Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Я закохалася в тебе Італія
В запах трав і квітучих акацій,
І костели c гілочкою лілії,
О Італія, Grazie! Грація!

Грація північної Італії

Днів: 8
Львів - Краків - Інсбрук - Мілан (3 ночі) - Бергамо - Турин - Лугано – Верона - Падуя - Венеція - Будапешт – Львів
Італія
Австрія

Жовтень '18

  14 09:30

Листопад '18

  11 09:30   30 08:30

Без нічних переїздів !!!
3 ночі в Мілані !!!!
Всі перлини Північної Італії в одному турі !!!

День 1.

Львів - Краків

Безкоштовні трансфери «залізничний вокзал – «Термінал – А»
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А».
Перетин кордону. Переїзд по території Польщі. За наявністю часу пропонуємо заїзд до Кракова і екскурсію:
«Магічний Краків» (18€) - місто давніх легенд і переказів, династій польських королів і видатного Міцкевича, народного героя Тадеуша Костюшко, вузьких вуличок з бруківкою і величних костелів. Кажуть, магія Кракова полягає в тому, що в місті зберігається святий камінь - чакрам, один з семи світових джерел таємничої сили. Правда це чи ні, але дуже справедливо кажуть: «Хто хоче пізнати душу Польщі, нехай шукає її в Кракові!».
Переїзд в транзитний готель на території Чехії. Ночівля.

День 1 - Львів - Краків День 1 - Львів - Краків День 1 - Львів - Краків День 1 - Львів - Краків
День 2.

музей Сваровскі - Інсбрук

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Австрію.
Нас чекає дорога в Тіроль. Тіроль - це гірський регіон, що знаходиться в захоплюючому дух альпійському ландшафті, він зачаровує. Мальовнича природа, унікальна культура і мистецтво, старовинні фортеці і замки, і місця для відпочинку всією сім'єю чекають нас. Бути в Тіролі і не бути в гостях у Сваровскі? Це не про нас. Городок Ваттенс і музей "Чарівний світ Сваровскі" (вх. квиток). У підземній печері кожен день розквітають "Кришталеві світи Сваровскі". Тут можна знайти найбільший і найменший кристали в світі. В цілому це не звичайний музей в традиційному розумінні - це сучасний музей, зроблений за останнім словом техніки. У ньому представлений сам кришталь в самих різних його варіаціях. Підземний світ Велетня, і вважається, що всі експонати музею - це скарби велетня, запрошує відвідувачів в таємничий шлях. Різні чудеса будуть творитися на Ваших очах - чудеса світу, фарб, вимірювань, гармонії. Також у Вас буде можливість відвідати найбільший магазин фірми Сваровскі, розташований біля виходу, де представлений багатий асортимент продукції цієї компанії.
Переїзд в Інсбрук. Інсбрук - столиця гірськолижної землі Австрії - Тіролю. Хочете опинитися в чудовому середньовічному місті, з цікавою історією, де вплітаються Габсбурги, Імератріця Марія Терезія, Імператор Максиміліан і просто життя звичайних городяни? Подивитися на Золотий дах, палац Імператриці Сісі, відвідати Собор Святого Якова з чудовою іконою «Марії-Заступниці»? Або музей дзвонів? Або музей-депо? Блискучі на сонці засніжені гірські вершини обступили місто з усіх боків. Багатовікові традиції відчуваються в кожному будинку, в багатьох старовинних соборах і музеях.
Переїзд, поселення і ночівля в готель на території Італії.

День 2 - музей Сваровскі - Інсбрук День 2 - музей Сваровскі - Інсбрук День 2 - музей Сваровскі - Інсбрук День 2 - музей Сваровскі - Інсбрук
День 3.

Мілан - Турин

Сніданок.
Наше знайомство з Італією ми розпочинаємо з екскурсії по столиці моди та мистецтва – місту Мілан. В цьому місті є все: античність і сучасність, прогрес і культура. Найдавніше місто, яке вважається одним із динамічніших в Європі. Мілан – столиця моди і дизайну, але також і місто, багате пам’ятниками архітектури і творами мистецтва. Нашій увазі постане символ Мілану - Домський Собор. Побудований в готичному стилі грандіозний собор Дуомо міланці жартома називають «Їжачком». Вітражі Дуомо вражають своєю красотою і незвичністю. Ми побачимо всесвітньо відомий оперний театр «Ла Скала». Театр, який відомий далеко за межами міста своєю незрівняною акустикою, і відомими композиторами… У вільний час пропонуємо екскурсії на вибір:
• відвідування Пінакотеки Брера (18€+вх.квиток) - найбільша і найвідоміша картинна галерея в Мілані. Відкрита в 1809 році, вона до цих пір ніби магнітом притягує всіх любителів мистецтва. У картинний фонд включені полотна європейських художників XV-XVII століть і шедеври майстрів італійського живопису XIV-XIX століть: Рафаеля, Караваджо, Модільяні, Браманте, Тінторетто і інших.
• Говорячи про те, що собою являє опера в Італії з точки зору виконавської, композиторської та диригентської майстерності, які її традиції і тенденції розвитку, ми завжди маємо на увазі: йдеться про найвідоміший оперний театр в Мілані - про Ла Скала. Пропонуємо Вам відвідати цей шедевр (18 € / 16 € + вх. квиток)!
«Шопінг без кордонів» (23€). Нас чекає відвідування одного з найбільших аутлетов регіону. Комплекс магазинів, з широким асортиментом відомих марок принесе масу задоволення відчайдушним шопоголікам. Вільний час для шопінгу.
Екскурсія «не зовсім італійське місто – Турін» (38€/30€). Головне місто італійського регіону Пьємонт дуже не схоже на решту Італії: спокійне, стримане, не хаотичне. Вулиці побудовані в шаховому порядку, тому тут практично неможливо заблукати. Турін – місто прекрасних блакитних гір, парків, музеїв, магії і найкращого в світі шоколаду. Місто привабливе своїми пам’ятками архітектури епохи бароко і чудовими музеями, неповторною красою своїх церков, палаців, музеїв. Головною пам’яткою Туріну по праву можна назвати Сидонську Капеллу, де зберігається відома Туринська плащаниця…
«No Martini, no party» (23€ + вх. квиток). Нас чекає відвідування легендарної фабрики Мартіні в містечку Асті, де народжується біле вино Мускат і відоме у всьому світі солодке ігристе вино - Мартіні Асті; музею Мартіні, де представлені старовинні пляшки, келихи, а також етикетки і плакати в різних стилях, який по праву вже можна розцінити як твір мистецтва! Ну і звичайно, дегустація неповторного смаку божественного напою.
Поселення в готелі в районі Мілану. Ночівля.

День 3 - Мілан - Турин День 3 - Мілан - Турин День 3 - Мілан - Турин День 3 - Мілан - Турин
День 4.

Ізола-Белла - Локарно - Лугано - озеро Маджоре

 Сніданок. Вільний час в Мілані. Пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
• Пропонуємо відвідаємо Італійську Швейцарію - Сонячний Лугано, Доліна Верзаска і Локарно (68 € / 60 €). Лугано розкинувся на схилі пагорба, терасами спадаючи до чистих вод однойменного озера. Атмосфера уздовж барвистої затоки між горами Бре і Сан Сальваторе повністю середземноморська. І не тільки через особливість клімату, в якому пишно ростуть пальми і оливкові дерева, а й завдяки тому, що на архітектуру палаців і вілл тут серйозно вплинув сонячний південь: швейцарська працездатність тут ідеально поєднується з італійської легкістю і задоволенням життям! Кажуть, що і сонце світить в Лугано довше, ніж в інших містах Швейцарії. Для бажаючих: «Швейцарія в мініатюрі і Шоколадна фабрика» (38Є / 30Є + вхідний квиток). Відвідування парку «Швейцарія в мініатюрі» в Меліде. У парку зібрані всі значущі споруди Швейцарії в мініатюрі: старовинні замки, домики, мости, залізниця, по якій діти катаються в маленьких вагончиках. Швейцарія країна найсмачнішого шоколаду. А діти ласуни. І їм буде цікаво дізнатися і подивитися як він робиться. А головне спробувати! Екскурсія на шоколадну фабрику - це для ласунів.
Дале нас очікує Долина Верзаска - долина зеленої річки, абсолютно приголомшливе по красі місце. Найвідомішою пам'яткою річки Верзаска є Дамба Верзаска, яка була зведена в 1959 році, її висота досягає 220 метрів !!! Відомою вона стала після того, як з неї зробив стрибок сам "агент 007" - Джеймс Бонд (Пірс Броснан). Переїзд в Локарно - найтепліше місто Швейцарії, розташоване на північному березі приголомшливого озера Маджоре. М'який середземноморський клімат, безліч пальм і лимонних дерев, чудові пейзажі і відомі на весь світ пам'ятки роблять Локарно обов'язковим для відвідування!
«Оазис спокою» (48€/30€+вх. квиток). Нас чекає дивовижне за своєю красою місце – озеро Маджоре. Поєднання блакитних вод і гір, огорнутих серпанком, смарагдової зелені лісів і парків, білих стін будинків і червоних дахів, здавалося б, абсолютно не нове навіть стандартне. В повітрі немов літають невидимі амури, чаклують добрі чарівники, для створення особливої атмосфери затишку та неповторності. Ми з Вами відвідаємо містечко Стреза, що розкинулося біля берегів озера Лаго - Маджоре – типове старовинне італійське містечко з вузькими вуличками, ратушею, великою кількістю зелені і ароматом кави рано вранці. А також «фантастичний і химерний» острів Ізола - Белла. Природні характеристики скелястого острова, що піднімається над водною гладдю, були доповнені майстерністю багатьох поколінь архітекторів. В результаті острів набув свій сьогоднішній вигляд: вигляд гігантського корабля, що розсікає озерні хвилі.
Повернення в Мілан. Ночівля.

День 4 - Ізола-Белла - Локарно - Лугано - озеро Маджоре День 4 - Ізола-Белла - Локарно - Лугано - озеро Маджоре День 4 - Ізола-Белла - Локарно - Лугано - озеро Маджоре  
День 5.

Генуя - Бергамо

 Сніданок. Вільний час в Мілані. Пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
«Господиня моря - Генуя» (43€/38€). Давня морська держава і найбільший порт в Північній Італії Генуя, є столицею Лігурії, а історична спадщина «портової республіки» не дає спокою багатьом дослідникам і простим шукачам нових вражень. Вузькі вулички, маленькі площі, сходи в своєму тісному просторі приховують тисячолітню історію міста. Тут народився знаменитий мандрівник Христофор Колумб, поет Петрарка і композитор Паганіні. Це місто ще в царські часи любила відвідувати російська аристократія і зараз в його передмісті знаходиться наймодніша курортна зона країни.
«Гармонія природи і мистецтва» (41€/33 €). Запрошуємо вас відвідати перлини Лігуріі - Санта Маргеріта і Портофіно, улюблене місце відпочинку не тільки італійців, але і міжнародної еліти. Чарівне містечко Санта Маргеріта розташоване в самому центрі Лигурийской Рів'єри в затоці Тігулліо, оточене прекрасними пагорбами, оливковими деревами і шикарними вилами. Далі нас чекає невелика морська подорож на катері в містечко Портофіно. Місто мрії, яхт і незайманої природи!
Екскурсію по місту Бергамо (38€/30€) на, яка називається "Верхнє місто", знаходиться на горі, біля підніжжя якої розтягнулася нова частина міста з довгими і широкими вулицями€). Вдало розташувавшись біля мальовничого підніжжя Альп, Бергамо складається з двох частин. Його стара части. Кожна вуличка і кожен куточок цього містечка здаються ожилим минулим, тут без всяких декорацій можна спокійно знімати історичні фільми. Затишні кафе і ресторани пропонують смачну і ситну традиційну їжу, приправлену чудовим місцевим вином. Вони в черговий раз виправдовують стару добру істину про те, звідки проходить шлях до серця мандрівника ...
«Озеро Комо – джерело натхнення» (38€/30€). Протягом століть озеро Комо заворожувало своєю чарівною красою. Мальовнича природа, містечка в середньовічному стилі, розкішні вілли та сади, а в центрі – блакитна дзеркальна гладь озера, немов перекинуте на землю небо, завершує картину розкоші природи.
Екскурсія «Таємниці вечірнього Мілана. При світлі ліхтарів місто змінює вигляд: загадкові вулиці, елегантні фасади, лунаюча з барів музика. Ми запрошуємо вас стати на один вечір справжнім міланцем і зануритися в атмосферу нічного життя і бурхливих емоцій. Ночівля.

День 5 - Генуя - Бергамо День 5 - Генуя - Бергамо День 5 - Генуя - Бергамо День 5 - Генуя - Бергамо
День 6.

Верона - озеро Гарда - парк розваг Гардаленд - Сірміоне

 Сніданок.
Запрошуємо відвідати справжній шедевр природної краси - озеро Гарда, живописний куточок Італії і улюблене місце відпочинку гостей з багатьох країн. Підносяться в альпійському пейзажі скелясті гори переплітаються тут з піщаними пляжами і оливковими гаями, надаючи цій місцевості особливий середземноморський колорит. Через ворота давнього замку, оточеного водою, ми потрапимо в дивне курортне містечко Сірміоне. Середньовічний вигляд міста та атмосфера древньої епохи роками надихали артистів і письменників. Мальовничі вулички із затишними ресторанами, прикрашені квітами охайні будинки так і манять все далі і далі ... Відпочинок на озері. Для бажаючих пропонуємо на вибір:
• екскурсію в "столицю романтиків і закоханих" (38€/30€). Верону називають містом вічної любові, і шедевром італійської архітектури. Потрапивши сюди, відчуваєш свою причетність до Великого і Вічного. Тут навіть закохані закохуються одне в одного ще сильніше, це місто чудес і справджених бажань. Адже якщо доторкнутися до бюсту бронзової Джульєтти, то будь-яке бажання просто зобов'язана збутися, а в справах серцевих неодмінно пощастить ...
• поїздку в «Італійський Диснейленд» (23€+вх. Квиток) - парк розваг Гардаленд. Тут казка і реальність переплуталися так, що можна забути де знаходишся: вистава, в якій беруть участь дельфіни, балет на льоду, лицарські турніри, битви піратських вітрильників, американські гірки, таємниці пірамід майя, підземні річки, таємничий замок чарівника Мерліна ... Цей величезний , парк атракціонів і розваг на березі озера Гарда, подарує яскравий калейдоскоп розваг і призведе в захват і великих, і маленьких.
«Музей під відкритим небом - Віченза» (23€/18€), становить величезний інтерес, з точки зору мистецтва і архітектури, тут знаходиться 23 монумента і 3 міських вілли, спроектованих Палладіо і входять в список світової спадщини ЮНЕСКО. Зайшовши всередину середньовічних стін, ми побачимо архітектурні шедеври великого італійця.
Переїзд і поселення в готелі на території Італії.

День 6 - Верона - озеро Гарда - парк розваг Гардаленд - Сірміоне День 6 - Верона - озеро Гарда - парк розваг Гардаленд - Сірміоне День 6 - Верона - озеро Гарда - парк розваг Гардаленд - Сірміоне День 6 - Верона - озеро Гарда - парк розваг Гардаленд - Сірміоне
День 7.

Венеція - Падуя - Тревізо - Віченза

 Сніданок. Переїзд на Адріатичне узбережжя.
Широкі піщані пляжі, тепле спокійне і неглибоке море, цілюще хвойне повітря Венеціанської Рив'єри подарують Вам найкращий відпочинок, а прибережні ресторанчики завжди запропонують насолодитися дивно ніжними стравами з риби і морепродуктів. Відпочинок на морі. Для бажаючих пропонуємо:
Венеція – «місто, заручене з морем» (43€/38€). Ось вона – незвична краса та приваблива романтика! Про Венецію написано багато, але кожний відкриває її для себе наново.. Для усіх бажаючих рекомендуємо: «Палац Дожів» (21 €+вх. квиток). За задумом, палац своїм внутрішнім дизайном повинен був підкорювати іноземних послів. Саме цим пояснюється розкіш і багатство внутрішніх кімнат, над якими працювали найбільші художники того часу: Тіціан, Веронезе, Тінторетто, Белліні... «Таємниці венеціанських каналів» (23€/18€) – прогулянка на гондолі. Розкішні канали та гондоли, що ковзають ними, дивовижно гарні маски, чудесні мости, палаци та маленькі будиночки, кожний з яких – справжній витвір мистецтва; «Вся краса Венеції» (36€/30€) – прогулянка на водному таксі Гранд - каналом, єдиною у світі «водною вулицею». Гранд - канал – символ блиску та розкоші Венеціанської республіки. Ми побачимо «парад» більш як 200 мармурових палаців, що обрамовують цей жвавий водний шлях.
«Падуя - місто" трьох без »(23€/18 €). Місто, засноване троянцями, можна сміливо вважати благословенним, у якого цілих 4 святих покровителя. Це дивовижний місто, де все дихає історією і культурою. Падуя - місто святого, шанованого у всьому світі (Святого Антонія), і місто знань, де розташований один з найдавніших європейських університетів - Падуанський університет, в якому викладали Галілей і Коперник. Тут ми відкриємо для себе нову Італію ... особливу і таємничу, наповнену красою і загадками ..
• Каня - створюючи неповторний ландшафт укупі з потужними фортечними стінами і крихкими витонченими будиночками.
Переїзд і поселення в готель на території Угорщини.

День 7 - Венеція - Падуя - Тревізо - Віченза День 7 - Венеція - Падуя - Тревізо - Віченза День 7 - Венеція - Падуя - Тревізо - Віченза День 7 - Венеція - Падуя - Тревізо - Віченза
День 8.

Будапешт - Егер - Львів

 Сніданок.
Вранці як подарунок для прекрасного відчуття бадьорості - відвідини термальних купалень графа Сечені (вх. квиток) - пересування на громадському транспорті. Переїзд по території Угорщини. Для бажаючих пропонуємо:
• заїзд на угорський гуляш та дегустацію знаменитих вин в вікових льохах, вирубаних з туфу в Долині Прекрасної дівчини (18 €). Без сумнівів, таке закінчення подорожі вам сподобається ... Повернення в Україну.
Час прибуття до Львова орієнтовно 23:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Трансфер на поїзди на залізничний вокзал орієнтовно 23:30.
До нових зустрічей!

День 8 - Будапешт - Егер - Львів День 8 - Будапешт - Егер - Львів День 8 - Будапешт - Егер - Львів День 8 - Будапешт - Егер - Львів
Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
На екскурсії поширюється знижка - 10%.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
Знижка 10% на перші три екскурсії, оплачені до виїзду на групу не поширюється.
При бронюванні 4 і більше екскурсій, знижка 10% поширюється.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).

При оформлені бронювання для групи - можливе використання лише одного сертифіката (за наявності).

Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• У випадку, коли вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• Переїзд по маршруту автобусом туристичного класу
• Супровід гіда-керівника протягом усього туру
• Проживання в готелях категорії Standard зі сніданками.
• Три екскурсії (згідно програми туру)
- Базові готелі категорії Standard в Мілані: Hotel San Siro Milano***, AS Hotel Dei Giovi*** і інші.
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
Консульський збір 35 €.
• Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно договору про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. Сплачується при кожній подачі.
Візовий: центр 25 €.
• Візовий центр оплачують всі, хто звертається за візою.
У разі відмови Консульський збір і Візовий центр НЕ повертаються. (Виняток для іменинників, у яких в подорожі День народження - витрати покриває Акорд Тур).
Міський / Туристичний податок (City/Tourist tax) в готелях Італії від 3 до 6 євро / ніч (оплачується туристами особисто на рецепції)
• Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти.
• Факультативні екскурсії
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).

Увага! Згідно вимог Консульства, та у відповідності до візового кодексу країн ЄС, Анкета (аплікаційна форма)заповнюється/підписується лише ОСОБИСТО туристом.
ОБОВЯЗКОВИМ Є НАЯВНІСТЬ ЧІТКОЇ ПРОПИСКИ В УКРАЇНСЬКОМУ ПАСПОРТІ.

Важливо! Порядок отримання Аплікаційної форми.
1 крок. Агент (Те агентство, де Ви замовляли тур) робить Замовлення Оператору (Аккорд Тур).
2 крок. Агент отримує Підтвердження Замовлення від Оператора.
3 крок. Вам необхідно отримати Аплікаційну форму (візову анкету).
Для отримання необхідно: туристу самостійно або з допомогою Агента, зайти на наш сайт за посиланням і заповнити "Запит на отримання анкети".
4 крок. Очікуєте. Протягом трьох (3) робочих днів, від Оператора Агент отримує готову Аплікаційну форму для заповнення/підпису.
5 крок. Шановний Турист, Ви, разом з Агентом або самостійно, перевіряйте Аплікаційну форму.
6 крок. Роздруковуєте аплікаційну форму з використанням двохстороннього режиму друку.
Заповнюєте/підписуєте особисто Ви (Турист) і ВИКЛЮЧНО ручкою із СИНІМ чорнилом.Шановні Туристи
, у Ваших інтересах, щоб анкета не була підписана сторонніми особами!
Так як документи, що підписані третіми особами в роботу прийматися не будуть. Просимо Вас виконати інструкцію по оформленню Візової Анкети - це значно зменшує ризик отримання Відмови у Візі.
Якісні копії ВСІХ необхідних документів повинні бути представлені на окремих листах А-4.

Важливо:
• * В період виставок і конгресів можливе розміщення в околицях Мілану.
• Оплата туру здійснюється в гривнях за фіксованим комерційним курсом (поправочний коефіцієнт включений). При кожному замовленні курс уточняти!
Можливе авіа приєднання до програми!
• Доплата за одномісне розміщення по туру + 116 €.
• Туристи, що подорожують наодинці, можуть бути розміщені в трьохмісному номері, де третє ліжко це додаткове ліжко або диван.
• Місця у автобусі розподіляються автоматично, по мірі поступлення замовлень, та вказуються у підтвердженні. Посадка у автобус проводиться згідно отриманих місць.
• Для туристів, що бажають мандрувати на місцях у останньому ряді автобусу (спинки сидінь не відкидаються) передбачена знижка у 3%. Кількість цих місць обмежена (від 4 до 5) і їх нумерація може мінятися залежно від моделі автобусу.
• Термін прийому документів вказується в Підтвердженні Замовлення
• Оператор залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій або міняти їх на рівноцінні.
• Просимо звернути увагу: в автобусі гарячі напої готуватися не будуть. Під час переїзду кожні 3 – 3,5 години робиться санітарна зупинка, під час якої є змога придбати каву та чай у кафе, автоматах та на заправках.
• Туристи несе фінансову відповідальність за пошкодження майна у готелі та автобусі.
• Мінімальна кількість чоловік для здійснення факультативної екскурсії – 30
• У вільний час автобусне обслуговування не передбачене.

ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ-ОПЕРАТОР НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА
ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА ЗАТОРИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ ТА ПОГОДНІ УМОВИ.

Компанія-ОПЕРАТОР залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.


Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: