Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

…Тут хвилі моря солодші будь якої ласки
Хитають нас у приємній синяві,
А вітер в вуха шепоче слова казки,
Що до сих пір являються уві сні…

Безтурботна Італія!

Днів: 9
Львів – Долина Красунь - Будапешт – Любляна – Блед – Шум – Сан Марино - Рим – Неаполь – Іск’я – Помпеї – Казерта - Капрі - Сорренто - Матера – Альберобелло – Барі – Флоренція – Постойна - Будапешт – Львів
Італія
Словенія
Угорщина
День 1.

Львів

06:00 - 08:30 – Безкоштовні трансфери «з/д вокзал – Термінал-А».
~09:30 – Відправлення в тур з Комплексу Термінал «А».
Можливість приєднатись до групи в Стрию, Мукачево, Ужгороді, Чопі.
Переїзд на північ Угорщини, в Егерський винодільний регіон – на батьківщину вогняних червоних та ніжних білих вин. Найбільш відоме з них – «Бича Кров», а найприємніше – «Егерська Дівчина». Рекомендуємо найсмачніший гуляш та дегустацію відомих сортів вин в Долину Красунь! (16€) Переїзд в Будапешт. Нічліг в готелі.

День 1 - Львів День 1 - Львів День 1 - Львів  
День 2.

Будапешт

 Сніданок. Виселення з готелю. 08:30 - Пішохідна екскурсія «Будапешт – перлина Дунаю» О, це місто… Незабутнє… Неповторне… Чаруюче… Воно пропонує своїм відвідувачам близьку та знайому європейську культуру, проте з особливим угорським ароматом… Місто з древньою історією, культурою, традиціями, життєва сила якого пульсує в кожному його куточку. Ми відправимось до духовного центру Будапешта – базиліці Святого Іштвана, потім до грандіозного Парламенту, площі Свободи та чарівного Ланцюгового мосту, який охраняють величезні кам’яні леви… У вільний час рекомендуємо екскурсії:

День 2 - Будапешт «Ключ до сердця Будапешта» (18€/10€). В Будапешті створені всі умови для любителів фотографій. Таке враження, що ще на етапі споруди фортеці в Буді угорський король Бела IV прорахував майбутній винахід техніки та зрозумів, що з Будайського пагорба, а особливо з гори Геллерт, буде дуже хороший вид на Пешт, мости та загортають вдалину Дунай. Тут все місто як на ладоні! Насолодившись видом, ми переїдемо через могутній Дунай по мосту Свободи, та відправимось до Центрального ринку Будапешта, де в чудовому будинку у французькому стилі, нас очікує гастрономічний рай: салямі «Pick», сирні делікатеси, відомі вина, палінка, спеції, сувенірний кітч і, звичайно ж, горезвісні звязки з червоним гострим перцем! А потім по «Елисейським полям» Будапешта — парадному проспекту Андраши, ми вирушимо до площі Героїв!

«Таєнича Буда» (13€+вх. квиток) - це одне з найромантичніших та старовинних куточків в Будапешті… ніби маленьке середньовічне місто з мальовничими вулочками та стародавніми будівлями… Будайська фортеця, Рибацький бастіон, Будайський Лабіринт (з дегустацією вин), собор св. Матіяша, памятник Святій Трійці … та сам Королівський Палац!
«Подорож в Закрут Дунаю» (23€+вх. квиток). Наш шлях лежить в Вишеград – літню резиденцію угорських королів. Ми відвідуємо Вишеградську фортецю, познайомимось з побутом середньовіччя, а ще – отримуємо задоволення від панорами на Закрут Дунаю: адже саме тут Дунай декілька разів міняє свій напрямок, вигинаючись по вузькій долині Карпатського Басейну. Потім ми попрямуємо в затишне містечко Сентендре з безліччю сувенірних крамниць. Тут варто скуштувати справжні марципани та провести солодкі хвилини у світі казки!
18:00 – Рекомендуємо річкову прогулянку «Ажурна прикраса Будапешта» (23€/18€). Сім мостів служить прикрасою прекрасного Блакитного Дунаю, які мов нитки перлин, зв’язують дві частини міста – Буду та Пешт… У воді відображаються величні будівлі: Парламент, Академія наук, Королівський Палац... Повз нас "пропливають" водолікарні, готелі, музеї та найкрасивіший розважальний комплекс Будапешта…
19:00 – Переїзд та поселення в готель на території Угорщини. Поселення та нічліг в готелі.

День 2 - Будапешт День 2 - Будапешт День 2 - Будапешт День 2 - Будапешт
День 3.

Любляна - Блед - Сан-Марино

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Словенію.
Оглядова екскурсія «Привітна Любляна – затиша та мила» (10€/6€). Столиця Словенії Любляна - невелике, проте гарне місто, яке розташоване на обох берегах ріки Любляниці. На правому березі ріки розташувалось Старе місто, на лівому - парадні будівлі минулого століття. Мабуть, найвідоміше місце в Любляні – Люблянський Град – старий замок, збудований ще в 10-11 століттях. Найбільш центральною частиною Любляни є Тромостов'є – три пішохідних мости, перекинутих через ріку Любляницю та прикрашених драконами… Словенці і, звичайно, столичні мешканці дуже люблять своє місто, та справедливо вважають, що саме мініатюрність Любляни дозволяє їй зберегти індивідуальність та самобутність.
• Для всіх бажаючих рекомендуємо екскурсію - «Чарівність гірського озера Блед» (38€/30€). Бог не обідив Словенію красотами природи. А словенці вміють про них піклуватись та зберігати! Справжня перлина країни – озеро Блед - прекрасний та гармонічний куток природи! У західного берега озера розташувався маленький острівок, а маленьку острівну церкву прикрашає «Дзвін бажань». Дзвонить він часто: вважається, що вдаривши в цей дзвін здійсняться всі добрі мрії… А у багатьох ,які б’ють в дзвін Бледа - бажання просте та дуже природне: знову повернутися сюди!
• Рекомендуємо побачити «Галасливий водоспад Шум» (13€/8€). Наш шлях лежить в ущелину Вінтгар, справжньою прикрасою якого є ріка Радовна, а також водоспади, кругообіг та круті пороги, що утворилися на ній. Чисті дзеркала води, покриті темною завісою лісу і спускаються до них гори... Хмари, які заглядають на своє відображення… Плескіт гірських річечок, шелест вітру в листі, тихі сплески риби в воді, і гомін сотень птахів... і падіння водного потоку з 80-метрової висоти - галасливого водоспаду Шум! Повернення в Любляну.
Переїзд в «Горду державу з давньою історією» - Сан-Марино, одна з найменших держав у світі, однак, незважаючи на це, воно має не тільки державний кордон і армію, але і власний календар, не залежить від решти Європи. Воно відраховує історію з дня заснування Сан-Марино, тому в цій країні зараз лише сімнадцяте століття. Столиця Сан-Марино, яка називається так само, як і сама держава, розташована на скелі, яка нагадує величезний корабель. Вид зі скелі відкривається неймовірний, тим більше, що внизу лежить Італія. Поселення і ночівля в готелі.

День 3 - Любляна - Блед - Сан-Марино День 3 - Любляна - Блед - Сан-Марино День 3 - Любляна - Блед - Сан-Марино День 3 - Любляна - Блед - Сан-Марино
День 4.

Рим - Ватикан

 Сніданок. Виселення з готелю. В античні часи говорили, що всі дороги ведуть до Риму! Ми також вирушаємо в Рим - серце Італії! Оглядова екскурсія «Рим - місто велике і вічне!» (Пересування по Риму - на громадському транспорті) Рим - перша любов людства і перша наддержава планети. Рим - єдине місто з тисяч існуючих, яке отримало назву «Вічного»! Йому наслідували, його боялись, ним захоплювались! І почнемо з огляду пам'яток Античного Риму, відчуємо велич Римської імперії, прогуляємося по мощених вуличках, по яких ступав сам Юлій Цезар, почуємо древні легенди про великих імператорів. Тут кожен куточок, кожен будиночок, кожен камінчик має свою неповторну історію, і вона оживає на очах: Пантеон, Римський форум, арка Костянтина, площа Іспанії, Капітолій ... Ну а головний символ Риму, звичайно ж, Колізей - «помпезна симфонія архітектури» , вінець інженерної думки античності! Римляни вважали: «Поки стоїть Колізей, буде стояти Рим!» А вони вміли будувати на тисячоліття ... У вільний час рекомендуємо:
• екскурсію в Музей Ватикана та Собор Св. Петра (30€+вх. квиток). Музей Ватикану представляє собою цілий комплекс, з безліччю залів і кімнат, які переходять одна в одну. Тут можна побачити творіння античних скульпторів, геніїв Відродження і сучасних художників. Але перлиною цієї скарбниці світового мистецтва по праву вважається Сикстинська капела - одна з найбагатших колекцій Ватикану. Саме тут світ придбав у образі Мікеланджело найбільшого живописця всіх часів і народів. Захоплення викликає не лише чудова краса фресок, а ще й вражаючий зміст, закладений у кожному сюжеті ...
Рим - місто Імператорів» (18€+вх. квиток). Грандіозний Колізей - колись амфітеатр для гладіаторських битв, сьогодні символ величі і могутності міста, Римський і Імператорський Форуми, Капітолійський пагорб - священне місце богів - мета всіх полководців. Ми дізнаємося історію Древнього Риму, таємниці і легенди, що зберігає в собі це прекрасне вічне місто ...

День 4 - Рим - Ватикан «Базиліки Риму» (23€/18€). Найбільш відомі храми Риму, які захоплюють своєю розкішшю та красою. Базиліки, в які прагнув кожен подорожній, тільки для того, щоб доторкнутися до святості. Їх багатство і унікальні шедеври роками притягували любителів мистецтва ...

Ввечері запрошуємо на екскурсію по Вечірньому Римі (18€/10€). Яскрава та романтична прогулянка по прекрасному місту, яке захоплює грою світла та тіней. В Рим закохуєшся поступово, проте на все життя
Поселення та нічліг в готелі.

День 4 - Рим - Ватикан День 4 - Рим - Ватикан День 4 - Рим - Ватикан День 4 - Рим - Ватикан
День 5.

Неаполь

 Сніданок. Виселення з готелю. Прибуття в «Неаполь - місто таємниць і контрастів» (10€ / 6€). Велика столиця півдня Італії була і залишається привітною дуже гостинною. Незважаючи на свої контрасти, протиріччя, взаємовиключення! З них складалася історія Неаполя, з них складається і його сьогоднішня повсякденне життя. У Неаполі все гарне, але при цьому немов би поставлено з ніг на голову. Місто однозначно потрібно побачити, почути його звуки, вдихнути повітря вулиць, таких різних і непередбачуваних, подивитися на синю гладінь Неаполітанської затоки, почути справжню неаполітанську пісню! Життя тут протікає бурхливо, інтенсивно, яскраво і простіше, ніж в інших містах. Розташований біля підніжжя сплячого вулкану Везувій, завжди в очікуванні небезпеки, місто поспішає насолодитися життям у повній мірі!
У вільний час рекомендуємо:
На батьківщині піцци «Маргаріта» (18€/13€). Кажуть, що саме в Неаполі - піца найсмачніша, найкраща, найправильніша ... Ніхто не робить її краще, ніж неаполітанські піццайоло (саме так називається ця професія) ... Перевіримо? 
«Неаполітанський Версаль» (23€+вх. квиток) - відвідування грандіозного заміського палацу неаполітанських королів в Кампанії в Казерте.
«Жарке дихання Везувію» (23€+вх. квиток) – відвідування античного міста Помпея! На Апеннінському півострові, в 12 кілометрах від Неаполя знаходиться один з найкрасивіших вулканів Європи - Везувій. З давніх-давен люди селилися на його схилах через надзвичайно родючий грунт і райський клімат. Але в I столітті н.е. Вибухнула катастрофа: вулкан прокинувся, в результаті його виверження Помпеї, Геркуланум і Стабія виявилися засипані попелом. Ці міста, в яких час, здається, зупинилося, після археологічних розкопок перетворилися на унікальні історичні пам'ятники. Повернення в Неаполь.
Рекомендуємо відвідати острів «Смарагдовий острів Іск’я» (30 €). За свою неземну красу і великою кількістю вічнозелених рослин він носить назву «зеленого острова». Величезна різноманітність кольорів, оливкові та лимонні гаї, невеликі бухти, обрамлені піщаними пляжами, радують око і створюють у гостей острова гарний настрій ... Повернення в готель та ночівля.

День 5 - Неаполь День 5 - Неаполь День 5 - Неаполь День 5 - Неаполь
День 6.

Матера - Альберобелло - Барі - Амальфі - Капрі - Сорренто

 Сніданок. Вільний день в Неаполі.
Вариант 1

День 6 - Матера - Альберобелло - Барі - Амальфі - Капрі - Сорренто Італійський каблук» (68€ / 38€). Ще південніше від Неаполя, в провінції Базіліката, знаходиться древнє місто Матера. Це унікальне у багатьох відношеннях місце можна побачити не в одному голлівудському фільмі - колоритні кам'яні квартали Сассі, розташовані в центрі міста, служили відмінними декораціями іспанських містечок Середніх віків, вуличок довоєнної Сицилії ... Білою казкою Італії називають казкове містечко Альберобелло, яке розташувалось на «підборах» італійського «чобота». Вся краса міста - в дивовижних будинках Альберобелло, яких не відшукати більше ніде в світі. Ці крихітні будиночки, що нагадують житла гномів, складені з білого каменю ... А в завершенні екскурсії ми познайомимося зі столицею самого східного регіону Італії Апулії - багатовіковим містом Барі. Тут знаходяться мощі Миколи Чудотворця, які в 1087 році були таємно вивезені з Мир Лікійських і з тих пір зберігаються в цій церкві, перетворивши її в один з центрів православ'я ...

Вариант 2
• 08:00 - «Там гармонія!» (43€/38€) – «Сорок километрів емоцій» - так називають одне з найкрасивіших узбереж в Італії - Амальфітанське! Рекомендуємо морську екскурсію з відвідуванням Амальфі - столицею однієї з чотирьох італійських великих Морських республік Середньовіччя. Амальфітанське узбережжя вражає погляд своєю розкішшю і сміливо можна сказати, що одного разу побачивши, краса узбережжя залишиться в нашій пам'яті назавжди!
• 14:00 - морську прогулянку «Капрі - острів мрії та краси» (68Є/60€). Острів чарівний і витончений, острів скель і запашних садів, шикарних ресторанів модних бутиків і погойдується в казкових природних гаванях білосніжних яхт. І які б слова ми не намагалися підібрати, повноцінного опису острова створити не вдасться: надто він гарний, занадто гарний, занадто контрастний і романтичний. Все в самих яскравих тонах, все зі знаком оклику!
• 20:00 - Рекомендуємо «Приємний вечір в Сорренто» (30€/18€) – Сорренто справжній скарб не тільки всього півдня Італії, а й Європи. Сюди за натхненням приїжджали поети, письменники, музиканти та художники з усіх куточків планети. Сьогодні - потопає в зелені лимонних, апельсинових і кипарисових дерев райський куточок ... А на краю міста є невеличке рибальське селище Капо ді Сорренто, місцеві жителі якого відкрили чудові ресторани, де можна скуштувати смачні страви з морепродуктів. Вишукана рибна кухня, це особливість Сорренто ...
Повернення в готель та нічліг.

День 6 - Матера - Альберобелло - Барі - Амальфі - Капрі - Сорренто День 6 - Матера - Альберобелло - Барі - Амальфі - Капрі - Сорренто День 6 - Матера - Альберобелло - Барі - Амальфі - Капрі - Сорренто День 6 - Матера - Альберобелло - Барі - Амальфі - Капрі - Сорренто
День 7.

Флоренція

 Сніданок. Виселення з готелю. Прибуття в «Квітучу Флоренцію» (10€/6€). Флоренція - це не просто італійське місто. Це - сама Італія. Флоренція дивовижно гармонійно поєднує в собі велич і помпезність Риму, романтичність Венеції, могутність Ватикану, спокій і врівноваженість Верони. Флоренція - це батьківщина епохи Відродження, це «Давид» Мікеланджело, «Венера» Боттічеллі. Здається, що духом мистецтва просякнуте навіть тутешнє повітря. Воно збирається десь високо на горі Монтальбано і спускається вниз, направляючись по вузеньким вуличкам міста, попадаючи в тінисті сади Медічі і тісним колом змикається над куполом Брунеллески.
• Відвідування з екскурсоводом Галереі Уффіци (16€+вх. квиток), котра завдяки намаганням сім’ї Медичі сьогодні входить в число найбільш відомих та багатих скарбниць світового образотворчого мистецтва!
Переїзд, поселення та нічлег в готелі на території Словенії.

День 7 - Флоренція День 7 - Флоренція День 7 - Флоренція День 7 - Флоренція
День 8.

Постойна - Любляна

 Сніданок. Виселення з готелю. Відвідування «Підземного царства Постойни» (вх. квиток) – є найбільшою карстовою печерою Західної Європи. Постойна печера - це дивовижний підземний світ створених природою химерних залів, галерей, колон, обплутаних мереживом сталактитів і сталагмітів, найстаріші з яких вже понад 500 000 років. Переїзд в Любляну. Вільний час.
Переїзд в гостинну Угорщину – країну термальних джерел, паприки і вина! Тут всупереч вихором історії, збереглося чимало шедеврів, з якими варто познайомитися: стародавні пам'ятники Римської імперії сусідять з будівлями часів турецького ярма, романськими храмами з гордо-неприступними фортецями середньовіччя ... Прибуття в Будапешт. Поселення і ночівля в готелі.

День 9.

Львів

 Сніданок. Виселення з готелю.
• Зранку відвідування термальних купален графа Сечені (вх. квиток) – заряд бодьорості та енергії на цілий день!
Прибуття в Чоп орієнтовно в 18:00.
Прибуття до Львова в комплекс Термінал «А» орієнтовно о ~23:00. Вільний час.
Для туристів, які відправляються на Львівський з.д. вокзал - трансфер з Комплексу Терминал «А» о 23.30

Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).

При оформлені бронювання для групи - можливе використання лише одного сертифіката (за наявності).

Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• проїзд автобусом єврокласу
• проживання в готелі з сніданком
• екскурсії по програмі
• супровід керівника групи, страхування
• У разі якщо вік туриста становить понад 60 років або не досягає 6 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
Додатково оплачується:
• рекомендовані програми
• Міський/Туристичний податок (City/Tourist tax) в готелях Італії і Австрії від 1 до 6 євро/ніч (оплачується туристами особисто на рецепції)
• консульський збір - 35 € (окрім тих категорій громадян, які звільнені від оплати - пенсіонери, діти до 18 років ... згідно угоди про спрощення візового режиму)
• послуги Візового Центру - 22 € (якщо подача в Києві, Одесі, Харкові, Дніпропетровську)
• послуги банку - 25 грн (якщо подача в Берегово)
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
0.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків в Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.
Додаткова ніч у Львові.

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
28.04.18 - 11.05.18
22.08.18 - 28.08.18
200 грн.
200 грн.
0 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: