Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Уявляю Амстердам:
за вокзалом - кластер дам.
Представляю вам Париж:
якось всі живуть без "дахів"

Шалене кохання!!!

Днів: 7
Амстердам – Париж
Нідерланди
Франція

Жовтень '18

23

Листопад '18

6, 20

У ВАРТОСТІ ТУРУ:
Екскурсії по Амстердаму з катанням на кораблику по річці Амстел і Парижу!!!
Трансфер аеропорт-готель-аеропорт під будь-який з обраних авіарейсів …

День 1.

Амстердам

 Виліт з Києва. Прибуття в Амстердам, зустріч, трансфер в готель, поселення в готелі (після 14:00).
Амстердам - місце, куди люди їдуть, щоб спробувати те, що заборонено практично скрізь. Столиця Нідерландів славиться не лише своєю історією, каналами, будівлями з вузькими фасадами, тюльпанами, пивом, але й неймовірною свободою. Де Ви знайдете на землі місце, де дозволені легкі наркотики, одностатеві шлюби і вільна любов? А поруч з усім таким дозволеним і незрозумілим - земна краса: будинки які погойдуються на воді, дзеркала каналів, безліч велосипедистів і тюльпанів. Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 1 - Амстердам День 1 - Амстердам День 1 - Амстердам День 1 - Амстердам
День 2.

Амстердам

 Сніданок. Запрошуємо всіх на пішохідну екскурсію по Амстердаму. Сьогодні нас буде дивувати, кликати і притягувати незвичайне місто. А ще... тут є те, що люблять всі жінки - діаманти. У нас є можливість відкрити завісу обробки діамантів на Діамантовій фабриці де ювеліри з покоління в покоління передають свої секрети (ми отримаємо можливість придбати вподобані нам вироби). Також нас чекає чарівна прогулянка на катері по каналах Амстердама. Уздовж каналів химерно розташувалися старовинні будівлі з фронтонами всіляких форм, шикарні особняки з гербами їхніх колишніх власників, будинки, побудовані на палях, вікна яких знаходяться прямо на рівні води. З борту катера місто виглядає ще загадковіше… Вільний час.
Ввечері пропонуємо відвідати факультативну екскурсію Нічний Амстердам (38€). Ніч в Амстердамі не створена для сну - це час для прогулянок і розваг. Як магніт притягують нас заповітні вулиці, овіяні туманами століть і легендами. На вузеньких вуличках в червоних відблисках ліхтарів вітрини переповнені живими ляльками Барбі - красунями з різних куточків земної кулі ... Після екскурсії можна відвідати один із багатьох еротичних театрів (вх. квиток оплачується. дод)… Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 2 - Амстердам День 2 - Амстердам День 2 - Амстердам День 2 - Амстердам
День 3.

 Сніданок. Вільний день. Сьогодні на нас чекає відвідування Голландської Венеції – Giethoorn (факультативна екскурсія 100 € вх. квиток оплачується. додатково). Село Гітхорн однt з найкрасивіших сіл в Нідерландах, так як розташувалось воно на водних каналах, загальною протяжністю близько 7.5 км. Основним транспортом є веслові човни і катери на електричних двигунах, які працюють абсолютно безшумно і не порушують мир і спокій в цьому мальовничому селі. В основному будинки розташовані на острівцях і з'єднані дерев'яними мостами (по всьому селу їх більше 50 штук). Тут практично немає звичайних доріг і стежок, для пересування по селі є велосипедна доріжка і численні водні канали. Повернення в Амстердам. Вільний час. Ночівля в готелі.

День 3 - День 3 - День 3 - День 3 -
День 4.

Париж

 Сніданок. Виселення з готелю. Трансфер на вокзал, переїзд на поїзді в Париж (квиток включений), трансфер до готелю.
Поселення в готелі. Ах, Париж. Він особливий, сповнений таємниць, любові, романтики, найкрасивіше і саме блискуче місто в світі… Тут є де погуляти і відпочити. Тут все до цього надихає! У цей день можна просто присвятити час собі і знайомству з містом.
Вільний час. Вечером усім бажаючим пропонуємо відвідати:
Шоу в Мулен Руж (127€). відчуйте смак божевільної ночі, яка хвилює і захоплює, надихає, народжує легенди... Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 4 - Париж День 4 - Париж День 4 - Париж День 4 - Париж
День 5.

Париж

 Сніданок. Вільний день. У вільний час усіх бажаючих запрошуємо відвідати:
Монмартр (20€). Це найвідоміший пагорб Парижа, увінчаний короною - базилікою Секре Кер. Це місце народження геніїв, тут творили видатні люди Парижа. Життя Монмартра продовжує вирувати, площа Тертр з сотнями мольбертів радо зустрічає всіх відвідувачів. Тут можна купити і забрати з собою маленький шматочок Парижа, зображений на полотні. Немає місця більш принадного і хвилюючого…
Пішохідна екскурсія в Оперу Гарнье (25€). Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 5 - Париж День 5 - Париж День 5 - Париж День 5 - Париж
День 6.

Париж

 Сніданок. Вільний день. Запрошуємо на оглядову автобусно-пішохідну екскурсію “Магія Парижу”. Нас чекають: острів Сіте, де розташовані Собор Паризької Богоматері і Палац Правосуддя - місце служби комісара Мегре, Латинський квартал з університетом Сорбонна, руїни римських терм II століття, Люксембурзький сад - найкрасивіший сад Парижа, міст Олександра III, площа Конкорд. Ми проїдемо по Єлисейських полях, побачимо Тріумфальну Арку, витончену Ейфелеву вежу, котра переливається вогнями, і Гранд Оперу - один з найкрасивіших театрів світу і гордість Парижа … Вільний час. У вільний час пропонуємо відвідати екскурсію:
Пішохідна екскурсія по Історичному центру Парижа або Латинському кварталі Парижа (25€). Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 6 - Париж День 6 - Париж День 6 - Париж День 6 - Париж
День 7.

Париж

 Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час. Туристам, у яких виліт заплановано в вечірній час в першій половині дня факультативно пропонуємо відвідати:
Фонтенбло (55€). Одна з найстаріший королівських резиденцій. З доби середньовіччя тут полювали королі Франції. Це була одна з чотирьох улюблених резиденцій Наполеона I, тут він підписав своє зречення від прістолу в 1814году. Трансфер в аеропорт Парижа. Виліт з Парижа. Приліт до Києва.

День 7 - Париж День 7 - Париж День 7 - Париж День 7 - Париж
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• Проживання в готелі вибраної категорії на базі сніданків;
• трансфери по програмі туру:
а / п Амстердам (Schiphol) - готель Амстердам;
готель Амстердам - ж / д вокзал Амстердам (st. Centraal);
ж / д вокзал Париж (st. Nord) - готель Париж;
готель Париж - а / п Париж (Charles De Gaulle)
• Квиток на поїзд Амстердам - Париж;
• Супровід гіда під час екскурсій ;
• Страхування;
• Екскурсії, зазначені в програмі;
Послуги по відкриттю візи і переклад документів на анг. Мова;
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• Проїзд в громадському транспорті;
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
• Прямий переліт Київ - Амстердам / Париж або переліт з пересадками;
• Факультативні екскурсії;
• Консульський збір + Візового Центру = 60 €.

Важливо:
• При замовленні - програму , вартість туру і наявність місць прохання уточнювати;
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі - консульський збір не повертається;
• За програмою туру розміщення в готелях зазначених в таблиці з цінами;
• Бронювання і оплата додаткових екскурсій можлива тільки при бронюванні туру.
• На місце збору на екскурсії туристи добираються самостійно ( за запізнення / відмова від екскурсій туроператор відповідальності не несе і гроші за екскурсії не повертаються );
• Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг;
Компанія не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб , а також за пробки на дорогах і погодні умови.


Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: