Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

... І діти і дорослі знають, що справжній Санта Клаус з незапам'ятних часів живе
далеко-далеко, на сопці Корватунтурі, у фінській Лапландії ....

В гостях у Санта Клауса 
...Північне сяйво в Лапландії…

Днів: 10
Львів - Ріга- Гельсінкі - Куасамо-Таллін- Львів
Естонія
Латвія
Литва
Фінляндія
Швеція

Грудень '18

НГ 27 09:30 НГ 29 06:30

Січень '19

  2 08:00   4 09:30   8 08:00
НГ−Новий Рік

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!!!
Самый полный и интересный тур для детишек
и их родителей, чья мечта увидеть Санта Клауса!!!!

День 1.

Львів - Каунас

Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А».
Перетин кордонів.
Переїзд в Литву. Ночівля в Литві.


День 2.

Рига

Сніданок. Переїзд в Латвію.
Запрошуємо на екскурсію «Рига - Маленький Париж Півночі». Так, так, саме так у 30-ті роки XX століття називали Ригу за її бурхливе нічне життя, що зберігає в собі безліч таємниць і загадок. Рига - одне із найзатишніших, старовинних міст Латвії, і найбільше в країнах Балтії. Місто-натхнення для творчих натур, центр відпочинку, розваг і шопінгу. Рига - місто доброї кави, джазу, маленьких смачних тістечок і стильних кафе. Під час пішохідної екскурсії по Старій Ризі, ми дізнаємося про що розповідають будинки та вулиці старого міста, познайомимося з багатьма архітектурними пам'ятками середньовіччя. Можливість спробувати місцеву кухню. Вільний час.
Автобусна екскурсія «Душевна Рига» (18€/10€). Найдушевніші розповіді про столицю Латвії. Рига-місто стародавнє йому більше 800 років. Район спікера, Центральний ринок-найбільший критий ринок в Європі! Мости Риги і район Пардаугава. Стиль Модерн - вулиці в стилі модерн, які складаються з прекрасних фасадів будинків. (Пішохідна частина) Бульвари зі скверами -Еспланада і Верманського сад.
На місто опускається вечір. І нас чекає подорож у часі «Романтичні історії Риги» (10€/6€). На вуличках, які струмочками стікаються до Ратушній площі, лунає скрип колеса, іржання коней і вигуки торговців. Ми побачимо: богиню Долі, Будинок «замурованих», балкон Джульєтти в Глухому провулку, вуха царя Мідаса, маски церкви Святого Іоанна. Ми почуємо легенди про відьму-сороку, «ожившому» шведському дерев'яному солдатику, віддане кохання, «страшний сон» ризького ката, пихату Доротею, ввічливог старця і примару лицаря. Ночівля в Латвії.

День 2 - Рига День 2 - Рига День 2 - Рига День 2 - Рига
День 3.

Юрмала - Таллінн

Сніданок.
«Місто музикантів і квітів - Юрмала» (26€/21€). Історія популярного міста-курорту починалася з рибальських хатин. Сьогодні Юрмала найпопулярніший курорт на березі Балтійського моря з незвичайною аурою прибережного містечка. Дерев'яна архітектура Юрмали-спогади про минуле в стилі модерн .... Ми прогуляємося по самим примітних місцях міста: пляж, концертний зал «Дзінтарі», парк Дзінтарі ... Повернення в Ригу.
Переїзд в Таллін. Поселення в готель.
Екскурсія «Легенди та історії Старого Таллінна» (18€/10€). Старий Таллінн наповнений багатою історією, в якій переплітаються перекази і легенди.
«Дегустація лікерів Талліна» (21 €). На екскурсії по алкоісторичним місцях Таллінна, ми дізнаємося, як багато в Талліні пов'язано з виготовленням різних звеселяючих і міцних напоїв! Як і де варили і пили пиво городяни, як виробляли горілку остзейскі барони, і як, вже в минулому столітті з'явилися відомі всім естонські лікери. Лікер Старий Таллінн - Vana Tallinn. Їдеш в Таллінн? - привези пляшечку лікеру Старий Таллінн. Солодкий і міцний естонський лікер завоював загальну популярність і залишається одним із символів Естонії. Лікер Півень на пеньку - Kannu Kukk. Найстаріший і найбільш елітний естонський лікер, з'явившись більше 70 років тому, втіливши в собі старовинні традиції приготування лікерів. Лікер Вежа Кію - Kiiu Torn. Лікер проводиться з натуральних компонентів, містить 16% алкоголю та має дивовижно приємним смаком, що нам і належить оцінити. Ночівля.

День 3 - Юрмала - Таллінн День 3 - Юрмала - Таллінн День 3 - Юрмала - Таллінн День 3 - Юрмала - Таллінн
День 4.

Гельсінкі

Сніданок. Переїзд в Порт. Відплиття порома на Гельсінкі.
Нас чекає столиця Фінляндії - Гельсінкі. Екскурсія «Гельсінкі- коктейль Сходу і Заходу». Це одне з найдивовижніших міст світу - її вулиці і провулочки звиваються між затоками, мости перекинуті між островами, а в віддалені частини міста ходять пороми. Ми побачимо Старий Гельсінкі, з його мереживними дерев'яними будиночками, парками і набережними. Ночівля на території Фінляндії.

День 4 - Гельсінкі День 4 - Гельсінкі День 4 - Гельсінкі День 4 - Гельсінкі
День 5.

Сніданок.
Далеко-далеко на півночі, за Полярним колом, там, де закінчуються Фінляндія, розташувалася зимова країна чудес з морозним повітрям, яке забарвлює щоки в червоний колір. Тут все інакше. Навіть пір року більше: крім традиційних зими, весни, осені і літа існує таємничний час опівнічних сутінків, час незвичайних фарб і спокою. Коли сонце не піднімається вище лінії горизонту, а небо осяває таємниче мерехтіння Північного сяйва. Тут, у фінській Лапландії, на горі Корватунтурі, разом з безліччю працьовитих гномів живе Санта Клаус. Ми поринемо в традиційну екзотику Фінляндії і красу північної природи. За бажанням:
«Арктичний зоопарк Рануа»(30€ трансфер + вхідний квиток оплачується самостійно). Нас чекає найпівнічніший зоопарк світу. Ми побачимо кілька десятків видів арктичних та північних диких тварин: білі і бурі ведмеді, рисі, вовки, лосі, сови, північні олені. Далі нас чекає магазин солодощів Санта Клауса і шоколадна лавка всесвітньо відомої марки Fazer. Бажаючі можуть відвідати винарню, а також вибрати і забрати з собою, вподобаного м'якого лапландського звіра, щоправда іграшкового. Ночівля на території Фінляндії.

День 5 - День 5 - День 5 - День 5 -
День 6.

Сніданок.
«У гості до Санта Клауса»(46€). Кожен дорослий, і тим більше дитина знає, що Санта Клаус народився і живе в Лапландії. Село Санта Клауса знаходиться прямо на перетині з Полярним колом. У нас з вами буде можливість побачитися з Санта Клаусом, шепнути на вушко заповітне бажання, відвідати пошту Санта Клауса, відправити друзям листівки, завірені його особистою печаткою, і прогулятися по окрузі, де розташовано безліч цікавих розваг. Вільний час.
Далі наш шлях лежить в Санта Парк (вхідний квиток оплачується самостійно). Тут ми зможемо перетнути Полярне коло під землею в печері Санта Клауса, викарбувати монету і відвідати кабінет, де приймає сам Санта Клаус, зустрітися з гномами і ельфами, проїхатись на підземному казковому поїзді через чотири пори року. У казковій кондитерській розфарбувати пряники і з'їсти прямо на місці, одягнути шубки і відвідати казкову крижану печеру, посидіти на кріслі Снігової королеви, навчитися основам магії і багато багато інших корисних речей.
«Snowland - казкова сніжна країна»(23€). Ми побачимо цілу країну, зроблену зі снігу, сніговий готель. У величезному сніжному ресторані, все - стільці, крісла, меблі, світильники, камін і навіть деякий посуд зроблені з льоду. Проведіть чарівний час в Snowland.
Музей "Арктикум" (вх квиток). Історії про природу Арктики, корінних жителів півночі, їхні звичаї та традиції.
«У пошуках Північного сяйва» (по-домовленістю, залежно від кількості людей). Так що ж це за примарне сяйво в небі? Фіни називають його 'revontulet', що в перекладі означає «вогняні лисиці». Це ім'я бере свої витоки в культурі саамів, за легендою яких Aurora Borealis з'явилося через лисицю, яка пробігає по покритим снігом пагорбах і посилає своїм хвостом снігові іскри в небо. Кращий час для того, щоб його побачити, пізній вечір ... тільки уявіть собі ... сріблястий сніг, Лапландія, Дорогу нам спочатку висвітлюватимуть віддаляючі вогні міста, а потім фари снігоходів. Ми попрямуємо на зручне місце для спостереження за північним сяйвом, де вогні цивілізації не заважатимуть спостереженню за небом. Якщо нам пощастить, то ми побачимо захоплюючу гру світла!
Ночівля на території Фінляндії.

День 6 - День 6 - День 6 - День 6 -
День 7.

Сніданок. Вільний час. Одне з найбільших північних міст Фінляндії - Куусамо, що гармонійно поєднує спокій і тишу незайманої природи зі зручностями сучасного міського центру. Для бажаючих:
Трансфер на гірськолижний курорт Рука (21€/16€). Гірськолижний курорт Куусамо-Рука вважається найпопулярнішим лижним центром у фінів. Курорт пропонує 28 гірськолижних трас різної складності і протяжності, на які можна піднятися на 18 підйомниках. Є спеціальні траси для дітей і любителів сноуборду, 3 халф-пайпа, 2 рейла. Щороку проводяться змагання на снігоходах. У перервах між катаннями можна чудово відпочити в розташованих тут ресторанчиках і кафе, особливо популярні "чум-ресторани" і ресторани дичини.
Або Підлідна риболовля (по-домовленості, в залежності від кількості людей). або, як кажуть фіни, pilkki, справжнє національне хобі, яке любить майже кожен місцевий житель. Ми вирушаємо на машині до берегів озера, де водиться більше кількість риби. Тут ми міняємо автомобіль на снігоступи і продовжуємо шлях по красивому замерзлому озеру до місця, де спробуємо зимову риболовлю. Гід розкриє секрети підлідного лову і при необхідності допоможе почати ловлю. На гачок може попастися окунь, сиг, щука або навіть харіус.
Для дітей цікаво буде відвідати:
«В гості до тролів» (по-домовленості, в залежності від кількості людей). Ми вирушимо в засніжений ліс в гості до родини казкових Тролів. Ви потрапите в казку, де тролі живуть вже кілька тисячоліть. Ви побачите ціле сімейство лісових тролів, послухаєте розповіді найстарішого з них, прийміть участь в приготуванні місцевих традиційних страв і дегустації напоїв тролів, послухаєте балади у виконанні троля-трубадура і потанцюєте з маленькими трольчатамі.
«У пошуках Снігової Королеви» (по-домовленості, в залежності від кількості людей). Ми пройдемося по слідах Герди в Лапландії в пошуках замку Снігової Королеви. Шлях нам вкаже стара лапландка, а лісові розбійники, хоч і налякають, але допоможуть подолати цей шлях якомога швидше. Снігова Королева зустріне нас в своїх володіннях, але щоб потрапити в її замок, потрібно буде розгадати її ребуси. Ночівля на території Фінляндії.

День 8.

Сніданок. Вільний час. Для бажаючих:
«Подорож на оленячу ферму» (по-домовленістю, залежно від кількості людей) - хвилююча і незабутня пригода! Засніжений ландшафт, чудесне тепло оленячої шкури, веселий передзвін дзвіночків і щасливі обличчя ... Замерзли? Відігрійтесь біля вогню в найближчому чумі.
«Хаскі- північні друзі» (по-домовленістю, залежно від кількості людей). Екскурсія на ферму собак породи Хаскі. Порода Хаскі виведена спеціально для перевезення людей і вантажів в арктичних умовах. Ми познайомимося з цими дружелюбними тваринами. Переїзд по території Фінляндії. Ночівля на території Фінляндії.

День 8 - День 8 - День 8 - День 8 -
День 9.

Таллінн

Сніданок. Прибуття в порт. Пором в Естонію.
Нас запрошує «Лицар Балтійського моря - Таллінн». Столиця Естонії - це місто-музей під відкритим небом. З перших хвилин нам стає ясно, що ми потрапили в іншу епоху. Мереживне переплетення вузьких вуличок заворожує, хочеться нескінченно блукати по них до ранку. У такій тиші часом починає здаватися, що потрапив до раю. Вільний час.
Екскурсія «Більше про Талліні» (18€/10€). Під час екскурсії ми проїдемо поряд з цікавими районами міста: кварталом - Ротерманн, діловим районом city, побачимо дерев'яну архітектуру Таллінна 19 початку 20-х століть. Прогуляємося по парку Кадріорг, з чудовим бароковим палацом, побачимо діючу резиденцію Президента, відвідаємо знамените Співоче поле. Проїдемо повз колишнє олімпійське селище, адже в Таллінні проходила вітрильна олімпійська регатта, а ще вас чекає зупинка біля пам'ятника затонулого в кінці 19 століття броненосцю Русалка.
Можна відвідати (оплата по меню) пивоварню Beer House, часниковий ресторан Balthasar, ресторани зі середньовічною кухнею Peppersack, Kuldse Notsu Körts. Ресторан "Old Hansa".
Перезд до Литви. Нічліг.

 

День 9 - Таллінн День 9 - Таллінн День 9 - Таллінн День 9 - Таллінн
День 10.

Львів

Сніданок. Переїзд в Україну.
Час прибуття до Львова орієнтовно 23:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Переїзд на потяги на на ж.д. вокзал.
До нових зустрічей!

 
Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
На екскурсії поширюється знижка - 10%.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
Знижка 10% на перші три екскурсії, оплачені до виїзду на групу не поширюється.
При бронюванні 4 і більше екскурсій, знижка 10% поширюється.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).  


Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Стоимость тура ВКЛЮЧАЕТ:
• Проезд по маршруту автобусом туркласса
• Сопровождение гида-руководителя по маршруту
• Проживание в отелях 2-3* с завтраками.
• Экскурсии по городам: Рига, Стокгольм, Турку, Таллин
• Проезд на пароме Хельсинки- Таллин. Без питания.
Стоимость тура НЕ ВКЛЮЧАЕТ:
Консульский сбор 35€.
Кроме категории граждан, освобожденных от оплаты Консульского сбора, по договору об упрощение визового режима: пенсионеры, дети до 18 лет, студенты дневного стационара до 21 года. Оплачивается при каждой подаче.
Визовый центр 25€.
Визовый центр оплачивают все.
ОПЛАЧИВАЮТСЯ ПРИ КАЖДОЙ ПОДАЧЕ.
В случае отказа Консульский сбор и Визовый центр НЕ возвращаются . (Исключение для именинников, у которых в путешествии День рождения - потери покрывает Аккорд Тур).
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
0.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків на Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.
Додаткова ніч у Львові. Кімнати окремого типу

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
28.04.18 - 11.05.18
22.08.18 - 28.08.18
200 грн.
200 грн.
230 грн.
Індивідуальна екскурсія по Львову. Індивідуальна пішохідна екскурсія по Львову (3 години).
1-3 людини за екскурсію. Початок екскурсіїї на залізничному вокзалі.
300 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Одеса - Львів!
580 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Київ - Львів!
380 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: