Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

…Фаду, Футбол, Фатіма…

Моя Португалія!

Днів: 11
Львів - Любляна - оз. Блед* - Ніцца - Монако - Мадрид - Лісабон - Порту* - Сінтра* - Барселона - Фігерас - Верона - Львів
Іспанія
Італія
Португалія
Словенія
Угорщина
Франція

Травень '18

СПО 26 07:30

Червень '18

  10 09:30 СПО 30 07:30

Липень '18

  10 08:30   24 09:30

Серпень '18

  6 09:30   18 09:30

Вересень '18

СПО 5 09:30 СПО 22 09:30
СПО−Спецпропозиція

9 экскурсій вже у вартості туру!
У подарунок - дегустація вин та гуляш в Егері!

У вартості:
Привітна Любляна, Красуня Ніцца, Розкіш Монако,
Серце Испанії- Мадрид, Вулички Ліссабона, Знайомство з Барселоною,
Вогні Барселони на Тібідабу, Життя Сальвадора Далі в Фигерасі, Верона-столиця закоханих!
У програмі туру: Магія гірського озера Блед, Порту - північна столиця Португалії, Перлина Португалії - Синтра,
Монтсеррат - дорога до небес, Антоніо Гауді і його творіння

День 1.

Львів - Будапешт

Безкоштовні трансфери «ж/д вокзал - Термінал «А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А».
Є можливість приєднатися до групи в Стрию. Перетин кордонів.
«Чарівність Дунаю»(26€/21€). Сім мостів дивовижно оздоблюють прекрасний Голубий Дунай, які, мов нитки перлів, пов'язують дві частини міста - Буду і Пешт. У воді відображаються величні будівлі: Парламент, Академія наук, Королівський Палац. Повз нас "пропливають" водолікарні, готелі, історичний музей і найкрасивіший розважальний комплекс Будапешта. Ночівля в Угорщині.

День 1 - Львів - Будапешт День 1 - Львів - Будапешт День 1 - Львів - Будапешт День 1 - Львів - Будапешт
День 2.

Любляна - Блед

Сніданок. Переїзд в Словенію.
Екскурсія «Привітна Любляна - затишна і мила». Столиця Словенії Любляна - невелике, але дуже гарне місто, розташоване на обох берегах річки Любляниці. На правому березі ріки лежить Старе місто, на лівому - парадні будівлі минулого століття. Словенці і, звичайно, столичні жителі дуже люблять своє місто і справедливо вважають, що саме мініатюрність Любляни дозволяє їй зберегти індивідуальність і самобутність.
«Чари гірського озера Блед»(38€/30€). Бог не обділив Словенію красотами природи. А словенці вміють про них піклуватися і берегти! Справжня перлина країни - озеро Блед - прекрасний і гармонійний куточок природи, який здається зовсім не тронутий цивілізацією і в той же час - відомий європейський курорт. Всі вхідні квитки оплачуються самостійно. Ночівля на території Італії.

День 2 - Любляна - Блед День 2 - Любляна - Блед День 2 - Любляна - Блед День 2 - Любляна - Блед
День 3.

Ніцца - Сен-Поль-де-Ванс - Канни - Антіб - Монако

ніданок. Переїзд по Італії до Франції. Прибуття на Лазурний берег.
Ах, цей Лазурний Берег - синонім блиску, краси і безкінечного задоволення ... Лазурний Берег створений для щастя. Вільний час для купання в морі (в теплу пору року).
Екскурсія «Красуня Ніцца». Ніцца млосно вигнулась вздовж бухти Ангелів. Це місто кличе до себе художників і поетів, туристів і знаменитостей, персон королівської крові і інтелігентів зі всього світу. Французьке містечко, що сидить на вершині скелі над півостровом Сен-Жан-Кап-Ферра - справжня перлина французького Лазурного узбережжя - середньовічний Ез. Відвідування парфумерної фабрики Фрагонард.
"Великий Лазурний Пиріг" (38€/30€). Починаємо знайомство з Сен-Поль-де-Ванс! Місто пишається своєю середньовічною архітектурою і особливою доброзичливістю жителів! Сен-Поль-де-Ванс притягує, наче магніт ... А далі нас чекають Канни - оазис міжнародної еліти, рай для гурманів і кінозірок, місто розкішних вілл та екстравагантних палаців, розташований на березі затоки Ля Напуль. Канни відкриті для бажаючих цілий рік. Девіз Канн «Життя - це свято». Саме час заглянути на це свято. Закінчимо нашу подорож в містечку Антіб – дивовижно приємне містечко - затишне і миле, в ньому знаходиться найбільший яхтовий порт на Лазурному березі.
А тепер ... Нас чекає вечірнє Монако - напівказкове королівство, оточене скелями і морем. Монако виглядає як декорація до фільму про чуже багате життя .... Розкіш тут спокійно поєднується з поміркованістю, старенькі в діамантах їздять на рейсових автобусах, а біля магазинів Zara паркуються дорогі Ferrari. І всі всім задоволені.
Нічний переїзд до Мадрида.

День 3 - Ніцца - Сен-Поль-де-Ванс - Канни - Антіб - Монако День 3 - Ніцца - Сен-Поль-де-Ванс - Канни - Антіб - Монако День 3 - Ніцца - Сен-Поль-де-Ванс - Канни - Антіб - Монако День 3 - Ніцца - Сен-Поль-де-Ванс - Канни - Антіб - Монако
День 4.

Мадрид

По дорозі зупинка на сніданок (оплачується самостійно).
Екскурсія "Мадрид - серце Іспанії". Нас чекає велична столиця, місто мрії, місто радості, романтики, мрій і фантазій. Чарівність старих вулиць і площ. Літерaтурні кафе і старовинні бари, традиція тапас і фламенко, що вирує на пласа Майор і Пуерта дель Соль, символ міста-Ведмедиця у суничного дерева. "Мадрид і я - танцюємо під звуки танго, парк Де Ретіро нам - любові манеж ... я віддаюся Мадриду без залишку ... без сліз ... без обіцянок ... без надій ...".
"Скарби Мадрида" (26€/21€). Площі Колумба та Іспанії, бульвари Реколетас і Кастельяно, пасео Прадо, арена «Лас Вентас», храм Дебот, Сан-Франциско Гранде, вокзал Аточа. Цікаві історії та зупинки на фото.
"Таємниці Мадридського двору" (23 € + вхідний квиток). Королівський палац, найбільший з усіх існуючих сьогодні палаців Європи. Внутрішнє оздоблення якого вражає своєю розкішшю. Мармур, стіни, оббиті шовком з декором з срібла створюють атмосферу імперської величі. Побудований палац був в XVIII в. за короля Карла III, італійськими архітекторами, Сакетті і Сабатіні. у свій час у палаці жив брат Наполеона Бонапарта, Жозеф. Приїхавши у гості до брата, імператора Наполеона, вразила краса палацу, і він сказав: «брат, та у тебе куди кращий палац, ніж у мене». Давайте самі перевіримо.
"Сталевий блиск Толедо" (46€/36€). Бути в Іспанії і не бути в Толедо? Це не про нас. Корона Кастилії і світло всього світу - так колись називали Толедо, древню столицю Іспанії. Час тут зупинився - місто так і залишилося в XVI столітті. Ті ж вузькі вулички, старовинні собори, фортечні стіни. Ті ж численні майстерні і майстри, які прямо у вас на очах роблять обладунки, арбалети і холодна зброя зі знаменитої толедської стали. Огляд церкви Сан-Томе, де зберігається найбільше полотно художника Ель Греко. Толедо не вказує тобі відразу все з ої скарби, а немов би знехотя відкриє спочатку одне, потім інше, і раптом, коли нічого вже не чекаєш, розсипав перед тобою всю скарбницю.
Переїзд на нічліг. Ночівля в Португалії.

День 4 - Мадрид День 4 - Мадрид День 4 - Мадрид День 4 - Мадрид
День 5.

Лісабон

Сніданок.
Переїзд в перлину міст Португалії, головний порт Піренейського півострова, найзахіднішу з усіх європейських столиць Лісабон. Пішохідна екскурсія «По вуличках Лісабона». Ми пройдемося пішки по пагорбах старого Лісабона, де майже в кожному районі є місце з панорамним видом на набережну і море черепичних дахів. Мозаїчні тротуари та старовинні ліхтарі - природний вигляд незагримованого Лісабону, портового міста родом з давнини. Вілький час. Для бажаючих екскурсії.
«Лісабон - Великі відкриття»(26€/21€). Величний монумент Маркіза Помбала, Площа Россіу, Площа Комерції, Тріумфальна арка. Алфама вразить своєю первісною і контрастом. Саме звідси бере свій початок римський, потім арабська і пізніше християнський Лісабон. Проїжджаючи заплутаними вуличками Алфами, ми зануримося в романтичну атмосферу старого міста. Відвідаємо кафедральний собор Се і подивимося на історичний центр Лісабона з мальовничою оглядового майданчика Носса сеньеров ду Монте. З Алфами ми попрямуємо в одне з найкрасивіших районів Лісабона - дивовижний Белен. Монастир Жеронімуш - перлина унікального португальського архітектурного стилю «Мануеліно», символ Португалії - Беленськая вежа і величний Пам'ятник Першовідкривачам. А в самому старому кафе Португалії ми зможемо насолодитися смаком знаменитого на весь світ лакомства-пашту ді Белем (Pasteis de Belem) з чашечкою ароматної кави (оплата самостійно).
«Про що плаче Фаду» (дод. Оплата.). Давайте проведемо вечір там, де перед нами запалять свічки, наллють келих вина і заспівають душевну пісню. Ночівля на території Португалії.

День 5 - Лісабон День 5 - Лісабон День 5 - Лісабон День 5 - Лісабон
День 6.

порту

Сніданок. Вільний час в Лісабоні
«Порту-північна столиця Португалії» (60€/46€). Саме яскраве і запам'ятовуване місце Португалії - це місто Порту. Саме Порту подарував назву країні Португалії, адже колись він був столицею країни. Від нього ж отримав свою назву напій портвейн. Порту дасть нам можливість відчути дух істинної Португалії. Порту старовинне місто, жваве і пристрасне. Воно повне прекрасних будівель. Прогулюючись по лабіринту вузьких вуличок, між будинками, збудованими в стилі модерн і бароко, ми зможемо насолодитися пишністю і колоритом цього древнього міста. Коли туман, піднімаючись над річкою і океаном, закутує вулиці своїм таємничим плащем, це гранітне місто нас просто зачаровує. А в яскравий сонячний день Порту здається таким же веселим і повним життєлюбства. Скуштувати справжній портвейн можна тільки в Порто. Відвідування одного з пагорбів з виробництва портвейну (вх квиток). Воно нам обов'язково сподобається .... Вільний час. Можливість покататися по річці Доуро на кораблику під шістьма міськими мостами, і пройти вздовж річки до океану (дод. Плата)
«Море і португальські села» (46€/36€). Ерісейра – колоритне рибальське містечко. Протягом багатьох століть воно було важливим риболовецьким центром. Ми прогуляємося по мальовничій набережній, побачимо неймовірні за красою панорамні види Атлантики. Чи зможемо, при бажанні, спробувати в одному з ресторанчиків морське асорті. Село Жозе Франку типове португальське село - музей під відкритим небом. Воно було створене простим гончарем Жозе Франку. Маленькі затишні будиночки, старовинний замок, церква, млин - все це відображає побут португальських селян і притягує щорічно сотні туристів. Обов'язково скуштуйте свіжоспечений хліб з в'яленою ковбаскою, виготовлений за старовинним місцевим рецептом і місцеве вино. І містечко Мафра. Його палацово-монастирський комплекс - колишня літня резиденція португальських монархів - є втіленням грандіозності і величі.
Ночівля в Португалії.

День 6 - порту День 6 - порту День 6 - порту День 6 - порту
День 7.

Синтра - мис Рока

Сніданок. Вільний час в Лісабоні.
«Перлина Португалії - Синтра» (60€/46€+вх.квиток). Місто і його пагорби усіяні казковими палацами і фантастичними віллами, що зачаровують відвідувачів протягом століть. Римляни зробили це місце культом поклоніння місяцю і назвали його "Синтія" на честь богині Місяця. За ними були маври, які побудували замок на пагорбі, палац, і кілька фонтанів по всьому місту. Відомий британський поет і мандрівник лорд Байрон писав, що місто "можливо, у всіх відношеннях є самим чудовим в Європі", називав його "славний Едем". Туманний зимовий день в загадковій Сінтрі не менш прекрасний, ніж сонячний і ясний літній, коли блакитна безодня океану відображає хмари своїм дзеркалом вод. Казковий замок Пена на вершині пагорба, побудований принцом-романтиком з Баварії на святому місці. Серпантин дороги, що веде до нього через густі зарості екзотичних лісів, оточений величезними кам'яними брилами, а хмари, опускаються так низько, що можна погладити їх пухнасті шапки. Парк в англійському стилі створює із замком неподільний ансамбль, і дарує свою красу. Шлях лежить через Гіншу - місце скупчення кращих рибних ресторанів. Мис Рока - найзахідніша точка Європи. Серпантин гірської дороги виводить на вершину мису Рока, звідки відкриваються запаморочливі види на океан. Далі - Лісабонська Рів'єра. Кашкайш і Ешторіл-чудові курорти. А ще Boca de Inferno (Паща диявола) розміщений на західному узбережжі Кашкайша.
Назва пов'язана з однією з легенд, в якій мовиться, що колись дуже давно на березі стояв замок чарівника ....
Нічний переїзд в Іспанію.

День 7 - Синтра - мис Рока День 7 - Синтра - мис Рока День 7 - Синтра - мис Рока  
День 8.

Барселона - Монсеррат

Прибуття в Барселону. По дорозі зупинка на сніданок (оплачується самостійно).
Екскурсія "Знайомство з Барселоною. Готичний квартал". Знайомство з Барселоною потрібно починати з відвідин готичного кварталу. У кожного міста є свої секрети: великі і маленькі, добрі і не дуже. У Барселоні ці секрети надійно охороняють вузенькі вулички Готичного Кварталу. Століттями спостерігав цей район за течією життя міста, за зміною поколінь. Захоплююча прогулянка по вуличках Середньовічної Барселони. Перлина кварталу - Кафедральний собор Барселони з розкішним Готичним фасадом. Історичний центр готичного кварталу - площа Короля-диво готики і місце дії незліченних подій щоденної історії Барселони. Одним з кращих місць для художників і богеми є Площа дель-Пі, з її чарівною церквою Санта-Марія-дель-Пі. Бульвар Рамблас, площа Св. Якова. Душевна екскурсія познайомить нас з чудовим містом. Вільний час. Для бажаючих запрошуємо на екскурсії:
Оглядова автобусна екскурсія «Сонячна Барселона» (26€/21€). Наш маршрут пройде найцікавішими місцями Барселони. Панорамна Барселона - дивовижно красиве місто. Ми дізнаємося історію римської колонії Барсіно, познайомимося з кварталами Ешампле, Тріумфальною аркою. Парк Сіутадея, Барселонетта з відомим пляжем і морським кварталом, площа Іспанії. Олімпійське Кільце, Набережна Колумба, Олімпійський Порт. Зупинки на фотопаузи.А з гори Монтжуик зможете зафіксувати на пам'ять панорамний вид на Барселону.
"Монтсеррат- дорога до небес" (46€/38€). Святе місце - гора Монтсеррат. Монсеррат - одне з небагатьох місць на Землі, які, варто їх одного разу побачити, врізаються намертво в пам'ять і залишаються там назавжди. Ми зробимо підйом на священну для каталонців гору. Старовинний монастир зберігає зображення головної святої цих місць - Чорної діви Монтсеррат. У Чорної діви просять здоров'я, сімейного щастя і благополуччя. Монсеррат змінює людину, робить його іншим. Приголомшливі пейзажі, незвичайна атмосфера містики, оповиваюча чудотворне зображення Б огоматері, зроблять екскурсію незабутньою ... Повернення в Барселону.
Вечірня прогулянка «Вогні Барселони». Барселона при світлі дня і Барселона вечірня - два абсолютно різних міста. Що може бути краще, ніж прокотиться вулицями вечірньої Барселони. Вогні нічного міста зачаровують і зачаровують. Ми відвідаємо найрозкішніший променад Барселони: Пассейдж де Граса, який називають Єлисейськими Полями Барселони. Заїдемо на найвищу точку Барселони, гору Тибидабо, де перед нами відкриється неповторний вигляд нічного міста. На горі засяє золота корона Храму Святого Серця. Ось вона - Барселона Вечірня! Абсолютно особливий і особливе місто! Ми піднімемо по келиху сангрії за прекрасний вечір.
При бажанні групи трансфер на чарівні фонтани (доп оплата). Струмені води ніби оживають і виконують танці під класичну музику. Панорама, буйство кольору і музики - спогади про це залишаються на все життя!
Поселення в готель. Ночівля в Іспанії.

День 8 - Барселона - Монсеррат День 8 - Барселона - Монсеррат День 8 - Барселона - Монсеррат День 8 - Барселона - Монсеррат
День 9.

Барселона - Фігерас

Сніданок. При бажанні групи:
Екскурсія «Антоніо Гауді і його творіння» (26€/ 21€ + вх квиток). Воістину, генії великі і божевільні. Антоніо Гауді - це барселонське все. Зрозуміти, в чому причина такої популярності творів цього великої людини ми зможемо під час нашої екскурсії. Почнемо зі Старої Барселони, на пагорбі, з якого відкривається чудовий вид на місто, де знаходиться Парк Гуель - один з найбільш незвичайних парків в світі. Пряникові будиночки біля центрального входу в парк схожі на казкові декорації, а похилі колони, які стоять уздовж паркових доріжок, нагадують стовбури кам'яних дерев. Переїзд на головний променад нової Барселони бульвар Грасії, де розташовані дві будівлі авторства Гауді: Будинок Батло і Будинок Міла. І нарешті - найбільший шедевр Гауді, кульмінація всієї його творчості і найбільш відвідувана пам'ятка Барселони - храм Святого Сімейства, або Саграда Фамілія. Мільйони людей будують подумки повітряні замки з піску, але тільки один зумів втілити свої мрії в реальність. Нас чекає нестримний політ думки і продуманість найдрібніших деталей.
Переїзд в містечко Фігерас. Фігерас - місто в Каталонії, розташоване в північній частині родючої долини на березі затоки Росес. Вільний час. У Фігерасі на головній вулиці Рамблас розташований чудовий Музей іграшок. Його експонати зібрані з усієї Каталонії. Фігерас - батьківщина художника-сюрреаліста Сальвадора Далі, там зараз знаходиться театр-музей, створений ним. Екскурсія "Життя одного генія» (вхідний квиток). Відвідування музею Сальвадора Далі. Музей Далі вражає, ми наче раптом опинимося в казці в будиночку Шалтая-Болтая. Тут кожен зможе сам відчути своєрідність творчості великого генія.
Поселення в готель в Італії. Ночівля в Італії.

День 9 - Барселона - Фігерас День 9 - Барселона - Фігерас День 9 - Барселона - Фігерас День 9 - Барселона - Фігерас
День 10.

Верона

Сніданок. Переїзд по Італії.
Для бажаючих екскурсія "Верона-столиця закоханих". Сьогодні перед нами відкриються «Ворота Італії». Це надзвичайно благородне місто приховує за своїми витонченими фасадами багатовікову історію і свої таємниці. Потрапляючи сюди, відчуваєш свою причетність до Великого і Вічного. У Верону приїжджають справжні романтики і блукають прохолодними вуличками, сподіваючись зустріти таке ж кохання, як в героїв Шекспіра.
Вільний час. Можливість для невеликого шопінгу.
Ночівля на території Угорщини.

День 10 - Верона День 10 - Верона День 10 - Верона День 10 - Верона
День 11.

Егер - Львів

Сніданок. Переїзд по Угорщині.
Заїзд в Егер на дегустацію егерських вин і надзвичайно смачний гуляш в Долині Красунь !!! Найвідоміше вино - «Бича Кров», а найприємніше - «Егерська Дівчина». Запрошуємо! Чудове закінчення нашої подорожі!
Виїзд в Україну. Перетин кордонів. Можливо від'єднання від групи в Стрию.
Час прибуття до Львова орієнтовно 24:00 (залежить від кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». До нових зустрічей!

Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
На екскурсії поширюється знижка - 10%.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
Знижка 10% на перші три екскурсії, оплачені до виїзду на групу не поширюється.
При бронюванні 4 і більше екскурсій, знижка 10% поширюється.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).

При оформлені бронювання для групи - можливе використання лише одного сертифіката (за наявності).

Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• У випадку, коли вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• Проїзд по маршруту автобусом туркласу
• Супровід гіда-керівника по маршруту
• Проживання в готелі 3 * зі сніданками.
• Екскурсійна програма
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• У місті введено податок (city tax) в готелях (оплачується на місці)
• факультативні екскурсії
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
• Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти.
• При відсутності біометричного паспорта
• Консульський збір 35 €.
• Візові послуги 10 €.
• Оренда навушників на весь маршрут 11Є (оплата на маршруті)
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
0.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків на Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.
Додаткова ніч у Львові. Кімнати окремого типу

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
28.04.18 - 11.05.18
22.08.18 - 28.08.18
200 грн.
200 грн.
230 грн.
Індивідуальна екскурсія по Львову. Індивідуальна пішохідна екскурсія по Львову (1.5-2 години).
1-3 людини за екскурсію. Початок екскурсіїї на залізничному вокзалі.
300 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Одеса - Львів!
336 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Київ - Львів!
236 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: