Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Сонячні дні Португалії…
Відпочинок на морі 

Днів: 18
Львів -Вроцлав - Нюрнберг-Діжон-Бордо -Аркашон- «Срібний берег» Франції- Сан-Себастьян- -Ліссабон-Узбережжя Алгарве-Севілья -Толедо-Мадрид - Андорра-ла-Велья - Монако -Лігурійское узбережжі-Озеро Блед
Іспанія
Італія
Австрія
Польща
Португалія
Франція

Серпень '18

  5 09:30

Вересень '18

  6 08:30

Можливість відпочити на Морях і Океанах!!!!
Срібний берег Франції!!!
Атлантичний океан
Лігурійське узбережжя!

Екскурсії і пляжний відпочинок - прекрасний тур для всіх!

День 1.

Львів - Вроцлав - Легніца

Збір на Львівському ж.д. вокзалі. Трансфер на Термінал «А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Переїзд на територію Польщі.
При швидкому перетині кордону, екскурсія по легендарній колисці Польщі – місту Вроцлав (18Є/10Є)."Священна квітка Європи". Одне з найзеленіших міст Польщі з прекрасною архітектурою і мальовничими куточками. Розміщення в готелі. Ночівля в Польщі.

День 1 - Львів - Вроцлав - Легніца День 1 - Львів - Вроцлав - Легніца День 1 - Львів - Вроцлав - Легніца День 1 - Львів - Вроцлав - Легніца
День 2.

Нюрнберг

Сніданок. Переїзд в Німеччину.
Імперський Нюрнберг - місто запрошує на прогулянку найзнаменитішою ринкової площею країни із Фонтаном сорока фігур, Будинком Дюрера, Палацом Правосуддя, храми-близнюки, п'ятикілометрова кріпосна стіна, замок Кайзербург вісімдесятьма збереженими вежами і численними брамами, фахверковими будинками, що надають колорит старовинним вуличкахм. Нюрнберг відкриє безліч секретів - тут винайшли кишеньковий годинник і перший глобус, звідси рушив перший потяг, це світова столиця іграшок, батьківщина Лускунчика і олов'яних солдатиків.
Ночівля в Німеччині.

День 2 - Нюрнберг День 2 - Нюрнберг День 2 - Нюрнберг  
День 3.

Діжон

Сніданок. Переїзд до Франції.
Прогулянка містом "Діжон - місто Бургундських герцогів і вин". Діжон знаходиться в зеленому кільці пагорбів і виноградників, це місто прекрасної старовинної архітектури, в ньому десятки палаців і храмів.
Всіх бажаючих запрошуємо на екскурсію "Золоті схили Бургундії"(46€/38€). Бургундія - найстаріша провінція Франції. Це поєднання готики, каналів, невеликих річок і нескінченних виноградників. Візитна картка Бургундії - її вина. З півночі на південь виноградники, століттями приносили багатий урожай і радість любителям вин. Центральна частина винної Бургундії, "Золотий схил". Ми прямуємо в бік столиці Бургундських вин - місто Бон. Тут розташовані найвідоміші виноробні країни, де виробляються безцінні марки великих бургундських вин: Жевре-Шамбертен, Вон-Романе, Нюі- Сен-Жорж. Бон Середньовікове містечко . 
Переїзд в район курорту Біаррріц. Готель знаходиться на віддаленій відстані від океану.  Відпочинок на океані.Ночівля у Франції.

День 3 - Діжон День 3 - Діжон День 3 - Діжон День 3 - Діжон
День 4.

Бордо - Відпочинок на океані - Атлантика

 Сніданок. Відпочинок на океані. Для бажаючих програми.
Срібний Берег Атлантичного океану і Аркашонскій Залив (38Є/30Є). Огляд найбільшої піщаної дюни в Європі - Дюна дю Пюла. Прогулянка містом Аркашон - старий курорт, його називають містом 4-х сезонів. Ми під'їдемо до Аркашонської затоки. Нас чекає екскурсія на устричне господарство з дегустацією устриць і білого вина. Для бажаючих прогулянка на катері (дод. Оплата). На узбережжі шумлять сосни, хлюпається море, роблячи набіги на піщані пляжі. Свіжий вітерець несе прохолоду. Райське місце!
Поїздка в Бордо(38Є/30Є) - найпівнічніший з південних міст. Аквітанія - цей регіон, розташований він на південному заході країни, французи називають "іншим півднем Франції". Місто володіє монументальним надбанням, яке відображає його історію: багату, метушливу і завжди торгівельну. Екскурсія по місту.
Ночівля у Франції.

День 4 - Бордо - Відпочинок на океані - Атлантика День 4 - Бордо - Відпочинок на океані - Атлантика День 4 - Бордо - Відпочинок на океані - Атлантика День 4 - Бордо - Відпочинок на океані - Атлантика
День 5.

Сан-Себастьян

Сніданок.  Переїзд в Іспанію. Можливість покупатися в океані!
Країна Басків - нас чекає літня столиця Іспанії - місто Сан-Себастьян.
Екскурсія по Сан-Себастьяну(18€) - один з найбільш елегантних і фешенебельних морських курортів Іспанії, це місто з рисами вишуканості, відмінного смаку й витонченості. Воно розташований навпроти Біскайської затоки і оточенене зеленими горами. Гармонія і жодної зайвої деталі-таке місто басків з прохолодною вологою погодою, з повітрям, що нагадує морський коктейль, і з дивно чистими вулицями. Старовинна архітектура, сучасні комплекси, мов намальовані строкаті житлові квартали, прекрасні піщані пляжі і природа не дадуть нудьгувати нам в цьому чудовому місті. Ночівля в Іспанії.

День 5 - Сан-Себастьян День 5 - Сан-Себастьян День 5 - Сан-Себастьян День 5 - Сан-Себастьян
День 6.

Лісабон - Фатіма

Сніданок. Переїзд у Португалію.
При бажанні групи можна відвідати центр християнського паломництва - містечко Фатіма(30€/21€). Місце, де в 13 травня 1917, трьом дітям з місцевої села, з'явилася Діва Марія.
Переїзд в перлину міст Португалії, головний порт Піренейського півострова, найзахіднішу з усіх європейських столиць  місто Лісабон. 
Пішохідна екскурсія «По вуличках Лісабона». Ми пройдемося пішки по пагорбах старого Лісабона, де майже в кожному районі є містечко з панорамним видом на набережну і море черепичних дахів. Мозаїчні тротуари та старовинні ліхтарі - природний вигляд незагримованого Лісабона, портового міста родом з давнини. Атмосфера міста пройнята сучасним духом, яскравим, легким, свіжим. Вільний час. 
Для бажаючих автобусна оглядова екскурсія «Лісабон - Великі відкриття»(26€/21€). Величний монумент Маркіза Помбала, Площа Россиу, Площа Комерції, Тріумфальна арка. Алфама вразить своєю первісністю і контрастом. Саме звідси бере свій початок римський, потім арабський і пізніше християнський Лісабон. Проїжджаючи заплутаними вуличками Алфами, ми зануримося в романтичну ауру старого міста. З Алфами ми попрямуємо в один з найкрасивіших районів Лісабона - дивовижний Белен. Монастир Жеронімуш - перлина унікального португальського архітектурного стилю «Мануеліно», символ Португалії - Беленськая вежа і величний Пам'ятник Першовідкривачам. А в самому старому кафе Португалії ми зможемо насолодитися смаком знаменитого на весь світ лакомства-пашту ді Белем (Pasteis de Belem) у супроводі чашечки ароматної кави (оплата самостійно). Ночівля в Португалії.

День 6 - Лісабон - Фатіма День 6 - Лісабон - Фатіма День 6 - Лісабон - Фатіма День 6 - Лісабон - Фатіма
День 7.

Синтра - мис Рока

Сніданок. Вільний час в Лісабоні.
«Перлина Португалії - Синтра»(60€/46€+вх.квитки). Місто і його пагорби усіяні казковими палацами і фантастичними віллами, зачаровує відвідувачів протягом століть. Римляни зробили це місце культом поклоніння місяцю і назвали його "Синтія" на честь богині Місяця. Нас чекає Мис Рока - найзахідніша точка Європи. Серпантин гірської дороги виводить на вершину мису Рока, звідки відкриваються запаморочливі види на океан. Далі Лісабонська Рів'єра. Кашкайш і Ешторіл-чудові курорти. Розкішні вілли, евкаліптові гаї, кращі пляжі в центральній частині країни, одне з найвідоміших казино. 
Переїзд на узбережжя Алгарве. Відпочинок на океані.  
Ночівля в Португалії.

День 7 - Синтра - мис Рока День 7 - Синтра - мис Рока День 7 - Синтра - мис Рока
День 8.

Алгарве

Сніданок. 
Більше 300 сонячних днів у році, дуже чиста вода, приголомшливі пейзажі і свіжий бриз все це Алгарве. Узбережжя Алгарве омивається Атлантичним океаном.
Відпочинок на океані.
Ночівля в Португалії.

День 9.

Алгарве

 Сніданок.
Відпочинок на океані.
Ночівля в Португалії.

День 10.

Алгарве

 Сніданок.
Відпочинок на океані.
Ночівля в Португалії.

День 11.~Сніданок.  Відпочинок на океані. Можливість відвідати екскурсії:
«Подорож на край землі»(38Є/30Є). Як виглядає край Землі? Ми дізнаємося це, відвідавши Мис Сан-Вісенте і ніколи вже не забудемо, бо виглядає це дуже вражаюче! Скелі піднімаються прямо з океану і нагадують ніс гігантського корабля, що відправляється в далеке плавання. Коли стоїш на краю обриву, вдивляючись у безмежний океан, оглушливий шум хвиль, що б'ються об скелі перетворює тебе на піщинку світобудови, і раптом приходить усвідомлення, що он там попереду на багато сотень кілометрів тільки безкрайній океан і більше НІ-ЧО-ГО. А захід сонця тут незабутній.
«Історичні провінції Алгарве» (38Є/30Є). Популярність провінції Алгарве обумовлена достатком морепродуктів, фруктів, виноробних плантацій і неповторним природним колоритом. Білий пісок, яскрава зелень і океан, в поєднанні з червоними скелями роблять Алгарве чарівним місцем для відпочинку. Білосніжні старовинні будинки, стародавні арабські фортеці і замки середньовіччя, церкви і пам'ятники культури. Історична провінція Алгарве славилася своїми майстрами: тут ми зустрінемо мозаїку часів Римської імперії, скульптури майстрів Європи, мідну чеканку і різьбу по дереву. Відвідування стародавнього міста Сілвеш, переїзд до містечка Моншик, розташованого вгірській місцевості. Переїзд в місто Лагуш - відвідування колишнього ринку рабів і пам'ятника принцу Генріху Мореплавцю.
«Евора і Бежа»(60€/46€). Безкраї плантації коркового дуба, насадження оливкових дерев і виноградники - це все провінція Алентежу. Ми відвідаємо місто Бежа, колишня назва Pax Julia, засноване римлянами за часів Юлія Цезаря, і потім побуваємо в перлині Алентежу - Еворі - місті-музеї, історичний центр якого знаходиться під егідою ЮНЕСКО. Евора - історичний центр Алентежу, спадкоємиця великої культури, збереженої протягом століття. За архітектурою міста - давньоримський храм Діана, мавританський дворик, середньовічні фортечні стіни і палац епохи Відродження - можна простежити багату історію Португалії. Тут Васко да Гама отримав королівське благословення перед подорожжю до Індії, що принесло незліченні багатства країні. Евора - місто зі старовинними університетськими традиціями. Воно відоме своїми традиційними промислами - керамікою та виробами з корку, а так само знаменитою алентежанською кухнею.
«Дві країни в один день» (60Є/46Є) Севілья. Нас чекає столиця Андалусії Севілья. Тут все най-най-най. Сама захоплююча корида, найпристрасніше фламенко. Найдорожчі і розкішні палаци севільської знаті, найбільший готичний собор, найкрасивіша церква, сама неповторна архітектура, найзнаменитіші пам'ятники,що знаходяться під егідою Юнеско. Ми полюбимо Севілью за один день. Вільний час. Для бажаючих: «Королівський Алькасар» (43 € / діти до 12 років 38 €). Можливість познайомитися зі стилем життя родовитої іспанської знаті. Протягом шести століть палац Алькасар залишався резиденцією іспанських королів. А верхні покої Алькасара і зараз використовуються королівською сім'єю в якості офіційної резиденції в Севільї.
Ночівля в Португалії.

День 11 - Севілья - Евора - Алгарве День 11 - Севілья - Евора - Алгарве День 11 - Севілья - Евора - Алгарве  

День 12.~Сніданок. Переїзд в Толедо.  Нас запрошує древня столиця Іспанії. Прогулянка з супроводжуючим по місту. Час тут зупинився - місто так і залишилося в XVI столітті. Ті ж вузькі вулички, старовинні собори, фортечні стіни. Ті ж численні майстерні і майстри, які прямо у вас на очах роблять обладунки, арбалети і холодна зброя зі знаменитої толедської сталі. Вільний час. 
Для бажаючих екскурсія "Мадрид - серце Іспанії"(30Є/26Є). Нас чекає велична столиця, місто мрії, місто радості, романтики, мрій і фантазій. "Мадрид і я – кружляємо під звуки танго, парк Де Ретіро нам - любові манеж... Я віддаюся Мадриду без залишку ... Без сліз ... Без обіцянок ... Без надій ... ". Оглядова екскурсія по Мадриду з оглядом відомих історичних пам'яток. Можливість відвідати музей Прадо (вх. Квитки опл. Дод.). Прадо володіє найбагатшою колекцією творів мистецтва, багато з яких відносяться до числа великих шедеврів. 
Ночівля в Іспанії.

День 12 - Мадрид - Толедо День 12 - Мадрид - Толедо День 12 - Мадрид - Толедо День 12 - Мадрид - Толедо
День 13.

Андорра

Сніданок. Переїзд в Андорру.
Столиця гірського князівства Андорра. Андорра-ла-Велья зручно розташувалася в мальовничому куточку між мыж горами на висоті близько тисячі метрів над рівнем моря. Вільний час. Для бажаючих відвідування водно-розважального комплексу з термальними джерелами "Кальдеа" (вхідний квиток оплачується самостійно). Тут один термальний басейн плавно перетікає в інший. Нас порадують водоспади і гейзери, турецькі лазні і сауни, колодязі з гірською водою і джакузі. Все для душі і тіла. Друге задоволення, яке собі можна дозволити - «шопінг». Андорра - зона безмитної торгівлі, тут можна купувати що завгодно і скільки завгодно.
Для бажаючих познайомитися з історією столиці пішохідна екскурсія «Старі квартали столиці» (18€/13€). Тут час зупинився і завмер. Ми перенесемося в часи міжусобиць, панування інквізиції і аскетичного чернецтва. У центрі Старого кварталу знаходиться Будинок Долин або Замок на семи ключах. Відвідавши Андорру, ми відвеземо додому масу приємних спогадів. Ночівля в Андоррі.

День 13 - Андорра День 13 - Андорра День 13 - Андорра
День 14.

Авіньйон - Арль - Ле-Бо-де-Прованс

Сніданок. Переїзд у Францію. І ось він довгоочікуваний... Прованс..
Тут, в Провансі ми познайомимося з цією Францією. Прованс просто дихає Францією. Нескінченні виноградники, чарівні середньовічні міста і села, лавандові поля і давньоримські руїни характеризують цей ландшафт, який вже кілька століть привертає увагу художників з усього світу. Арль-дивовижне місто, в якому панує особлива атмосфера, навіяна багатим і славним минулим: численні художні красоти, повітря, яким тут так легко дихається, відчуття свята і веселощів. Прогулянка по місту. Вільний час. Для бажаючих: «Пан Авіньйон і цей милий Прованс!»(46€/38€+вх квиток). Незвичайне місто в Провансі, де протягом століття перебував папський двір. Другий Ватикан. Старовинні вулички, церкви, Папський Палац. Ми піднімемо на пагорб Роше де Дом, де перед нами відкриється чудовий вид на міст святого Бенезета, на річку Рону і Віль Новина дез Авіньйон. Містечко Сен Ремі де Прованс. Саме тут народився найвідоміший провісник Нострадамус. Продовжиться екскурсія в містечку Ле Бо де Прованс перлині і самому відвідуваному містечку Провансу. Ле-Бо-де-Прованс, одне з найкрасивіших сіл Франції, середньовічна фортеця якого надихнула Данте на зображення пекла в «Божественній комедії». В Бо виникає найпрославленіший у всьому Провансі «двір любові»: тут куртуазна поезія трубадурів оспівувала любов в її найвищих і благородних проявах. Він поєднує в собі пам'ятники далекого минулого і сучасні споруди, виконані в провансальській традиції. 
Ночівля у Франції.

День 14 - Авіньйон - Арль - Ле-Бо-де-Прованс День 14 - Авіньйон - Арль - Ле-Бо-де-Прованс День 14 - Авіньйон - Арль - Ле-Бо-де-Прованс День 14 - Авіньйон - Арль - Ле-Бо-де-Прованс
День 15.

Санта Маргеріта и Портофіно - Чінкве-Терре

Сніданок. Відпочинок на морі на Лігурійському узбережжі. Можливість відвідати на вибір: 
«Квіткова Рів'єра і справжня Лігурія»(60€/41€). Лігурія-це тріумф гармонії між морем і горами. Якщо ви хочете зануритися в дивовижний за своєю красою світ, що складається з оливкових гаїв, виноградників і справжніх лігурійських сіл, цей маршрут Вам сподобається. Почнемо з Дольчеаква (Dolceaсqua), з замком Доріа, винними магазинчиками і ательє художників. Тут варто спробувти лігурійську кухню - вона тут автентична. Далі поїдемо в Априкале. Під'їжджаючи до Априкале, вже з дороги відкривається такий вид на місто, що дух захоплює від захвату. Тут хочеться фотографувати без зупинки, дихати цим прозорим повітрям і насолоджуватися. Так ми і зробимо. Тут неможливо поспішати, життя завмерло в цих середньовічних каменях, вежах, вузьких вуличках. І нарешті ...  Сан-Ремо– історично курортне місто на італійській Рив'єрі, одне з найшикарніших курортів західного узбережжя. Елегантний променад з пальмами і численними бутиками, ошатні парки і сади з тропічної рослинністю, розкішне казино, схоже на палац і, нарешті, весела святкова атмосфера, що панує круглий рік. Тут панують і пахнуть аромати лаванди, троянди, фіалки, жасмину. Чудовий день, чудове місце... 
Заповідник Портофіно(38Є/30Є). Регіональний Природничий Парк Портофіно - один з найзнаменитіших куточків Лігурії. Оспіваний поетами, письменниками, істориками та філософами, він зумів зберегти первозданну красу і старовинні пам'ятки архітектури, які гармонійно уживаються з сучасним стилем життя, романтичними парками і ексклюзивним шопінгом. Портофіно - елітний курорт в образі рибальського села, Санта Маргариту зі своїми пляжами, ресторанами і кафе, смачним морозивом.
Райська затока(38Є/30Є) -ця солодка і приваблива назва повністю себе виправдовує: пішохідна прогулянка по місцевості, прогулянка на катері, дегустація місцевих шедеврів кухні і занурення в атмосферу розміреного споглядання природи, моря і середньовіччя. Є можливість купання в морі і відпочинку на пляжі.
П'ять земель Чінкве Терре(60€/46Є). За свою рибальську історію, працьовитість і копітку суху кам'яну кладку стін жителі П'яти сіл з 1997 року живуть у зоні всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Саме стіни сухої кладки, не поступаються по довжині Великій Китайській Стіні, протягом століть захистили цей красивий шматок узбережжя і поселення на ньому від зсувів, характерних для даного типу природних умов. Ночівля в Італії.

День 15 - Санта Маргеріта и Портофіно - Чінкве-Терре День 15 - Санта Маргеріта и Портофіно - Чінкве-Терре День 15 - Санта Маргеріта и Портофіно - Чінкве-Терре День 15 - Санта Маргеріта и Портофіно - Чінкве-Терре
День 16.

Генуя

Сніданок. Виселення з готелю.Відпочинок на морі.
При бажанні групи «Господиня моря- Генуя»(38€/30€). Давня морська держава і найбільший порт в Північній Італії Генуя, є столицею Лігурії, а історична спадщина «портової республіки» не дає спокою багатьом дослідникам і простим шукачам нових вражень. Вузькі вулички, маленькі площі, сходи в своєму тісному просторі приховують тисячолітню історію міста. Тут народився знаменитий мандрівник Христофор Колумб, поет Петрарка і композитор Паганіні. Це місто ще в царські часи любила відвідувати аристократія і зараз в його передмісті знаходиться наймодніша курортна зона країни.
Виїзд до Словенії. Ночівля на території Словенії.

День 16 - Генуя День 16 - Генуя День 16 - Генуя День 16 - Генуя
День 17.

Блед - Любляна

Сніданок. 
«Привітна Любляна - затишна і мила». Столиця Словенії Любляна - невелике, але дуже гарне місто, розташоване на обох берегах річки Любляниці. На правому березі ріки лежить Старе місто, на лівому - парадні будівлі минулого століття. Словенці і, звичайно, столичні жителі дуже люблять своє місто і справедливо вважають, що саме мініатюрність Любляни дозволяє їй зберегти індивідуальність і самобутність. 
«Чари гірського озера Блед»(38€/30€). Бог не обділив Словенію красотами природи. А словенці вміють про них піклуватися і берегти! Справжня перлина країни - озеро Блед - прекрасний і гармонійний куточок природи, який здається зовсім не тронутий цивілізацією і в той же час - відомий європейський курорт. Всі вхідні квитки оплачуються самостійно. Ночівля на території Угорщини.

День 17 - Блед - Любляна День 17 - Блед - Любляна День 17 - Блед - Любляна День 17 - Блед - Любляна
День 18.

Львів

Ранній сніданок. Переїзд по Угорщині. 
Можливість дегустації егерських вин і смачний гуляш в Долині Красунь!!!(18€/13€).
Час прибуття до Львова орієнтовно 24:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Переїзд на поїзди на залізничний вокзал. До нових зустрічей!

Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
На екскурсії поширюється знижка - 10%.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
Знижка 10% на перші три екскурсії, оплачені до виїзду на групу не поширюється.
При бронюванні 4 і більше екскурсій, знижка 10% поширюється.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).  


Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• Страховка (групповая).
• В случае, когда возраст туриста более 60 лет, необходимо дополнительно уточнить размер доплаты страхового платежа.
• Проезд по маршруту автобусом туркласса
• Сопровождение гида-руководителя по маршруту
• Проживание в отелях 3* с завтраками.
• Внутренние паромы
• Экскурсии, указанные в программе.
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
Консульский сбор 35€.
• Кроме категории граждан, освобожденных от оплаты Консульского сбора, по договору об упрощение визового режима: пенсионеры, дети до 18 лет, студенты дневного стационара до 21 года. Оплачивается при каждой подаче. В случае отказа Консульский сбор и Визовый центр НЕ возвращаются. .
НЕТ УСЛУГ ВИЗОВОГО ЦЕНТРА!!!!
• !!!Городской налог (city tax) в отелях Франции, Испании от 1,5 до 3 евро/ночь
• !!!Городской налог (city tax) в отелях Италии от 3 до 6 евро/ночь
• Входные билеты в экскурсионные объекты.
• Факультативные экскурсии
• Проезд в общественном транспорте
• Личные расходы (обеды, ужины, сувениры).

ВАЖНО:
• Доплата за одноместное размещение Стандартные даты + 468 € /тур
• Туристы, путешествующие одни, могут быть размещены в трехместных номерах!!!
• Компания оставляет за собой право изменять количество, порядок и время экскурсий или заменять их на равноценные.
• Просим обратить внимание: горячие напитки в автобусе готовиться НЕ будут. Во время переездов каждые 3-3,5 часа мы будем делать остановки, где будет возможность приобрести горячие напитки в кафе, автогрилях и т.д.
• Турист несет финансовую ответственность за порчу имущества отеля и автобуса.
• Минимальное кол-во для выполнения факультативной программы 30 человек.
• Автобусное обслуживание в свободное время не предусмотрено.
• Компания-ОПЕРАТОР оставляет за собой право вносить изменения в программу тура без изменения общего количества услуг. 

Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Одеса - Львів!
580 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Київ - Львів!
380 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: