Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

… Я прагну до щастя ...
Ви прагнете до щастя ...
Ми всі прагнемо до щастя ...

Королівська відпустка: Англія+Шотландія

Днів: 11
Львів - Ганновер - Амстердам - Едінбург - Лондон (3 ночі) - Брюссель - Рейнські замки* - Львів
Бельгія
Великобританія
Нідерланди
Німеччина
Польща

Квітень '18

  16 09:30 МП 26 08:30

Травень '18

  6 09:30

Червень '18

  2 08:30

Липень '18

  15 08:30   28 08:30

Серпень '18

  5 09:30   18 09:30

Вересень '18

  6 08:30

Жовтень '18

  29 08:30

Грудень '18

НГ 27 06:30
МП−Травневі свята
НГ−Новий Рік

У програмі: Шотландія, Великобританія, Нідерланди, Бельгія, Німеччина

!!! БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ !!!


3 ночі в Лондоні!
У вартості: Ганновер, Амстердам, Едінбург, Лондон!

Необхідно два пакети документів - оригінали
документи подаються в 2 Консульства 

День 1.

Львів

 Безкоштовні трансфери «ж/д вокзал - Термінал-А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів.
Ночівля на території Німеччини.

День 2.

Дрезден - Гослар - Амстердам

 Сніданок.
Екскурсія по Саксонського Дрездену. Протягом семи століть місто було резиденцією герцогів і королів. Дрезден відомий своїми архітектурними ансамблями, незліченними скарбами музеїв, колекціями живопису і прекрасною панорамою берегів Ельби.
Переїзд по Німеччині. При бажанні всієї групи екскурсія в Гослар (18Є / 13Є) - місто з більш, ніж 1000-річною історією, взятий під охорону ЮНЕСКО, як об'єкт світової культурної спадщини. Розташований Гослар в області Нижня Саксонія. Під час прогулянки по міських вулицях так і здається, що ось-ось з-за повороту здасться прекрасна принцеса в срібній короні, зробленої місцевими гірськими майстрами.
Переїзд в столицю Королівства Нідерланди. Вечірній Амстердам (18€/13€). Вічно-юний, що притягає і зачаровує. Він виблискує в ночі, тягне нас за собою, посвячує в свої таємниці, зачаровує ... Забуваючи про сьогодення, прислухатися до звуків моря, насолоджуватися тишею середньовічних вуличок ми будемо зачаровано слухати історії вечірнього міста. Ночівля в Нідерландах.

День 2 - Дрезден - Гослар - Амстердам День 2 - Дрезден - Гослар - Амстердам День 2 - Дрезден - Гослар - Амстердам День 2 - Дрезден - Гослар - Амстердам
День 3.

Амстердам - Заансе Сханс - Волендам

 Сніданок.
Сьогодні нас буде дивувати, кликати і притягувати незвичайне місто. Як тільки не називають Амстердам! Одні величають його Північною Венецією, інші Новим Вавилоном.
Екскурсія "Місто-мрія Амстердам". Амстердам здатний зчарувати своїх гостей! Він радий кожному з нас! Його дивовижної краси вулички і площі несуть відбиток його власної унікальної історії, так не схожою на інші. Ми здійснимо подорож по лабіринтах вуличок, каналів, танцюючих будинків, квіткових крамничок, милих магазинчиків ... Це місто варто один раз побачити ... щоб полюбити його назавжди! Продовжимо наше знайомство з Амстердамом в «Coster Diamond» - одна з найстаріших до сих пір працюча фабрика з огранювання діамантів в Амстердамі. Історія країни тісно пов'язана з діамантами, тому не дивно, що це відома пам'ятка Амстердама. Саме тут були створені деякі історичні шедеври.
Вільний час. Для бажаючих:
Прогулянка по каналах Амстердама на прогулянковому кораблику (16 €). Ми залишимо за бортом міську суєту і попливемо по нескінченних каналах Амстердама .... А після знайомства з Амстердамом ми продовжимо екскурсію відвідуванням однієї з найстаріших фабрик з обробки алмазів і дорогоцінних каменів.
"Тиха Голландія" (38 € / 30 €). Заансе Сханс - музей під відкритим небом, справжня голландська сільце. Неквапливо крутяться млини, гордо несе свої води в Північне море річка Заан, тут кожен вуглик в будинку, кожна вітрякове дихає народним духом голландських промислів. Продовжить знайомство із середньовічною Голландією невеличке рибальське селище - Волендам. Чарівне поєднання історії і краси місцевих пейзажів. Тут у нас буде можливість скуштувати найсвіжіший слабкосолений оселедець і надзвичайно смачного копченого вугра, приготованого по старовинним - старовинними рецептами.
Переїзд в порт. Посадка на пором Amsterdam- Newcastle. Ночівля на поромі (в каютах).

День 3 - Амстердам - Заансе Сханс - Волендам День 3 - Амстердам - Заансе Сханс - Волендам День 3 - Амстердам - Заансе Сханс - Волендам День 3 - Амстердам - Заансе Сханс - Волендам
День 4.

Едінбург

 Сніданок на паромі (оплачується додатково). Прибуття в Ньюкасл. Переїзд до Шотландії.
Велична Шотландія - країна мальовничих гір, вкритих вереском, глибоких і льодових гірських озер, широко розкинулись серед казкових замків і теплого душевного гостинності. Шотландія - це стакан віскі, який ви повільно потягує біля каміна з потріскують торфом, Шотландія - це чарівні звуки волинки, давні перекази про героїв Горянах, то Непереможені клани, кілти, і величні замки.
Прибуття в Едінбург, одне з найкрасивіших міст Європи, розкинулося на пагорбах біля Північного моря. Його палаци і пам'ятники побудовані на скелях, велично підносяться над містом і над навколишнім пейзажем. Едінбург- це ряди середньовічних будинків на Королівській Милі, старовинні вежі на тлі неба, замок побудований на вершині скелі в самому центрі міста. У Старому місті відчуваєш себе так, як ніби останні двісті років пройшли повз Едінбург. Нас чекає екскурсія по Едінбургу. Едінбург це не тільки середньовічна архітектура і пам'ятники. Це і переповнені галасливі паби і ресторани відкриті до пізньої ночі, вулиці з безліччю музикантів, художників і комедіантів. Місто живе своїм життям і нас запрошує в неї зануритися. Для бажаючих відвідування Едінбурзького замку. (18€ + вх. Квиток). Вільний час. Пропонуємо відвідати на вибір:
Вечірні розваги. Популярне шоу "Scottish Evening" (68€), де можна скуштувати національні страви, приготовані за традиційними рецептами а також подивитися виступ артистів, які будуть розважати нас весь вечір. Ночівля в Шотландії.

День 4 - Едінбург День 4 - Едінбург День 4 - Едінбург День 4 - Едінбург
День 5.

Едінбург

 Сніданок. Вільний час в Единбурзі. Екскурсії на вибір:
«Південна Шотландія - романтика середньовіччя» (68€ / 60€ + вхідний квиток). Століття йдуть, а Південна Шотландія не змінюється. Стародавні замки, тихі озера і безкраї зелені долини на межі з Англією, оспівані Вальтером Скоттом, - як і раніше її головне багатство. На горизонті з'являється містечко Мелроуз. Ми їдемо до легендарного маєтку Abbotsford House, де Скотт жив з сім'єю. Він називав свій будинок «Даліла моєї уяви». Далі Віскікурня Гленкінчі - одна з найвідоміших віскікурень Шотландії. На віськікурні нам розкажуть про всі етапи виробництва і зберігання віскі, після чого ми зможемо самі оцінити смак і аромат «води життя» - так з гельської мови перекладається слово віскі. І ще одне місце, яке не можна не відвідати, перебуваючи в Шотландії - Рослінська каплиця . Про неї пише Ден Браун у своєму «Коді да Вінчі». - унікальну будову середини 15 століття, до сих пір зберігає таємницю сім'ї Ст Клер, лицарів таємничого і могутнього ордену Темпліеров і массонства. Нас чекає незабутній день.
АБО «Північна Шотландія ...» (68€/60€ + вх.квитки). Сьогоднішній день назвемо віршами шотландського поета Роберт Бернса «Моє серце в горах Шотландії». Прекрасний день для тих, хто хоче побачити все "шотландське" і побути на природі. Прогулянка по місту Стірлінг. Заїдемо в одну з місцевих віскікурень. Ми відвідаємо живописне село Luss. Сьогодні Luss зберігається як пам'ятник середньовічної архітектури. У селі шиють кілти і роблять волинки. Наш шлях веде нас уздовж найбільшого і найгарнішого озера Шотландії Лох Ломонд, названого "королевою шотландських озер". «Лох» в Шотландії перекладається як «вода», і Статуї коня Kelpies. Ночівля в Шотландії.

День 5 - Едінбург День 5 - Едінбург День 5 - Едінбург  
День 6.

Манчестер - Честер - Лондон

 Сніданок. Переїзд по території Великобританії. При бажанні всієї групи одна з екскурсій на вибір:
«Спортивний Манчестер» (38€/33€). Піша прогулянка по центру. потім відвідування Олд Траффорд, домашньої арени Манкуніан і навіть якщо ви не футбольний фанат це історія!
Або «Казковий Честер» екскурсія (38/30€). Це старовинне місто, де багато будинків і пам'ятки зберігають пам'ять про двотисячолітню історію міста - від римського військового табору до наших днів.
Прибуття в Лондон. Вечірня програма: «Традиції англійських пабів» (дорослі, діти 30 €). Відвідування пабу в Лондоні -Неодмінний ритуал для поважаючого себе туриста. У Лондоні понад 6000 пабів. Це свого роду національний інститут всієї Великобританії. Прибуття в Лондон. Ночівля в Великобританії.

День 6 - Манчестер - Честер - Лондон День 6 - Манчестер - Честер - Лондон День 6 - Манчестер - Честер - Лондон День 6 - Манчестер - Честер - Лондон
День 7.

Лондон

 Сніданок
ПЕРЕСУВАННЯ ПО ЛОНДОНУ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ. ОПЛАЧУЄТЬСЯ САМОСТІЙНО.
Сьогодні нас чекає перше знайомство з Лондоном - автобусно-пішохідна екскурсія, в ході якої ми побачимо прекрасний Гайд Парк, знаменитий на весь світ Біг Бен, а нині "Вежа Єлизавети", Букінгемський палац, унікальний Тауерський міст, Кафедральний собор Святого Павла ...Вільний час. Для бажаючих можливість відвідати.
Вестмінстерське абатство (38€/30€ + вхідний квиток). Це не тільки цікавий з архітектурної точки зору пам'ятник, але і унікальна історична пам'ятка. Тут з 11 в. коронувалися майже всі англійські монархи. Британська історія спочиває у Вестмінстерському абатстві. Тут поховані багато королів і королев, державні діячі та винахідники, поети і письменники. Це місце більше, ніж просто діюча церква - це священне місце ...
«Парламент Сполученого королівства» (дорослі, діти 33€). Парламент, він же Вестмінстерський Палац, знаходиться в самому центрі Лондона на площі Парламенту. Перший варіант палацу був початий в XI столітті при королеві Едуардові. Йшли роки і палац перетворився в заплутаний лабіринт будівель і приміщень, використання яких визначалося не менше заплутаними традиціями. Під час екскурсії у нас буде можливість заглянути в Палату Лордів (Lords Chamber), Палату Громад (Commons Chamber) та інші державні зали. Ми також зайдемо в кімнату, де королева надягає коштовності перед тим як вийти до лордів, а також кімнату, де висять портрети Генріха VIII і всіх його восьми дружин. Екскурсія завершиться в залі Вестмінстер -в ньому проводяться численні церемоніальні події.
Лондонський Тауер (30€+вх.квиток) - один з найдавніших і найпопулярніших символів Лондона, який був недоступною фортецею, палацом, сховищем королівських коштовностей, монетним двором, в'язницею для в'язнів шляхетного походження ... А зараз це місце привертає увагу величезної кількості туристів.
«На кораблику по Темзі Грінвіч і Нульовий Меридіан» (30€). Темза - рушійна сила Лондона. У ній як в дзеркалі відбивається дійсність міського життя. Її ще називають найвеличнішою річкою Європи і водної історією Лондона. Грінвіч, це один з найвідоміших у всьому світі районів Лондона. Цей район грає, важливу роль в житті всієї планети. Відомий він в першу чергу тим, що через нього проходить нульовий меридіан, від якого починається відлік часових поясів Землі на схід і на захід. Грінвіч по праву вважається одним з найкрасивіших лондонських районів.
«Лондонське Око» (дорослі, діти 33€). Лондонське око, London Eye, Колесо Тисячоліття- як би не називали колесо, а залишається воно одним з найпопулярніших місць Лондона. Колесо огляду, побудоване до святкування міленіуму запрошує нас піднятися на борт вагончика, щоб помилуватися панорамним видом всього Лондона. Цей тур дозволить нам поглянути на місто з унікального ракурсу: Біг Бен, Собор Св. Павла, Вестмінстер ... і багато іншого!
Ночівля в Великобританії.

День 7 - Лондон День 7 - Лондон День 7 - Лондон День 7 - Лондон
День 8.

Кембридж - Оксфорд - Стоунхендж

 Сніданок. Вільний час в Лондоні. Для бажаючих можливість відвідати:
"Міста знань Кембридж і Оксфорд" (68€/55€ + вхідний квиток). Університети Англії відомі в усьому світі, як справжній еталон вищої освіти. Побувати в Оксфорді чи Кембриджі - мрія багатьох студентів. Де ще в світі нам випаде шанс на день з головою зануритися в справжнє студентське життя найстаріших і найпрестижніших університетських міст Європи. Отже, почнемо з Кембриджа. Місто студентів, знань, вищих навчальних закладів та велосипедів. Ми дізнаємося історію університету, пройдемося вулицями, переповненим велосипедами і студентами, дізнаємося, як живеться поступившим сюди і які існують повір'я для залучення удачі в здачі іспитів. Звідки походить назва Кембридж, ким, коли і чому був заснований Кембриджський університет. Вільний час. За - бажанням, можемо прокотитися по річці Ким на унікальній човнику (вхідний квиток). Наступне місто - Оксфорд. Ми з можемо не тільки почути, а й побачити своїми очима місто науки, знань, історичної архітектури і абсолютно неповторної атмосфери. Місто, яке англійці почесно називають «містом сплячих шпилів». Ми дізнаємося безліч захоплюючих фактів, про біографії відомих людей, на чиїх книгах ми виросли і чиїми винаходами успішно користуємося сьогодні, побачимо місця, де вони навчалися, пили пиво і прогулювалися з приятелями. Відвідаємо один з найбільших аристократичних коледжів - Крайст-Черч, знаменитий талановитими випускниками, а також кадрами з фільму про Гаррі Поттера. Познайомимося з найбільш знаковим для студентів Оксфорда баром «Фіолетова черепаха» і легендарним у минулому «Turf». Заглянемо в магазин Еліс шоп, який відомий в цікавому романі про Алісу з знаменитого Задзеркалля. Цей день стане одним з найбільш яскравих моментівнашої поздки.
"Містика Бат сіті і Стоунхендж" (68€/55€ + вх. Квиток). Немає жодної іншої екскурсії, яка дозволила б нам доторкнутися так близько до історії стародавньої Британії, як подорож в місто Бат і відвідування Стоунхенджа, яке називають восьмим чудом світу. Стоунхендж - місце, оповите пеленою таємниць і загадок, яке протягом багатьох століть намагаються розгадати вчені і любителі всього таємничого. Це кам'яна мегалітична споруду можна сміливо назвати найвідомішим пам'ятником давнини, збереглися до наших днів. Бат - один з найкрасивіших і елегантних міст не тільки Англії, а всієї Західної Європи. Не випадково Бат часто називають «англійська Флоренція». Бат розташований в долині, на горбистих берегах річки Ейвон. Місто виросло завдяки цілющим мінеральним джерелам, на яких Римляни в 1 столітті нової ери побудували величезний оздоровчий банний комплекс - Терми, або Римські Лазні, як їх називають сьогодні. Ми зможемо продегустувати чарівний еліксир молодості і здоров'я - знамениту мінеральну воду Бата в тих же самих залах, де колись збиралися королі і аристократи.

День 8 - Кембридж - Оксфорд - Стоунхендж День 8 - Кембридж - Оксфорд - Стоунхендж День 8 - Кембридж - Оксфорд - Стоунхендж День 8 - Кембридж - Оксфорд - Стоунхендж
День 9.

Лондон

 Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Лондоні. Для бажаючих можливість відвідати:
У період з 1 серпня по 25 вересня можливість відвідати головну королівську резиденцію країни  -Букінгемскій палац (38€/30€+ вх квиток). Букінгемський палац - офіційна лондонська резиденція британських монархів і головна визначна пам'ятка Лондона. Під час екскурсії ми побачимо багато обставлені королівські покої і зали для прийомів, де і сьогодні глави держав удостоюються аудієнції королеви.
«П'ять століть Хемптон Корта і Віндзорський замок» (46€/36€+вх.квиток). Ми відвідаємо два дивовижні місця. Літню резиденцію Її Величності Королеви. Ми побачимо колекцію картин королівської династії, серед яких полотна Рембрандта і Рубенса, унікальні меблі, зайдемо в каплицю, почуємо цікаві розповіді про монархів Великобританії. Палац Хемптон Корт - 500 років королівської історії та садового дизайну. Величні апартаменти Генріха VIII, де розгулюють примари його дружин, 24 гектара чудових садів. Лабіринт, посаджений в 1702 році, найстаріша виноградна лоза у світі. Нас чекає незабутній день.
Переїзд на паром. Поромна переправа. Ночівля на території Бельгії.

День 9 - Лондон День 9 - Лондон День 9 - Лондон День 9 - Лондон
День 10.

 Сніданок. Переїзд до Німеччини.
Німеччина... Дорога проходить через сонні середньовічні міста, повз величні барокові палаци і фантастичні казкові замки..
"Замки романтичного Рейну" (43€+вх.квиток). Велична річка, обрамлена середньовічними замками та старовинними фортецями, прославлена численними легендами і оповідями, протікає серед рейнських гір, в одному з кращих винних ландшафтів Німеччини. Романтичний Рейн - це також долина прекрасної німфи Лорелеї. Неприступний замок Марксбург, легенди про гордих дів з Обервезель, семи велетнів, хороброго лицаря Зигфриде, ворожих братів, дівчині Гуті і бідному лицаря Рихарде запрошують познайомитися з цим чарівним і неповторним ландшафтом. Ночівля на території Німеччини.

День 10 - День 10 - День 10 -  
День 11.

Львів

 Сніданок. Виїзд на Україну.
Час прибуття до Львова орієнтовно 21:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Трансфер на потяги на на ж.д. вокзал.
До нових зустрічей!

 
Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
На екскурсії поширюється знижка - 10%.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
Знижка 10% на перші три екскурсії, оплачені до виїзду на групу не поширюється.
При бронюванні 4 і більше екскурсій, знижка 10% поширюється.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).  


Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.

Зверніть увагу!! Якщо на заброньовану вами дату, в звязку з не виходом віз, недостатня кількість туристів, можливе перенесення виїзду на наступну заявлену дату.

Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• Проїзд по маршруту автобусом туркласу
• Проживання по маршруту готель 3 * зі сніданками
• Супровід гіда-керівника по маршруту
• Екскурсійна програма
• Поромні переправи за маршрутом
• Проїзд в 4-х місній каюті економ - класу (спальне місце) без вікна на нижній палубі БЕЗ сніданку. На поромі Амстердам-Ньюкасл
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• Обовязкова доплата за каюти на паромі Amsterdam- Newcastle.
Низький сезон на людину:
4 місна з вікном 30Є
2 місна без вікна 38Є / 2 місна з вікном 46Є
1 місна без вікна 73Є / 1 місна з вікном 93Є
Високий сезон (червень, липень, серпень):
4 місна з вікном 46 Є
2 місна без вікна 51Є / 2 місна з вікном 66 Є
1 місна без вікна 128 Є / 1 місна з вікном 138 Є
Сніданок на паромі 18Є
• Факультативні екскурсії та рекомендовані програми.
• Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти.
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
• Доплата за мед.страховка старше 60 років
Консульський  збір Великобританії = 110 €
Сплачують все, пільгових категорій немає.
Консульський збір Німеччини + Візовий Центр = 35€ + 25€
Візовий центр оплачують всі
Консульський збір не оплачують Категорії громадян, звільнені від сплати Консульського збору за договором про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21р.

Документи:
ДЛЯ ДАНОГО ТУРУ ВІДКРИВАЄТЬСЯ ВІЗА ВЕЛИКОБРИТАНІЇ І ТРАНЗИТНА ВІЗА НІМЕЧЧИНИ

ВАЖЛИВО:
Доплата за одномісне розміщення + 300 євро / тур.
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в двомісних номерах, де третя додаткове ліжко або диван !!!
• Час прийому документів вказується в Підтвердженні Замовлення.
• Фірма залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.
• Гарячі напої (чай, кава) в автобусі готуватися НЕ будуть.
• Під час переїздів кожні 3-3,5 години будуть санітарні зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе, автогрилях т.д. Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса.
• Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 30 чоловік.
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.
• Компанія - оператор залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.

Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1". Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків на Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.
Додаткова ніч у Львові. Кімнати окремого типу

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
з 29.04.18-11.05.18
200 грн.
200 грн.
230 грн.
Індивідуальна екскурсія по Львову. Індивідуальна пішохідна екскурсія по Львову (3 години).
1-3 людини за екскурсію. Початок екскурсіїї на залізничному вокзалі.
300 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Одеса - Львів!
580 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Київ - Львів!
380 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: