Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Версія для
друку

Все ліси, ліси, ліси Білорусії,
Та погода, по-дівчачому примхлива, -
То озера, то болітця, ніби намистини,
Там на ниточки річечок нанизані.

Вікенд у Мінську

Днів: 2
Минск – Мир - Несвиж – Минск
Білорусія

3 дні/ 2 ночі

День 1.
21:50 виїзд з Києва поїздом № 86.
8:48 прибуття до Мінська.
Трансфер в готель.
Поселення згідно правил готелю.
14:00 Екскурсія «А тим часом у Мінську». Мінськ - старовинне місто, перші згадки про яке відносяться до 1067. Місто має багату історію, традиції, це скарбниця старих церков і соборів. Ми відвідаємо найбільш цінні архітектурні пам'ятки міста: Кафедральний православний Свято - Духів собор і Кафедральний католицький собор Діви Марії , побачимо "Червоний" костел, найдавнішу вулицю Немиги, що починалася від дерево - фортеці - Мінського замку, і мальовниче Верхнє місто... Ми побуваємо на площі Свободи, де були ратуша, гостинний двір і, торгові ряди. Прогуляємося по Троїцькому передмістю, де вирувало життя міста позаминулого століття і куди сьогодні тягнуть гостей музеї, сувенірні лавки, затишні кафе і забавні скульптури.
Вільний час.

День 2.
Сніданок.
8:00 відправлення на екскурсію «Спадщина князів - Мир і Несвіж». Мирський замок - об'єкт, включений до скарбниці ЮНЕСКО, сміливо можна назвати туристичною Меккою Білорусії. Вдале поєднання архітектурних стилів готики, бароко і ренесансу робить його одним з найбільш вражаючих замків в Європі. Неправильний чотирикутник - так виглядає замок здалеку. Раніше він був неприступною фортецею - стіни товщиною 4,5 метрів, вежі, лише одна з яких служила входом в замок і найскладніші механізми (підйомний міст, падаюча решітка). Кажуть, що в новорічну ніч в Мирському замку чути удари мечів, а деякі стверджують, що під землею є тунель, що зв'язує Мир з Несвіжем. Несвіжський замок - старовинне гніздо могутніх магнатів Радзивіллів, про багатство яких ходили легенди. Хоча кажуть, що в Несвіжі і досі лежать скарби, які поки ще залишаються незнайденими. Старий Несвіж з його парками, насипними бастіонами, могутнім замком - палацом, бароковими костелами сам є справжнім скарбом Білорусі.
19:00 орієнтовне прибуття до Мінська.
Трансфер на вокзал.
21:35 виїзд з Мінська.

 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• Трансфер вокзал-готель-вокзал;
• Проживання у вибраному готелі на базі сніданків
• Транспортно-екскурсійне обслуговування згідно програми;
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• Ж / д проїзд до Мінська і назад;
• Додаткові екскурсії;
• Додаткове харчування;

Документи:
• Дорослі - діючий закордонний паспорт, термін дії якого повинен бути не менше 6 місяців або український паспорт;
• Діти (до 16 років) подорожуючі з батьками: діючий дитячий проїзний документ або закордонний паспорт батьків (вписаний + вклеєне фото дитини). Свідоцтвом про народження дитини не є дійсним для проїзду на територію РБ!
• Якщо дитина подорожує з одним із батьків обов'язково необхідно мати нотаріально - завірений дозвіл від батька, який не їде з дитиною, із зазначенням країни прямування та тимчасових рамок перебування в цій країні!
• Для школярів необхідно нотаріально - завірений дозвіл від обох батьків на ім'я керівника!

Для громадян України віза до Республіки Білорусь (РБ) НЕ ПОТРІБНА!

Важливо:
• Просимо уточнювати вартість туру, програму і наявність місць;
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса;
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено;
• Про більш ранньому від'їзді туристів просимо повідомляти при бронюванні туру;
• У разі запізнення туристів на час проведення екскурсій, туристична компанія не несе відповідальності за ненадані послуги.


Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: