Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Мені острів омріяний за туманами білими
У завісі хмарин на хвилину примариться ...
Там бажання, там мрії мої будуть сміливими
Наша зустріч здійсниться, а задумане – справдиться!,

Острів червоного сонця – Сицилія!
Палермо,Таорміна + Іонічне та Амальфітанське узбережжя!

Днів: 11
Львів - Відень - Флоренція - Піза - Неаполь - Помпеі - о. Сицилія (Палермо - Монреале - Чефалу - Катанія - Сіракузи - вулкан Этна – Таорміна - Мессіна) - Салерно - Сорренто - Рим - Будапешт - Львів
Італія
Угорщина

Квітень '18

  13 09:30 МП 29 08:30

Травень '18

  11 09:30   25 09:30

Червень '18

  8 09:30   22 09:30

Липень '18

  6 08:30   20 09:30

Серпень '18

  3 08:30   17 09:30

Вересень '18

  7 09:30   21 09:30

Жовтень '18

  5 08:30
МП−Травневі свята

3 ночі на узбережжі Іонічного моря в Сицилії
6 екскурсій у вартості програми !!!

День 1.

Львів - Краків

Безкоштовні трансфери «залізничний вокзал – Термінал – А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А».
Перетин кордону. Переїзд по території Польщі. При наявності вільного часу пропонуємо заїзд до Кракова і екскурсію:
«Магічний Краків» (18 €) - місто древніх легенд і переказів, династій польських королів і видатного Міцкевича, народного героя Тадеуша Костюшко, вузьких вуличок з бруківкою і величних костелів. Про красу стародавнього Кракова, про музейні скарби Вавельського замку, про дракона Смока відомо стільки легенд, що вже важко відрізнити правду від вигадки. Кажуть, магія Кракова полягає в тому, що в місті зберігається святий камінь - чакрам, один з семи світових джерел таємничої сили. Правда це чи ні, але дуже справедливо кажуть: «Хто хоче пізнати душу Польщі, нехай шукає її в Кракові!».
Переїзд в транзитний готель. Ночівля.

День 1 - Львів - Краків День 1 - Львів - Краків День 1 - Львів - Краків День 1 - Львів - Краків
День 2.

Відень - Шенбрунн

Сніданок.
Знамените місто австрійських імператорів і талановитих музикантів, місто музики, вальсів, розкішних парків, чудового вина...
Нас запрошує Відень. Пішохідна оглядова екскурсія з можливістю побачити історичні пам'ятки: Парламент, Ратушу, Віденський Будинок Опери та Хофбург, прогулятися по "обручці Відня". Місто продовжує жити своїм минулим. Вулицями діловито снують коляски, запряжені кіньми. Всюди звучать мелодії великого Моцарта...
У вільний час рекомендуємо екскурсії:
"Блиск і занепад Великої Імперії" (16€+вх. квиток) - відвідини Скарбниці Габсбургів, де зберігаються безцінні предмети найвищого рангу. Був час, коли на землях Габсбургів не заходило сонце, коли представників династії вибирали і коронували на трон імператора, коли вони були повноправними володарями Угорщини і Богемії. Імперій більше немає, багатства надовго пережили своїх власників... Священна Чаша Грааля, Спис Долі... Так - так, вони існують і знаходяться саме тут - в Скарбниці!
Шенбрунн - резиденція династії Габсбургів (23€+вх. білет), подібно Петергофу і Версалю, це - ансамбль, який об'єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу... У вільний час можна відвідати сам палац (12€ - з аудіогідом, 23€ – з екскурсоводом) або просто погуляти по парку.
"Легенди Старого Відня" (21€/16€). Під час цієї екскурсії ми пройдемося незвичним маршрутом та побачимо інший Відень – середньовічний, величний та надихаючий: старий єврейський квартал, найстаріша церква Святого Рупрехта, будинок, у якому маленький Моцарт грав перед вельможами, «танцюючий годинник» Анкерур. Під кінець прогулянки нас чекатиме затишна кав’ярня, яка пригостить усіх віденською кавою.
Екскурсія «Величний Відень» (23€/21€). Таємниче середньовіччя, блискуче 19 століття, круговорот музики, історії, мистецтва - все це Відень, неповторний і прекрасний! «Це моя воля!» - Цими словами імператор Франц Йосиф розпорядився про будівництво Рінгштрассе, де велично розташувалися будівлі Парламенту, Ратуші, Бургтеатра. Ми також побачимо найвеселішу пам'ятку - химерний будинок Хундертвасер! А в завершенні екскурсії - «відвідаємо» принца Євгенія Савойського і побачимо дивовижний за своєю красою замок Бельведер!
«Тут музика звучить всюди» (18€+вх. квиток). Кажуть, що повітря Відня наповнене музикою. В численних концертних залах, в парках і на бульварах лунають вальси Штрауса і серенади Моцарта. Цей класичний коктейль, доповнений розміреним постукуванням фіакрів, створюють неповторну атмосферу австрійської столиці. Під час екскурсії ми познайомимося з особливим звучанням великого міста, дізнаємося більше про життя великих композиторів і відвідаємо Віденську Оперу. Нічний переїзд в Італію.

День 2 - Відень - Шенбрунн День 2 - Відень - Шенбрунн День 2 - Відень - Шенбрунн День 2 - Відень - Шенбрунн
День 3.

Піза - Флоренція - Сієна

Ласкаво просимо в Італію. УВАГА!!! ПЕРЕСУВАННЯ ПО Флоренції ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ !!! (Квиток оплачується самостійно). Оглядова екскурсія "Місто італійського шарму - Флоренція". Флоренція - символ епохи Відродження. Її вулиці, площі, палаци та храми прикрашені творіннями великих італійських майстрів. Тут бере свій початок епоха Ренесансу, це місто Мікеланджело і Макіавеллі, місто - скарбниця, повне пам'ятників мистецтва, культури та історії. Ми побачимо шедеври великих майстрів: Площу Синьорії, головний флорентійський собор Санта Марія - дель - Фьорі, дзвіницю Джотто, Баптистерій із прекрасними фресками і золотою "Брамою раю", старий міст Понте Веккьо із численними золотими крамничками. Ось вона - нескромна чарівність Флоренції .... У вільний час пропонуємо екскурсії на вибір:
• Рекомендуємо поїздку в Пізу (38 €/30 €), на допомогу падаючій Пізанській вежі. Колись Піза оскаржувала вплив Генуї і Венеції на морях. А тепер лише покірно пожинає лаври однієї комічної архітектурної помилки, завдяки якій місто стало брендом, листівкою, предметом національного надбання. Але не варто віддавати забавною вежі вся увага. Адже є ще Площа Чудес, причали лунгарно і будинок Галілео Галілея.
«Перлина в короні Тоскани» (38€/30€). Зручно розкинувшись на трьох пагорбах, Сієна вважається одним з найкрасивіших міст Тоскани. Багато століть тому тут було створено безліч архітектурних шедеврів, які сьогодні роблять Сієну яскравою. Це невелике місто не схоже на будь-яке інше місто Італії. Оточена стіною з кількома воротами, з середньовічних часів Сієна зберегла свій первісний вигляд суворої недоступності…
"Флоренція - квітка Ренесансу" (23 €/18 €). Флоренція це не тільки музей під відкритим небом, це ще й вузькі вулички, середньовічні церковки і ремісничі майстерні. Сходи через сади троянд приведе нас на Оглядовий майданчик Мікеланджело, звідки відкривається дивовижний вид на Флоренцію.
Переїзд в транзитний готель. Поселення і ночівля.

День 3 - Піза - Флоренція - Сієна День 3 - Піза - Флоренція - Сієна День 3 - Піза - Флоренція - Сієна День 3 - Піза - Флоренція - Сієна
День 4.

Неаполь - Помпеї

Сніданок.
Сьогодні нас чекає найсуперечливіше місто Італії - Неаполь. Це місто поєднує в собі благополуччя і бідність, бурхливий розвиток і традиційний дух країни. Кожен квартал в Неаполі - окреме село, кожна вулиця - декорація до вуличного шоу, і все навколо здається начерками до ще ненаписаної опері. Кажуть, що навіть італійці з півночі приїжджають сюди, щоб відчути дух колишньої Італії. Його або люблять, або ненавидять. В нього або закохуються з першого погляду, або згадують про нього із роздратуванням. Але його потрібно побачити, почути звуки міста, вдихнути повітря вулиць, таких різних і непередбачуваних, подивитися на синю гладінь Неаполітанської затоки, почути справжню неаполітанську пісню .... У вільний час рекомендуємо екскурсії на вибір:
"Помпеї - музей під відкритим небом" (26€+вх. квиток). Античне місто, яке загинуло відразу під вулканічною лавою і попелом руйнівних вивержень вулкана Везувій. Всі будинки, пам'ятники, вулиці міста і навіть фігури людей збереглися такими, якими вони були в ті далекі часи, оскільки шар попелу надійно переховував їх і зберіг до наших днів. Зараз місто повністю розкопане. У багатьох будинках збереглися настінні й підлогові мозаїки, розписи, в деяких - навіть портрети господарів, словом все, що дає уявлення про життя того часу ...
Повернення в Неаполь. 18:00 - посадка на пором. 20:00 - відправлення на Сицилію.

День 4 - Неаполь - Помпеї День 4 - Неаполь - Помпеї День 4 - Неаполь - Помпеї День 4 - Неаполь - Помпеї
День 5.

Монреалі - Палермо - Чефалу - острів Сицилія

06:30 - прибуття в Палермо. Вільний час для сніданку.
Ласкаво просимо у світ лазурного моря і вулкана, що димить, світ апельсинових гаїв і пустельних степів, світ умиротвореного спокою грецьких храмів і гомону ринкових площ, у світ протилежностей, сплетених в одну велику казку, яка зветься Сицилія. Нас зустрічає "Золоте віяло" - столиця Палермо. Своїми мальовничими обрисами місто нагадує величезне розгорнуте віяло, над яким височіють суворі й величні горби, які сходинками спускаються до зелених садів «Конка д'Ор». Цитрусові дерева, розкидані по острову, немов розсип конфетті, надають долині золотистий відтінок. Здавна "Золота раковина" - як називали Палермо - славилася своїми прекрасними палацами і соборами. Головний собор, Дуомо, що підноситься над площею, вражає своєю пишністю. Вільний час.
• Для бажаючих рекомендуємо відвідування містечка Монреалі (23€/18€). Він розташований на висоті 310 метрів над рівнем моря на горі Капуто. З Монреалі відкривається прекрасний вид на «Золоту долину». Цей мальовничий містечко виросло в норманську епоху з бенедиктинського монастиря і стало улюбленою резиденцією норманських королів, які часто приїжджали сюди полювати. Сьогодні Монреаль знаменитий завдяки своєму Кафедральному собору XII століття, монастирю і середньовічному вигляду міських вуличок, на яких іноді можна зустріти і будівлі в стилі бароко.
"Справжня Сицилія" (38€/30€). Запрошуємо відвідати середньовічне місто Чефалу. Саме тут можна поринути в неквапливе життя сицилійців і проникнутися теплом сонячної Сицилії. Це приморське місто, головною визначною пам'яткою якого є відомий Норманський Кафедральний собор, дуже гармонійне, не дивлячись на те, що в ньому збереглися будівлі різних періодів. Побудована безпосередньо біля моря маленька «перлина» Сицилії - Чефалу, з її дрібнозернистим піщаним пляжем, її бірюзовою водою, її середземноморської, майже арабської атмосферою і її імпозантними скелями є одним з найпривабливіших курортів Сицилії.
Переїзд і поселення в готель на узбережжі Іонічного моря. Ночівля.

День 5 - Монреалі - Палермо - Чефалу - острів Сицилія День 5 - Монреалі - Палермо - Чефалу - острів Сицилія День 5 - Монреалі - Палермо - Чефалу - острів Сицилія День 5 - Монреалі - Палермо - Чефалу - острів Сицилія
День 6.

Катанія - Сіракузи - відпочинок на узбережжі Іонічного моря - острів Сицилія

Сніданок. Відпочинок на морі. Рекомендуємо факультативну екскурсію:
«Катанія+Сіракузи»(58€/48€). Нас запрошує місто вулкана - Катанія. Не дарма символом міста є слон - сильна працьовита тварина. За століття Катанія пристосувалася жити поряд з небезпечною сусідкою. Так що тихе нуртування в надрах Етни навіть додає розкішним пам'яткам Катанії - Домський собор, Фонтану Слона, Собору Св. Агати - якусь особливу символічність. Під час прогулянки по її вулицях виникає бажання увібрати в себе без залишку це місто, яке добровільно погодилося на союз з небезпечною стихією. Адже завжди є ризик не застати в наступний раз його красот. Після недовгого переїзду нас чекають Сіракузи. Давньогрецьке місто на березі тихої бухти є головним пам'ятником античності Сицилії, він занесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Родина Архімеда і єдине місце в Європі, де росте очерет, з якого досі роблять папірус. Нас чекають великий Археологічний парк (вх. квиток опл. додатково) з грецьким амфітеатром і печера, що підслуховує «Вухо Діонісія», сучасна церква Плачучої Мадонни, побудована в незвичайній для храму формі цитрусової соковижималки, а також чудові пейзажі, утворені мальовничою гаванню, обмеженої з одного боку півостровом Маддалена, а з іншого - острівцем Ортігія. Повернення в готель. Ночівля.

День 6 - Катанія - Сіракузи - відпочинок на узбережжі Іонічного моря - острів Сицилія День 6 - Катанія - Сіракузи - відпочинок на узбережжі Іонічного моря - острів Сицилія День 6 - Катанія - Сіракузи - відпочинок на узбережжі Іонічного моря - острів Сицилія День 6 - Катанія - Сіракузи - відпочинок на узбережжі Іонічного моря - острів Сицилія
День 7.

острів Сицилія - відпочинок на узбережжі Іонічного моря - Таорміна - Етна - Мессіна

Сніданок. Відпочинок на морі. Пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
"Подих вулкана Етна" (38€/30€). Етна - найвищий і найзнаменитіший вулкан Європи, в жерлі якого, за віруванням стародавніх греків, була коваля бога Гефеста. Він вабить своєю білосніжною вершиною і вогнедишними кратерами. Територія, яка оточує вулкан, утворює «Парк Етни» - один з найбільш великих заповідників Італії. Панорама, що відкривається з вулкана, фантастично гарна, а чорні, червоні, коричневі кольори лави залишають яскраві враження на все життя.
• Екскурсія в портове сицилійське містечко Мессіна (23€/18€). Дорожній рух тут не затихає ні вдень, ні вночі. Правда, «дороги» прокладені по морю: Мессинська протока відокремлює Сицилію від кінчика «носа» італійського чобота, і навігація тут вирує цілодобово. Втім, в околицях Мессіни вирує не лише навігація, а й самі неспокійні води протоки - недарма давні греки вірили, що саме тут дислокуються міфічні Сцилла і Харібда. З цієї ж причини відпочиваючим в Мессіні суворо заборонено запливати далеко в море - але вони не засмучуються, а знай собі прогулюються, роздивляючись пам'ятки, насолоджуються смачними каннолі і відпочивають в прохолодній тіні фонтанів Нептуна і Оріона в міському центрі.
Вечірня екскурсія "Богемна Сицилія". Ефектно розташований на терасі гори Тауро з дивовижними видами, Таорміна - богемний курорт і перлина Іонічного моря. Знамените місто з легендарним минулим відоме своїми мальовничими заходами сонця, елітними готелями і кінофестивалем. Символом міста є давньогрецький амфітеатр, звідки відкриваються чудові види на грізну Етну, блакитні води затоки і не настільки далеку Калабрію...
Повернення в готель. Ночівля.

День 7 - острів Сицилія - відпочинок на узбережжі Іонічного моря - Таорміна - Етна - Мессіна День 7 - острів Сицилія - відпочинок на узбережжі Іонічного моря - Таорміна - Етна - Мессіна День 7 - острів Сицилія - відпочинок на узбережжі Іонічного моря - Таорміна - Етна - Мессіна День 7 - острів Сицилія - відпочинок на узбережжі Іонічного моря - Таорміна - Етна - Мессіна
День 8.

Амальфі - Салерно - Сорренто - Прайано - Позітано

Сніданок. Переїзд на материкову частину Італії в регіон Кампанія.
Сьогодні наш шлях лежить уздовж Амальфітанського узбережжя - одного з найкрасивіших в Європі. Це п'ятдесят кілометрів обривистих скель і моря, що об них б'ється, безліч різнокольорових міст, що карабкаються в гору, і сотні мальовничих терас, покритих лимонними деревами. Амальфі дуже люблять самі італійці. І їх можна зрозуміти ... Запрошуємо зануритись в чарівну атмосферу і художню красу міста Салерно. Невелике, але дуже загадкове Салерно відкриє для нас завісі своїх таємниць, тут ми пройдемося по вузьких вуличках і познайомимося з найбільш цікавою археологічною зоною, де збереглися пам'ятки архітектури. Вільний час в Салерно.
• Для всіх бажаючих пропонуємо екскурсію "Чарівність Сорренто" (23€/13€). Невелике курортне місто Сорренто примостився на крутих скелях з вулканічного туфу, що обриваються в Неаполітанську затоку. Ще з часів Римської імперії, це місто було відоме як престижне місце відпочинку, тут розташовувалися вілли благородних патриціїв. Чарівність Сорренто - в утихомиреній атмосфері, яку створює природна краса цих місць, в дивовижних пейзажах, блакитному морі, п'янкому аромату цитрусових садів.
«По Амальфітанському узбережжі з вітерцем» (38€/30€). Божественний - це одна з багатьох чарівних характеристик, які якомога краще підходять для опису середземноморського узбережжя Амальфі, оточеного крутими гірськими скелями висотою 700 метрів. Позітано, зі своїм удаваним хитким становищем на скелях, того й гляди, впаде в море. З сходинок сходів, що проходять уздовж скелі, можна нескінченно милуватися чудовими морськими видами. У шести кілометрах від Позітано розташувалося оригінальне містечко Прайано, оточене печерами, замками і гострими скелями. Ще одне чудове місце між Прайано і Амальфі - Смарагдовий грот (Grottа dello Smeraldo), який став відомим завдяки особливому зеленому світлу, що відбивається від значних сталактитів і сталагмітів, багато з яких знаходяться під водою. Жваве прибережне місто Амальфі гріється в променях свого довголіття і слави в якості першої морської республіки Італії і батьківщини Флавіо Джой, що вважається винахідником компаса.
Переїзд в транзитний готель. Ночівля.

День 8 - Амальфі - Салерно - Сорренто - Прайано - Позітано День 8 - Амальфі - Салерно - Сорренто - Прайано - Позітано День 8 - Амальфі - Салерно - Сорренто - Прайано - Позітано День 8 - Амальфі - Салерно - Сорренто - Прайано - Позітано
День 9.

Ватикан - Рим - Колізей Рим - район Трастевере

Сніданок. УВАГА!!! ПЕРЕСУВАННЯ ПО РИМУ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ !!! (Квиток оплачується самостійно - 7 євро). Екскурсія "Рим пам'ятає багато". Важко знайти на землі людину, у якої при звучанні цього слова не виникли перед очима барвисті образи мощених вулиць, просочених давньою історією, величного Колізею, безліч зачаровуючих дух старовинних храмів, прикрашених руками великих Мікеланджело і Рафаеля ....
• Пропонуємо екскурсію в Державу Ватикан "Дотик до вічності" (30 €+вх. квиток). Священний світ мистецтва та релігії ... Наш шлях веде нас у найменшу країну в світі, яка розмістилася на території одного міста. Ми зможемо здійснити прогулянку святими місцями і доторкнутись до історії християнства. Побачити Собор Святого Петра. Оцінити музеї Ватикану, де зібрані колекції мистецтва від єгиптян до наших днів, відвідати неперевершену Сикстинську капелу ...
• Для бажаючих екскурсія "Стародавній Рим" (23€+вх. квиток). Символ величі і могутності Риму впродовж багатьох століть, Колізей був місцем, рівним якому за напруженням пристрастей, які там кипіли, просто не було: які проходили на його арені гладіаторські бої не на життя, а на смерть тримали в напрузі десятки тисяч глядачів. Сьогодні Колізей вважається архітектурною та технічною досконалістю, і є доказом пишноти римського світу.
• Пішохідна екскурсія "Богемний Трастевере" (21€/16€). Старовинний квартал Трастевере, розташований на правому березі Тібру, не схожий на звичайні римські квартали. Тут час тече повільніше, а фарби розлиті зовсім в інших пропорціях. Вузькі вулички, безліч ресторанів, маленькі площі, на яких розташувалися художники з мольбертами, неквапливий ритм життя створюють романтичний настрій…
•Італійська кухня визнана не тільки однією з кращих в світі, але і одною із самих модних на даний момент. І це не дивно!!! «Пробуємо Італію на смак» (38€/30€). Запрошуємо Вас на вечерю в італійський ресторанчик, де кулінарні традиції переплітаються з історією. Душевна атмосфера і смачна вечеря, п’янкий смак вина і неперевершена італійська музика залишаться у Вашому серці назавжди!!!
•Пропонуємо екскурсію по вечірньому Риму (21€/16€). Атмосфера вечірнього Риму дивує і водночас заворожує, він не завмирає і не перетворюється в напівпустинне місто! Навпаки! Його вулиці і площі наповнюються туристами і любителями дозвільного життя. Поспішайте спіймати свято нічного Риму!
Нічний переїзд в Угорщину.

День 9 - Ватикан - Рим - Колізей Рим - район Трастевере День 9 - Ватикан - Рим - Колізей Рим - район Трастевере День 9 - Ватикан - Рим - Колізей Рим - район Трастевере День 9 - Ватикан - Рим - Колізей Рим - район Трастевере
День 10.

Будапешт

Прибуття в Будапешт. Вільний час. УВАГА!!! ПЕРЕСУВАННЯ ПО БУДАПЕШТУ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ!!! (Вхідний квиток оплачується самостійно)
Пропонуємо насолодитися чудовими видами набережної Корзо і прогулятися по найвідомішій туристичній пішохідній вулиці Будапешту - Ваци. Для бажаючих:
• як подарунок для прекрасного відчуття бадьорості - відвідини термальних купалень графа Сечені (вх. квиток)
• річкову прогулянку «Ажурна прикраса Будапешта» (26 €/18 €), незабутню водну подорож по Дунаю…
«Ключ до серця Будапешту» (26€/18€). У Будапешті створені всі умови для любителів фотографій. Таке враження, що ще на етапі будівництва фортеці в Буді угорський король Бела IV прорахував майбутній винахід техніки і зрозумів, що з Будайського пагорба, а особливо з гори Геллерт, буде дуже хороший вид на Пешт, мости і Дунай. Тут все місто як на долоні! Насолодившись видом, ми переїдемо через могутній Дунай по мосту Свободи, і вирушимо до Центрального ринку Будапешту, де в чудовому будинку в французькому стилі, нас чекає гастрономічний рай: салямі «Pick», сирні делікатеси, знамениті вина, палінка, спеції, сувенірний кітч і , звичайно ж, горезвісні зв'язки з червоним гострим перцем! А потім по «Єлисейських полях» - парадному проспекту Будапешту – проспекту Андраші, ми попрямуємо до площі Героїв!
«Таємнича Буда» (18€/10€) - це одне з найромантичніших і старовинних куточків Будапешту… Ніби маленьке середньовічне місто з мальовничими вуличками і стародавніми будівлями… Будайська фортеця, Рибацький бастіон, собор св. Матяша, пам'ятник Святій Трійці і… і нарешті, сам КОРОЛІВСЬКИЙ ПАЛАЦ!
Поселення і ночівля в транзитному готелі.

День 10 - Будапешт День 10 - Будапешт День 10 - Будапешт День 10 - Будапешт
День 11.

Львів

Сніданок..
Час прибуття до Львова орієнтовно 16:30 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Безкоштовний трансфер на залізничний вокзал.
До нових зустрічей!

Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
На екскурсії поширюється знижка - 10%.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
Знижка 10% на перші три екскурсії, оплачені до виїзду на групу не поширюється.
При бронюванні 4 і більше екскурсій, знижка 10% поширюється.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).  


Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• У випадку, коли вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• Проїзд по маршруту автобусом туристичного класу
• Супровід гіда - керівника по всьому маршруту
• Проживання по маршруту готелі 3 * зі сніданками.
• Шість екскурсій (згідно програми туру)
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• Консульський збір 35 €.
Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно договору про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. Сплачується при кожній подачі.
• Візовий центр 25 €.
Візовий центр оплачують всі, хто звертається за візою.
• У разі відмови Консульський збір і Візовий центр НЕ повертаються. (Виняток для іменинників, у яких в подорожі День народження - втрати покриває Акорд Тур).
Обов'язково !!! Доплата за спальне місце на поромі в каютах за маршрутом Неаполь - Палермо:
• без вікна 55 євро / люд
• з вікном 65 євро / люд
• Міський / Туристичний податок (City / Tourist tax) в готелях Італії від 3 до 6 євро / ніч (оплачується туристами особисто на рецепції)
• Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти.
• Факультативні екскурсії
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).

ВАЖЛИВО:
Доплата за одномісне розміщення: +188 евро/тур
• Оплата туру здійснюється в гривнях за фіксованим комерційним курсом (поправочний коефіцієнт включений). При кожному замовленні курс уточняти!
• Просимо при оформленні заявки вказувати тип розселення на поромі !!!
• Оплата кают проводиться до дня виїзду в тур !!!
• Послуга підселення тільки в жіночі або чоловічі каюти не надається !!!
• Туристи, що подорожують наодинці, можуть бути розміщені в трьохмісному номері, де третє ліжко це додаткове ліжко або диван.
• Місця у автобусі розподіляються автоматично, по мірі поступлення замовлень, та вказуються у підтвердженні. Посадка у автобус проводиться згідно отриманих місць.
• Для туристів, що бажають мандрувати на місцях у останньому ряді автобусу (спинки сидінь не відкидаються) передбачена знижка у 3%. Кількість цих місць обмежена (від 4 до 5) і їх нумерація може мінятися залежно від моделі автобусу.
• Термін прийому документів вказується в Підтвердженні Замовлення
• Оператор залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій або міняти їх на рівноцінні.
• Просимо звернути увагу: в автобусі гарячі напої готуватися не будуть. Під час переїзду кожні 3 – 3,5 години робиться санітарна зупинка, під час якої є змога придбати каву та чай у кафе, автоматах та на заправках.
• Туристи несе фінансову відповідальність за пошкодження майна у готелі та автобусі.
• Мінімальна кількість чоловік для здійснення факультативної екскурсії – 30
• У вільний час автобусне обслуговування не передбачене

Розклад порома:
Відправлення з Неаполя в 20:00, прибуття в Палермо в 6:30;

Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
0.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків на Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.
Додаткова ніч у Львові. Кімнати окремого типу

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
28.04.18 - 11.05.18
22.08.18 - 28.08.18
200 грн.
200 грн.
230 грн.
Індивідуальна екскурсія по Львову. Індивідуальна пішохідна екскурсія по Львову (3 години).
1-3 людини за екскурсію. Початок екскурсіїї на залізничному вокзалі.
300 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Одеса - Львів!
580 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Київ - Львів!
380 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: