Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Версія для
друку

Може місце таке одне Богом вибрано
Для хороших людей, стверджувати не беруся.
Тільки здається мені, що «співається» у назві
Ні яка інша, а Біла Русь.

Легкий дотик Білорусі

Днів: 5
Мінськ – Хатинь – Дудутки - Мир - Несвіж – Мінськ
Білорусія

5 днів/4 ночі

День 1.
10:20 виліт з Києва.
11:25 прибуття до Мінська.
Трансфер в готель.
Поселення згідно правил готелю.
19:00 Екскурсія «Вогнів нічних чарівність ...» нас чекає Мінськ без денної суєти і столичного ритму, в оздобленні нічних вогнів і світла. Ось ми проходимо Проспект Переможців у вечірньому вбранні, далі нас зустрічають вогні вулиці Леніна, а за ним тихі бруковані вулички Троїцького передмістя і пам'ятний «Острів сліз» і перлина міста - будівля Національної бібліотеки, виконана у формі алмазу!

День 2.
Сніданок .
13:30 Екскурсія «Хатинь і курган Слави». Хатинь - ні на одній найдетальнішій географічній карті ви не знайдете сьогодні цього білоруського села. Воно було знищено фашистами навесні 1943 року. Хатинь - колишнє село Логойського району Мінської області Білорусі - стало символом трагедії білоруського народу, скорботною сторінкою історії часів Великої Вітчизняної війни. У пам'ять загиблих 2230000 жителів Білорусі - кожному четвертому - в 1969 р. на місці спаленого разом з жителями села Хатинь споруджено меморіальний комплекс, в якому втілена ідея мужності і непокори народу, що приніс незліченні жертви в ім'я перемоги.
Вільний час.

День 3.
Сніданок .
13:00 Екскурсія «Народних майстрів творіння» Подорож в Дудутки, музей старовинних ремесел і технологій, - живий дотик до культури і секретів старовинного ремесла білоруської землі. Безліч ремесел і промислів знайшло своє друге народження в руках дудутківських майстрів - зберігачів древніх білоруських традицій. Тут ми зануримося в атмосферу білоруського провінційного побуту дев'ятнадцятого століття, побачимо уклад життя садиби в Білорусії, осягнемо сенс народних звичаїв і таємниці древніх ремесел. У пекарні музею познайомимося з технологією випікання хліба по древньому білоруському рецепту «на рощині», з обрядами, молитвами і вироками, які супроводжували процес випічки хліба. На території садиби Дудутки розташовується єдиний в Білорусі самогонний апарат, на якому офіційно дозволено виготовляти цей міцний спиртний напій. І, звичайно, все це у супроводі смачних дегустацій виготовлених продуктів!
Вільний час.

День 4.
Сніданок.
8:00 відправлення на екскурсію «Спадщина князів - Мир і Несвіж». Мирський замок - об'єкт, включений до скарбниці ЮНЕСКО, сміливо можна назвати туристичною Меккою Білорусі. Вдале поєднання архітектурних стилів готики, бароко і ренесансу робить його одним з найбільш вражаючих замків в Європі. Неправильний чотирикутник - так виглядає замок здалеку. Раніше він був неприступною фортецею - стіни товщиною 4,5 метрів, вежі, лише одна з яких служила входом в замок і найскладніші механізми (підйомний міст, падаюча решітка). Кажуть, що в новорічну ніч в Мирському замку чути удари мечів, а деякі стверджують, що під землею є тунель, що зв'язує Мир з Несвіжем. Несвіжський замок - старовинне гніздо могутніх магнатів Радзивилів, про багатство яких ходили легенди. Хоча кажуть, що в Несвіжі і досі лежать скарби, які поки ще залишаються незнайденими. Старий Несвіж з його парками, насипними бастіонами, могутнім замком - палацом, бароковими костелами є справжнім скарбом Білорусі.
19:00 орієнтовне прибуття до Мінська.

День 5.
Сніданок.
Звільнення номерів.
14:30 Трансфер в аеропорт.
17:45 виліт з Мінська.
18:50 прибуття в Київ.

 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• Трансфер аеропорт-готель-аеропорт;
• Проживання у вибраному готелі на базі сніданків
• Транспортно-екскурсійне обслуговування згідно програми;
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• Авіа переліт до Мінська і назад;
• Додаткові екскурсії;
• Додаткове харчування;

Документи:
• Дорослі - діючий закордонний паспорт, термін дії якого повинен бути не менше 6 місяців або український паспорт;
• Діти (до 16 років) подорожуючі з батьками: діючий дитячий проїзний документ або закордонний паспорт батьків (вписаний + вклеєне фото дитини). Свідоцтвом про народження дитини не є дійсним для проїзду на територію РБ!
• Якщо дитина подорожує з одним із батьків обов'язково необхідно мати нотаріально - завірений дозвіл від батька, який не їде з дитиною, із зазначенням країни прямування та тимчасових рамок перебування в цій країні!
• Для школярів необхідно нотаріально - завірений дозвіл від обох батьків на ім'я керівника!

Для громадян України віза до Республіки Білорусь (РБ) НЕ ПОТРІБНА!

Важливо:
• Просимо уточнювати вартість туру, програму і наявність місць;
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса;
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено;
• Про більш ранньому від'їзді туристів просимо повідомляти при бронюванні туру;
• У разі запізнення туристів на час проведення екскурсій, туристична компанія не несе відповідальності за ненадані послуги.

Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.

ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ НЕ ВІДПОВІДАЄ ЗА РОБОТУ МИТНИХ.
ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА КОРКИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ.


Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: