Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Подаруй мені Париж і "Фіалку Монмартру", Фантастичне повітря в столиці любові ...
Покажи Барселону, дай побачити Фламенко - хоч на хвилину затриматися в далі ...
Подаруй мені велич, мир і спокій - в Римі про прекрасне поговоримо…

Bonjour! Ola! Bonjorno! 
Париж - Барселона - Рим + Флоренція !

Днів: 13
Львів - Вроцлав - Айзенах - Париж - Барселона - Рим - Флоренція - Відень - Будапешт - Мішкольц-Тапольце - Львів
Іспанія
Італія
Австрія
Німеччина
Франція

Травень '18

МП 2 08:30

Червень '18

СПО 1 09:30

Липень '18

  21 08:30

Серпень '18

  11 08:30

Вересень '18

СПО 15 09:30

Жовтень '18

СПО 14 09:30
МП−Травневі свята
СПО−Спецпропозиція

Тур, який поєднує три перлини  Європи,  
три особливих, величних  і прекрасних міста: Париж, Барселону і Рим!
Вони  зачарують  наші сердця.
У  програмі туру: Нормандія, Коста  Брава, гора Монсеррат, Флоренція і  Ватикан!
У вартості екскурсії по Парижу,  Барселоні, Риму,  Айзенаху і Відню!


День 1.

Львів - Вроцлав - Легніца

 Безкоштовні трансфери «ж/д вокзал - Термінал-А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». При швидкому перетині кордонів
Прогулянка по легендарній колиски Польщі - "Священна квітка Європи"(доп. оплата). Один з найзеленіших міст Польщі з прекрасною архітектурою і мальовничими куточками. Старе Місто є одним із найкрасивіших в Польщі, а площа вроцлавського ринку займає друге за величиною місце після Краківського.
Ночівля на території Польщі.

День 1 - Львів - Вроцлав - Легніца День 1 - Львів - Вроцлав - Легніца День 1 - Львів - Вроцлав - Легніца День 1 - Львів - Вроцлав - Легніца
День 2.

Айзенах

Сніданок. Переїзд в Німеччину. Нас чекає «Зелене серце Німеччини» - федеральна земля Тюрінгія.
Запрошуємо вас в Айзенах, старовинне місто в Німеччині! Екскурсія «Старовинний Айзенах». У місті Айзенах, яке виникло після об'єднання декількох селищ навколо замку, провів своє дитинство Мартін Лютер, а також це місце відоме, як батьківщина Йоганна Себастьяна Баха. Вільний час.
Замок Вартбург(21€/16€+вх.квток). Унікальне за красою творіння в романському стилі було побудовано в 11 столітті. Замок став притулком для Мартіна Лютера. Цікава і незвичайна вся історія цього замку.
Ночівля в Німеччині.

День 2 - Айзенах День 2 - Айзенах День 2 - Айзенах
День 3.

Париж - река Сена - Ейфелева вежа

Сніданок. Франція - країна дивовижна, різноманітна і багатолика ... ..
І от Вона… довгоочікувана Франція – країна вишуканих вин, високої моди, дорогих парфумів, красивих жінок і багатьох таємниць…. Ми направляємося в саме серце цієї загадки – чарівний Париж… Оглядова пішохідна екскурсія "Магія Парижа!". Париж стає рідним з першого погляду, з першого кроку його витертою бруківкою. Паризькі прогулянки заводять у минуле, в пам'ять серця, у потаємні куточки душі. Все, що ми знаємо з розкішних фільмів і книг, - все раптом оживає і наповнює серце трепетом! Франсуаза Саган, Коко Шанель, Джо Дассен, Бріджит Бардо. Готель де Віль, Лувр, Вандомська площа, Оперний театр. Продовжимо  наше  знайомство з Парижем  в світі ароматів музею Fragonard. Французські парфуми — елітні і вишукані. І напевне, немає в світі такої жінки, яка б не мріяла мати хоча б одні.
Можливість самостійно побувати на Ейфелевій Вежі (вх. квитки).
“Таємниці річки Сена”(13€/10€). Прогулянка по таємничій Сені на кораблику.
Вечірня програма "Вогні нічного Парижа"(26€/18€), під час якої ми зможемо насолодитись красою Парижа в вечірньому вбранні ... Нас будуть підкорювати і захоплювати: велична Тріумфальна Арка, чарівництво моста Мірабо, Марсове поле, незрівнянні Єлисейські поля і оглядовий майданчик Трокадеро, район Ла Де Фанс, і в закінченні екскурсії нас зачарує неперевершена красуня - мерехтлива Ейфелева вежа.  Поселення в готель. Ночівля.

День 3 - Париж День 3 - Париж День 3 - Париж День 3 - Париж
День 4.

Діснейленд - Нормандія - Париж - Лувр

Сніданок. Вільний час в Парижі. Є можливість відвідати екскурсії на вибір:
"Сентиментальна Нормандія"(68€/46€). В цієї милої дами мінливий і суперечливий «портрет». Ми зможемо побувати на березі теплого перлового моря, де приголомшливо красиві скелі узбережжя змінюються розкішними піщаними пляжами і мальовничими портовими містечками ... Старовинний Руан - найбільше норманське місто. Ми вирушимо в Довіль - до господаря морського узбережжя, в місто- "подарунок", втомлений від метушні аристократії. І на завершення - древній і працьовитий Трувіль.
“Легендарний Монмартр”
(18€/13€). Найвідоміший пагорб Парижа, увінчаний короною - Секр Кер. Це місце народження геніїв, тут творили видатні люди Парижа. Життя Монмартра продовжує вирувати ... Площа Тертр з сотнями мольбертів радо зустрічає всіх відвідувачів. Тут можна купити і забрати з собою маленький шматочок Парижа, зображений на полотні. Немає місця більш принадного і хвилюючого.
"Енциклопедія віків - Лувр"(26€+вх.квиток). Світ Мистецтва - світ геніїв, які залишили в дар людству великі шедеври. Лувр - один з найбагатших музеїв в світі. Тут можна годинами милуватися роботами Леонардо Да Вінчі, Рембрандта, Тиціана, Рафаеля .... Мона Ліза, Богиня Ніка, Венера Мілоська ....
"Магічне серце Парижу – Латинський Квартал"(21€/16€). Самі відомі місця Парижу- Собор Паризької Богоматері і Латинський квартал. Захоплююча подорож розпочнеться від знаменитого Собору Паризької Богоматері, свідка легендарних подій французької історії. Закінчимо нашу екскурсію на площі всіх закоханих, можна сказати головній площі відомого Латинського кварталу!!!
Або «Діснейленд» (трансфер 23€ + вх. квиток). Тут завжди бажані не лише діти, а й…, тому що Діснейленд - це Країна вічних канікул, де ніколи не затихає музика, не слабшає свято і не вичерпуються веселощі.
НІЧНИЙ ПЕРЕЇЗД В БАРСЕЛОНУ.

День 4 - Діснейленд - Нормандія - Париж - Лувр День 4 - Діснейленд - Нормандія - Париж - Лувр День 4 - Діснейленд - Нормандія - Париж - Лувр День 4 - Діснейленд - Нормандія - Париж - Лувр
День 5.

Барселона - Фламенко шоу

 По дорозі зупинка на сніданок (оплата самостійно).
Екскурсія "Магія готичного кварталу". У кожного міста є свої секрети: великі і маленькі, добрі і погані. У Барселоні ці секрети надійно охороняють вузенькі вулички Готичного Кварталу. Століттями спостерігав цей район за течією життя міста, за зміною поколінь. Аромат, таємниці, чарівності, флірт носиться в самому повітрі; сутінки крадуть і без того незначні ознаки дня сьогоднішнього в готичному кварталі, і, варто на секундочку задуматися, перебуваючи де-небудь на вулиці Парадіз або площі Короля - і ти вже в 1333 -м році, і навіть жебраки на паперті біля Кафедрального собору - звідти, з середньовіччя .... А ввечері після прогулянки по Готичному кварталу можна відвідати концерт Іспанської гітари (вх квиток). Незвичайна атмосфера, запалені свічки, стародавні кам'яні стіни, що зберігають історію поколінь і ніжні ритми гітари - все це зіллється воєдино і зробить вечір чарівним.
«Все життя-Фламенко» (38€/30€). Сонце сідає за горизонт і в наступаючій темряві немов спалахують куплети фламенко. Надривна музика і стукіт підборів. Роза в зубах. Дріб кастаньєт вибиває стогони розбитого серця, скарги на зраду і крики помсти. Пісня закінчується, її змінює інша ... Вечірня Іспанія, немов збожеволівши від пристрасті, танцює фламенко, фламенко, фламенко ...
Ночівля на території Іспанії.

День 10 - Барселона - Коста-Брава День 10 - Барселона - Коста-Брава День 10 - Барселона - Коста-Брава День 10 - Барселона - Коста-Брава
День 6.

Барселона - Монсеррат - Іспанське село

 Сніданок. Вільний час в Барселоні. Для бажаючих екскурсії:
Автобусна оглядова екскурсія "Барселона - місто, яке посміхається"(23€/18€). Барселона - дивовижно красиве місто, багато чудес якого створені великим чарівником Гауді. Площа Іспанії, Національний Палац, Гора Монтжуік, Олімпійське Кільце, Набережна Колумба, Олімпійський Порт, Район Ешампле. Зупинки на фотопаузи. У тому, що у міст є душа, після відвідування Барселони вже не сомневаешся ....
"Монтсеррат- дорога до небес і винні погреби"(51€/38€ + вхідний квиток.). Святе місце - гора Монтсеррат. Монсеррат - одне з небагатьох місць на Землі, які, варто один раз побачити, врізаються намертво в пам'ять і залишаються там назавжди. Ми зробимо підйом на священну для каталонців гору. Старовинний монастир береже зображення головної святої цих місць - Чорної діви Монтсеррат. У Чорної діви просять здоров'я, сімейного щастя і благополуччя. Монсеррат змінює людину, робить його іншим. Приголомшливі пейзажі, незвичайна атмосфера містики , оповиваюча чудотворне зображення Богоматері, зроблять екскурсію незабутньою ... Головна святиня Каталонії розташована в оточенні безкраїх виноградників. Вся історія виноробства, починаючи з доби середньовіччя, безпосередньо пов'язана з діяльністю монастирів. Ми відвідаємо один з винихпогребів (вхідний квиток), де нам розкажуть про вино і обов'язково дадуть продегустувати прекрасні, з яскравим смаком і ароматом місцеві вина, а потім і відвідати магазин, де можна буде пляшечку божественного нектару і відвезти їх з собою, на батьківщину - як нагадування про гостинну і сонячну Каталонію. Повернення в Барселону.
"Іспанське Село і Співаючі фонтани" (21€ /16€ + вх. Квитки). Іспанське село було побудоване в 1927 році.
За кілька годин ми з вами зможемо побувати у всіх куточках величезної Іспанії. Побачимо Пласа Майор - головну площу, споруди Каталонії і Кастилії. Пам'ятки Андалусії, шедеври Наварри і будинки Валенсії.
Ми відвідаємо різні майстерні, магазинчики, де корінні жителі досі займаються ремеслом, виконуючи різні види ручної роботи, відроджуючи культуру Іспанії. Дізнаємося секрети сангрії, таємниці блиску оливкового масла і скуштуємо найсмачніший хамон. Далі насчекає відвідування Магічного фонтану. Оригінальний світломузичний супровід перетворює рух струменів фонтану в справжнє диво. Ночівля на території Іспанії.

День 6 - Барселона - Монсеррат - Іспанське село День 6 - Барселона - Монсеррат - Іспанське село День 6 - Барселона - Монсеррат - Іспанське село День 6 - Барселона - Монсеррат - Іспанське село
День 7.

Барселона - Фігерас

Сніданок. Вільний час в Барселоні. Для бажаючих можлива поїздка на вибір.
"Незнайома Барселона - Тібідабо"(21€/16€ + вх. Квитки). Ця екскурсія допоможе нам побачити місто з іншого боку. Нам відкриються чарівні і віддалені від стандартних туристичних маршрутів, куточки міста. Ми побачимо верхню Барселону з її престижними приватними районами, Павільйони Гуель, розарій та храм Педральбес. Місце, звідки відкривається найкрасивіша панорама міста і його околець - храм Святого Серця, що піднімається над всією Барселоною. Можна відвідати один з найстаріших в Європі Парк атракціонів, а також легендарний Камп Ноу - найвідоміший стадіон Іспанії домашній стадіон футбольного клубу Барси.
"Гауді і його творіння"(26€ + вхідний квиток). Воістину, генії божевільні. Каса Міла, Каса Батло, Храм Святого Сімейства, Парк Гуель. Мільйони людей будують подумки повітряні замки з піску, але тільки один зумів втілити свої мрії в реальність. Нас чекає нестримний політ думки і продуманість найдрібніших деталей ...
«Така смачна Барселона»(21€/16€ + оплата закусок). Гастрономічна прогулянка по Барселоні. Тапас, вино і ... враження. Кращий спосіб відкрити для себе місто або країну - це спробувати, що тут п'ють і їдять. Чому іспанці і каталонці приділяють стільки уваги їжі і напоям, які секрети середземноморської кухні? Відвідування одного з продовольчих ринків Барселони, головні делікатеси Іспанії, як їх правильно вибирати? Дегустація іспанських сирів, хамона і ковбас і звичайно вина. Можливість спробувати тапас- головну родзинку іспанської кухні. Нас чекає приємна і смачна прогулянка.
"Життя одного генія" + Жирона(60€/46€). Відвідування музею Сальвадора Далі в містечку Фігерес. Музей Далі вражає, ми неначе раптово опинимося в казці в будиночку Шалтая-Базіки. Тут кожен зможе сам відчути своєрідність творчості великого сюрреаліста. Таємничі і загадкові картини, скульптури незрозумілої форми, безліч сюрпризів від великого містифікатора нашого століття. Прогулянка по Жироні
Ночівля на території Іспанії.

День 7 - Барселона - Фігерас День 7 - Барселона - Фігерас День 7 - Барселона - Фігерас День 7 - Барселона - Фігерас
День 8.

Порт Авентура - Коста-Брава

Сніданок. Вільний час в Барселоні. Для бажаючих можлива поїздка на вибір.
Для тих, хто мріє опинитися в казці - поїздка в Порт Авентура(68€/60€). Готуйтеся до сміху, задоволення, сюрпризів ... Парк атракціонів Порт Авентура тематично розділений на шість зон- «країн» - за географічним принципом, що дозволяє подати прогулянку по парку як кругосвітню подорож, а відвідування атракціонів - як незабутні пригоди в дорозі. Шість світів- Середземномор'я, Дикий Захід, Мексика, Китай, Полінезія та яскрава дитяча країна Сезам зі своїми таємницями і пам'ятками, традиціями та історією вмістилися на території цього парку. Крім власне парку атракціонів, комплекс включає величезний аквапарк Порт Авентура Акватик. На вулицях парку і в театрах проходить безліч барвистих шоу.
Або "Вітаю, Коста Брава!"(30€/21€). Нас чекає найкрасивіше узбережжя Іспанії. Скелі, що потопають в прозорому морі, затишні бухти, пейзажі з вічнозеленою рослинністю і дивовижні історії узбережжя Коста Брава. Ми побачимо прекрасні сади Санта Клотільда, спробуємо місцеві вина і делікатеси. Відпочинок на морі.
НІЧНИЙ ПЕРЕЇЗД В РИМ.

День 8 - Порт Авентура - Коста-Брава День 8 - Порт Авентура - Коста-Брава День 8 - Порт Авентура - Коста-Брава День 8 - Порт Авентура - Коста-Брава
День 9.

Рим

 УВАГА!!! ПЕРЕСУВАННЯ ПО РИМУ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ !!! (Квиток оплачується самостійно 6 евр).
Екскурсія "Місто душі - Рим". Сьогодні ми побачимо велике місто на семи пагорбах. Рим - столиця світу, яка дихає вічністю .... Тут кожен камінчик - історія. Імперії підносилися і переживали занепад, старі боги змінювались новими, і тільки Рим залишався Римом .... Все минуле Італії переплелось у цьому місті, від часу становлення Римської Імперії до наших днів .... Починаємо знайомство ... Вільний час в Римі.
Запрошуємо на екскурсію "Рим-місто Імператорів"(21€+вх.квиток). Колізей, Римський і Імператорський Форуми, Капітолійський пагорб - священне місце богів - мета всіх звитяжних полководців. Нас захопить і зачарує історія Стародавнього Риму, таємниці і легенди, що зберігає в собі це прекрасне вічне місто ...
Екскурсія по Вечірньому Риму(21€/16€). Яскрава і романтична прогулянка по прекрасному місту, яке заворожує грою світла і тіней. У Рим закохуєшся поступово, але на все життя. Поселення в готель. Ночівля на території Італії.

День 9 - Рим День 9 - Рим День 9 - Рим День 9 - Рим
День 10.

Рим - Ватикан

 Сніданок. Вільний час в Римі.
УВАГА!!! ПЕРЕСУВАННЯ ПО РИМУ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ !!! (Квиток оплачується самостійно 6 евр).
Екскурсія до Держави Ватикан "Дотик до вічності"(30€ + вхідний квиток). Священний світ мистецтва та релігії ... Наш шлях веде нас у найменшу країну в світі, яка розмістилася на території одного міста. Ми зможемо здійснити прогулянку святими місцями і доторкнутись до живої історії християнства. Побачити Собор Святого Петра, велич і краса якого вражають. Оцінити музеї Ватикану, де зібрані колекції мистецтва, відвідати неперевершену Сикстинську капелу ... Вільний час.
«Богемний Трастевере»(21€/16€). Старовинний квартал Трастевере, розташований на правому березі Тібру, не схожий на звичайні римські квартали. Вузькі вулички, безліч ресторанів, маленькі площі, на яких розташувалися художники з мольбертами, неквапливий ритм життя створюють романтичний настрій ...
"Базиліки Риму" (23€/18€). Найзнаменитіші храми Риму, які вражають своєю розкішшю і красою. Базиліки, в які прагнув кожен подорожній, тільки для того, що б доторкнуться до святості. Їх багатство і унікальні шедеври роками притягували любителів мистецтва.
"Музика Тівольських фонтанів"(38€/30€). Відвідування заміської вілли кардинала д'Есте, яку вважаю одним з найбільш вдалих в світі втілень садово-паркового мистецтва. Ночівля на території Італії.

День 10 - Рим - Ватикан День 10 - Рим - Ватикан День 10 - Рим - Ватикан День 10 - Рим - Ватикан
День 11.

Флоренція

 Сніданок. Переїзд по Італії
При наявності бажаючих екскурсія "Квітуча Флоренція"(30€/21€). Сьогодні ми перемістимося в епоху Відродження. Тут жили і творили генії: Мікеланджело, Челліні, Джотто. Ми побачимо шедеври великих майстрів: Площу Синьорії, головний флорентійський собор Санта Марія-дель-Фьорі, дзвіницю Джотто, старий міст Понте Веккьо із численними золотими крамничками. Здалеку доносяться ніжні звуки органу і спів вуличних музикантів, прямо на мостових місцеві художники малюють свої картини, в ресторанчиках веселі господарі пригощають тосканським вином, а на галасливих ринках очі розбігаються від достатку сувенірів.
Ночівля в Австрії.

День 11 - Флоренція День 11 - Флоренція День 11 - Флоренція День 11 - Флоренція
День 12.

Відень - Будапешт

Сніданок. Переїзд в Відень.
Пішохідна екскурсія "Віденський вальс". Відень - місто музики і великих композиторів, місто чаруюче і прекрасне ... Його заслужено називають серцем Європи. Столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своєю чарівністю і теплотою ... Це незвичайне місто! - Вузькі середньовічні вулички, широкі імперські площі ... Ми прогуляємося по самому серцю Відня: площа Марії Терезії, імперський Хофбург, Кертнер, Грабен, собор святого Стефана і витончена Альбертіна! Величне місто зачаровує гостей шармом і вишуканістю. Ми заглянемо в світ Swarovski і зможемо придбати собі сувенір на пам'ять.
Для бажаючих автобусна екскурсія «Величний Відень» (23€/18€). Таємниче середньовіччя, блискуче 19 століття, круговорот музики, історії, мистецтва - все це Відень, неповторний і прекрасний! «Це моя воля!» - Цими словами імператор Франц Йосиф розпорядився про будівництво Рінгштрассе, де велично розташувалися будівлі Парламенту, Ратуші, Бургтеатру. Ми також побачимо найвеселішу пам'ятку - химерний будинок Хундертвасер! А в завершенні екскурсії - «відвідаємо» принца Євгенія Савойського і побачимо дивовижний за своєю красою замок Бельведер! Переїзд в Угорщину.
Для бажаючих екскурсія "Чарівність Дунаю"(26€/18€). Сім мостів дивовижно оздоблюють прекрасний Голубий Дунай, які, мов нитки перлів, пов'язують дві частини міста - Буду і Пешт ... У воді відображаються величні будівлі: Парламент, Академія наук, Королівський Палац ... Повз нас "пропливають" водолікарні, готелі, історичний музей і найкрасивіший розважальний комплекс Будапешта. Ночівля в Угорщині.

День 12 - Відень - Будапешт День 12 - Відень - Будапешт День 12 - Відень - Будапешт День 12 - Відень - Будапешт
День 13.

Мішкольц-Тапольце - Львів

 Сніданок. Переїзд по Угорщині.
Відвідування підземного гроту гори Верхедь - печерної купальні в Мішкольц-Тапольце. Світлові ефекти, таємничість і загадковість ... До Ваших послуг купання і водні атракціони (вх квиток). Повернення в Україну. Час прибуття до Львова орієнтовно 23:30 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». До нових зустрічей!

День 13 - Мішкольц-Тапольце - Львів День 13 - Мішкольц-Тапольце - Львів День 13 - Мішкольц-Тапольце - Львів День 13 - Мішкольц-Тапольце - Львів
Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
На екскурсії поширюється знижка - 10%.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
Знижка 10% на перші три екскурсії, оплачені до виїзду на групу не поширюється.
При бронюванні 4 і більше екскурсій, знижка 10% поширюється.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).  


Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• У випадку, коли вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• Проїзд по маршруту автобусом туркласу
• Супровід гіда-керівника по маршруту
• Проживання в готелях 3 * зі сніданками.
• внутрішні пороми
• Екскурсійна програма
Додатково оплачується:
Консульський збір 35€.
• Крім категорії громадян, звільнених від сплати Консульського збору, згідно договору про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. Сплачується при кожній подачі. При відмові НЕ повертається.
Візовий центр 25€.
• Візовий центр оплачують всі, хто звертається за візою.
!!! Міський податок (city tax) в готелях Франції, Італії, Іспанії від 1,5 до 5 євро / ніч
При відмові НЕ повертається.
• Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти.
• факультативні екскурсії
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
0.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків на Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.
Додаткова ніч у Львові. Кімнати окремого типу

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
28.04.18 - 11.05.18
22.08.18 - 28.08.18
200 грн.
200 грн.
230 грн.
Індивідуальна екскурсія по Львову. Індивідуальна пішохідна екскурсія по Львову (3 години).
1-3 людини за екскурсію. Початок екскурсіїї на залізничному вокзалі.
300 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Одеса - Львів!
580 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Київ - Львів!
380 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: