Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

…Велика країна, великі часи, великі відкриття…

Великі відкриття - Португалія

Днів: 16
Львів - Зальцбург - Женева - Перуж - Леон - Порту - Брага -Авейру - Коїмбра - Фатіма - Томар - Назаре - Баталья - Ліссабон - Синтра - Евора - Мадрид - Толедо - Сарагоса -Арль - Любляна - Львів
Іспанія
Австрія
Португалія
Словенія
Угорщина
Франція
Швейцарія

Квітень '18

  26 08:30

Травень '18

  26 08:30

Червень '18

СПО 10 09:30

Липень '18

  1 09:30   22 08:30

Серпень '18

  18 09:30

Вересень '18

  2 09:30   23 08:30

Жовтень '18

СПО 7 09:30
СПО−Спецпропозиція

Тур створений за побажанням наших постійних туристів!
БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!

Всього два тижні відпустки і 7 днів в Португалії.

У вартості екскурсії по Зальцбургу, Ліону,  Порту, Куімбрі, Лісабону, Арлю, Любляні, Будапешту!

День 1.

Львів - Будапешт - Дьйор

 Безкоштовні трансфери «ж/д вокзал -. Трансфер на Термінал «А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Є можливість приєднатися до групи в Стрию і в Ужгороді. Перетин кордонів. Переїзд в Будапешт.
Запрошуємо Вас на невелику вечірню екскурсію «Шарм нічного Будапешта». Ми проведемо вільний час в улюбленому місці прогулянок угорської знаті - набережній Корзо і фешенебельній вулиці Ваци. Тут Пешт ошатний, святковий навіть в будні!
«Чарівність Дунаю»(26€/21€). Сім мостів дивовижно оздоблюють прекрасний Голубий Дунай, які, мов нитки перлів, пов'язують дві частини міста - Буду і Пешт. У воді відображаються величні будівлі: Парламент, Академія наук, Королівський Палац. Повз нас "пропливають" водолікарні, готелі, історичний музей і найкрасивіший розважальний комплекс Будапешта. Ночівля в Угорщині.

День 1 - Львів - Будапешт - Дьйор День 1 - Львів - Будапешт - Дьйор День 1 - Львів - Будапешт - Дьйор День 1 - Львів - Будапешт - Дьйор
День 2.

Зальцбург - Зальцкаммергут

Сніданок. Переїзд в Австрію.
Екскурсія "Зальцбург- симфонія звуків і пейзажів". Нас запрошує Північна Флоренція, Золоте місто Високого Бароко, де народився Моцарт .... Альпійське серце Австрії - "Зальцбург" - це собори і церкви, площі і палаци, парки і фонтани, концерти і фестивалі. Вільний час.
Сьогодні нас запрошує Зальцкамергут(48€/38€). Чудовий озерний край, який знаходитися в обіймах гірських вершин. Це справжнє райське місце, адже тут є все для ідеального відпочинку! Нас чекають озера: Фушльзее і Вольфгангзее, а також відвідування курортних містечок Бад Ішля і Санкт-Вольфганга. До наших послуг приголомшлива природа, свіже повітря і кришталево чиста вода! Кожен, хто відвідав цей дивовижний край, розуміє як щедро нагородила його природа.
Ночівля на території Німеччини.

День 2 - Зальцбург - Зальцкаммергут День 2 - Зальцбург - Зальцкаммергут День 2 - Зальцбург - Зальцкаммергут День 2 - Зальцбург - Зальцкаммергут
День 3.

Женева

Сніданок. Переїзд у Швейцарію.
Швейцарія -це рай, її уявляють по-різному і лише опинившись тут кожен знаходить те, що шукав. Сьогодні нас чекають Заповітні куточки Швейцарії: прекрасні гори із засніженими вершинами, альпійські луки, глибокі озера, затишні шалле. Нас чекає Женева(23€/18€) - вишукана дама, яка розташувалась на березі чарівного озера. Прекрасне місто розказує нам свою історію: Палац Націй, штаб-квартира ООН, Товариство Червоного Хреста та інші міжнародні організації. Женева постане перед нами в образі чарівної казки: надзвичайно вузькі вулички, малесенькі площі з фонтанами, елегантні парки, унікальний квітковий годинник, найбільший в Європі фонтан. Бажаємо Вам приємного відпочинку. Ночівля у Франції.

День 3 - Женева День 3 - Женева День 3 - Женева День 3 - Женева
День 4.

Перуж - Ліон

Сніданок.
Франція це особливе місце на Землі. Строкаті квадрати полів і квітів, квіти вздовж дороги, квіти у сільських будинків, квіти в парках, і знову квіти, і виноградники, і оливкові гаї. Нас чекає Ліон- столиця Рона -Альпи, загальновизнаний гастрономічний центр Франції. Оглядова екскурсія «Неповторний Ліон». Ліон - третє за величиною місто у Франції, розташоване на двох річках: Роні і Соні і на двох пагорбах: Фурвьер і Круа-Русс. Це батьківщина знаменитих ліонських шовкопрядів, винаходи кіно, багатих гастрономічних традицій. Ліон - це місце, куди хочеться приїхати ще раз. Вільний час.
А зараз….Незвичайна Франція(23Є/18Є). Нас чекає поселення Перуж, яке отримало звання «Найкрасивіше село Франції». Типова середньовічна архітектура, більшість будівель датуються 15-16 століттям, вулички вимощені галькою. Завдяки своєму неповторному стилю і гармонійності, тут знімалися багато історичні фільмів, наприклад «Три мушкетери». Це місце, яке притягує гостей регіону Рона-Альпи знаменитими пейзажами і видами, історією, кулінарними і виноробними традиціями прилеглих земель. Ночівля у Франції.

День 4 - Перуж - Ліон День 4 - Перуж - Ліон День 4 - Перуж - Ліон День 4 - Перуж - Ліон
День 5.

аркашон - Бордо

Сніданок. Переїзд по Франції.
При бажанні «Бордо - столиця Аквітанії»(21€/16€). Цей регіон, розташований на південному заході країни, французи називають "іншим півднем Франції". Екскурсія по місту Бордо- найпівнічніший з південних міст. Місто володіє монументальним надбанням, яке відображає його історію: багату, метушливу і завжди торгову.
Всі бажаючі можуть відвідати "Срібний Берег Атлантичного океану і Аркашонскій Залив"(38€/26€). На узбережжі шумлять сосни, хлюпається море, роблячи набіги на піщані пляжі. Свіжий вітерець несе прохолоду. Райське місце! Екскурсія в місто Аркашон. Аркашон - старий курорт, його називають містом 4-х сезонів, він знає, чим зачарувати туристів в будь-який час року, як змусити їх мріяти повернутися сюди знову і знову. Ми під'їдемо до Аркашонської затоки. Нас чекає екскурсія на устричне господарство з дегустацією устриць.  Поселення в готель на території Іспанії. Ночівля.

День 5 - аркашон - Бордо День 5 - аркашон - Бордо День 5 - аркашон - Бордо День 5 - аркашон - Бордо
День 6.

порту

Сніданок. Переїзд до Португалії.
«Порту-північна столиця Португалії». Самое яскраве і запам'ятовуване місце Португалії - це місто Порту. Саме Порту подарував назву країні Португалії, адже колись він був столицею країни. Від нього ж отримав свою назву напій портвейн. Порту дасть нам можливість відчути дух істинної Португалії. Порту старовинне місто, жваве і пристрасне. Воно повне прекрасних будівель. Прогулюючись по лабіринту вузьких вуличок, між будинками, збудованими в стилі модерн і бароко, ми зможемо насолодитися пишністю і колоритом цього древнього міста. Коли туман, піднімаючись над річкою і океаном, закутує вулиці своїм таємничим плащем, це гранітне місто нас просто зачаровує. А в яскравий сонячний день Порту здається таким же веселим і повним життєлюбства. Воно нам обов'язково сподобається .... Вільний час.
Можливість покататися по річці Доуро і відвідати один з погребів з виробництва Портвейну (доп. Плата). Скуштувати справжній портвейн і покататися на кораблику під шістьма міськими мостами, і пройти вздовж річки до океану (дод. Плата). Ночівля в Португалії.

День 6 - порту День 6 - порту День 6 - порту День 6 - порту
День 7.

Брага - Гімарайнш - Авейру

Сніданок. Вільний час в Порто. Для бажаючих:
«Тут народилася Португалія»(38€/30€). Брага -столиця провінції Мінью, що в народі називають «зелена перлина» і Тут дійсно все зелене - гори, узбережжя і навіть вино. Брага це живе місто, де зустрічаються і гармоніюють один з одним минуле і сьогодення. Поблизу міста на вершині гори знаходиться природно-архітектурний комплекс храм Бом Жезуш (Bom Jesus), звідки відкривається прекрасний вид на місто. Головним скарбом цього храму є вівтар майстерно виконаний в біблійних мотивах. Гімараєш - колиска португальського держави. Гімараєш - один з найстаріших міст країни, батьківщина першого короля Португалії Афонсу I Енрікеша, місце, де зародилася португальська державність.
«Авейру! Море і вино!»(38€/30€+вх.квитки). Авейру знаходиться в самому серці Срібного узбережжя з дивовижними пляжами з білим піском і масивними хвилями для серфінгу. Місто розташоване на краю широкої лагуни. Це місто дихає морем, а в освіжаючому бризі,  який гуляє по ньому, відчувається присмак солі ... Мережа каналів, за які його ще називають португальської Венецією, і зазивали, запрошують проїхати на молісейру- місцевому човні.  Акуратні старовинні вулички із затишними кафе і безліч бутиків, ну і природно, як і годиться в припортовому місті, нас чекає меню з морепродуктів в ресторанах біля рибного ринку, куди щоранку доставляють свіжий улов з атлантичного узбережжя. Округ Авейру славиться своїми вуграми!  Другу частина нашої поїздки ми присвятимо одній з кращих виноробен регіону Байрада — Caves do Solar de São Domingos.  Ігристе біле і рожеве, благородне червоне. У підземних галереях витримуються більше двох мільйонів пляшок. Ми відвідаємо підземелля, подивимось на бочки з агуарденте (португальський аналог коньяку) і обов'язково продегустуємо чудові зразки продукції виноробів регіон Байррада. Ночівля в Португалії.

День 7 - Брага - Гімарайнш - Авейру День 7 - Брага - Гімарайнш - Авейру День 7 - Брага - Гімарайнш - Авейру День 7 - Брага - Гімарайнш - Авейру
День 8.

Коїмбра - Томар - Фатіма - Обідуш

Сніданок. 
Історія Португалії немислима без Коїмбри, як і без Порту. Перша столиця незалежний і визнана вся Португалія було місто Колімбра. Запрошуємо на екскурсію по визначних пам'ятках Коїмбри! Саме в Коїмбре розташована королівський палац перших володарів Португалії, тут в монастирі Святого Хреста і поховані два перших король, а Коїмбрський університет - один з найстаріших в Европе. Говорять, що Лісабон - відпочиває, Порту - працює, Брага - молиться, а Коїмбра - вчаться. Університет Коїмбри став кузнею кадрів, кузнею літературної португальської мови і центром експансії португальської культури за межі королівства. Тут можна зустріти студентів університету, одягнених у традиційні чорні плащі, прикрашені стрічками. Вільний час. Для бажаючих:
«Слідами тамплієрів»(46€/36€+вх.квиток). Як виник Томар і яке відношення мають до його створення лицарі ордена тамплієрів. Ми відвідаємо головну пам'ятку Томара - Монастир ордена Христа, колись останній оплот тамплієрів, гордо височить над містом, як би оберігаючи його від негараздів. Ця фортеця-монастир, що стала свідком найважливіших подій португальській історії, будувалася, розширювалася і перебудовувалася впродовж багатьох століть, відбивши історію країни в своїй зовнішності. Готика, мануеліно, ренесанс - ці архітектурні стилі, змішані в неповторній португальській манері, надають особливу чарівність і якесь відчуття переміщення в середні століття. Наступним пунктом нашого маршруту буде центр християнського паломництва - містечко Фатіма. Місце, де в 13 травня 1917, трьом дітям з місцевої села, з'явилася Діва Марія. Останнім пунктом нашої екскурсії стане місто-казка Обідуш, який 1282 король Дениші підніс у подарунок своїй майбутній дружині - принцесі Ізабель. 
Ночівля в Португалії.

День 8 - Коїмбра - Томар - Фатіма - Обідуш День 8 - Коїмбра - Томар - Фатіма - Обідуш День 8 - Коїмбра - Томар - Фатіма - Обідуш День 8 - Коїмбра - Томар - Фатіма - Обідуш
День 9.

Лісабон - На зорі - Баталья

Сніданок.
Назаре - рибальське селище з красивим пляжем. Тут можна побачити рибалок у картатих сорочках, чинящих мережі, жінок у пишних багатошарових спідницях, які як за старих часів розкладають рибу для сушки. Старовинна церква, що перебуває прямо в скелі, довгий час була притулком скульптури Діви Марії з Назарету, яка і дала ім'я селищу. Вільний час для прогулянок і відпочинку на океані. Для бажаючих:
«Поема в камені»(23Є/18Є). Історія найвідомішої в Португалії пари, короля Педру I і його коханої Інеш де Каштру. Алкубаса. Монастир XIIIв., Центр середньовічної думки, і, як кажуть, точна копія втраченого абатства Клерво. Тут знаходяться різьблені надгробки вічно-закоханих -шедевр скульптури португальського середньовіччя. Домініканський монастир Санта Маріа да Віторіа 1385 в місті Баталья. 
Повернення в Назаре. 
Переїзд в перлину міст Португалії, головний порт Піренейського півострова, найзахіднішу з усіх європейських столиць Лісабон. Пішохідна екскурсія 
«По вуличках Лісабона». Ми пройдемося пішки по пагорбах старого Лісабона, де майже в кожному районі є містечко з панорамним видом на набережну і море черепичних дахів. Мозаїчні тротуари та старовинні ліхтарі - природний вигляд незагримованого Лісабона, портового міста родом з давнини. Атмосфера міста пройнята сучасним духом, яскравим, легким, свіжим. Вільний час. «Про що плаче Фаду» (дод. Оплата.). Давайте проведемо вечір там, де перед нами запалять свічки, наллють келих вина і заспівають сердечну пісню. Ночівля в Португалії.

День 9 - Лісабон - На зорі - Баталья День 9 - Лісабон - На зорі - Баталья День 9 - Лісабон - На зорі - Баталья День 9 - Лісабон - На зорі - Баталья
День 10.

Лісабон

Сніданок. Вільний час в Лісабоні.
Для бажаючих автобусна оглядова екскурсія «Лісабон - Великі відкриття»(26€/21€).
Величний монумент Маркіза Помбала, Площа Россиу, Площа Комерції, Тріумфальна арка. Алфама вразить своєю первісністю і контрастом. Саме звідси бере свій початок римський, потім арабський і пізніше християнський Лісабон. Проїжджаючи заплутаними вуличками Алфами, ми зануримося в романтичну ауру старого міста. З Алфами ми попрямуємо в один з найкрасивіших районів Лісабона - дивовижний Белен. Монастир Жеронімуш - перлина унікального португальського архітектурного стилю «Мануеліно», символ Португалії - Беленськая вежа і величний Пам'ятник Першовідкривачам. А в самому старому кафе Португалії ми зможемо насолодитися смаком знаменитого на весь світ лакомства-пашту ді Белем (Pasteis de Belem) у супроводі чашечки ароматної кави (оплата самостійно).
Вільний час для прогулянок, шоппінгу і більш детального знайомства з Ліссабоном. 
Вечірня екскурсія "Квартал Шиаду-
серце Лісабона"(16€/10€). 
Район Шиаду з його божевільною сумішшю культур, архітектури, свободи і «здорової» вседозволеності, надовго залишить яскраве враження від нашої подорожі! Тут б'ється і кипить життя, він примхливий, фотогенічний і сповнений таємниць. Як багатовікова історія уживається в сучасному місті, як за звичайним фасадом може ховатися східний палац. Це місце завжди було магнітом для творчих людей: художники, поети, прозаїки, лісабонська інтелігенція і богемна молодь. З настанням темряви район Шиаду перетворюється в центр нічного життя Лісабона. Змішавшись з жителями міста, ми відкриємо для себе Лісабон з іншого боку, і у нас назавжди залишаться в пам'яті чаруючі види вечірнього міста, що відкриваються з оглядових майданчиків Шиаду. Ночівля в Португалії.

День 10 - Лісабон День 10 - Лісабон День 10 - Лісабон День 10 - Лісабон
День 11.

Синтра - мис Рока

Сніданок. Вільний час в Лісабоні.
«Перлина Португалії- Сінтра»(60€/46€+вх.квиток). Місто і його пагорби усіяні казковими палацами і фантастичними віллами, полонить відвідувачів протягом століть. Відомий британський поет і мандрівник лорд Байрон писав, що місто "можливо, у всіх відношеннях є самим чудовим в Європі", називав його "славний Едем". Туманний зимовий день в загадковій Сінтрі не менш прекрасний, ніж сонячний і ясний літній, коли блакитна безодня океану відображає хмари своїм дзеркалом вод. Казковий замок Пена на вершині пагорба, побудований принцом-романтиком з Баварії на святому місці. Серпантин дороги, що веде до нього через густі зарості екзотичних лісів, оточений величезними кам'яними брилами, а хмари, опускаються так низько, що можна погладити їх пухнасті шапки. Парк в англійському стилі створює із замком неподільний ансамбль, і дарує свою красу. Шлях лежить через Гіншу - місце скупчення кращих рибних ресторанів. Мис Рока - найзахідніша точка Європи. Серпантин гірської дороги виводить на вершину мису Рока, звідки відкриваються запаморочливі види на океан. Далі - Лісабонська Рів'єра. Кашкайш і Ешторіл-чудові курорти. Повернення Лісабон. Повернення в Лісабон. Ночівля в Португалії.

День 11 - Синтра - мис Рока День 11 - Синтра - мис Рока День 11 - Синтра - мис Рока  
День 12.

Евора - Лісабон - Мадрид

Сніданок. Виселення з готелю.Вільний час у Ліссабоні. Для бажаючих:
«Палац Ажуда і Португальський Версаль - Палац Келуш»(30€+вхідний квиток) Королівський палац-музей Ажуда, де представлені оригінальні гобелени, картини і меблі останньої королівської династії. Історія життя португальських королів. Келуж - чудово затишний. Всі секрети часів напудрених перук і турнюрних спідниць, які заповнювали бальні зали, відкриються вам, також, як і деталі історичних пліток. Давайте відчуємо себе королями!
Переїзд по Португалії. За бажанням групи відвідання с
толиці регіону Алентежу-місто Евора(18€/13). Унікальний ансамбль старого міста першим з красот Португалії потрапив до списку Світової Спадщини Юнеско. Коли гуляєш по вулицях Евори, не покидає думка, що ступаєш по каміннІ тисячолітньої давності. По місту ми здійснимо пішу прогулянку, побачимо останки давньоримського Храму Діани, відвідаємо побудований в 1250 році, схожий на фортецю, Кафедральний собор, в якому зберігся найстаріший в Португалії орган і рідкісна статуя вагітної Діви Марії. 
Або екскурсія "Мадрид - серце Іспанії"(18€/13€). Нас чекає велична столиця, місто мрії, місто радості, романтики, мрій і фантазій. Чарівність старих вулиць і площ. Літерaтурні кафе і старовинні бари, традиція тапас і фламенко, що вирує пласа Майор і Пуерта дель Соль, символ міста-Ведмедиця у суничного дерева. "Мадрид і я - паримо під звуки танго, парк Де Ретіро нам - любові манеж ... я віддаюся Мадриду без залишку ... без сліз ... без обіцянок ... без надій ...". 
Ночівля в Іспанії.

День 12 - Евора - Лісабон - Мадрид День 12 - Евора - Лісабон - Мадрид День 12 - Евора - Лісабон - Мадрид День 12 - Евора - Лісабон - Мадрид
День 13.

Сарагоса - Толедо - Сьєрра Альбаррасіна

Сніданок. Переїзд по Іспанії. За бажанням групи на вибір:
"Сталевий блиск Толедо"(38€/30€). Бути в Іспанії і не бути в Толедо? Це не про нас. Корона Кастилії і світло всього світу - так колись називали Толедо, древню столицю Іспанії. Час тут зупинився - місто так і залишився в XVI столітті. Ті ж вузькі вулички, старовинні собори, фортечні стіни. Ті ж численні майстерні і майстри, які прямо у вас на очах роблять обладунки, арбалети і холодна зброя зі знаменитої толедської сталі. Огляд церкви Сан-Томе, де зберігається найбільше полотно художника Ель Греко. Толедо не вказує тобі відразу всі свої скарби, а немов би знехотя відкриє спочатку одне, потім інше, і раптом, коли нічого вже не чекаєш, розсипав перед тобою всю скарбницю. 
Саме іспанське з усіх іспанських міст-Сарагоса(18€/13€). Сарагоса - це особливе місто, п'яте за величиною в Іспанії. Минуле - далеке і порівняно недавнє - тут тісно переплелося з днем нинішнім, утворивши невідємний зв'язок часів і пам'яті людей різних поколінь. Сарагоса - місто великого Гойї. Тут він народився, тут створював свої перші шедеври. У архітектурному вигляді Сарагоси переважають невисокі масивні будівлі, з'єднані довжелезними колонами. Бруковані площі, старовинні палаци і собори, торгові вулички, дихають історією та зберігають безліч таємниць, чекають нас. Ми побачимо Римські стіни, Ворота Кармен, базиліку Святої богоматері Пілар - покровительки Іспанії і видатну памятку Сарагоси - собор Сан Сальвадор, частіше іменований Ла Сео, зразок пізньої іспанської готики.
Або нас чекає щось дуже особливе. «Куточок» ця називається Сьєрра Альбаррасіна(Sierra Albarracín)(30€/21€), розташовується в провінції Теруель і часто його називають країна в країні. Чому? Тому що краса свого ця земля виділяється з решти пейзажу. Пагорби і пологі кам'яні стіни здаються безмежними. А ще тому, що так велить сама історія. Гості їдуть за небаченим. Фортечна стіна з вежами - це як символічна корона Альбаррасіна. І можна починати гуляти по альбаррасінскім вуличках і завулках. Логіки в тутешньої архітектури немає ніякої. Схоже, що кожен відбудовувався, як умів, але дивним чином всі ці будівельники-умільці мали художнім смаком. Ах, напевно це і є художній безлад! Ночівля в Франції.

День 13 - Сарагоса - Толедо - Сьєрра Альбаррасіна День 13 - Сарагоса - Толедо - Сьєрра Альбаррасіна День 13 - Сарагоса - Толедо - Сьєрра Альбаррасіна День 13 - Сарагоса - Толедо - Сьєрра Альбаррасіна
День 14.

Арль - Авіньйон - Екс-ан-Прованс

Сніданок. Переїзд через Прованс.
Тут, в Провансі ми познайомимося з цією Францією. Прованс просто дихає Францією. Нескінченні виноградники, чарівні середньовічні міста і села, лавандові поля і давньоримські руїни характеризують цей ландшафт, який вже кілька століть привертає художників з усього світу. Арль - дивовижне місто, в якому панує особлива атмосфера, навіяна багатим і славним минулим: численні художні красоти, повітря, яким тут так легко дихається, відчуття свята і веселощів. Екскурсія по місту. При бажанні всієї групи "Мрія про милий Прованс!"(18€/13€).Незвичайне місто в Провансі, де протягом століття перебував папський двір. Другий Ватикан. Старовинні вулички, церкви, Папський Палац. Ми піднімемось на пагорб Роше де Дом, де перед нами відкриється чудовий вид на міст святого Бенезета, на річку Рону і Віль Новина дез Авіньйон. Абатство Сенанк - дивно спокійне місце. Зупинка на фото паузу в Екс-ан Провансі. Екс-ан-Прованс - чудове місто, колишня столиця Провансу, місто Доброго короля Рене. Місто Трибуна Великої Французької Революції, улюбленця народу - Оноре Мірабо графа. Місто Поля Сезанна і Еміля Золя. І ми зрозуміємо, що Прованс... прекрасний... Переїзд на ночівлю. Ночівля в Італії.

День 14 - Арль - Авіньйон - Екс-ан-Прованс День 14 - Арль - Авіньйон - Екс-ан-Прованс День 14 - Арль - Авіньйон - Екс-ан-Прованс День 14 - Арль - Авіньйон - Екс-ан-Прованс
День 15.

Любляна

Сніданок. Переїзд в Словенію. 
Екскурсія «Привітна Любляна - затишна і мила». Столиця Словенії Любляна - невелике, але дуже гарне місто, розташоване на обох берегах річки Любляниці. На правому березі ріки лежить Старе місто, на лівому - парадні будівлі минулого століття. Мабуть, саме знамените місце в Любляні - Люблянський Град - старий замок, зведений ще в 10-11 століттях. Словенці і, звичайно, столичні жителі дуже люблять своє місто і справедливо вважають, що саме мініатюрність Любляни дозволяє їй зберегти індивідуальність і самобутність. Ночівля на території Угорщини.

День 15 - Любляна День 15 - Любляна День 15 - Любляна День 15 - Любляна
День 16.

Егер

Сніданок. Переїзд по Угорщині.
При бажанні групи можлива зупинка на дегустацію егерських вин і смачний гуляш в Долині Красунь !!!(16€).
Найвідоміше вино - «Бича Кров», а найприємніше - «Егерська Дівчина».
Виїзд в Україну. Прибуття до Львова близько 23.00

День 16 - Егер День 16 - Егер День 16 - Егер День 16 - Егер
Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
На екскурсії поширюється знижка - 10%.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
Знижка 10% на перші три екскурсії, оплачені до виїзду на групу не поширюється.
При бронюванні 4 і більше екскурсій, знижка 10% поширюється.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).  


Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• В случае, когда возраст туриста более 60 лет, необходимо дополнительно уточнить размер доплаты страхового платежа.
• Проезд по маршруту автобусом туркласса
• Сопровождение гида-руководителя по маршруту
• Проживание в отелях 3* с завтраками.
• Внутренние паромы
• Екскурсійна програма
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• Консульский сбор 35€.
• Кроме категории граждан, освобожденных от оплаты Консульского сбора, по договору об упрощение визового режима: пенсионеры, дети до 18 лет, студенты дневного стационара до 21 года. Оплачивается при каждой подаче. При отказе НЕ возвращается.
• НЕТ УСЛУГ ВИЗОВОГО ЦЕНТРА!!!!
• !!!Городской налог (city tax) в отелях Франции, Испании от 1,5 до 3 евро/ночь
• !!!Городской налог (city tax) в отелях Италии от 3 до 6 евро/ночь
• Входные билеты в экскурсионные объекты.
• Факультативные экскурсии
• Проезд в общественном транспорте
• Личные расходы (обеды, ужины, сувениры).
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1". Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Я в курсі!". СМС та мейл інформування.
СМС і мейл оперативне інформування візового заявника, про вихід віз.
11 грн.
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків на Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.
Додаткова ніч у Львові. Кімнати окремого типу

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомістний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
з 29.12.17-10.01.18
200 грн.
200 грн.
230 грн.
Індивідуальна екскурсія по Львову. Індивідуальна пішохідна екскурсія по Львову (3 години).
1-3 людини за екскурсію. Початок екскурсіїї на залізничному вокзалі.
300 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Одеса - Львів!
336 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Київ - Львів!
236 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2017
Мы в социальных сетях: