Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

... Подаруй мені Париж і "Фіалку Монмартру", Фантастичне повітря в столиці любові ...
Аромат Тюїльрі, Тріумфальну арку, Парк Монсо, де свіжо і співають солов'ї. ...

Дотик чарівності Франція і Швейцарія 
Про що думають в Парижі…

Днів: 10
Львів - Прага - Париж - Цюріх - Люцерн - Берн - Інтерлакен - Ліхтенштейн - Зальцбург - Зальцкаммергут - Львів
Австрія
Франція
Чехія
Швейцарія

Квітень '18

МП 26 08:30

Травень '18

* 6 09:30 СПО 27 09:30

Червень '18

СПО 10 08:30 СПО 21 08:30

Липень '18

СПО 15 08:30   27 08:30

Серпень '18

  11 08:30   22 06:30

Вересень '18

  15 09:30   22 09:30

Жовтень '18

  14 09:30 СПО 20 08:30

Грудень '18

КР 17 08:30
МП−Травневі свята
*,**−Сезонна доплата
СПО−Спецпропозиція
КР−Католицьке Різдво

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!!!
У вартості туру: Чарівна Прага, Чудовий Париж, Легендарний Монмартр, Вишукана Женева, Історичний Берн, Діловий Цюріх і Знаменитий Зальцбург!
Можливість відвідати Нормандію, Діснейленд, Версаль, Швейцарську Ревьер,
Бернські Альпи, Люцерн, Ліхтенштейн, озерний край Зальцкаммергут!

День 1.

Львів - Краків

Безкоштовні трансфери «ж / д вокзал - Термінал-А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів. Переїзд по Польщі.
При бажанні групи екскурсія по Кракову «Королівський шлях» (18€/13€). Краків-місто - вражаюче, красиве і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно ж, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитись хоча б на мить ...
Можливість за додаткову плату відвідати «Пивний Краків» (26 €). У Польщі варять гарне пиво і знають про нього безліч історій. Пропонуємо Вам спробувати польську кухню і зануритися в пивну атмосферу різних епох.
Розміщення в готелі на території Чехії. Ночівля.

День 1 - Львів - Краків День 1 - Львів - Краків День 1 - Львів - Краків День 1 - Львів - Краків
День 2.

Прага

Сніданок.
Екскурсія "Знайомство з Прагою". В лабіринтах маленьких вуличок ви поринете в таємничу атмосферу Старого міста: стародавня Порохова вежа, Становий театр, перший Празький університет, костел Діви Марії перед Тином. Староміська площа та Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші, єврейський квартал Йозефів, Карлова вулиця ... і звичайно ж, Карлів міст! Потрібно тут зупинитися для того, щоб загадати бажання! Вільний час. Можливість відвідати екскурсії:
Екскурсія "Таємниці королів" (18€/13€). Дізнатися про життя королів і придворних, про палацові інтриги і змови, злочини і покарання, які відбувалися з найсвітліших спонукань - в ім'я віри і держави. Все починається зі знаменитого Страговського монастиря. Далі нас чекає Лоретта, Градчанська площа, Шварценбергский палац і зміна варти в Празького граду.
Прогулянка на кораблику по Влтаві (30€/26€). Аперитиви, шведський стіл і хороша музика в супроводі цікавих розповідей ... Ось вони незабутні миті в житті ... Ночівля в Німеччині.

День 2 - Прага День 2 - Прага День 2 - Прага День 2 - Прага
День 3.

Париж

Сніданок.
І ось Вона ... довгоочікувана Франція - країна вишуканих вин, високої моди, дорогих парфумів, гарних жінок і безлічі таємниць .... Оглядова пішохідна екскурсія "Про що думають в Парижі". Париж стає рідним з першого погляду, з першого кроку його витертою бруківкою. Паризькі прогулянки заводять у минуле, в пам'ять серця, у потаємні куточки душі. Франсуаза Саган, Коко Шанель, Джо Дассен, Бріджит Бардо ... Готель де Віль- Лувр-Сади Тюльрі-Вандомская площа-Оперний театр. Місто повсюди розвішує сигнальні прапорці чужих спогадів, скороминущість пізнавання і мерехтіння почуттів. Запрошуємо відвідати оглядовий майданчик Монпарнас (18 € / 13 €) Ось вона, красуня, як на долоні.
Продовжимо наше знайомство з Парижем в світі ароматів музею Fragonard. Вільний час.
Можливість самостійно побувати на Ейфелевій Вежі (вх квитки).
"Таємниці річки Сена" (16€/13 €). Прогулянка по таємничій Сені на кораблику.
«Таємниці Парижа. Латинський Квартал» (23€/21€). Ми відвідаємо центр Жоржа Помпіду- музей 20 століття.
Побачити Ейфелеву вежу з висоти пташиного польоту ...
Вечірня програма "Вогні нічного Парижа" (26€/21€), під час якої ми зможемо насолодитись красою Парижа в вечірньому вбранні ... Нас будуть підкорювати і захоплювати: велична Тріумфальна Арка, чарівність моста Мірабо, Марсове поле, незрівнянні Єлисейські поля і оглядовий майданчик Трокадеро, район Ла Де Фанс, в закінченні екскурсії нас зачарує неперевершена красуня - мерехтлива Ейфелева вежа.
Нічне життя Франції. Відоме кабаре "Мулен Руж" (Час 23: 00-130 €) - барвисті костюми, яскраве пір'я, розкішні танцівниці, французький канкан, атмосфера свята і веселощів допоможуть Вам отримати заряд хорошого настрою і відчути Париж по-справжньому! Поселення в готель. Ночівля .

День 3 - Париж День 3 - Париж День 3 - Париж День 3 - Париж
День 4.

Діснейленд - Нормандія - Париж - Онфлер - Руан

Сніданок. Вільний час в Парижі. Є можливість відвідати екскурсії на вибір:
ДІСНЕЙЛЕНД (23 € + вх квиток). Чарівний світ Дісней Парку відкриває перед нами свої двері і, переступивши його поріг - ми стаємо героями дивовижних пригод. Це світ дітей та дорослих - країна фантазій, країна відкриттів і першовідкривачів. Тут ми зможемо прокататись в старовинному потязі залізницею, побачити героїв різних діснеївських мультфільмів, зануритися в атмосферу всесвітньо відомих казок. Зустрітися з вогнедихаючим драконом, здійснити політ на літаючому кораблі над нічним Лондоном, побувати в будинку знаменитого Робінзона Крузо на вершині дерева. Відвідування Дісней студії за доп. плату.
"Сентиментальна Нормандія" (68€/46€). У цієї милої дами мінливий і суперечливий «портрет». Ми зможемо побувати на березі теплого перлового моря, де приголомшливо красиві скелі узбережжя змінюються розкішними піщаними пляжами і мальовничими портовими містечками ... Старовинний Руан- найбільше нормандське місто. Тут у Палаці Правосуддя судили легендарну Жанну Д'Арк. Нас чекає екскурсія по місту, після якої ми поспішаємо в Довіль до господаря морського узбережжя, в місто- "подарунок" втомленій від метушні аристократії. І на завершення - древній і працьовитий Трувіль - старовинне рибальське селище на березі протоки Ла-Манш ... Нормандія не залишить нас байдужими ... Повернення в Париж ....
Екскурсія "Легендарний Монмартр". Найвідоміший пагорб Парижа, увінчаний короною - Секр Кер. Це місце народження геніїв, тут творили видатні люди Парижа. Ночівля.

День 4 - Діснейленд - Нормандія - Париж - Онфлер - Руан День 4 - Діснейленд - Нормандія - Париж - Онфлер - Руан День 4 - Діснейленд - Нормандія - Париж - Онфлер - Руан День 4 - Діснейленд - Нормандія - Париж - Онфлер - Руан
День 5.

Париж - Версаль - Лувр

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Парижі.
"Банти і діаманти" (30 € + вхідні квитки). Королівська резиденція Версаль. Запрошуємо на свято пишноти, у царство балів, аудієнцій, бенкетів і театральних вистав. Версаль-символ влади короля Сонця і обличчя Франції.
"Енциклопедія століть - Лувр" (26€ + вхідний квиток). Світ Мистецтва - світ геніїв, які залишили в дар людству великі шедеври.
«Історія Парижа - квартал Маре» (21€/18€). Прогулюючись по вуличках і затишним двориках кварталу, ми побачимо замок королеви Марго, улюблене місце дуелей дворян ХVII століття, найстаріший будинок в Парижі, що належав алхімікові Ніколя Фламелю, найдавніші підвали міста, резиденції графа Каліостро і освіченої куртизанки Ніно де Ланкло, особняк камеристки Анни Австрійської та інші місця, пов'язані з легендарними персонажами, чиї долі і померкла слава нерозривно переплелися з долею кварталу Маре. Виїзд з Парижа. Ночівля на території Франції.

День 5 - Париж - Версаль - Лувр День 5 - Париж - Версаль - Лувр День 5 - Париж - Версаль - Лувр День 5 - Париж - Версаль - Лувр
День 6.

Женева - Лозанна - Веве - Монтре - Ансі

Сніданок. Переїзд в Швейцарію.
Швейцарія-це рай, її уявляють по-різному і лише опинившись тут кожен знаходить те, що шукав. Сьогодні нас чекають Заповітні куточки Швейцарії: прекрасні гори із засніженими вершинами, альпійські луки, глибокі озера, затишні шалле і святкові альпійські будиночки. Екскурсія «Женева - вишукана дама». Розташувалась на березі чарівного озера Женева, розповідає нам свою історію: Палац Націй, штаб-квартира ООН, Товариство Червоного Хреста Женева постане перед нами в образі чарівної казки ...
«Швейцарська Рів'єра» (48€/41€ + вх.квитки). Швейцарія дивує своєю красою - затишними містами і чудовими будівлями, але справжнє багатство цієї країни - її неповторна природа .... Перлина Швейцарської Рів'єри місто Лозанна. Чарівна набережна Вуха Лозанни, де розкинувся олімпійський парк. Тут все дозволяє доторкнутися до історії сучасного олімпійського руху! Веве - чарівний в своїй традиційності, улюблений аристократією і творчої богемою маленьке містечко на березі Женевського озера. У Веве розташована штаб-квартира одного зі світових лідерів в області виробництва шоколаду компанії «Нестле». Місто багато в чому знамените завдяки великому акторові німого кіно Чарлі Чапліну. Монтре - місце джазового фестивалю, року та сміху, Стравінського і Фреді Меркурі, Набокова і Хемінгуея. Поряд із затишним Монтре розташувався один із найвідоміших замків Європи - Шильонський замок. Найбільше сюди приваблює тюрма, де був укладений «Шільйонський в'язень», про якого у своїй поемі написав Байрон.
Переїзд в Ансі. Можлива екскурсія по Ансі (21€/16€). Біля підніжжя Альп прихованих сніговими шапками на кордоні Швейцарії і Франції існує місто Ансі. Альпійська Венеція, справжнє, що зберегло свій справжній образ з далеких часів, середньовічне місто, відоме у всьому світі і зберігає свою скромну чарівність. Ми «пірнемо» в прохолодні аркади старого Аннесі, щоб побачити собор Нотр-Дам і старовинну Ратушу. Гірські краєвиди цього краю вражають своєю пишністю - хребти альпійських передгір'їв Борн, О-Жіфр, Шабле, а також масиви з високими піками, в тому числі дах Європи - Монблан заввишки 4807 м. Ночівля на території Франції.

День 6 - Женева - Лозанна - Веве - Монтре - Ансі День 6 - Женева - Лозанна - Веве - Монтре - Ансі День 6 - Женева - Лозанна - Веве - Монтре - Ансі День 6 - Женева - Лозанна - Веве - Монтре - Ансі
День 7.

Берн - Інтерлакен - Люцерн

Сніданок. Переїзд по Швейцарії. Прибуття до Москви Швейцаріі- Берн.
Екскурсія по історичному центру Берна з оглядом Ведвежої ями, сторожової вежі, будівлі уряду, аркад старого міста, інших визначних пам'яток. Вільний час. Для бажаючих:
«Перлини Швейцарії» (48 € / 41 € + вх.квитки). Це та сама глянцева, неправдоподібно гарна Швейцарія. Запрошуємо Вас зазирнути в маленьке містечко - Інтерлакен, яке ніби острівок розташувалось посередині двох прекрасних озер, оточене засніженими вершинами гір і густими хвойними лісами. Тут зібрані всі дари природи: кришталево чисті струмки, бурхливі водоспади, сині озера, свіже гірське повітря ... незабутні пейзажі ... Мендельсон сказав: «Хто не бачив ландшафту Інтерлакена, тому невідома Швейцарія. Описати це неможливо, оскільки слова тут безсилі ». Недалеко від Інтерлакена знаходиться гирло долини Лаутербруннен, - Перлини Оберланда. На думку багатьох бувалих мандрівників, немає на нашій планеті долини, прекрасніше, ніж Лаутербруннен. У долині 72 водоспади, багато з яких приходять з найвищих круч. Фотопауза в альпійському селі Лаутербруннен.
«Чарівний Люцерн» (30€/26€). Нас чекає маленьке місто-казка дуже милий і гостинний Люцерн. Люцерн туристична столиця Швейцарії "і найбільш відвідуване туристами місто країни. Пішохідна екскурсія: пам'ятник "Вмираючий лев", центр культури і конгресів, новий ж/д вокзал, найстаріший в Європі дерев'яний міст Капельбрюкке, найкрасивіша в Швейцарії церква Єзуїтів, Млинова площа, Винна площа, ратуша. Вільний час для відвідування музею Пікассо, музею глетчерів з дзеркальним лабіринтом, міської кріпосної стіни Музегмауер. Час для вечері. Тут готують прекрасне фондю. Ночівля на території Швейцарії.

День 7 - Берн - Інтерлакен - Люцерн День 7 - Берн - Інтерлакен - Люцерн День 7 - Берн - Інтерлакен - Люцерн День 7 - Берн - Інтерлакен - Люцерн
День 8.

Цюріх - Штайн-ам-Райн - Ліхтенштейн

Сніданок.
Нас запрошує одне з найбагатших міст Швейцарії - неповторний Цюріх. Тут життя б'є через край і вдень і вночі, дивуючи всіх відвідувачів своєю різноманітністю. Гірські вершини і прекрасне Цюріхське озеро надають місту незвичайний шарм. Цюріх пишається однією з найкрасивіших вулиць в Європі - Банхофштрассе, де розташований фінансовий центр міста. Музика і пісні вуличних музикантів допоможуть ближче пізнати і полюбити такий різний Цюріх.
Вільний час. Екскурсії на вибір:
"Головне ... не поспішати" (38€/30€). Переїзд в Штайн-ам-Райн, старовинне містечко німецької частини Швейцарії з однієї з наймальовничіших міських площ. Прогулянка по вузеньких вуличках з писаними фасадами будинків. Головна визначна пам'ятка кантону - величний Рейн і знаменитий водоспад Райнфаль-самий великий в Європі. Прекрасні пейзажі, могутній Рейн, які летять з неймовірною швидкістю потоки прозорої води, свіжість піднімається в повітря і велич природи заставляють застигнути на місці від здивування. Ці пейзажі надихнули багатьох поетів і письменників, вони і Вам подарують хороший настрій.
При бажанні групи заїзд на фотопаузу в Ліхтенштейн (дод. оплата). Як тільки не називають маленьке Князівство в горах - острів скарбів в Альпах, ліліпут в горах, сонне князівство і т.д. Але, сьогодні, у цій крихітній країни без вокзалу, аеропорту та поштової системи - найвищий дохід на душу населення в світі! Вадуц - серце крихітної гірської країни. Переїзд в Австрію. Ночівля на території Австрії.

День 8 - Цюріх - Штайн-ам-Райн - Ліхтенштейн День 8 - Цюріх - Штайн-ам-Райн - Ліхтенштейн

День 8 - Цюріх - Штайн-ам-Райн - Ліхтенштейн

День 8 - Цюріх - Штайн-ам-Райн - Ліхтенштейн
День 9.

Зальцбург - Зальцкаммергут

Сніданок.
Екскурсія по знаменитому Зальцбургу - Симфонія звуків і пейзажів. Нас запрошує «Північна Флоренція», «Золоте місто Високого Бароко», «Альпійське серце Австрії», місце, де народився Моцарт .... Вільний час.
«Край Зальцкаммергут»(38€/30€). Тим, хто хоче насолодитися неповторною австрійської природою, заглянути в автентичні куточки отримати цілісне уявлення про озерний край Зальцкаммергут буде цікаво на цій екскурсії. Цей регіон був знаменитий завжди: тут відпочивали Франц Йосиф I і імператриця Сісі, Густав Клімт, Йоганнес Брамс, Теодор Більрот, Гельмут Коль і безліч інших діячів науки і мистецтва. Озера Фушльзее, Вольфгангзее. Фотопауза в чарівних місцях.
Рекомендуємо провести час в Августинській пивоварні(30€/26€) найбільшій пивній Австрії! Окрім турботи про спасіння душ віруючих, монахи займались продукти харчування. Переїзд до Чехії. Ночівля на території Чехії.

День 9 - Зальцбург - Зальцкаммергут День 9 - Зальцбург - Зальцкаммергут День 9 - Зальцбург - Зальцкаммергут День 9 - Зальцбург - Зальцкаммергут
День 10.

Львів

Сніданок. Виселення з готелю.
Час прибуття до Львова орієнтовно 23:30 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Переїзд на потяги на на ж.д. вокзал. До нових зустрічей!.

Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
На екскурсії поширюється знижка - 10%.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
Знижка 10% на перші три екскурсії, оплачені до виїзду на групу не поширюється.
При бронюванні 4 і більше екскурсій, знижка 10% поширюється.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).  


Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• У випадку, коли вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• Проїзд по маршруту автобусом тур класу
• Супровід гіда-керівника по маршруту
• Проживання в готелях 3* зі сніданками.
• Екскурсійна програма
Додатково оплачується:
• Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти.
• факультативні екскурсії
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
• Консульський збір 35 € + Візовий Центр +23 ЄКрім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно договору про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. Сплачується при кожній подачі.При відмові НЕ повертається.
• Міський податок (city tax) в готелях Франції від 1,5 до 3 євро/ніч
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Одеса - Львів!
580 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Київ - Львів!
380 грн.
Послуга "І тут Я!" або "1+1". Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Додаткова ніч у Львові. Кімнати окремого типу

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомістний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
з 29.12.17-10.01.18
200 грн.
200 грн.
230 грн.
Індивідуальна екскурсія по Львову. Індивідуальна пішохідна екскурсія по Львову (3 години).
1-3 людини за екскурсію. Початок екскурсіїї на залізничному вокзалі.
300 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: