Вибір року 2016
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

…Лондон-Париж…
Лондон-Париж, голуби вверх, блики крыш,
Старый бульвар и на деревьях пожар…

Королівські канікули

Днів: 10
Львів - Берлін - Амстердам - Лондон - Париж - Нюрнберг - Львів
Великобританія
Нідерланди
Німеччина
Франція
Чехія

Квітень '18

МП 26 08:30

Травень '18

МП 2 08:30

Липень '18

  4 09:30   21 09:30

Серпень '18

  11 08:30   20 09:30

Вересень '18

  15 09:30

Жовтень '18

  29 08:30
МП−Травневі свята

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!
У програмі: Великобританія, Нідерланди, Франція, Німеччина!
3 дня в Лондоні!
Необхідно два пакети документів - оригінали  документи подаються в 2 Консульства

День 1.

Львів

Безкоштовні трансфери «ж/д вокзал - Термінал «А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А».
Переїзд по території Польщі. Ночівля на території Німеччини.

День 2.

Берлін

Сніданок. Переїзд в Німеччину.
Дорога проходить через сонні середньовічні міста, повз величні барокові палаци і фантастичні казкові замки ... Екскурсія по столиці Німеччини "Велич могутнього Берліну". Берлін - величезний мегаполіс. Нам здасться, що ми подорожуємо у машині часу, адже тут можна попасти в майбутнє і опинитись в минулому, а прогулюючись розкішними вулицями і проспектами - побачити справжнє. Вільний час. Для бажаючих на вибір: 
«Незвичайний Берлін»(18€/13€). А зараз ми побачимо Західний Берлін з незвичайного боку: графіті, переселенці, сквот, галереї художників, бари, соціальні феномени та експерименти. Заглянемо в пару незвичайних церков, відвідаємо арт-сквот і комуну хіпі, пройдемося через буржуазні квартали житлової забудови, а також оглянемо старовинні будинки, де живуть зірки німецького шоу-бізнесу. Про те, що ви побачите і дізнаєтеся на цій екскурсії нам не розкажуть путівники.
Ночівля в Нідерландах.

День 2 - Берлін День 2 - Берлін День 2 - Берлін День 2 - Берлін
День 3.

Амстердам - Кекенхоф - Заансе Сханс - Волендам

 Сніданок. Виселення з готелю. Прибуття в Амстердам
Сьогодні нас буде дивувати, кликати і притягувати незвичайне місто. Як тільки не називають Амстердам! Одні величають його Північною Венецією, інші Новим Вавилоном. Однак ні те ні інше назва не передає всю його красу і чудову привабливість. Амстердам, столиця Нідерландов- це унікальне та неповторне місто, рівного якому немає у всьому світі. Тому, якщо ви ще не бували в Амстердамі, то покваптеся відвідати його і насолодитися чудовою пишністю водних каналів, старовинною архітектурою та іншими красотами. Багато чудес приготував для нас Амстердам! Екскурсія "Місто-мрія Амстердам". Амстердам здатний заворожити своїх гостей! Він радий кожному з нас! Його дивовижної краси вулички та площі несуть відбиток його власної унікальної історії, так несхожої на інші. Ми здійснимо подорож по лабіринтах вуличок, каналів, танцюючих будинків, квіткових крамничок, милих магазинчиків ... Це місто варто один раз побачити ... щоб полюбити його назавжди! Вільний час. Для бажаючих:
Прогулянка по каналах Амстердама на прогулянковому кораблику. Ми залишимо за бортом міську суєту і попливемо по нескінченних каналах Амстердама... (16€) 
У період з 22.03 по 13.05 Можна провести час в Королівському парку квітів Койкенхоф (28Є + вх. квиток) - найпопулярніше місце в Нідерландах! Тут завжди пахне весною і завмирає подих від краси, якої більше не можна побачити ніде! Койкенкоф- це урочисте свято, на який ми запрошуємо Вас !!!
Екскурсія "Тиха Голландія" (38€/30€). Заансе Сханс - музей під відкритим небом, справжнє голландська селище. Неспішно крутяться вітряки, гордовито несе свої води в Північне море річка Заан, тут кожен вуглик в будинку, кожен млин дихає народним духом голландських промислів. Продовжить знайомство із середньовічною Голландією невеличке рибальське селище - Волендам. Чарівне поєднання історії і краси місцевих пейзажів. Тут у нас буде можливість скуштувати найсвіжіший слабкосолений оселедець і надзвичайно смачного копченого вугра, приготованого за старовинними рецептами.
Посадка на пором. Ночівля на поромі Hook of Holland - Harwich (каюти обраного класу).

День 3 - Амстердам - Кекенхоф - Заансе Сханс - Волендам День 3 - Амстердам - Кекенхоф - Заансе Сханс - Волендам День 3 - Амстердам - Кекенхоф - Заансе Сханс - Волендам День 3 - Амстердам - Кекенхоф - Заансе Сханс - Волендам
День 4.

Лондон

 Сніданок на паромі (Оплачується самостійно). І ось нас уже вітає Англія! Переїзд в Лондон.
ПЕРЕСУВАННЯ ПО ЛОНДОНУ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ.. ОПЛАЧУЄТЬСЯ САМОСТІЙНО.
Сьогодні нас чекає перше знайомство з Лондоном - автобусно-пішохідна екскурсія, в ході якої ми побачимо прекрасний Гайд Парк, знаменитий на весь світ Біг Бен, а нині "Вежа Єлизавети", Букінгемський палац, унікальний Тауерський міст, Кафедральний собор Святого Павла ...
Вільний час. Для бажаючих можливість відвідати:
Лондонський Тауер (30€+вх.квиток) - один з найдавніших і найпопулярніших символів Лондона, який був неприступною фортецею, палацом, сховищем королівських коштовностей, монетним двором, в'язницею для в'язнів шляхетного походження ... А зараз це місце привертає величезну кількість туристів.
«Лондонське Око» (дорослі, діти 33 €). Лондонське око, London Eye, Колесо Тисячоліття- як би не називали колесо, а залишається воно одним з найпопулярніших місць Лондона. Колесо огляду, побудовано до святкування міленіуму запрошує нас піднятися на борт вагончика, щоб помилуватися панорамним видом всього Лондона. Цей тур дозволить нам поглянути на місто з унікального ракурсу: Біг Бен, Собор Св. Павла, Вестмінстер ... і багато іншого!
Прогулянка «На кораблику по Темзі Грінвіч і Нульовий Меридіан» (дорослі 30 € / діти до 12 років 23 €). Темза - рушійна сила Лондона. У ній як у дзеркалі відбивається дійсність міського життя. Її ще називають найвеличнішою річкою Європи і водної історією Лондона. Грінвіч, це один з найвідоміших у всьому світі районів Лондона. Цей район грає, важливу роль в житті всієї планети. Відомий він в першу чергу тим, що через нього проходить нульовий меридіан, від якого починається відлік часових поясів Землі на схід і на захід. Грінвіч по праву вважається одним з найкрасивіших лондонських районів. Поселення в готель. Ночівля на території Великобританії..

День 4 - Лондон День 4 - Лондон День 4 - Лондон День 4 - Лондон
День 5.

Оксфорд - Стоунхендж

 Сніданок. Вільний день в Лондоні. Для бажаючих можливість відвідати на вибір:
ПЕРЕСУВАННЯ ПО ЛОНДОНУ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ.. ОПЛАЧУЄТЬСЯ САМОСТІЙНО.
"Науковий підхід в Оксфорді та батькывщина Шекспіра Стратфорд на Ейвоні" (68€/60€). Почнемо з Оксфорда. Це чудове місто відоме на весь світ своїм найстарішим у всьому світі університетом, який був закладений ще в 11 столітті. Чудова архітектура, захоплюючі історії, унікальна атмосфери студентського середовища робить Оксфорд неповторним і цікавим для людей будь-якого віку. Переїзд в місто Стратфорд-на-Ейвоні - батьківщину Вільяма Шекспіра. Стретфорд на Евоні - місто, якого не торкнулася рука часу, культове місце, найважливіше в житті не тільки Великобританії, але і всього світу. І не важливо, «чи був Шекспір?», Головне, що тут все пов'язано з ім'ям великого майстра. За пішохідними прогулянками, оглядом найкрасивіших пейзажів, відвідуванням музеїв, цікавою розповіддю екскурсовода, час пролітає непомітно на цій екскурсії. Миле затишне містечко, куди теж можна подіти себе на цілий день, статут, засісти в пабі з кухлем Еля і відомого англійського м'ясного паю. Вільний час.
Або "Містика Стоунхендж" (43€/38€+вх.квиток). Немає жодної іншої екскурсії, яка дозволила б нам доторкнутися так близько до історії давньої Британії, як відвідування Стоунхенджа, яке називають восьмим чудом світу. Напевно, кожна людина, яка абсолютно не цікавиться подорожами та іншими країнами, хоча б раз у житті чула про Стоунхендж. Стоунхендж - місце, оповите пеленою таємниць і загадок, яке протягом багатьох століть намагаються розгадати вчені та любителі всього таємничого. Це кам'яна мегалітична споруда можна сміливо назвати найвідомішим пам'ятником давнини. Ночівля у Великобританії.

День 5 - Оксфорд - Стоунхендж День 5 - Оксфорд - Стоунхендж День 5 - Оксфорд - Стоунхендж День 5 - Оксфорд - Стоунхендж
День 6.

Лондон - Віндзорський замок

 Сніданок. Вільний день в Лондоні. Для бажаючих можливість відвідати на вибір:
ПЕРЕСУВАННЯ ПО ЛОНДОНУ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ.. ОПЛАЧУЄТЬСЯ САМОСТІЙНО.
У період з 1 серпня по 25 вересня можливість відвідати головну королівську резиденцію країни -Букінгемський палац (38Є/18Є). Букінгемський палац - офіційна лондонська резиденція британських монархів і головна визначна пам'ятка Лондона.
Вестмінстерське абатство (38€/30€ + вхідний квиток). Це не тільки цікавий з архітектурної точки зору пам'ятник, але і унікальна історична пам'ятка. Тут з 11 в. коронувалися майже всі англійські монархи. Британська історія спочиває у Вестмінстерському абатстві. Тут поховані багато королів і королев, державні діячі та винахідники, поети і письменники. Це місце більше, ніж просто діюча церква - це священне місце ...
«Парламент Сполученого королівства» (дорослі, діти 36€). Парламент, він же Вестмінстерський Палац, знаходиться в самому центрі Лондона на площі Парламенту.
«Віндзорський замок» (38€/30€). Літня резиденція Її Величності Королеви. Ми побачимо колекцію картин королівської династії, серед яких полотна Рембрандта і Рубенса, унікальні меблі, зайдемо в каплицю, почуємо цікаві розповіді про монархів Великобританії. Нас чекає незабутній день.
Переїзд на пором. Поромна переправа. Ночівля Франція.

День 6 - Лондон - Віндзорський замок День 6 - Лондон - Віндзорський замок День 6 - Лондон - Віндзорський замок День 6 - Лондон - Віндзорський замок
День 7.

Париж

 Сніданок. Переїзд в Париж.
Оглядова пішохідна екскурсія "Магія Парижа!". Париж стає рідним з першого погляду, з першого кроку його витертою бруківкою. Паризькі прогулянки заводять у минуле, в пам'ять серця, у потаємні куточки душі. Все, що ми знаємо з розкішних фільмів і книг, - все раптом оживає і наповнює серце трепетом! Франсуаза Саган, Коко Шанель, Джо Дассен, Бріджит Бардо ... Місто повсюди розвішує сигнальні прапорці чужих спогадів, скороминущість пізнавання і мерехтіння почуттів ... Вільний час в Парижі. На вибір:
"Банти і діаманти" (30€+вх.квток). Королівська резиденція Версаль. Запрошуємо на свято пишноти, у царство балів, аудієнцій, бенкетів і театральних вистав. Версаль-символ влади короля Сонця і обличчя Франції. Тут все грандіозно: величезний парк з морем квітів, численні статуї і басейни, безкінечні паркові алеї .... «... Світ з трепетом дивиться на Версаль, світ прихиляється перед його красою. І може бути все, що зробив Людовік було не даремно, адже інакше б ми ніколи не побачили раю на землі .... ».
Для тих, хто вже був на класичних екскурсіях по Парижу і хоче чогось новенького на вибір:
Париж завтішнього дня: прогулянка в квартал Сен-Мартен (18€/13€). Квартал, який пережив за останні десятиліття глобальні зміни, перетворившись з бридкого каченяти на прекрасного лебедя, не перестає радувати паризьку публіку. Відтепер околиці каналу Сен-Мартен представляють із себе квінтесенцію захоплень і радостей паризької золотої молоді. Тут Париж відпочиває від самого Парижа, від властивих йому натовпів туристів, музейних черг, від міського шуму великого міста. Це місце успішних, що живуть в гармонії з собою і навколишнім світом парижан, які отримують від життя суцільне задоволення.
Квартал Маре. Від тамплієрів до Віктора Гюго (18€/13€). Прогулюючись по вуличках і затишним двориках кварталу, ми побачимо замок королеви Марго, улюблене місце дуелів дворян ХVII століття, найстаріший будинок в Парижі, що належав алхімікові Ніколя Фламелю, найдавніші підвали міста, резиденції графа Каліостро і освіченої куртизанки Ніно де Ланкло, особняк камеристки Анни Австрійської та інші місця, пов'язані з легендарними персонажами, чиї долі і померкла слава нерозривно переплелися з долею.
Код Да Вінчі, прогулянка в квартал Сен-Жермен, або Енциклопедія паризького життя (18€/13€). Квартал Сен-Жермен - це одне з найзатишніших, гармонійних і улюблених місць Парижа. Сліпучий бульвар Сен-Жермен, залитий вечорами теплим театральним світлом, притулок привільно прогулюються городян. Квартал-вітрина, квартал-атракціон, що зберіг всю красу справжнього Парижа. Тут було відкрито одне з найстаріших кафе Парижа, де Вольтер випивав по сорок чашок кави в день. Тут же розмістилися легендарні літературні кафе Cafede Flore і Les Deux Magots, що відвідував свого часу Хемінгуей. А в церкві Сен-Сюльпіс, де вінчався Віктор Гюго, можна відшукати нульовий меридіан або лінію троянди за описами Дена Брауна .. Ночівля.

День 7 - Париж День 7 - Париж День 7 - Париж День 7 - Париж
День 8.

Париж - Діснейленд - Руан - Довіль - Трувіль

 Сніданок. Вільний час в Парижі. Є можливість відвідати екскурсії на вибір:
«Діснейленд» (23 € + вх. Квиток). Чарівний світ Дісней Парку відкриває перед нами свої двері і, переступивши його поріг - ми стаємо героями дивовижних пригод. Це світ дітей та дорослих - країна фантазій, країна відкриттів і першовідкривачів. Тут ми зможемо прокататись в старовинному потязі залізницею, побачити героїв різних диснеївських мультфільмів, зануритися в атмосферу всесвітньо відомих казок. Зустрітися з вогнедихаючим драконом, здійснити політ на літаючому кораблі над нічним Лондоном, побувати в будинку знаменитого Робінзона Крузо на вершині дерева. Відвідування Дісней студії за доп. плату.
Або відвідування парку «Астерікс» (68€/60€). Всі атракціони парку присвячені популярним героям французьких коміксів і мультфільмів про римлян і галлів - Астеріксу і Обеліксу. Тут можна познайомитися не тільки з ними, але і з їх життям. Це захоплююча подорож по сторінках історії, фантастичні атракціони, ефектні видовища, чарівний і одночасно божевільний кінотеатр, авантюрні пригоди, нові зустрічі та знайомства ... і все це приправлено тонким французьким гумором!
"Легендарний Монмартр" (18€/13€). Найвідоміший пагорб Парижа, увінчаний короною - Секр Кер. Це місце народження геніїв, тут творили видатні люди Парижа. Ночівля в Німеччині.

День 8 - Париж - Діснейленд - Руан - Довіль - Трувіль День 8 - Париж - Діснейленд - Руан - Довіль - Трувіль День 8 - Париж - Діснейленд - Руан - Довіль - Трувіль День 8 - Париж - Діснейленд - Руан - Довіль - Трувіль
День 9.

Нюрнберг - Бамберг

 Сніданок.
Імперський Нюрнберг - місто запрошує на прогулянку найзнаменитішою ринковою площею країни із Фонтаном сорока фігур, Будинок Дюрера, Палац Правосуддя, храми-близнюки, п'ятикілометрова кріпосна стіна, замок Кайзербург з вісімдесятьма збереженими вежами і численними брамами, фахверкові будинки, надають колорит старовинним вуличкам. Нюрнберг відкриє безліч секретів - тут винайшли кишеньковий годинник і перший глобус, звідси рушив перший потяг, це світова столиця іграшок, батьківщина Лускунчика і олов'яних солдатиків.
Нас запрошує Бамберг - (38€/30€), Засноване більше тисячі років тому, це місто досі залишається молодим і пишається своїм культурним життям і віковими традиціями пивоваріння. Атмосферу чарівності та спокою створюють у місті збережені архітектурні пам'ятники, а прославив Бамберг на весь світ - знаменитий Бамбергский симфонічний оркестр і міжнародний фестиваль чарівників ....

Вільний час. Переїзд до Німеччини. Ночівля.

День 9 - Нюрнберг - Бамберг День 9 - Нюрнберг - Бамберг День 9 - Нюрнберг - Бамберг День 9 - Нюрнберг - Бамберг
День 10.

Львів

 Сніданок.
Час прибуття до Львова орієнтовно 22:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Переїзд на потяги на на ж.д. вокзал. До нових зустрічей!

 
Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Група 11+1
Під категорію "група" потрапляє група туристів в кількості не менше 11 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру.
Бронювання такої організованої групи можливо тільки з обов'язковим замовленням та оплатою в офісі Агента від 3 до 6 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
При системі 11+1 - "Бонусний турист":
НЕ оплачує вартість туру.
НЕ оплачує і відвідує тільки придбані групою додаткові екскурсії (важливо: вхідні квитки "Бонусний турист" оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір та послуги Візового Центру, послуги з відкриття візи (якщо немає біо паспорта).

Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.

Зверніть увагу!! Якщо на заброньовану вами дату, в звязку з не виходом віз, недостатня кількість туристів, можливе перенесення виїзду на наступну заявлену дату.

Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• Проїзд по маршруту автобусом туркласу
• Проживання по маршруту готель 3 * зі сніданками
• Супровід гіда-керівника по маршруту
• Екскурсійна програма
• Поромна переправа Дувр- Кале (тривалість 2,5-3ч)
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
Обов'язкова доплата за нічліг в каюті на паромі Hook of Holland - Harwich
Низький сезон на людину:
4 місна без вікна 26Є / 4 місна з вікном 30Є
2 місна без вікна 38Є / 2 місна з вікном 46Є
1 місна без вікна 73Є / 1 місна з вікном 93Є
Високий сезон (червень, липень, серпень):
4 місна без вікна 41Є / 4 місна з вікном 46 Є
2 місна без вікна 51Є / 2 місна з вікном 66 Є
1 місна без вікна 128 Є / 1 місна з вікном 138 Є
Сніданок на паромі 18Є
• Факультативні екскурсії та рекомендовані програми.
• Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти.
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
• Сніданок на паромі 16 євро
• Доплата за мед.страховка старше 60 років
Консульський  збір Великобританії = 108 €
Сплачують всі, пільгових категорій немає.
Консульський збір Німеччини + Ввзовий Центр = 35€ + 25€
Візовий центр оплачують всі
Консульський збір не оплачують Категорії громадян, звільнені від сплати Консульського збору за договором про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21р.
!!! Міський податок (city tax) в готелях Франції від 1.5 до 3 євро / ніч
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1". Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Я в курсі!". СМС та мейл інформування.
СМС і мейл оперативне інформування візового заявника, про вихід віз.
11 грн.
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків на Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.
Додаткова ніч у Львові. Кімнати окремого типу

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомістний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
з 29.12.17-10.01.18
200 грн.
200 грн.
230 грн.
Індивідуальна екскурсія по Львову. Індивідуальна пішохідна екскурсія по Львову (3 години).
1-3 людини за екскурсію. Початок екскурсіїї на залізничному вокзалі.
300 грн.
Чартер: Киев - Львов или Львов - Киев.
Чартер: Киев - Львов или Львов - Киев.
Места в автобусе с 1 по 16!
336 грн.
Чартер: Киев - Львов или Львов - Киев.
Чартер: Киев - Львов или Львов - Киев.
Места в автобусе с 17 по 32!
236 грн.
Чартер: Киев - Львов или Львов - Киев.
Чартер: Киев - Львов или Львов - Киев.
Места в автобусе с 33 и далее!
186 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2017
Мы в социальных сетях: