Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Закружляв нас життя карнавал,
Де кожен з нас грає роль…
У байдужому мереживі дзеркал
Арлекіни, клоуни, король…

Його Величність Карнавал

Днів: 10
Львів - Любляна - Венеція - Флоренція - Генуя - Ніцца - Ментон - Мілан - Хевіз - Львів
Італія
Монако
Франція

БЕЗ нічних переїздів!!!

Парад квітів і світла в Ніцці
Виставка цитрусових фігур в Ментоні

А також в програмі:
Заручена з морем – Венеція;
2 ночі в Ніцці; «Місто-скарбниця» - Флоренція;
Падаюча башта в Пізі; Скарби Тоскани - Сан Джиминьяно і Сієна;
«Господиня моря» - Генуя; Перлина Лазурного берега - Монако;
Столиця моди - Мілан

День 1.

Львів - Будапешт

 Безкоштовні трансфери «залізничний вокзал - Термінал - А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А».
Перетин кордону. Переїзд по території Угорщини.
За наявностю вільного часу пропонуємо річкову прогулянку «Ажурна прикраса Будапешта» (26€/18€), незабутню водну подорож по Дунаю ... Розміщення в транзитному готелі. Ночівля.

День 2.

Любляна - Блед

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Словенію.
Сьогодні нас чекає столиця Словенії. Запрошуємо на оглядову екскурсію «Любляна – Прага у мініатюрі». Любляна – невеличке, але дуже гарне місто, що розташоване на обох берегах річки Любляніца. На правому березі розкинулося Старе місто, на лівому – парадні будівлі минулого століття. Найбільш відоме місце у Любляні – Люблянський Град – старий замок, що був споруджений ще у X-XI столітті. Центральною частиною міста є Тримостовьє – три пішохідних моста, що перекинуті через Любляніцу та прикрашені драконами. Словенці та, звісно ж, мешканці міста дуже люблять свою столицю та справедливо вважають, що саме мініатюрність Любляни дозволяє їй зберігати індивідуальність та самобутність, які так личать будь-якому місту.
• Пропонуємо екскурсію "Альпійська казка - озеро Блед" (38€/30€). Чарівне невелике містечко Блед з мальовничим острівцем серед озера, замком на скелястому кручі і обрисом Юлійських Альп на дальньому плані - все це створює приголомшливий краєвид. Блед по праву називають «перлиною Альп». Неповторною особливістю озера є крихітний острів, на якому побудована каплиця. Існує повір'я про те, що якщо загадати бажання під дзвоном каплиці, то воно обов'язково збудеться. Озеро Блед - це прекрасний і гармонійний куточок природи, який заворожує красою і абсолютно особливою енергетикою.
Переїзд в Італію. Поселення в транзитному готелі. Ночівля.

День 2 - Любляна - Блед День 2 - Любляна - Блед День 2 - Любляна - Блед День 2 - Любляна - Блед
День 3.

Венеція

 Сніданок. Виселення з готелю.
Нас запрошує красуня на воді, «заручена з морем», - так кажуть про Венецію (додатк. оплач. громадський транспорт - 26€/21€) - найбільш витончене і таємниче місто Італії. Це місто - прекрасна казка, що застигла в камені. Багато століть майстри і художники прославляли його і прикрашали своїми творіннями. Тут прекрасно поєднуються розкішні палаци і скромні вузенькі вулички, мовчазні канали і галасливі ринки. Затишні кафе запрошують нас на ароматну каву, а на площі Сан Марко просто на долоні сідають голуби... Вільний час.
• Є можливість дізнатися «Таємниці венеціанських каналів» (23€/18€). Венеціанські гондоли, немов чорні лебеді, ніжно гойдаються на хвилях. Умілі гондольєри в смугастих футболках і солом'яних капелюхах зможуть показати всю красу цього чудового міста. Далеко від суєти Ви зможете насолодитися куточками міста, які недоступні для погляду під час пішої прогулянки. Вперед у плавання!
• Також можна відвідати з екскурсоводом знаменитий «Палац Дожів» (21€+вх. квиток). За задумом, палац своїм внутрішнім дизайном повинен був підкорювати іноземних послів. Саме цим пояснюється розкіш і багатство внутрішніх кімнат, над якими працювали найбільші художники того часу: Тіціан, Веронезе, Тінторетто, Белліні...
• Водний круїз «Вся краса Венеції « (36€/30€). Прогулянка на водному таксі по Гранд Каналу - єдиній у світі "водній вулиці". Великий канал - символ блиску і розкоші Венеціанської Республіки! Ми побачимо "парад" понад 200 мармурових палаців, які оздоблюють звивистий водний шлях, збудованих протягом приблизно 500 років. Історично це нагадує перекличку старої аристократії, оскільки майже кожен палац має назву великих сімей...
«Серед вод і землі Північної Лагуни» (30€/26€). Хочете відпочити в човні і насолодитися природною, живою красою лагуни зі стаканчиком італійського вина "Fragolino"? Тоді пропонуємо цю екскурсію, яка дуже подобається туристам. Ми пропливемо поруч з островом Святого Георгія, де розташований собор Святого Георгія Побідоносця, побудованого в 16 столітті за проектом відомого архітектора Андрія Паладія. Побачимо з води красивий острів Лідо, який по-суті є пляжним районом міста. На острові у вересні кожного року проходить Міжнародний Венеціанський кінофестиваль. Побачимо вірменський острів Святого Лазаря, де жив лорд Байрон в 19 столітті. Будемо пропливати повз острів Мурано, на якому виробляють знамените в усьому світі венеціанське скло. І ще побачите багато, багато цікавого...
Переїзд і поселення транзитний готель. Ночівля.

День 3 - Венеція День 3 - Венеція День 3 - Венеція День 3 - Венеція
День 4.

Піза - Сан-Джиміньяно - Флоренція - Сієна

 Сніданок. Виселення з готелю. УВАГА! ПЕРЕСУВАННЯ ПО ФЛОРЕНЦІЇ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ! (Квиток оплачується самостійно).
Запрошуємо на екскурсію Флоренція – «кам’яна квітка». Флоренція – це не просто італійське місто, це – сама Італія. Флоренція дивовижно гармонійно поєднує у собі велич та помпезність Риму, романтичність Венеції, могутність Ватикану, спокій та затишок Верони. Флоренція – це батьківщина епохи Відродження, це «Давид» Мікеланджело та «Венера» Ботічеллі, це площа Сеньйорії та «Ворота раю», це дзвіниця Джотто та Понте - Веккьо. Здається, що духом мистецтва пронизане навіть тутешнє повітря. Воно збирається десь високо на горі Монтальбано та спускається вниз, прямуючи вузькими вуличками міста, просочується у затінені сади Медичі та щільним кільцем змикається над куполом Брунеллескі. Вільний час у Флоренції. Для всіх бажаючих пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
«Перлина в короні Тоскани» (38€/30€). Зручно розкинувшись на трьох пагорбах, Сієна вважається одним з найкрасивіших міст Тоскани. Багато століть тому тут було створено безліч архітектурних шедеврів, які сьогодні роблять Сієну яскравою. Це невелике місто не схоже на будь - яке інше місто Італії. Оточена стіною з кількома воротами, з середньовічних часів Сієна зберегла свій первісний вигляд суворої недоступності…
• «Хмарочоси середньовіччя» (38€/30€). У самому серці італійського регіону Тоскана знаходиться чарівне містечко Сан - Джіміньяно. Місто чудово зберегло свій середньовічний вигляд, включаючи міські стіни і тринадцять кам’яних веж – «хмарочосів середньовіччя». Всіма своїми вежами Сан - Джіміньяно несамовито тягнеться в небо. Крім того, місто відоме білим вином Верначча, яке виготовляється із старого тосканського сорту винограду, що вирощується в околицях міста. У нас буде чудова можливість дегустації смачного вина на одному із місцевих виноградників.
• Рекомендуємо поїздку в Пізу (38€/30€), на допомогу падаючій Пізанській вежі. Колись Піза оскаржувала вплив Генуї і Венеції на морях. А тепер лише покірно пожинає лаври однієї комічної архітектурної помилки, завдяки якій місто стало брендом, листівкою, предметом національного надбання. Але не варто віддавати вежі всю увагу. Адже є ще Площа Чудес, причали лунгарно і будинок Галілео Галілея.
«Флоренція – квітка Ренесансу» (23€/18€). Флоренція це не тільки музей під відкритим небом, це ще й вузенькі вулички, середньовічні церкви і ремісничі майстерні. Сходи через сади троянд приведуть нас на оглядовий майданчик Мікеланджело, звідки відкривається дивовижний вигляд на Флоренцію.
Переїзд і поселення в транзитний готель. Ночівля

День 4 - Піза - Сан-Джиміньяно - Флоренція - Сієна День 4 - Піза - Сан-Джиміньяно - Флоренція - Сієна День 4 - Піза - Сан-Джиміньяно - Флоренція - Сієна День 4 - Піза - Сан-Джиміньяно - Флоренція - Сієна
День 5.

Генуя - Монако - Ніцца

 Сніданок. Виселення з готелю.
Сьогодні нас зустрічає «господиня моря – Генуя». Стародавня морська держава і найбільший порт в Північній Італії, Генуя є столицею Лігурії, а історична спадщина «портової республіки» не дає спокою багатьом дослідникам. Вузенькі вулички, маленькі площі, сходинки в своєму тісному просторі приховують тисячолітню історію міста. Тут народився відомий мандрівник Христофор Колумб, поет Петрарка і композитор Паганіні. Це місто ще в царські часи любила відвідувати російська аристократія і зараз у його передмісті знаходиться найвідоміша курортна зона країни. У вільний час рекомендуємо факультативну екскурсію:
«Перлина Лазурного берега» (38€/30€). На Середземноморському узбережжі, біля підніжжя Альпійських гір, розташувалася крихітна держава - Монако. Слава і популярність цього князівства, люкс і розкіш знаменитого на весь світ Монте-Карло - це винятковість, перетворена в повсякденність. Між морем і сонцем. Князівство є привілейованим місцем проживання спортивних катерів, старовинних вітрильників, яхт, модних бутиків, шикарних ресторанів. Потрапляючи на маленьку територію Монако, відчуваєш атмосферу аристократії і розкоші ... Переїзд до Франції на Лазурний Берег.
Ніцца запрошує нас перенестися в інший вимір і розчинитися в радісній, шумній і хвилюючій виставі. Тут вивільняється величезна кількість внутрішньої енергії – все навколо кипить і плавиться в емоціях. Ласкаво просимо на один з найбільших карнавалів Франції. З настанням темряви, приходить час вечірнього шоу під назвою «Парад світла» (26€/21€). В центрі уваги площа Массена. По колу площі проїжджають різні фігури з пап’є-маше на платформах у чудовому підсвічуванні. Лампочки переморгуються і палахкотять у нічному небі, крутяться величезні вогняні колеса, повзе густий кольоровий дим, сиплеться конфетті. В місті панує атмосфера веселощів! Поселення в готелі. Ночівля.

День 5 - Генуя - Монако - Ніцца День 5 - Генуя - Монако - Ніцца День 5 - Генуя - Монако - Ніцца День 5 - Генуя - Монако - Ніцца
День 6.

Ніцца

 Сніданок
Запрошуємо на екскурсію «Ніцца – мистецтво жити». 300 сонячних днів у році і кілометри прекрасних пляжів… Приїхати сюди хоча б ненадовго багато хто вважає за щастя! Перебуваючи тут, отримуєш задоволення від краси міста і його пейзажів, незвичайного клімату, неповторного природного освітлення, численних ароматів і смаків. Місто поєднує в собі чарівність морського курорту з історією та культурою, елегантністю і жвавістю. Ніцца пишається своїм незалежним минулим, вона дивує своєю індивідуальністю, підкорює красою своїх кварталів і пішохідних доріжок. Квітковий ринок «Салейя», Англійська набережна, римські розвалини в престижному районі Сімьє, собор Святого Миколая на бульварі Царевича – все це створює неповторний привабливий вигляд міста.
14:30 – «Битва квітів» (26€/21€). Особлива церемонія свята – Квіткові Баталії, які можна спостерігати майже кожен карнавальний день на Англійській набережній. Ці не смертельні «бої» перетворились з часом на справжній спектакль. З величезних яскравих кортежів, схожих на гігантські корзини, найкрасивіші дівчата та хлопці Лазурного берега в яскравих костюмах кидають у натовпи глядачів букети троянд, лілій, мімози, гвоздик. Ці кортежі – справжній витвір мистецтва, і для того, щоб прикрасити візок довжиною в сім метрів і висотою в шість, потрібно близько п’яти тисяч квітів. Практично всі ці квіти вирощуються тут, і мімоза – символ Ніцци – займає серед них головне місце. Повернення в готель. Ночівля.

День 6 - Ніцца День 6 - Ніцца День 6 - Ніцца День 6 - Ніцца
День 7.

Ментон

 Сніданок. Вільний час в Ніцці.
• Пропонуємо поїздку в Ментон в період «фестивалю лимонів» (38€/30€). На це «найкисліше» свято збираються сотні тисяч гостей з усіх куточків землі. Теплий клімат французької Рів’єри дозволяє вирощувати лимони цілий рік. Фестиваль – це свого роду підготовка до найбагатшого врожайного сезону в Ментоні. Зазвичай для підготовки цього свята використовується 130 тонн цитрусових фруктів. Ментон прикрашається різними фігурами з лимонів, апельсинів, грейпфрутів. На кілька днів тут виростають апельсинові замки і казкові герої із лимонів. Уздовж узбережжя проходить парад кортежів золотих фруктів, прикрашених цитрусовими плодами. Всіх бажаючих запрошуємо на екскурсію по місту, виставку цитрусових фігур, ну і звичайно отримати справжній заряд вітаміну С, спробувавши нові сорти лимонів, напої та солодощі, виготовлені з «жовтого короля свята»…
Переїзд і поселення в транзитному готелі на території Італії.

День 7 - Ментон День 7 - Ментон День 7 - Ментон День 7 - Ментон
День 8.

Мілан - озеро Комо - Бергамо

 Сніданок. Виселення з готелю.
Нас зустрічає – «Столиця моди – Мілан», оглядова екскурсія. В цьому місті є все: античність і сучасність, прогрес і культура. Найдавніше місто, яке вважається одним із динамічніших в Європі. Мілан – столиця моди і дизайну, але також і місто, багате пам’ятниками архітектури і творами мистецтва. Нашій увазі постане символ Мілану - Домський Собор. Побудований в готичному стилі грандіозний собор Дуомо міланці жартома називають «Їжачком». Вітражі Дуомо вражають своєю красотою і незвичністю. Ми побачимо всесвітньо відомий оперний театр «Ла Скала». Театр, який відомий далеко за межами міста своєю незрівняною акустикою, і відомими композиторами… Вільний час. Пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
«Озеро Комо – джерело натхнення» (38€/30€). Протягом століть озеро Комо заворожувало своєю чарівною красою. Мальовнича природа, містечка в середньовічному стилі, розкішні вілли та сади, а в центрі – блакитна дзеркальна гладь озера, немов перекинуте на землю небо, завершує картину розкоші природи.
Екскурсію по місту Бергамо (38€/30€). Вдало розташувавшись біля мальовничого підніжжя Альп, Бергамо складається з двох частин. Його стара частина, яка називається "Верхнє місто", знаходиться на горі, біля підніжжя якої розтягнулася нова частина міста з довгими і широкими вулицями. Кожна вуличка і кожен куточок цього містечка здаються ожилим минулим, тут без всяких декорацій можна спокійно знімати історичні фільми. Затишні кафе і ресторани пропонують смачну і ситну традиційну їжу, приправлену чудовим місцевим вином. Вони в черговий раз виправдовують стару добру істину про те, звідки проходить шлях до серця мандрівника ...
• Говорячи про те, що собою являє опера в Італії з точки зору виконавської, композиторської та диригентської майстерності, які її традиції і тенденції розвитку, ми завжди маємо на увазі: йдеться про найвідоміший оперний театр в Мілані - про Ла Скала. Пропонуємо Вам відвідати цей шедевр (18€/16€+вх. квиток)!
Вільний час. Переїзд в Словенію. Поселення в транзитному готелі. Ночівля.

День 8 - Мілан - озеро Комо - Бергамо День 8 - Мілан - озеро Комо - Бергамо День 8 - Мілан - озеро Комо - Бергамо День 8 - Мілан - озеро Комо - Бергамо
День 9.

Хевіз

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Угорщини.
Сьогодні нас чекає «Джерело життя – озеро Хевіз», друге найбільше термальне озеро в світі. Це не тільки величезна купальня, але і питний кювет, а також інгалятор під відкритим небом. У великій воронці на глибині 38 м змішуються потоки теплих і холодних вод рівно в таких кількостях, що ці води залишаються приємними на смак і в цей самий час є ліками від багатьох хвороб. Цілюще і лікувальне озеро, тепле відношення до гостей – це те, що залишається в пам’яті кожного, хто побував тут. (вх. квиток оплач. додатково).
Переїзд в транзитний готель. Ночівля.

День 9 - Хевіз День 9 - Хевіз День 9 - Хевіз День 9 - Хевіз
День 10.

Львів

 Сніданок. Виселення з готелю. Перетин кордону.
Час прибуття у Львів орієнтовно - 17:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття У Львів – Комплекс Термінал «А». Трансфер на потяг на залізничний вокзал орієнтовно - 17:30.
До нових зустрічей!

Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).

При оформлені бронювання для групи - можливе використання лише одного сертифіката (за наявності).

Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• У випадку коли вік туриста сягає більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• Переїзд по маршруту автобусом туристичного класу
• Супровід гіда-керівника протягом усього туру
• Проживання по маршруту в готелях 3* зі сніданками
• 6 екскурсій, що вказані у програмі
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
Консульський збір 35 €.
• Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно договору про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. Сплачується при кожній подачі.
Візовий: центр 25 €.
• Візовий центр оплачують всі, хто звертається за візою.
У разі відмови Консульський збір і Візовий центр НЕ повертаються. (Виняток для іменинників, у яких в подорожі День народження - витрати покриває Акорд Тур).
Міський / Туристичний податок (City/Tourist tax) в готелях Італії від 3 до 6 євро / ніч (оплачується туристами особисто на рецепції)
• Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти.
• Факультативні екскурсії
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).

УВага! Згідно вимог Консульства, та у відповідності до візового кодексу країн ЄС, Анкета (аплікаційна форма)заповнюється/підписується лише ОСОБИСТО туристом.

Важливо! Порядок отримання Аплікаційної форми.
1 крок. Агент (Те агентство, де Ви замовляли тур) робить Замовлення Оператору (Аккорд Тур).
2 крок. Агент отримує Підтвердження Замовлення від Оператора.
3 крок. Вам необхідно отримати Аплікаційну форму (візову анкету).
Для отримання необхідно: туристу самостійно або з допомогою Агента, зайти на наш сайт за посиланням і заповнити "Запит на отримання анкети".
4 крок. Очікуєте. Протягом трьох (3) робочих днів, від Оператора Агент отримує готову Аплікаційну форму для заповнення/підпису.
5 крок. Шановний Турист, Ви, разом з Агентом або самостійно, перевіряйте Аплікаційну форму.
6 крок. Роздруковуєте аплікаційну форму з використанням двохстороннього режиму друку.
Заповнюєте/підписуєте особисто Ви (Турист) і ВИКЛЮЧНО ручкою із СИНІМ чорнилом.Шановні Туристи
, у Ваших інтересах, щоб анкета не була підписана сторонніми особами!
Так як документи, що підписані третіми особами в роботу прийматися не будуть. Просимо Вас виконати інструкцію по оформленню Візової Анкети - це значно зменшує ризик отримання Відмови у Візі.
Якісні копії ВСІХ необхідних документів повинні бути представлені на окремих листах А-4.

Важливо:
• Доплата за одномісне розміщення по туру +260€.
• Туристи, що подорожують наодинці, можуть бути розміщені в трьохмісному номері, де третє ліжко це додаткове ліжко або диван.
• Місця у автобусі розподіляються автоматично, по мірі поступлення замовлень, та вказуються у підтвердженні. Посадка у автобус проводиться згідно отриманих місць.
• Для туристів, що бажають мандрувати на місцях у останньому ряді автобусу (спинки сидінь не відкидаються) передбачена знижка у 3%. Кількість цих місць обмежена (від 4 до 5) і їх нумерація може мінятися залежно від моделі автобусу.
• Термін прийому документів вказується в Підтвердженні Замовлення
• Оператор залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій або міняти їх на рівноцінні.
• Просимо звернути увагу: в автобусі гарячі напої готуватися не будуть. Під час переїзду кожні 3 – 3,5 години робиться санітарна зупинка, під час якої є змога придбати каву та чай у кафе, автоматах та на заправках.
• Туристи несе фінансову відповідальність за пошкодження майна у готелі та автобусі.
• Мінімальна кількість чоловік для здійснення факультативної екскурсії – 30.
• У вільний час автобусне обслуговування не передбачене

ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ-ОПЕРАТОР НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА
ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА ЗАТОРИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ ТА ПОГОДНІ УМОВИ.

Компанія-ОПЕРАТОР залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.

Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
0.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків в Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.
Додаткова ніч у Львові.

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
28.04.18 - 11.05.18
22.08.18 - 28.08.18
200 грн.
200 грн.
0 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: