Вибір року 2016
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Зникне печаль, в день, коли наступить свято.
І мій шлях — приведе мене туди, де Амстердам...

Ковток свободи в Амстердамі

Днів: 6
Львів - Берлін - Амстердам - Кведлінбург - Гослар - Львів
Нідерланди
Німеччина

Грудень '17

НГ 29 09:30

Квітень '18

ФЦ 16 09:30 МП 26 08:30

Травень '18

МП 2 08:30   8 09:30

Червень '18

СПО 1 09:30

Липень '18

  21 09:30

Серпень '18

  21 08:30

Вересень '18

  15 09:30

Жовтень '18

  18 08:30
НГ−Новий Рік
ФЦ−Фестиваль, свято квітів
МП−Травневі свята
СПО−Спецпропозиція

Чарівний Амстердам  - такий  бажаний і доступний. Всього 6 днів і так багато вражень!
В цьому турі ми: Познайомимося з простотою і красотою Північної Німеччини
Зануримося в в безтурботність Амстердаму.
В період з 22.03 по 13.05 відвідаємо Королівський парк квітів Койкенхоф
Всього один нічний переїзд по дорозі  додому!!!
У вартості екскурсії по Берліну, Амстердаму і Кведлінбургу! 

День 1.

Львів - Вроцлав - Легніца

 Безкоштовні трансфери «ж/д вокзал - Термінал-А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів. 

При швидкому проходженні кордону екскурсія Вроцлав - "Священна квітка Європи"(18€/13€). Одне з найзеленіших міст Польщі з прекрасною архітектурою і мальовничими куточками. Старе місто є одним із найкрасивіших в Польщі. Розміщення в готелі на території Польщі. Ночівля.

День 1 - Львів - Вроцлав - Легніца День 1 - Львів - Вроцлав - Легніца День 1 - Львів - Вроцлав - Легніца День 1 - Львів - Вроцлав - Легніца
День 2.

Берлін

 Сніданок.
Переїзд до Німеччини.Німеччина ... Дорога проходить через сонні середньовічні міста, повз величні барокові палаци і фантастичні казкові замки ... Прибуття в Берлін. Екскурсія“Величність могутнього Берліну”. Берлін – величезний мегаполіс. Нам може здатися, що ми подорожуємо у машині часу, бо тут можна попасти в майбутнє і опинитись в минулому, а прогулюючись  розкішними вулицями і проспектами, ми зможемо побачити сучасне. Запрошуємо перегорнути сторінку історії і побачити Берлін таким, який він є зараз: могутній Рейхстаг, палац Шарлоттвеличний Берлінський собор, колона Перемоги, і - візитна картка Берліна - Бранденбурзькі ворота. Вільний час. «Зачарований Берлін»(23€/18€). Ми будемо насолоджуватися красою найсучаснішою площі Берліна - Потсдамер Платц, помилуємося бульваром Зірок, театром, де проводиться відкриття та церемонія нагороджень знаменитого міжнародного кінофестивалю Берлінале, а прогулюючись історичним центром міста, відчуємо себе гостями в колишніх століттях.  Переїзд в Нідерланди. Ночівля в Нідерландах.

День 2 - Берлін День 2 - Берлин День 2 - Берлин День 2 - Берлін
День 3.

Амстердам

 Сніданок.
Сьогодні нас буде дивувати, кликати і притягувати незвичайне місто. Як тільки не називають Амстердам! Одні величають його Північною Венецією, інші Новим Вавилоном. Однак ні те ні інше назва не передає всю його красу і чудову привабливість. екскурсія “Місто-мрія Амстердам”. Амстердам здатний заворожити своїх гостей! Він радий кожному з нас! Його дивовижної краси вулички та площі несуть відбиток його власної унікальної історії, так несхожою на інші. Ми здійснимо подорож по лабіринтах вуличок, каналів, танцюючих будинків, квіткових крамничок, милих магазинчиків ... Це місто варто один раз побачити ... щоб полюбити його назавжди! Вільний час. Для бажаючих: Прогулянка по каналах Амстердаму на прогулянковому кораблику (16€). Ми залишимо за бортом міську метушню і попливемо по нескінченних каналах Амстердаму.
Экскурсия “Тиха Голландія” (38€/30€). Заансе Сханс – музей під відкритим небом, справжня голландське поселення. Неспішно крутяться вітряки, гордовито несе свої води в Північне море річка Заан, тут кожен вуглик в будинку, кожен вітряк дихає народним духом голландських промислів. Продовжить знайомство із середньовічною Голландією невеличке рибальське селище –Волендам. Чарівне поєднання історії і краси місцевих пейзажів. Тут у нас буде можливість скуштувати найсвіжіший слабкосолений оселедець і надзвичайно смачного копченого вугра, приготованого по старовинним - старовинними рецептами.
Вечірній Амстердам(18€). Вічно-юний, що притягає і зачаровує. Він виблискує в ночі, тягне нас за собою, присвячує в свої таємниці, зачаровує ... Забуваючи про сьогодення, прислухаюся до звуків моря, насолоджуюся тишею середньовічних вуличок ми будемо зачаровано слухати історії вечірнього міста. Скільки таємниць і загадок зберігає він в собі, скільки неймовірних історій і різних доль. Ночівля на території Нідерландів.

День 3 - Амстердам - Заансе Сханс - Волендам День 3 - Амстердам - Заансе Сханс - Волендам День 3 - Амстердам - Заансе Сханс - Волендам День 3 - Амстердам - Заансе Сханс - Волендам
День 4.

Кекенхоф - Гаага - Делфт

 Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Амстердамі. Для бажаючих екскурсії:
В період з 22.03 по 13.05 Можна провести час в Королівському парку квітів Койкенхоф(28Є +вх.квиток) – найпопулярніше місце в Нідерландах! тут завжди пахне весною і замирає подих від красоти, якої більше не можна побачити ніде! Койкенкоф- це величне свято, на який ми запрошуємо Вас!!!
“Великі і малі міста”(38€/30€). Цей день ми почнемо з вами з відвідин старовинного містечка Дельфт, де жив і писав свою «Дівчину з перловою сережкою» великий голландський художник Ян Вермер. Невеликий переїзд і ми в Гаазі. Гаага– особливе місто, неформальна столиця Нідерландів, місто -резіденція королеви Беатрікс. А поруч найвишуканіший морський курорт Північної Європи – Схевіненген. У цього містечка є дві абсолютно різних особи, тут з'єдналися традиційне голландське село і модний курорт. Ночівля на території Німеччини.

День 4 - Амстердам - Гаага - Схевенинген День 4 - Амстердам - Гаага - Схевенинген День 4 - Амстердам - Гаага - Схевенинген День 4 - Амстердам - Гаага - Схевенинген
День 5.

Кведлінбург - Гослар

 Сніданок. Нас чекають маленькі німецькі міста. Кведлінбург - перша зустріч - і? звичайно, любов з першого погляду - місто Кведлінбург. Сходинки, хвіртки, вузенькі вулички, середньовічний замок, будиночки для яких час наче просто не існує ... Дивовижне Місто майстрів, яке наче застигло в середньовіччі. Понад 1300 старовинних фахверкових будинків, які зачаровують своєю красою і приваблюють непідробною розкішшю. Вільний час.
Для бажаючих поїздка в Гослар (26Є/21Є) – місто з більш, ніж 1000-річною історією, взятий під охорону ЮНЕСКО, як об'єкт світової культурної спадщини. Розташований Гослар в області Нижня Саксонія. Під час прогулянки по міських вулицях так і здається, що ось-ось з-за повороту здасться прекрасна принцеса у срібній короні, зробленої місцевими гірськими майстрами.
Нічний переїзд в Україну.

День 5 - Кведлінбург - Гослар День 5 - Кведлінбург - Гослар День 5 - Кведлінбург - Гослар День 5 - Кведлінбург - Гослар
День 6.

Львів

Час прибуття у Львів орієнтовно 15:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття у Львів - Комплекс Термінал «А».
Переїзд на залізничний вокзал м. Львова.
До нових зустрічей!

Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Група 11+1
Під категорію "група" потрапляє група туристів в кількості не менше 11 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру.
Бронювання такої організованої групи можливо тільки з обов'язковим замовленням та оплатою в офісі Агента від 3 до 6 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
При системі 11+1 - "Бонусний турист":
НЕ оплачує вартість туру.
НЕ оплачує і відвідує тільки придбані групою додаткові екскурсії (важливо: вхідні квитки "Бонусний турист" оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір та послуги Візового Центру, послуги з відкриття візи (якщо немає біо паспорта).

Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• В випадку, коли вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• Проїзд по маршруту автобусом туркласу
• Супровід гіда-керівника по маршруту
• Проживання в готелях 3* з Сніданками.
• Екскурсійна програма
Додатково оплачується:
• Консульский збір 35€.
• Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульского збору, по договору про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стационару до 21 року. Оплачується при кожній подачі. При відмові НЕ повертається.
• Візовий центр 25€. Візовий центр оплачують всі, хто звертається за візою. При відмові НЕ повертається.
• Вхідні квитки на екскурсійні об’єкти.
• Факультативні екскурсії
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1". Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Я в курсі!". СМС та мейл інформування.
СМС і мейл оперативне інформування візового заявника, про вихід віз.
11 грн.
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків на Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.
Додаткова ніч у Львові. Кімнати окремого типу

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомістний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
з 29.12.17-10.01.18
200 грн.
200 грн.
230 грн.
Індивідуальна екскурсія по Львову. Індивідуальна пішохідна екскурсія по Львову (3 години).
1-3 людини за екскурсію. Початок екскурсіїї на залізничному вокзалі.
300 грн.
Чартер: Киев - Львов или Львов - Киев.
Чартер: Киев - Львов или Львов - Киев.
Места в автобусе с 1 по 16!
336 грн.
Чартер: Киев - Львов или Львов - Киев.
Чартер: Киев - Львов или Львов - Киев.
Места в автобусе с 17 по 32!
236 грн.
Чартер: Киев - Львов или Львов - Киев.
Чартер: Киев - Львов или Львов - Киев.
Места в автобусе с 33 и далее!
186 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2017
Мы в социальных сетях: