Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

…Велика країна, великі часи, великі відкриття…

Великі вікриття- Португалія!

Днів: 16
Львів -Зальцбург-Зальцкаммергут * -Берн- Інтерлакен * - Ліон- Перуж- Бордо- Порту-Авейру * -Коімбра- Баталья-Назаре * -Обідуш-Ліссабон- Сінтра * -Томар * -Фатіма * -Евора-Сарагоса * -Мадрид * -Толедо * -Сарагоса * -Арль-Авіньон * -Любляна- оз. Блед - Львів
Іспанія
Австрія
Португалія
Словенія
Угорщина
Франція
Швейцарія

Квітень '18

МП 26 08:30

Травень '18

СПО 26 08:30

Червень '18

СПО 10 09:30

Липень '18

  1 09:30   22 08:30

Серпень '18

  18 09:30

Вересень '18

  2 09:30   23 08:30

Жовтень '18

СПО 7 09:30
МП−Травневі свята
СПО−Спецпропозиція

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!
ВСЬОГО ДВА ТИЖНІ ВІДПУСТКИ ТА 7 ДНІВ В ПОРТУГАЛІЇ!

• Тур створений за побажаннями наших постійних туристів!
У вартості екскурсії по Зальцбургу, Берну, Ліону, Порту, Коімбрі, Ліссабону,
Еворі,Сарагосі, Арлю, Любляні!
Можливість побувати в самих цікавих куточках Португалії:
Гімараєш, Авейру, Томар, Фатіма!
• Подивитися на океан в Назаре і на вітряну мисі Рока!
Послухати душевне Фаду за келихом хорошого португальського вина,
• Відпочити і відчути тепло і душевність португальців!
У подарунок - дегустація вин та гуляшу в Егері!


День 1.

Львів - Будапешт - Дьйор

Безкоштовні трансфери «ж/д вокзал - Термінал «А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А».
Є можливість приєднатися до групи в Стрию. Перетин кордонів.
«Чарівність Дунаю»(26€/21€). Сім мостів дивовижно оздоблюють прекрасний Голубий Дунай, які, мов нитки перлів, пов'язують дві частини міста - Буду і Пешт. У воді відображаються величні будівлі: Парламент, Академія наук, Королівський Палац. Повз нас "пропливають" водолікарні, готелі, історичний музей і найкрасивіший розважальний комплекс Будапешта. Ночівля в Угорщині.

День 1 - Львів - Будапешт - Дьйор День 1 - Львів - Будапешт - Дьйор День 1 - Львів - Будапешт - Дьйор День 1 - Львів - Будапешт - Дьйор
День 2.

Зальцбург - Зальцкаммергут

Сніданок. Переїзд в Австрію.
Екскурсія "Зальцбург- симфонія звуків і пейзажів". Нас запрошує Північна Флоренція, Золоте місто Високого Бароко, де народився Моцарт .... Альпійське серце Австрії - "Зальцбург" - це собори і церкви, площі і палаци, парки і фонтани, концерти і фестивалі. Вільний час.
Сьогодні нас запрошує Зальцкамергут (46€/36€). Чудовий озерний край, який знаходитися в обіймах гірських вершин. Це справжнє райське місце, адже тут є все для ідеального відпочинку! Нас чекають озера: Фушльзее і Вольфгангзее, а також відвідування курортних містечок Бад Ішля і Санкт-Вольфганга. До наших послуг приголомшлива природа, свіже повітря і кришталево чиста вода! Кожен, хто відвідав цей дивовижний край, розуміє як щедро нагородила його природа.
Ночівля на території Німеччини.

День 2 - Зальцбург - Зальцкаммергут День 2 - Зальцбург - Зальцкаммергут День 2 - Зальцбург - Зальцкаммергут День 2 - Зальцбург - Зальцкаммергут
День 3.

Берн - Інтерлакен

Сніданок.
Швейцарія - це рай, її уявляють по-різному і лише опинившись тут кожен знаходить те, що шукав. Сьогодні нас чекають Заповітні куточки Швейцарії: прекрасні гори із засніженими вершинами, альпійські луки, глибокі озера, затишні шалле. Сьогодні відбудеться знайомство зі столицею Швейцарії Берном. Екскурсія "Головне - не поспішати!". Прекрасні парки, чудовий Бернський собор, Вартова башта з астрономічним годинником, де в кінці кожної години можна побачити маленьку виставу, ведмежа яма, в якій з давніх давен живуть ведмеді - почесні жителі міста, символом якого вони є - змушують полюбити затишний Берн, а чудовий шоколад «Таблерон» підсолодить наше перебування тут. Вільний час. Для бажаючих:
«Інтерлакен -справжня Швейцарія» (36€/30€). Це та сама глянцева, неправдоподібно гарна Швейцарія. Запрошуємо Вас зазирнути в маленьке містечко-Інтерлакен, яке ніби острівок розташувалось посередині двох прекрасних озер, оточене засніженими вершинами гір і густими хвойними лісами. Тут зібрані всі дари природи: кришталево чисті струмки, бурхливі водоспади, сині озера, свіже гірське повітря ... незабутні пейзажі ... Мендельсон сказав: «Хто не бачив ландшафту Інтерлакен, тому невідома Швейцарія. Описати це неможливо, оскільки слова тут безсилі. Фотопауза в чарівних місцях. Переїзд на нічліг. Ночівля у Франції.

День 3 - Берн - Інтерлакен День 3 - Берн - Інтерлакен День 3 - Берн - Інтерлакен День 3 - Берн - Інтерлакен
День 4.

Перуж - Ліон

Сніданок.
Франція це особливе місце на Землі. Строкаті квадрати полів і квітів, квіти вздовж дороги, квіти у сільських будинків, квіти в парках, і знову квіти, і виноградники, і оливкові гаї. Нас чекає Ліон - столиця Рона - Альпи, загальновизнаний гастрономічний центр Франції. Оглядова екскурсія «Неповторний Ліон». Ліон - третє за величиною місто у Франції, розташоване на двох річках: Роні і Соні і на двох пагорбах: Фурвьер і Круа-Русс. Це батьківщина знаменитиого Ліонського повстання шовку, винаходів кіно, багатих гастрономічних традицій. Ліон - це місце, куди хочеться приїхати ще раз .... Вільний час.
А зараз …. Незвичайна Франція (23€/18€). Нас чекає поселення Перуж, яке отримало звання «Найкрасивішого села Франції». Типова середньовічна архітектура, більшість будівель датуються 15-16 століттям, вулички вимощені галькою. Завдяки своєму неповторному стилю і гармонійності, тут знімалися багато історичних фільмів наприклад «Три мушкетери». Це місце, яке притягує гостей регіону Рона-Альпи знаменитими пейзажами і видами, історією, кулінарними і виноробними традиціями прилеглих земель.
Ночівля у Франції.

День 4 - Перуж - Ліон День 4 - Перуж - Ліон День 4 - Перуж - Ліон День 4 - Перуж - Ліон
День 5.

аркашон - Бордо

Сніданок. Переїзд в Аквітанію.
Цей регіон, розташований на південному заході країни, французи називають "іншим півднем Франції
«Бордо - столиця Аквітанії». Екскурсія по місту Бордо- найпівнічніше з південних міст. Місто володіє монументальним надбанням, яке відображає його історію: багату, метушливу і завжди торгову.
Для бажаючих "Срібний Берег Атлантичного океану і Аркашонскій Залив" і можливість скупатися в океані (36€/30€). Огляд найбільшою піщаної дюни в Європі - Дюна дю Пюла. Прогулянка по місту Аркашон - старий курорт, його називають містом 4-х сезонів. Ми під'їдемо до Аркашонської затоки. Нас чекає екскурсія на устричне господарство з дегустацією устриць і білого вина. Можлива прогулянка на катері (доп. Оплата). На узбережжі шумлять сосни, хлюпається море, роблячи набіги на піщані пляжі. Свіжий вітерець несе прохолоду. Райське місце! Екскурсія на устричне господарство з дегустацією устриць (доп оплата). Поселення в готель на території Іспанії. Ночівля.

День 5 - аркашон - Бордо День 5 - аркашон - Бордо День 5 - аркашон - Бордо День 5 - аркашон - Бордо
День 6.

порту

Сніданок. Переїзд до Португалії.
«Порту-північна столиця Португалії». Саме яскраве і запам'ятовуване місце Португалії - це місто Порту. Саме Порту подарував назву країні Португалії, адже колись він був столицею країни. Від нього ж отримав свою назву напій портвейн. Порту дасть нам можливість відчути дух істинної Португалії. Порту старовинне місто, жваве і пристрасне. Воно повне прекрасних будівель. Прогулюючись по лабіринту вузьких вуличок, між будинками, збудованими в стилі модерн і бароко, ми зможемо насолодитися пишністю і колоритом цього древнього міста. Коли туман, піднімаючись над річкою і океаном, закутує вулиці своїм таємничим плащем, це гранітне місто нас просто зачаровує. А в яскравий сонячний день Порту здається таким же веселим і повним життєлюбства. Скуштувати справжній портвейн можна тільки в Порто. Відвідування одного з пагорбів з виробництва портвейну (вх квиток). Воно нам обов'язково сподобається .... Вільний час. Можливість покататися по річці Доуро на кораблику під шістьма міськими мостами, і пройти вздовж річки до океану (дод. Плата). Ночівля в Португалії.

День 6 - порту День 6 - порту День 6 - порту День 6 - порту
День 7.

Брага - Гімарайнш - Авейру

Сніданок. Вільний час в Порто. Для бажаючих:
«Авейру! Море і вино! »(38€/30€ + вх.квитки). Авейру знаходиться в самому серці дивовижного Срібного узбережжя з дивовижними пляжами з білим піском і масивними хвилями для серфінгу. Місто розташоване на краю широкої лагуни. Це місто просочене морем, а в освіжаючому бризі, гуляючому по його набережних, відчувається присмак солі ... Мережа каналів, за які його ще називають португальської Венецією, і зазивали, запрошують прокататися на молісейру, місцевому човні, акуратні старовинні вулички із затишними кафе і безліччю бутиків. Другу частину нашої поїздки ми присвятимо Кошта Нова ду Праду (Costa Nova do Prado). Дивовижне рибальське містечко, смугасті будиночки - це традиційні рибальські будинки - palheiro, які в основному використовувалися для зберігання рибальських снастей, а в літній час - і для проживання. Побудовані уздовж узбережжя, ці будиночки вітають океан яскравими смугастими фасадами, де на кожному будинку використаний свій колір.
«Тут народилася Португалія» (38€/30€). Гімараєш - колиска португальської держави. Гімараєш - одне з найстаріших міст країни, батьківщина першого короля Португалії Афонсу I Енрікеша, місце, де зародилася португальська державність. Далі наш шлях лежить в місто Брага. Брага є одним з найкрасивіших міст Португалії, з численними вражаючими пам'ятками в стилі бароко. Одна з найвідоміших визначних пам'яток країни - церква Христа на Голгофі.
Повернення в Порто. Ночівля в Португалії.

День 7 - Брага - Гімарайнш - Авейру День 7 - Брага - Гімарайнш - Авейру День 7 - Брага - Гімарайнш - Авейру День 7 - Брага - Гімарайнш - Авейру
День 8.

Коїмбра - Томар - Фатіма - Обідуш

Сніданок. Сьогодні нас чекає чудовий день. Всі вхідні квитки оплачуються самостійно.
Переїзд в Коїмбру. Екскурсія «Коїмбра - перша столиця». Історія Португалії немислима без Коїмбри, як і без Порту. Коїмбра стала першою столицею незалежного Португальського королівства і тут народилися майже всі королі з першої, Бургундської, династії. Університет Коїмбри став кузнею кадрів, кузнею літературної португальської мови і центром експансії португальської культури за межі королівства. Тут можна зустріти студентів університету, одягнених в традиційні чорні плащі, прикрашені стрічками. Далі ми заглянемо в затишне старовинне містечко Баталья, знамените своїм монастирем - символом португальської незалежності від Іспанців і є чудовим прикладом архітектури в готичному стилі, одним з семи чудес Португалії. Алкубаса. Історія найвідомішої в Португалії пари, короля Педру I і його коханої Інеш де Каштру. Монастир XIIIв., Центр середньовічної думки, і, як кажуть, точна копія втраченого абатства Клерво. Тут знаходяться різьблені надгробки вічних закоханих - шедеври скульптури португальського середньовіччя. Вільний час для прогулянок. При бажанні групи заїзд в Назаре (18€/10€) - рибальське селище з красивим пляжем. Тут можна побачити рибалок в картатих сорочках, чинящих мережі, жінок в пишних багатошарових спідницях, які як за старих часів розкладають рибу для сушки. Старовинна церква, яка знаходиться прямо в скелі, довгий час була притулком скульптури Діви Марії з Назарету, яка і дала ім'я селищу. Хвилі, хвилі, хвилі !!! А ще дуже смачні морські делікатеси в затишних сімейних ресторанчиках!
Останнім пунктом нашої екскурсії стане місто-казка Обідуш, який 1282 році король Дениші підніс в подарунок своїй майбутній дружині - принцесі Ізабель. Ночівля на території Португалії.

День 8 - Коїмбра - Томар - Фатіма - Обідуш День 8 - Коїмбра - Томар - Фатіма - Обідуш День 8 - Коїмбра - Томар - Фатіма - Обідуш День 8 - Коїмбра - Томар - Фатіма - Обідуш
День 9.

Лісабон - На зорі - Баталья

Сніданок.
Переїзд в перлину міст Португалії, головний порт Піренейського півострова, найзахіднішу з усіх європейських столиць Лісабон. Пішохідна екскурсія «По вуличках Лісабона». Ми пройдемося пішки по пагорбах старого Лісабона, де майже в кожному районі є місце з панорамним видом на набережну і море черепичних дахів. Мозаїчні тротуари та старовинні ліхтарі - природний вигляд незагримованого Лісабону, портового міста родом з давнини. Вілький час. Для бажаючих екскурсії.
«Лісабон - Великі відкриття»(26€/21€). Величний монумент Маркіза Помбала, Площа Россіу, Площа Комерції, Тріумфальна арка. Алфама вразить своєю первісною і контрастом. Саме звідси бере свій початок римський, потім арабська і пізніше християнський Лісабон. Проїжджаючи заплутаними вуличками Алфами, ми зануримося в романтичну атмосферу старого міста. Відвідаємо кафедральний собор Се і подивимося на історичний центр Лісабона з мальовничою оглядового майданчика Носса сеньеров ду Монте. З Алфами ми попрямуємо в одне з найкрасивіших районів Лісабона - дивовижний Белен. Монастир Жеронімуш - перлина унікального португальського архітектурного стилю «Мануеліно», символ Португалії - Беленськая вежа і величний Пам'ятник Першовідкривачам. А в самому старому кафе Португалії ми зможемо насолодитися смаком знаменитого на весь світ лакомства-пашту ді Белем (Pasteis de Belem) з чашечкою ароматної кави (оплата самостійно).
«Палац Ажуда і Португальський Версаль - Палац Келуш»(30€+вхідний квиток) Королівський палац-музей Ажуда, де представлені оригінальні гобелени, картини і меблі останньої королівської династії. Історія життя португальських королів. Келуж - чудово затишний. Всі секрети часів напудрених перук і турнюрних спідниць, які заповнювали бальні зали, відкриються вам, також, як і деталі історичних пліток. Давайте відчуємо себе королями!
«Про що плаче Фаду» (дод. Оплата.). Давайте проведемо вечір там, де перед нами запалять свічки, наллють келих вина і заспівають душевну пісню. Ночівля на території Португалії.

День 9 - Лісабон - На зорі - Баталья День 9 - Лісабон - На зорі - Баталья День 9 - Лісабон - На зорі - Баталья День 9 - Лісабон - На зорі - Баталья
День 10.

Синтра - мис Рока

Сніданок. Вільний час в Лісабоні.
«Перлина Португалії - Синтра» (60€/46€+вх.квиток). Місто і його пагорби усіяні казковими палацами і фантастичними віллами, що зачаровують відвідувачів протягом століть. Римляни зробили це місце культом поклоніння місяцю і назвали його "Синтія" на честь богині Місяця. За ними були маври, які побудували замок на пагорбі, палац, і кілька фонтанів по всьому місту. Відомий британський поет і мандрівник лорд Байрон писав, що місто "можливо, у всіх відношеннях є самим чудовим в Європі", називав його "славний Едем". Туманний зимовий день в загадковій Сінтрі не менш прекрасний, ніж сонячний і ясний літній, коли блакитна безодня океану відображає хмари своїм дзеркалом вод. Казковий замок Пена на вершині пагорба, побудований принцом-романтиком з Баварії на святому місці. Серпантин дороги, що веде до нього через густі зарості екзотичних лісів, оточений величезними кам'яними брилами, а хмари, опускаються так низько, що можна погладити їх пухнасті шапки. Парк в англійському стилі створює із замком неподільний ансамбль, і дарує свою красу. Шлях лежить через Гіншу - місце скупчення кращих рибних ресторанів. Мис Рока - найзахідніша точка Європи. Серпантин гірської дороги виводить на вершину мису Рока, звідки відкриваються запаморочливі види на океан. Далі - Лісабонська Рів'єра. Кашкайш і Ешторіл-чудові курорти. А ще Boca de Inferno (Паща диявола) розміщений на західному узбережжі Кашкайша.
Назва пов'язана з однією з легенд, в якій мовиться, що колись дуже давно на березі стояв замок чарівника ....
Повернення в Лісабон. Ночівля в Португалії.

День 10 - Синтра - мис Рока День 10 - Синтра - мис Рока День 10 - Синтра - мис Рока  
День 11.

Томар - Фатіма

Сніданок. Вільний час в Лісабоні. Екскурсії на вибір:
«Слідами тамплієрів» (46 € / 36 € + вхідний квиток). Як виник Томар і яке відношення мають до його створення лицарі ордена тамплієрів. Ми відвідаємо головну пам'ятку Томара - Монастир ордена Христа, колись останній оплот тамплієрів, гордо височіє над містом, як би оберігаючи його від негараздів. Ця фортеця-монастир, що стала свідком найважливіших подій португальської історії, будувалася, розширювалася і перебудовувалася протягом багатьох століть, відобразивши історію країни в своїй зовнішності. Готика, мануеліно, ренесанс - архітектурні стилі, змішані в неповторній португальської манері, надають особливу чарівність і відчуття переміщення в середні століття. Наступним пунктом нашого маршруту буде центр християнського паломництва - містечко Фатіма. Місце, де 13 травня 1917 року, трьом дітям з місцевої села, з'явилася Діва Марія.
«Море і португальські села» (46 € / 36 €). Ерісейра – колоритне рибальське містечко. Протягом багатьох століть воно було важливим риболовецьким центром. Ми прогуляємося по мальовничій набережній, побачимо неймовірні за красою панорамні види Атлантики. Чи зможемо, при бажанні, спробувати в одному з ресторанчиків морське асорті. Село Жозе Франку типове португальське село - музей під відкритим небом. Воно було створене простим гончарем Жозе Франку. Маленькі затишні будиночки, старовинний замок, церква, млин - все це відображає побут португальських селян і притягує щорічно сотні туристів. Обов'язково скуштуйте свіжоспечений хліб з в'яленою ковбаскою, виготовлений за старовинним місцевим рецептом і місцеве вино. І містечко Мафра. Його палацово-монастирський комплекс - колишня літня резиденція португальських монархів - є втіленням грандіозності і величі. Моделлю для цієї споруди послужив монастир Ескоріал, створений Філіпом I в околицях Мадрида.
Повернення в Лісабон. Ночівля в Португалії.

День 11 - Томар - Фатіма День 11 - Томар - Фатіма День 11 - Томар - Фатіма  
День 12.

Мадрид - Евора

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд столицю регіону Алентежу - місто Евора. Унікальний ансамбль старого міста першим з красот Португалії потрапив в список Світової Спадщини ЮНЕСКО. Коли гуляєш по вулицях Евори, не покидає думка, що ступаєш по камінню тисячолітньої давності. По місту ми зробимо пішу прогулянку, побачимо останки давньо-римського Храму Діани, відвідаємо побудований в 1250 році, схожий на фортецю, Кафедральний собор, в якому зберігся найстаріший в Португалії орган і рідкісна статуя вагітної Діви Марії. Пройшовши вузькими вуличками, опинимося на площі Алвеш Безстрашного, національного героя Португалії, який відвоював Евору у маврів.
Переїзд в Іспанію.
Екскурсія "Мадрид - серце Іспанії" (26€/21€). Нас чекає велична столиця, місто мрії, місто радості, романтики, мрій і фантазій. Чарівність старих вулиць і площ. Літерaтурні кафе і старовинні бари, традиція тапас і фламенко, що вирує на пласа Майор і Пуерта дель Соль, символ міста-Ведмедиця у суничного дерева. "Мадрид і я - кружляємо під звуки танго, парк Де Ретіро нам - любові манеж ... я віддаюся Мадриду без залишку ... без сліз ... без обіцянок ... без надій ...".
Ночівля в Іспанії.

День 12 - Мадрид - Евора День 12 - Мадрид - Евора День 12 - Мадрид - Евора День 12 - Мадрид - Евора
День 13.

Сарагоса - Толедо

Сніданок. Вільний час. . За бажанням групи екскурсія:
"Сталевий блиск Толедо"(38€/30€). Бути в Іспанії і не бути в Толедо? Це не про нас. Корона Кастилії і світло всього світу - так колись називали Толедо, древню столицю Іспанії. Час тут зупинився - місто так і залишився в XVI столітті. Ті ж вузькі вулички, старовинні собори, фортечні стіни. Ті ж численні майстерні і майстри, які прямо у вас на очах роблять обладунки, арбалети і холодна зброя зі знаменитої толедської сталі. Огляд церкви Сан-Томе, де зберігається найбільше полотно художника Ель Греко. Толедо не вказує тобі відразу всі свої скарби, а немов би знехотя відкриє спочатку одне, потім інше, і раптом, коли нічого вже не чекаєш, розсипав перед тобою всю скарбницю.
Переїзд через саме іспанське з усіх іспанських міст-Сарагоса. Сарагоса - це особливе місто, п'яте за величиною в Іспанії. Минуле - далеке і порівняно недавнє - тут тісно переплелося з днем нинішнім, утворивши невідємний зв'язок часів і пам'яті людей різних поколінь. Сарагоса - місто великого Гойї. Тут він народився, тут створював свої перші шедеври. У архітектурному вигляді Сарагоси переважають невисокі масивні будівлі, з'єднані довжелезними колонами. Бруковані площі, старовинні палаци і собори, торгові вулички, дихають історією та зберігають безліч таємниць, чекають нас. Ми побачимо Римські стіни, Ворота Кармен, базиліку Святої богоматері Пілар - покровительки Іспанії і видатну памятку Сарагоси - собор Сан Сальвадор, частіше іменований Ла Сео, зразок пізньої іспанської готики.
Ночівля в Франції.

День 13 - Сарагоса - Толедо День 13 - Сарагоса - Толедо День 13 - Сарагоса - Толедо День 13 - Сарагоса - Толедо
День 14.

Арль - Авіньйон - Екс-ан-Прованс

Сніданок. Переїзд через Прованс.
А сьогодні нас чекає незвичайна Франція. Та Франція, що надихала Ван-Гога і Сезанна, та Франція, що дала життя плеяді знаменитих художників. Це - Прованс. Прованс дуже різноманітний: безкраї виноградники, сріблясті пагорби оливкових гаїв, лавандові долини, величезні скелі, кипариси, блакитне небо .... Провансальські дороги дуже мальовничі, провансальська кухня чудова, провансальське вино прекрасно. Ласкаво просимо в Прованс! Спершу екскурсія в Арль - дивовижне місто, в якому панує особлива атмосфера, навіяна славним минулим: численні художні красоти, повітря, яким тут так легко дихається, відчуття свята і веселощів.
«Пан Авіньйон» (30€/26€). Незвичайний місто в Провансі, де протягом століття перебував папський двір. Другий Ватикан. Старовинні вулички, Папський Палац. Ми піднімемосґ на пагорб Роше де Дом, де перед нами відкриється чудова панорама на міст святого Бенезета, на річку Рону і Віль Новина дез Авіньйон. Містечку Сен Ремі де Прованс.
Переїзд на нічліг. Ночівля в Італії.

День 14 - Арль - Авіньйон - Екс-ан-Прованс День 14 - Арль - Авіньйон - Екс-ан-Прованс День 14 - Арль - Авіньйон - Екс-ан-Прованс День 14 - Арль - Авіньйон - Екс-ан-Прованс
День 15.

Любляна - Блед

Сніданок. Переїзд в Словенію.
Екскурсія «Привітна Любляна - затишна і мила». Столиця Словенії Любляна - невелике, але дуже гарне місто, розташоване на обох берегах річки Любляниці. На правому березі ріки лежить Старе місто, на лівому - парадні будівлі минулого століття. Мабуть, саме знамените місце в Любляні - Люблянський Град - старий замок, зведений ще в 10-11 століттях. Словенці і, звичайно, столичні жителі дуже люблять своє місто і справедливо вважають, що саме мініатюрність Любляни дозволяє їй зберегти індивідуальність і самобутність.
Пропонуємо екскурсію "Альпійська казка - озеро Блед" (38€/30€+вх.квиток). Чарівний невелике містечко Блед з мальовничим острівцем серед озера, замком на скелястій кручі і обрисом Юлійських Альп на дальньому плані - все це створює приголомшливий краєвид. Блед по праву називають «перлиною Альп». Неповторною особливістю озера є крихітний острів, на якому побудована каплиця. Існує повір'я про те, що якщо загадати бажання під дзвоном каплиці, то воно обов'язково збудеться. Озеро Блед - це прекрасний і гармонійний куточок природи, який заворожує красою і абсолютно особливою енергетикою.
Ночівля на території Угорщини.

День 15 - Любляна - Блед День 15 - Любляна - Блед День 15 - Любляна - Блед День 15 - Любляна - Блед
День 16.

Егер

Сніданок. Переїзд по Угорщині.
Заїзд в Егер на дегустацію егерських вин і надзвичайно смачний гуляш в Долині Красунь !!! Найвідоміше вино - «Бича Кров», а найприємніше - «Егерська Дівчина». Запрошуємо! Чудове закінчення нашої подорожі!
Виїзд в Україну. Перетин кордонів. Можливо від'єднання від групи в Стрию.
Час прибуття до Львова орієнтовно 24:00 (залежить від кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». До нових зустрічей!

День 16 - Егер День 16 - Егер День 16 - Егер День 16 - Егер
Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
На екскурсії поширюється знижка - 10%.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
Знижка 10% на перші три екскурсії, оплачені до виїзду на групу не поширюється.
При бронюванні 4 і більше екскурсій, знижка 10% поширюється.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).  


Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• В случае, когда возраст туриста более 60 лет, необходимо дополнительно уточнить размер доплаты страхового платежа.
• Проезд по маршруту автобусом туркласса
• Сопровождение гида-руководителя по маршруту
• Проживание в отелях 3* с завтраками.
• Экскурсии по программе
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• Городской налог (city tax) в отелях (оплачивается на месте)
• Факультативные экскурсии
• Проезд в общественном транспорте
• Личные расходы (обеды, ужины, сувениры).
• Входные билеты в экскурсионные объекты.
• При отсутствии биометрического паспорта
• Консульский сбор 35€.
• Визовые услуги 10€.
• Аренда наушников на весь маршрут 16Є(оплата на маршруте).
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1". Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків на Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.
Додаткова ніч у Львові. Кімнати окремого типу

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
28.04.18 - 11.05.18
22.08.18 - 28.08.18
200 грн.
200 грн.
230 грн.
Індивідуальна екскурсія по Львову. Індивідуальна пішохідна екскурсія по Львову (3 години).
1-3 людини за екскурсію. Початок екскурсіїї на залізничному вокзалі.
300 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Одеса - Львів!
336 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Київ - Львів!
236 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: