Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Скандинавський тандем: Стокгольм і Осло!

Днів: 7
Львів - Рига – Юрмала – Стокгольм – Сигтуна – Упсала – Осло – Таллінн – Львів
Естонія
Латвія
Норвегія
Швеція

…Немов коштовний самоцвіт Швеція і Норвегія зачаровує
красою, казковістю і романтичністю…

День 1.

Львів - Люблін

 07.30 Збір на Львівському залізничному вокзалі. Трансфер на Термінал «А».
9:00 Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А».
Переїзд в Литву. Поселення в готель на території Литви.

День 2.

Рига - Юрмала

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Ригу.
Пішохідна екскурсія «Місто черепичних дахів - Рига». Багато зелені і води, чудова архітектура, безліч кафе і ресторанчиків - це і є Рига, частинка "старої доброї" Європи. В історичному центрі Риги помістилася майже вся історія архітектури від Середньовіччя і до початку ХХ століття. Це споруджена в XIII столітті церква Св. Петра, церква Св. Георгія, церква Св. Іоанна, відреставрована частина міського валу і дивовижний середньовічний дворик Янясета. У вільний час рекомендуємо екскурсію «Серце Риги - Старе місто» з дегустацією Ризького бальзаму (28 € / 10 €). Стара Рига - це те місто, яке нам здасться самим затишним, найтеплішим і самим добрим. Ми зможемо заглянути як в суворі середні століття, так і в забобони наших сучасників і звичаї нових часів. Уявімо собі на мить, що крім нас в цьому місті нічого не існує, тільки вдома і між ними - середньовічні вузькі лазівки Старого міста. Вони приведуть нас в затишне кафе, де ми продегустіруем Ризький бальзам. Згідно з переказами, його появи людство зобов'язане алхімікові, все своє життя шукав еліксир вічної молодості ...
Переїзд в порт. Розміщення на борту порома. Нас чекає Швеція - країна озер і бурхливих річок, високих гір і тисяч маленьких островів, невеликих сіл і метушливих міст. В одному з них жила велика казкарка Астрід Ліндгрен, дивак Карлсон і улюблениця всіх дітей Пеппі Довгапанчоха! Ніч на поромі.

День 2 - Рига - Юрмала День 2 - Рига - Юрмала День 2 - Рига - Юрмала День 2 - Рига - Юрмала
День 3.

Стокгольм

 Сніданок на паромі (оплачується додатково). Прибуття в порт. Нас вітає королівська столиця Швеції - Стокгольм. Ми хотіли в казку ... і тому ми тут. Пішохідна екскурсія по центральній частині міста «Gamla Stan -серце Стокгольма». Звідки виникла назва Старе місто? Середньовічні вулички і площі тут мають особливу магію. Прогулюючись по ним, з головою зануримося в атмосферу унікальних і неповторних архітектурних споруд, соборів, пам'ятників і скульптур, які зберегли пам'ять про безліч історичних подій, таємниць і загадок, разючих історій і дивних фактів.
Пропонуємо відвідати екскурсії на вибір:
«Стокгольмська Ратуша» (13 € + квиток). Це не тільки місце засідань уряду міста, але і місце проведення знаменитого Нобелівського банкету.
«Королівський Дротнінхольм» (38 € / 18 €). Їдемо на прийом в літню резиденцію королівської сім'ї - палац Дроттнінгхольм Королівський острів - поєднання шарму і натхнення, він запрошує помилуватись шедеврами палацового ансамблю: фонтаном Геркулеса з бронзовими фігурками, Китайським павільйоном, палацовим театром, а також бароковим та англійською парками.

День 3 - Стокгольм Автобусна екскурсія з фотопауза «Місто на воді - Стокгольм» (26 € / 21 €). Королівський палац, набереженая озера Мелером, фото на тлі озера і Ратуші. Ми піднімемося на оглядовий майданчик, звідки відкриється панорамний вид на місто, побачимо будинок, в якому Нобель винайшов динаміт, Оперний театр на острові Юргарден, посольський квартал, зробимо чудові фотознімки.

«Таємний Фрегат Vasa» (18 € + вхідний квиток). Нас чекає єдиний у світі зберігся до наших днів корабель 17-го століття. Він мав уособлювати гордість королівського флоту. Але ... Про це наша історія.
Поселення і ночівля в готелі на території Швеції.

День 3 - Стокгольм День 3 - Стокгольм День 3 - Стокгольм День 3 - Стокгольм
День 4.

Осло

 Сніданок. Норвегія - це гори, фіорди, водоспади, північне сяйво і білі ночі .... в них краса і велич північної країни. Кожна людина хоча б один раз в житті хоче побувати тут! Нас чекає «Столиця землі Вікінгів - Осло». В Осло з'єднана старовина і сучасність! Протягом століть норвежці творили, відкривали і дивували весь світ. Здивуємося і ми .... Вільний час. Пропонуємо відвідати екскурсії на вибір:

День 4 - Осло «Парк скульптур Густава Вігеланна» (26 € екскурсія). Ні на що не схожий парк скульптур. Він вміщує понад 600 скульптур різного віку і настроїв. Наш екскурсовод знає, про що думають і чим живуть ці скульптури...
В ході екскурсії пропонуємо відвідати трамплін Хольменколлен (Трансфер 10 €). Трампліну Хольменколлен більше ста років. Ми зможемо побачити цю гордість жителів Осло...

«Музейний острів» (10 € трансфер, 23 € екскурсія + вхідний квиток). Музейний острів - це вілли, що потопають в квітучих садах, до яких примикають пристані з білосніжними яхтами і безліч музеїв .... Всі бажаючі зможуть відвідати музей з екскурсоводом і почути захоплюючі історії. Відвідування Музею кораблів вікінгів. На завершення екскурсії прогулянка на кораблику !!! Поселення і ночівля в готелі на території Швеції. Поселення і ночівля в готелі на території Норвегії.

День 4 - Осло День 4 - Осло День 4 - Осло День 4 - Осло
День 5.

Сигтуна - Уппсала

 Сніданок. Переїзд в Стокгольм.

День 5 - Сигтуна - Уппсала Рекомендуємо ознайомиться з історією Швеції «Легендарні Сигтуна і Упсала» (38 € / 18 €). На березі озера Меларен розташувалась перша столиця Швеції - Сігтуна- «місто-колиска» могутніх воїнів вікінгів. Чарівне провінційне містечко дбайливо зберігає давню культуру і історію ... Далі нас чекає знайомство з красунею Упсала. Головна окраса міста - Упсальський кафедральний собор. Собор вважається одним з найстаріших храмів країни, а висота 118,7 м робить його найвищим в Скандинавії. Довгий час собор використовували для коронації правителів, а зараз тут проводить служби архієпископ Швеції. Грандіозний собор в готичному стилі вражає розкішшю інтер'єру і тонкістю ручних розписів, які покривають стіни і вівтар. І це ще не все ... адже нас чекає в гості ще й частина старої Упсали з множин старовинних будиночків, храмів і «шведських пірамід", які розкажуть нам свої історії.

Екскурсія «Парк скульптур - Миллесгарден» (30 € / 23 €) - ми відвідаємо колишній будинок і сад видатного скульптора Швеції Карла Миллеса. Тут зібрані найважливіші роботи майстра, включаючи монументальну скульптуру «Рука Бога». В особняку побачимо унікальну колекцію мистецтва Середньовіччя і Ренесансу, а також рідкісні артефакти стародавнього Риму та стародавньої Греції. А з прекрасних терас, прикрашених фонтанами і клумбами з квітами, перед нами відкриється неперевершена панорама Стокгольма.
Орієнтовно 17:30 - посадка на пором. І знову нас чекає відпочинок на кораблі: ресторани, бари, казино, клуби і магазини ... Ночівля на поромі.

День 5 - Сигтуна - Уппсала День 5 - Сигтуна - Уппсала День 5 - Сигтуна - Уппсала  
День 6.

Таллінн

 Сніданок на паромі (оплачується додатково). Орієнтовно 10:00 прибуття в порт.
Екскурсія «Казкове місто на березі Балтійського моря» (10 € / 6 €) Ліннським Співоче поле, Олімпійське селище, відвідаємо пляж Балтійського моря, пам'ятник потонулого коробля, середньовічні оборонні стіни, Баськервіль-хол і відвідаємо найсучаснішу частина Таллінна. Древня архітектура, маленькі магазинчики, вузенькі вулички Старого міста, гамірні таверни і найголовніше - посмішки людей, які завжди раді гостям. Дух середньовіччя відчувається в цьому місті всюди - в вимощених бруківкою вуличках, черепичних дахах, шпилях церков, у полум'ї факелів, які кидають таємничі тіні на вкриту мохом кам'яну стіну замку Тоомпеа, в звуці прибою Балтійського моря ... Вільний час.
Для бажаючих екскурсія в Ратушу (18 € / 10 €). Таллінн пишається своєю міською ратушею.

День 6 - Таллінн Рекомендуємо відвідати "Легенди Таллінна" (16 € / 10 €) О першій годині, коли на старий Таллінн спускаються сутінки, будиночки огортає загадковий світ і місто занурюється в замислений сон. Ми з вами будемо гуляти там, де оживають стародавні легенди. Миготять тіні тих, хто колись тут жив і творив. Ми з вами станемо любителями старовини і містики в вечірньому Таллінні. 

Нічний переїзд в Україну.

День 6 - Таллінн День 6 - Таллінн День 6 - Таллінн День 6 - Таллінн
День 7.

Львів

 Повернення в Україну. Перетин кордону.
Прибуття до Львова орієнтовно 20:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А».
Трансфер на залізниці вокзал. До нових зустрічей!

Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
На екскурсії поширюється знижка - 10%.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
Знижка 10% на перші три екскурсії, оплачені до виїзду на групу не поширюється.
При бронюванні 4 і більше екскурсій, знижка 10% поширюється.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).  


Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• У разі, коли вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
• проживання по маршруту готель зі сніданками;
• Проїзд в 4-х місцевій каюті економ - класу (спальне місце) без вікна на нижній палубі БЕЗ сніданку.
На поромах Рига - Стокгольм і Стокгольм - Таллінн. Послуга по підселення тільки в жіночі або чоловічі каюти не надається
• екскурсії по програмі: Вільнюс, Стокгольм;
• супровід гіда-керівника по маршруту;
Додатково оплачується:
• вхідні квитки та факультативні програми;
• проїзд в громадському транспорті;
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
• Доплата за розміщенням у каютах більш високого класу
на поромах Ріга- Стокгольм і Стокгольм - Таллінн:
• в 2-х місній каюті- 95 євро / чол. (Два пароми);
• в 1-но місній каюті - 180 євро / чол. (Два пароми);
Сніданок на поромах - 30 євро / чол. (Два пароми).
Послуга по підселення тільки в жіночі або чоловічі каюти не надається
• доплата за одномісне розміщення +50 євро / тур;
Консульський збір + послуги Візового Центру = 35 € + 22 €
Консульський збір НЕ оплачують категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору згідно угоди про спрощення візового режиму. Пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21р.
Послуги Візового Центру оплачують все.
ОПЛАЧУЮТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. У РАЗІ ВІДМОВИ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР І ПОСЛУГИ ВІЗОВОГО ЦЕНТРУ НЕ ПОВЕРТАЮТЬСЯ .
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1". Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Я в курсі!". СМС та мейл інформування.
СМС і мейл оперативне інформування візового заявника, про вихід віз.
11 грн.
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків на Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.
Додаткова ніч у Львові. Кімнати окремого типу

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомістний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
з 29.12.17-10.01.18
200 грн.
200 грн.
230 грн.
Індивідуальна екскурсія по Львову. Індивідуальна пішохідна екскурсія по Львову (3 години).
1-3 людини за екскурсію. Початок екскурсіїї на залізничному вокзалі.
300 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Одеса - Львів!
580 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Київ - Львів!
380 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2017
Мы в социальных сетях: