Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Прекрасна - як мадонна! Витончена - як дворянка! О, донна Барселона, красуня - іспанка!
Над гордою головою, красою блищить яскраво. Прекрасна Барселона! Сеньйора і іспанка!

Барселона - королева півдня

Днів: 8
Львів- Краків - Відень-Ніцца - Барселона -Падуя -Венеція  -Львів
Іспанія
Італія
Австрія
Угорщина
Франція

Березень '18

7 09:30

Квітень '18

СПО 7 08:30   16 09:30 МП 27 09:30

Травень '18

* 6 09:30   11 08:30   25 09:30

Червень '18

СПО 2 08:30   12 08:30   28 08:30

Липень '18

  4 09:30   17 09:30   26 09:30

Серпень '18

  5 09:30   15 08:30   20 06:30

Вересень '18

  6 08:30   15 09:30   29 08:30
−8 березня
СПО−Спецпропозиція
МП−Травневі свята
*,**−Сезонна доплата

2 ночі в Барселоні!
У вартості екскурсії по Кракову, Відню, Ніцці, Барселоні і Венеції!
В програмі туру:  Долина Вахау, Монако, Канни, Фігерас.
Гора Монсеррат, курорт Ситжес, Венеція і Будапешт!

День 1.

Львів - Краків

Безкоштовні трансфери «ж/д вокзал -. Трансфер на Термінал «А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів. Прибуття до Кракова.
Екскурсія «Королівський шлях»- шлях, по якому протягом багатьох століть проїжджали польські королі: місце де переплітаються легенди ... Найстаріша частина міста - Ринкова площа, один із найстаріших університетів Європи - Ягелонський університет, середньовічний центр торгівлі - торгові ряди , де Ви можете придбати сувеніри на пам'ять про проведені тут хвилини. Рекомендуємо відвідати «Пивний Краків»(26Є). У Польщі варять гарне пиво і знають про нього безліч історій. Пропонуємо Вам спробувати польську кухню і зануритися в пивну атмосферу різних епох. Ночівля в Чехії.

День 1 - Львів - Краків День 1 - Львів - Краків День 1 - Львів - Краків День 1 - Львів - Краків
День 2.

Відень - Палац Бельведер - Шенбрунн - Вахау

Сніданок. Переїзд до Відня.
Пішохідна екскурсія «Віденський вальс». Відень - місто музики і великих композиторів, місто чаруюче і прекрасне ... Його заслужено називають серцем Європи. Столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своєю чарівністю і теплотою ... Це незвичайне місто! - Вузькі середньовічні вулички, широкі імперські площі ... Ми прогуляємося по самому серцю Відня. Ми заглянемо в світ Swarovski і зможемо придбати собі сувенір на пам'ять.
Автобусна екскурсія «Величний Відень»(26Є/21Є). Таємниче середньовіччя, неперевершене 19 століття, Єкруговорот музики, історії, мистецтва - все це Відень, неповторний і прекрасний! «Це моя воля!» - Цими словами імператор Франц Йосиф розпорядився про будівництво Рінгштрассе, де велично розташувалися будівлі Парламенту, Ратуші, Бургтеатра. Ми також побачимо найвеселішу пам'ятку - химерний будинок Хундертвасер! А в завершенні екскурсії - «відвідаємо» принца Євгенія Савойського і побачимо дивовижний за своєю красою замок Бельведер!
"Блиск і занепад Великої Імперії"(16€+вх.квиток) - відвідини Скарбниці Габсбургів, де зберігаються безцінні предмети найвищого рангу. Були часи, коли на землях Габсбургів не заходило сонце, коли представників династії вибирали і коронували на трон імператора, коли вони були повноправними володарями Угорщини і Богемії. Імперій більше немає, багатства надовго пережили своїх власників. Священна Чаша Грааля, Спис Долі. Так-так, вони існують і зберігаються тут - в Скарбниці!
«Тут музика звучить повсюди»(18€+вх. квиток). Кажуть, що повітря Відня наповнене музикою. В численних концертних залах і павільйонах, в парках і на бульварах лунають вальси Штрауса і серенади Моцарта. Цей класичний коктейль, доповнений розміреним постукуванням фіакрів, створюють неповторну атмосферу австрійської столиці. Під час екскурсії ми познайомимося з особливим звучанням великого міста, дізнаємося про життя композиторів і відвідаємо Віденську Оперу.
«Шенбрунн - розкішна резиденція Габсбургів»(13€+вх.квиток). Вже більше 300 років Шенбрунн - одна з головних визначних пам'яток австрійської столиці. Це ансамбль, який об'єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. Ось вже дійсно - кайзерівський розмах!

«Кавовий Відень»(21Є/16Є). Свій розквіт віденські кав'ярні пережили в 19 столітті. У віденських кафе спілкувалися, читали газети, грали в доміно, писали листи, закохувалися і розходилися. Звичайно, у Відні є кафе зі світовим ім'ям. Наприклад, Захер, є містечко, де готують чудове печиво і макаруни, ми покажемо кондитерську, де найсмачніші шоколадні цукерки. Тут праліне з нугою, кокосом, шампанським, мигдалем і марципаном роблю вручну. Цукерки, як ювелірні вироби, продаються в шкатулочках. Солодке життя – воно прекрасна ....
Або«Легенди Долини Вахау»(60€/46€). Прогулянка однією з найкрасивіших річкових долин Європи починається з відвідання містечка Дюрнштайн - справжнього оазису краси і гармонії на фоні величної природи. У підніжжі неприступних гір, на березі мальовничого Дунаю, хвилі якого кудись так поспішають, підганяючи один одного, знаходиться замок-легенда, згідно з якою, тут довгий час був ув'язнений Річард Левове Серце ... А яка ж екскурсія по знаменитому виноробному регіону без дегустації вина ?! - У кожного буде можливість спробувати не лише смачні місцеві вина, але й традиційний австрійський напій - шнапс - приємний і правильний сувенір з Австрії! А в завершення прогулянки ми відвідаємо Мельк - колись першу столицю Австрії, а зараз - місто, що занесене в список об'єктів ЮНЕСКО. 
Можливість спробувати австрійську кухню«Віденський хойріген» (30€/26Є). Нас запрошують на обід в ресторан-хойріген, де буде можливість продегустувати молоде вино, спробувати віденську кухню, почути знайомі мелодії австрійських композиторів! Адже Відень може бути не тільки аристократичним, але й розкутим, по-домашньому затишним. Нічний переїзд на Лазурний Берег.

День 2 - Відень - Палац Бельведер - Шенбрунн - Вахау День 2 - Відень - Палац Бельведер - Шенбрунн - Вахау День 2 - Відень - Палац Бельведер - Шенбрунн - Вахау День 2 - Відень - Палац Бельведер - Шенбрунн - Вахау
День 3.

Монако - Ніцца - Канни

По дорозі зупинка на сніданок (опл. самостійно). Прибуття на Лазурний берег. Відпочинок на морі.
Ах, цей Лазурний Берег - синонім блиску, краси і безкінечного задоволення. По гірській дорозі з мальовничими краєвидами, ми потрапимо в середньовічний Ез. Відвідування парфумерної фабрики Фрагонар. Для бажаючих: "Розкіш і краса: Монако і Монте-Карло"(46€/38€). Монако - напівказкове королівство, оточене скелями і морем. Монако виглядає як декорація до фільму про чуже багате життя. Розкіш тут спокійно поєднується з поміркованістю, старенькі в діамантах їздять на рейсових автобусах, а біля магазинів Zara паркуються дорогі Ferrari. І все всім задоволені. 
Або «Великий Лазурний Пиріг»(60€/46€). Нас запрошує Сен-Поль-де-Ванс! Місто пишається своєю красою, середньовічною архітектурою і особливою любов'ю жителів! Сен-Поль-де-Ванс притягує, наче магніт. Закінчуємо екскурсію поїздкою в Канни - це оаза міжнародної еліти, рай для гурманів, місто розкішних вілл та екстравагантних палаців. Канни - місто кінозірок, відкритий для всіх охочих цілий рік. Девіз Канн: «Життя - це свято». Переїзд в Ніццу. Екскурсія «Королева Французької Рів'єри Красуня Ніцца». Це місто кличе до себе художників і поетів, туристів і знаменитостей, персон королівської крові і інтелігентів зі всього світу. Побувавши в Ніцці, ми ніколи не забудемо ласкаве море, жваві площі і чарівний дух романтики, що витає в повітрі цього міста.
Вечірня Королева французької Рівєри - Красуня - Ніцца. Це місто кличе до себе художників і поетів, туристів і знаменитостей, персон королівської крові і інтелігентів зі всього світу. Відвідавши Ніццу, ми ніколи не забудемо ласкаве море, гомінкі площі і тихі вулички і чарівний дух романтики, що витає в повітрі цього міста. Поселення в готель у Франції. Ночівля.

День 6 - Ницца - Монако День 6 - Ницца - Монако День 6 - Ницца - Монако День 6 - Ницца - Монако
День 4.

Фігерас - Барселона

Сніданок. Переїзд в Іспанію.
В Іспанії в одну гримучу суміш сплелися фламенко і корида, сучасні міста і вікові традиції, відвага Дон Кіхота і вірність Санчо Панси, палкість Кармен і неповторність Дон Жуана. Відпочинок в Іспанії - це танці фламенко, зустріч з сонцем, хорошою кухнею і іспанськими винами, з гостинністю і радістю життя.
Для бажаючих "Життя одного генія"(30€/21€+вх.квиток). Відвідування музею Сальвадора Далі в містечку Фігерес. Музей Далі вражає, ми неначе раптово опинимося в казці в будиночку Шалтая-Базікаючи. Тут кожен зможе сам відчути своєрідність творчості великого сюрреаліста. Таємничі і загадкові картини, скульптури незрозумілої форми, безліч сюрпризів від великого містифікатора нашого століття. Переїзд в Барселону. 
Екскурсія "Магія готичного кварталу". У кожного міста є свої секрети: великі і маленькі, добрі і погані. У Барселоні ці секрети надійно охороняють вузенькі вулички Готичного Кварталу. Століттями спостерігав цей район за течією життя міста, за зміною поколінь. Аромат, таємниці, чарівності, флірт носиться в самому повітрі; сутінки крадуть і без того незначні ознаки дня сьогоднішнього в готичному кварталі, і, варто на секундочку задуматися, перебуваючи де-небудь на вулиці Парадіз або площі Короля - і ти вже в 1333 -м році, і навіть жебраки на паперті біля Кафедрального собору - звідти, з середньовіччя. Незвичайна атмосфера, запалені свічки, стародавні кам'яні стіни, що зберігають історію поколінь і ніжні ритми гітари - все це зіллється воєдино і зробить вечір чарівним.
При бажанні групи відвідування музею Хамона(вх квиток). Іспанія визнаний лідер з виробництва хамона в світі. Після відвідин Музею вже не виникне питання, який хамон вибрати. Вечірні розваги "Все життя-Фламенко"(38€/30€). Сонце сідає за горизонт і в наступаючій темряві немов спалахують куплети фламенко. Надривна музика і стукіт підборів. Роза в зубах. Дріб кастаньєт вибиває стогони розбитого серця, скарги на зраду і крики помсти. Пісня закінчується, її змінює інша ... Вечірня Іспанія, немов збожеволівши від пристрасті, танцює фламенко, фламенко, фламенко. 
Поселення в готель. Ночівля на території Іспанії.

День 4 - Фігерас - Барселона День 4 - Фігерас - Барселона День 4 - Фігерас - Барселона День 4 - Фігерас - Барселона
День 5.

Барселона - Монсеррат - Тібідабо

Сніданок. Вільний час. Для бажаючих додаткові програми:
Автобусна оглядова екскурсія "Сонячна Барселона- місто, яке посміхається"(23€/18€). Барселона - дивовижно красиве місто, багато чудес якого створені великим чарівником Гауді. Площа Іспанії, Національний Палац, Гора Монтжуік, Олімпійське Кільце, Набережна Колумба, Олімпійський Порт, Район Ешампле. Зупинки на фотопаузи. У тому, що у міста є душа, після відвідування Барселони вже не сумневаєшся.
"Незнайома Барселона - Тібідабо"(21€/16€+ вх.квитки). Ця екскурсія допоможе нам побачити місто з іншого боку. Нам відкриються чарівні і віддалені від стандартних туристичних маршрутів, куточки міста. Ми побачимо верхню Барселону з її престижними приватними районами, Павільйони Гуель, розарій та храм Педральбес. Місце, звідки відкривається найкрасивіша панорама міста і його околець - храм Святого Серця, що піднімається над всією Барселоною. Можна відвідати один з найстаріших в Європі Парк атракціонів і легендарний Камп Ноу -найвідоміший стадіон Іспанії домашній стадіон футбольного клубу Барси.
"Монтсеррат- дорога до небес"(55€/38€). Святе місце - гора Монтсеррат. Монсеррат - одне з небагатьох місць на Землі, які, варто їх одного разу побачити, врізаються намертво в пам'ять і залишаються там назавжди. Ми зробимо підйом на священну для каталонців гору. Старовинний монастир зберігає зображення головної святої цих місць - Чорної діви Монтсеррат. У Чорної діви просять здоров'я, сімейного щастя і благополуччя. Монсеррат змінює людину, робить його іншим. Приголомшливі пейзажі, незвичайна атмосфера містики, оповиваюча чудотворне зображення Б огоматері, зроблять екскурсію незабутньою.
А для тих, хто ще не втомився і любить таємниці і легенди вечірня екскурсія «Таємна Барселона» (16Є/10Є). Столиці Каталонії вже більше двох тисяч років. Тут жили багаті і бідні, королі і служиві, відьми і інквізиція. З кожним століттям в місті з'являлося все більше і більше нечисті - привидів і прізраков.Ми побачимо фонтан, який зачаровує тих, хто наважиться випити з нього води, почуємо легенду про «Барселонської вампіршу», подивимося в «Дзеркало Барселони» - одне з найбільш незвичайних сучасних будівель. Дізнаємося де живе привид великого архітектора Антоні Гауді. 
Трансфер до знаменитого співаючих фонтанів (6€). Магічний фонтан-світломузичне супровід перетворює рух струменів фонтану в справжнє диво. 
Ночівля на території Іспанії.

День 4 - Барселона - Монсеррат День 4 - Барселона - Монсеррат День 4 - Барселона - Монсеррат День 4 - Барселона - Монсеррат
День 6.

Барселона - Сітжес

Сніданок. Вільний час. Для бажаючих додаткові програми:
"Гауді і його творіння"(26€+вхідний квиток). Воістину, генії божевільні. Каса Міла, Каса Батло, Храм Святого Сімейства, Парк Гуель. Мільйони людей будують подумки повітряні замки з піску, але один зумів втілити свої мрії в реальність. Нас чекає нестримний політ думки і продуманість найдрібніших деталей.
Або море, сонце, чудові пляжі... Екскурсія з відпочинком на морі в містечко "Ситжес - перлина Середземномор'я"(30€/21€+ вх квитки). Фешенебельний каталонський курорт Ситжес з невеликого поселення поступово перетворився у всесвітньо відомий курорт і навіть заслужив горде прізвисько «іспанського Сан-Тропе». Однією з основних визначних пам'яток Ситжесі є пляжі. Біла вежа височить над пінливим морем, море стає глибоким поступово, а пісок такий ніжний.... У Ситжесі знаходиться будинок-музей «Bacardi». При бажанні ми можемо його відвідати і познайомитися з історією напою, що пройшов шлях від дешевого алкоголю для селян і моряків до напою, за який сьогодні платять до декількох тисяч доларів, і який використовується для створення елітних коктейлів. Ситжес називають столицею фестивалів і карнавалів, містом художників, модерністів і багатіїв. Ситжес змусить нас нескінченно закохатися в Каталонію! А закохавшись, як колись стверджувала чарівна Коко Шанель, належить пити шампанське. Саме тому екскурсія продовжується в погрібах Фрейшенет дегустацією хмільної іспанської кави!
Нічний переїзд в Італію.

День 6 - Барселона - Сітжес День 6 - Барселона - Сітжес День 6 - Барселона - Сітжес День 6 - Барселона - Сітжес
День 7.

Венеція

По дорозі зупинка на сніданок (оплачується. самостійно).
Прибуття в Італію - чарівну, темпераментну і неймовірно красиву. В Італії черпали своє натхнення великі майстри мистецтва і дарували світу свої безсмертні шедеври. 
Мрії збуваються!!! Оглядова екскурсія «Заручена з морем - Венеція!»(Квитки на катер 26€/18€). Ось вона - неймовірна краса і зваблива романтика! Про Венецію написано багато, але кожен відкриває її для себе заново. У вільний час рекомендуємо на вибір:
Прогулянку на гондолі «Таємниці венеціанських каналів!» (26€/18€) Венеція. Розкішні канали і ковзаючі по ним гондоли, дивно красиві маски, прекрасні мости, палаци, і маленькі будиночки - все це фрагменти дивовижної італійської казки під назвою Венеція. Вона як музика, яку хочеться слухати безкінечно. 
Екскурсію «Прекрасная венеціанськая лагуна»(30€/21€). Хочете відпочити в човні і насолодитися природною, живою красою лагуни зі стаканчиком доброго італійського вина "Fragolino"? Тоді пропонуємо цю екскурсію, яка Вам сподобається. Острови Святого Георгія, Святого Лазаря, пляжний острів Лідо, де проходить знаменитий Венеціанський кінофестиваль, острів Лазаретто, і звичайно острів Мурано - Венеція в мініатюрі. Ми побачимо багато багато цікавого і зробимо чарівні фото. Відвідування з екскурсоводом «Палацу Дожів»(18€ + вх. Квиток) - резиденції правителів Венеції, місця засідання Великої ради, Сенату і Верховного суду. Тут приймали закони, оголошували вироки, і ... плели інтриги!

Хочете дізнатися більше про Венецію? Тоді екскурсія «Привиди і легенди Венеції»(18€/13€) - те, що треба. Венецію називають містом любові і таємниці це одне з найбільш таємничих місць на землі. Ця екскурсія поєднує огляд "немасові" куточків Венеції з розповіддю про дивні випадки, "жахи", примар і звичайно ж, любовні пригоди, без яких Венеція, напевно, була б немислима. Де жила Чесна куртизанка? Чи існував Отелло і який з будинків той самий - "будинок Отелло"? А яка таємниця у Канавана і де сліди великого спокусника Джакомо Казанова. У Венеції безліч таємничих місць і вони чекають нас. Переїзд в гостинну Угорщину - країну термальних джерел, паприки і вина! Поселення в готелі на території Угорщини. Ночівля.

День 2 - Венеция День 2 - Венеция День 2 - Венеция День 2 - Венеция
День 8.

Львів - Будапешт

Сніданок. Переїзд через Угорщину.
При бажанні групи можлива зупинка в Будапешті.  
Прогулянка на кораблику по Будапешту «Чарівність Дунаю»(26€/18€). Сім мостів дивовижно оздоблюють прекрасний Голубий Дунай, які, мов нитки перлів, пов'язують дві частини міста - Буду і Пешт. У воді відображаються величні будівлі: Парламент, Академія наук, Королівський Палац. 
Виїзд в Україну. Перетин кордонів. Можливо від'єднання від групи в Стрию.
Прибуття до Львова після 24.00 (Залежить від проходження кордонів).
 

День 8 - Львів - Будапешт День 8 - Львів - Будапешт День 8 - Львів - Будапешт День 8 - Львів - Будапешт
Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
На екскурсії поширюється знижка - 10%.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
Знижка 10% на перші три екскурсії, оплачені до виїзду на групу не поширюється.
При бронюванні 4 і більше екскурсій, знижка 10% поширюється.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).  


Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• У випадку, коли вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• Проїзд по маршруту автобусом тур класу
• Супровід гіда-керівника по маршруту
• Проживання в готелях 3* зі сніданками.
• Оглядові екскурсії
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти.
• Факультативні екскурсії
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
Консульський збір + Візовий Центр = 35 € +25 Є
• !! Міський податок (city tax) в готелях Іспанії від 1,5 до 3 євро / ніч
• !! Міський податок (city tax) в готелях Італії від 3 до 6 євро / ніч
• Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно договору про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. Сплачується при кожній подачі.
• У разі відмови Консульський збір і Візовий центр НЕ повертаються. .
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Одеса - Львів!
580 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Київ - Львів!
380 грн.
Послуга "І тут Я!" або "1+1". Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Додаткова ніч у Львові. Кімнати окремого типу

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
28.04.18 - 11.05.18
22.08.18 - 28.08.18
200 грн.
200 грн.
230 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків на Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.
Індивідуальна екскурсія по Львову. Індивідуальна пішохідна екскурсія по Львову (3 години).
1-3 людини за екскурсію. Початок екскурсіїї на залізничному вокзалі.
300 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: