належить побачити захоплююче театральне дійство, в якому у нас буде можливість не тільки взяти участь, а й покуштувати смачний сир і поторгуватися згідно місцевих традицій. Про початок дійства, як і багато століть до сьогодні, сповіщають дзвони. . Переїзд в Брюссель. Поселення в готель. Вільний час. Ночівля в готелі.

День 5.

Брюссель

 Сніданок. Брюссель! Місто музеїв і юна столиця об'єднаної Європи, центр одного з наймолодших європейських держав. Саме тут знаходиться парламент ЄС і штаб-квартира НАТО. Починається наша екскурсія з головної площі – Grand Place, яка по праву вважається найкрасивішою в Європі. Головною будівлею на цій площі є міська Ратуша зі своєю 90-метровою дозорною вежею. Вдень площа слугує театром для квіткового ринку, а ввечері освітлені будівлі перетворюють її в справжнє чарівне видовище. Прогулявшись вуличками Брюселля, ми познайомимося з його історією і традиціями, зможемо побачити Королівський палац, Кафедральний собор Св.Михайла, знамениту скульптуру "Manneken Pis", Палац Націй, оперу Монне, площу Рожье і ще багато цікавого. Це унікальне і багатогранне місто. Воно обовязково запамятається вам. Вільний час. Ночівля в готелі.

День 5 - Брюссель День 5 - Брюссель День 5 - Брюссель День 5 - Брюссель
День 6.

Брюгге - Гент

 Сніданок. Вільний день. Усім бажаючим пропонуємо відвідати Брюгге і Гент (факультативна екскурсія 60€). Брюгге – «Північна Венеція». Місто неначе застигло в середньовіччі, воно схоже на казку, яка нікого не залишить байдужою і запам'ятається надовго. Вузькі вулички, старовинні карети і кораблики, горбаті мостики і будиночки в готичному стилі приємно здивують кожного. Невеликий переїзд і нас зустрічає столиця Фландрії Гент – місто фортець і замків. Це квіткова столиця країни, тут вирощують знамениті бегонії, що прикрашають Гран-Пляс квітковим килимом. Ми побачимо замок графів Фландрских (X століття), замок Жерара Диявола, чудову Зернову набережну з будинками торгових гільдій. Мимоволі розумієш, що саме таку Фландрію ти і хотів би побачити… Повернення в Брюссель. Ночівля в готелі.

День 6 - Брюгге - Гент День 6 - Брюгге - Гент День 6 - Брюгге - Гент День 6 - Брюгге - Гент
День 7.

Париж

 Сніданок. Виселення з готелю. Трансфер на вокзал, переїзд на поїзді в Париж (квиток включений), трансфер до готелю.
Поселення в готелі. Ах, Париж. Він особливий, сповнений таємниць, любові, романтики, найкрасивіше і саме блискуче місто в світі… Тут є де погуляти і відпочити. Тут все до цього надихає! У цей день можна просто присвятити час собі і знайомству з містом.
В 14:45 запрошуємо на пішохідну екскурсію Ейфелева Вежа - символ Парижа (55€). У вартість екскурсії входять групові квитки на 2-й рівень Вежі. Увечері всіх бажаючих запрошуємо на екскурсію:
Вечірній Париж + квиток на кораблик по Сені (40€). Повернення в готель. Ночівля в готель.

День 7 - Париж День 7 - Париж День 7 - Париж День 7 - Париж
День 8.

Париж

 Сніданок Вільний день. Запрошуємо на оглядову автобусно-пішохідну екскурсію “Магія Парижу”. Нас чекають: острів Сіте, де розташовані Собор Паризької Богоматері і Палац Правосуддя - місце служби комісара Мегре, Латинський квартал з університетом Сорбонна, руїни римських терм II століття, Люксембурзький сад - найкрасивіший сад Парижа, міст Олександра III, площа Конкорд. Ми проїдемо по Єлисейських полях, побачимо Тріумфальну Арку, витончену Ейфелеву вежу, котра переливається вогнями, і Гранд Оперу - один з найкрасивіших театрів світу і гордість Парижа … Вільний час. У вільний час пропонуємо відвідати екскурсію:
Пішохідна екскурсія по Історичному центру Парижа або Латинському кварталі Парижа (25€).
Вечором усіх бажаючих запрошуємо на Шоу в Мулен Руж (127€). відчуйте смак божевільної ночі, яка хвилює і захоплює, надихає, народжує легенди... Повернення в готель. Ночівля в готелі

День 8 - Париж День 8 - Париж День 8 - Париж День 8 - Париж
День 9.

Париж - Версаль

 Сніданок. Вільний день.
Лувр (45€) – один з найбагатших музеїв в світі. Тут можна годинами милуватися роботами Леонардо Да Вінчі, Рембрандта, Тиціана, Рафаеля… Тут ви побачите такі шедеври, як Мона Ліза, Богиня Ніка, Венера Мілоська...
Версаль (60€). Символ влади короля Сонця і обличчя Франції. Тут все грандіозно: величезний парк з морем квітів, численні статуї і басейни, безкінечні паркові алеї... «...Світ з трепетом дивиться на Версаль, світ прихиляється перед його красою. І може бути все, що зробив Людовік, було не даремно, адже інакше б ми ніколи не побачили раю на землі…».
Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 9 - Париж - Версаль День 9 - Париж - Версаль День 9 - Париж - Версаль День 9 - Париж - Версаль
День 10.

Париж

 Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час.
Трансфер в аеропорт Парижа. Виліт з Парижу. Приліт в Київ.

 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• Проживання в готелі 3-4* на базі сніданків;
• Екскурсії вказані в програмі туру;
• Усі трансфери по програмі туру;
• Супровід гіда під час екскурсій;
• Страхування.
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• Проїзд в громадському транспорті..
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
• Прямий переліт Київ - Амстердам - Київ від 300евро
• Переліт з пересадками від 260евро
• Факультативні екскурсії.
Консульський збір + Візового Центру 60 € (крім категорії громадян, які звільняються від оплати - пенсіонери, діти до 18 років ... згідно угоди про спрощення візового режиму)

Важливо:
• При замовленні - програму, вартість туру і наявність місць прохання уточнювати.
• Оплата туру здійснюється в гривнах по фіксованому комерційному курсу. Прохання при кожному замовленні курс уточнювати!
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі - консульський збір не повертається
• За програмою туру розміщення в готелях зазначених в таблиці з цінами.
• На місце збору на екскурсії туристи добираються самостійно (за запізнення / відмова від екскурсій туроператор відповідальності не несе і гроші за екскурсії не повертаються);
• Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг;
• Компанія не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за пробки на дорогах і погодні умови.


Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: