Вибір року 2016
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Je t'aime mon cher Paris!
Я люблю тебе, мій дорогий Париж !!!!
Любити тебе - легко. Сказати тобі це - важко. Забути тебе - неможливо.

Все, про що я мрію - це Париж!


Днів: 9
Львів - Вроцлав- Бамберг - Париж (4н) -Страсбург- Нюрнберг*-Аугсбург - Краків -Львів
Австрія
Німеччина
Польща
Франція

Грудень '17

КР 22 09:30 НГ 28 08:30

Березень '18

СПО 24 08:30

Квітень '18

МП 26 08:30

Травень '18

МП 2 08:30 * 6 09:30   26 08:30

Червень '18

СПО 2 08:30

Липень '18

  2 08:30   16 09:30   28 08:30

Серпень '18

  5 09:30   18 09:30

Вересень '18

СПО 4 08:30   22 09:30

Жовтень '18

  14 09:30   23 08:30

Грудень '18

КР 17 08:30 НГ 27 06:30
КР−Католицьке Різдво
НГ−Новий Рік
СПО−Спецпропозиція
МП−Травневі свята
*,**−Сезонна доплата
БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ
У вартості: Бамберг, Париж, Страсбург.
У програмі: Нормандія, Замки Луари, Версаль, Лувр, Діснейленд
!
4 ночі в Парижі!
День 1.

Львів - Вроцлав - Легніца

Безкоштовні трансфери «ж / д вокзал - Термінал-А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів. Переїзд по Польщі.
При  швидкому проходженні кордонів і бажанні групи екскурсія Вроцлав- "Священна квітка Європи"(18€/13€). Одне з найзеленіших міст Польщі з прекрасною архітектурою і мальовничими куточками. Старе Місто є одним із найкрасивіших в Польщі, а площа вроцлавського ринку займає друге за величиною місце, після Краківського. Ратуша з сонячним годинником. Ночівля в Польщі.

День 1 - Львів - Вроцлав - Легніца День 1 - Львів - Вроцлав - Легніца День 1 - Львів - Вроцлав - Легніца День 1 - Львів - Вроцлав - Легніца
День 2.

Бамберг

Сніданок. Переїзд в Німеччину. 
Перше місто Німеччини, котрий запрошує нас - франконський Бамберг. Екскурсія «Бамберг - місто на семи пагорбах». Засноване понад тисячу років тому, це місто до сих пір залишається молодим і пишається своїм культурним життям та віковими традиціями пивоваріння. Атмосферу чарівності та спокою створюють збережені архітектурні пам'ятники, а прославив Бамберг на весь світ - знаменитий Бамбергский симфонічний оркестр і міжнародний фестиваль чарівників. Вільний час.
Для бажаючих дегустація справжнього копченого пива(дорослі 30€, діти до 16 років 21€ без пива). Пиво... тут знають толк в цьому напої ... Бамберзьке пиво - автентичне пиво! Шедевр бамберзьких пивоварів - напій, якому вже понад 300 років - «раухбір» - спеціальний сорт темного пива, а надзвичайним ароматом диму! Такого немає ніде! Переїзд на нічліг. 
Ночівля на території Німеччини.

День 2 - Бамберг День 2 - Бамберг День 2 - Бамберг День 2 - Бамберг
День 3.

Париж - Мулен Руж - Дефанс - Ейфелева вежа

Сніданок. Переїзд в Париж.
І от Вона- довгоочікувана Франція – країна вишуканих вин, високої моди, дорогих парфумів, красивих жінок і багатьох таємниць…. Ми направляємося в саме серце цієї загадки– чарівний Париж. Оглядова пішохідна екскурсія "Магія Парижа!". Париж стає рідним з першого погляду, з першого кроку його витертою бруківкою. Паризькі прогулянки заводять у минуле, в пам'ять серця, у потаємні куточки душі. Все, що ми знаємо з розкішних фільмів і книг, - все раптом оживає і наповнює серце трепетом! Франсуаза Саган, Коко Шанель, Джо Дассен, Бріджит Бардо. Готель де Віль, Лувр, Вандомська площа, Оперний театр. Продовжимо  наше  знайомство з Парижем в світі ароматів музею Fragonard. Французські парфуми — елітні і вишукані. І напевне, немає в світі такої жінки, яка б не мріяла мати хоча б одні.

Вільний час. Можливість самостійно побувати на Ейфелевій Вежі (вх. квитки).
"Магічне серце Парижу – Латинський Квартал"(21€/16€). Самі відомі місця Парижу- Собор Паризької Богоматері і Латинський квартал. Захоплююча подорож розпочнеться від знаменитого Собору Паризької Богоматері, свідка легендарних подій французької історії. Закінчимо нашу екскурсію на площі всіх закоханих, можна сказати головній площі відомого Латинського кварталу!!! 

“Таємниці річки Сена”(13€/10€). Прогулянка по таємничій Сені на кораблику.
Вечірня програма "Вогні нічного Парижа"(26€/18€), під час якої ми зможемо насолодитись красою Парижа в вечірньому вбранні ... Нас будуть підкорювати і захоплювати: велична Тріумфальна Арка, чарівництво моста Мірабо, Марсове поле, незрівнянні Єлисейські поля і оглядовий майданчик Трокадеро, район Ла Де Фанс, і в закінченні екскурсії нас зачарує неперевершена красуня - мерехтлива Ейфелева вежа. 

Нічне життя Франції. Відоме кабаре "Мулен Руж" (Час 23:00-130€) - барвисті костюми, яскраве пір'я, розкішні танцівниці, французький канкан, атмосфера свята і веселощів допоможуть Вам отримати заряд хорошого настрою і відчути Париж по-справжньому!  Поселення в готель. Ночівля.

День 3 - Париж - Мулен Руж - Дефанс - Ейфелева вежа День 3 - Париж - Мулен Руж - Дефанс - Ейфелева вежа День 3 - Париж - Мулен Руж - Дефанс - Ейфелева вежа День 3 - Париж - Мулен Руж - Дефанс - Ейфелева вежа

 

День 4.

Довіль - Нормандія - Париж - Руан - Трувіль

Сніданок. Вільний час в Парижі. Є можливість відвідати на вибір:
"Сентиментальна Нормандія"(68€/46€). Нас чекає дивовижний за красою регіон - Нормандія. Тут все інше: архітектура іграшкових містечок, як зі сторінок дитячих казок; повітря, просочене ароматом океану; кухня з найсвіжіших морепродуктів, всесвітньо відомі сири. І пейзажі, від краси яких захоплює подих. Відвідування історичної столиці Нормандії - міста Руан. Старовинний Руан - найбільше нормандське місто. Екскурсія в Руанський собор і по історичних місцях, пов'язаних з історією Жанни Д'Арк. Довіль і Трувіль-их часто називають братами-близнюками. Хоча між ними немає нічого спільного, крім моста, який їх з'єднує. Трувіль- містечко рибальське, бідне і веселе. Прогулянка по місту Трувіль-сюр-Мер і відвідування ринку морепродуктів. Відвідування Довиля, який вважається найкращим морським курортом в Нормандії. Довіль був побудований спеціально для того, щоб паризька знати знайшла персональний курорт. Прогулянка по місту, вільний час для відвідування набережної, яка омивається Ла-Манш. День, проведений в Нормандії це -день, довжиною в життя. Повернення в Париж. 
“Легендарний Монмартр”(18€/13€). Найвідоміший пагорб Парижа, увінчаний короною - Секр Кер. Це місце народження геніїв, тут творили видатні люди Парижа. Життя Монмартра продовжує вирувати. Площа Тертр з сотнями мольбертів радо зустрічає всіх відвідувачів. Тут можна купити і забрати з собою маленький шматочок Парижа, зображений на полотні. Немає місця більш принадного і хвилюючого. Ночівля.

День 4 - Довіль - Нормандія - Париж - Руан - Трувіль День 4 - Довіль - Нормандія - Париж - Руан - Трувіль День 4 - Довіль - Нормандія - Париж - Руан - Трувіль День 4 - Довіль - Нормандія - Париж - Руан - Трувіль
День 5.

Версаль - Лувр - Париж - Діснейленд

Сніданок. Вільний час в Парижі. Є можливість відвідати на вибір:
"Банти і діаманти. 
Версаль"(30€+вхідний квиток). «Світ, затримуючи подих, дивиться на Версаль, світ прихиляється перед його красою. І може бути все, що зробив Людовік не дарма, адже  інакше ми б не побачили раю на землі». Відвідання замку.
"Енциклопедія віків - Лувр"(26€+вх.квиток). Світ Мистецтва - світ геніїв, які залишили в дар людству великі шедеври. Лувр - один з найбагатших музеїв в світі. Тут можна годинами милуватися роботами Леонардо Да Вінчі, Рембрандта, Тиціана, Рафаеля: Мона Ліза, Богиня Ніка, Венера Мілоська.
Зможемо побачити Ейфелеву вежу з висоти пташиного польоту. Запрошуємо відвідати оглядовий майданчик Монпарнас(18€/10€). Ось вона, красуня, як на долоні.
Діснейленд(23€+вх.квиток). Чарівний світ Дісней Парку відкриває перед нами свої двері і, переступивши його поріг - ми стаємо героями дивовижних пригод. Це світ дітей та дорослих - країна фантазій, країна відкриттів і першовідкривачів. Тут ми зможемо прокататись в старовинному потязі залізницею, побачити героїв різних диснеївських мультфільмів, зануритися в атмосферу всесвітньо відомих казок. Зустрітися з вогнедихаючим драконом, здійснити політ на літаючому кораблі над нічним Лондоном, побувати в будинку знаменитого Робінзона Крузо на вершині дерева. Відвідування Дісней студії за дод. плату. Ночівля.

День 5 - Версаль - Лувр - Париж - Діснейленд День 5 - Версаль - Лувр - Париж - Діснейленд День 5 - Версаль - Лувр - Париж - Діснейленд День 5 - Версаль - Лувр - Париж - Діснейленд
День 6.

Долина Луари - Париж - Шамбор - Амбуаз - Шенонсо

Сніданок. Вільнийчас в Парижі. 
Екскурсія «Замки Луари»(68€/55€+вх.квитки). Бог був прихильним до Франції ... Одне століття плавно перетікало в інше на берегах Луари ... А тепер залишились тільки одні свідки колишніх подвигів, зрад, трагедій, весіль і карнавалів ... Старовинні ... замки. Серце Франції - долина казкової річки Луари, береги якої всіяні старовинними замками - капризами французьких королів, створеними великими геніями. Тут переплелися таємні історії Франції, життя закоханих монархів і прекрасних жінок. Почнемо наше знайомство з грандіозного мисливського палацу Шамбор. Замок, який вражає не тільки величиною, але і новаторством архітектури. Спочатку це був замок для полювання, який з волі Франциска I був перетворений в одне з найпрекрасніших ренесансних споруд. Припускають, що перший проект його будівництва розробив сам Леонардо да Вінчі. Зовнішній огляд. Далі ми з Вами перенесемось в одне з найбільш незвичайних містечок Долини Луари - Амбуаз, з його вузькими вуличками, пахучими ароматами шоколаду  і маленькими  ресторанчиками, де можна скуштувати кухню регіону. Для любителів рожевих і ігристих вин, ми пропонуємо спробувати ароматні вина Долини Луари. У місцевих сувенірних крамницях можна придбати найкрасивіші гобелени королівської мануфактури, якими колись славилась Долина Луари. Місто також знамените свіїм замком - фортецею, яка зіграла значну роль в історії Франції. Третій замок нашої екскурсії по замках Луари який ми відвідаємо- це Шенонсо, один з найкрасивіших замків XVII століття. Шенонсо - ще називають жіночим, так як будівництвом і процвітанням він зобов'язаний виключно жінкам. З його ім'ям пов'язані долі таких знаменитих жінок Франції, як Катерина Медічі, Діана де Пуатьє, Луїза Лотарінгська, Жорж Санд. У 1547 році Генріх II подарував Шенонсо своїй фаворитці Діані, завдяки якій замок і зберігся до наших днів. Відвідування замку. Всього долина Луари налічує близько 120 замків. Вони розташовані уздовж річки Луари і її приток. Всі їх перераховувати немає сенсу, потрібно побувати хоча б в деяких, щоб відчути справжню атмосферу Середньовіччя і епохи Відродження. Нас чекає чудовий день. Повернення в Париж. Ночівля.

День 6 - Долина Луари - Париж - Шамбор - Амбуаз - Шенонсо День 6 - Долина Луари - Париж - Шамбор - Амбуаз - Шенонсо День 6 - Долина Луари - Париж - Шамбор - Амбуаз - Шенонсо День 6 - Долина Луари - Париж - Шамбор - Амбуаз - Шенонсо
День 7.

Страсбург - Реймс - Люксембург

Сніданок. Виїзд з Парижа. 
При бажанні групи заїзд на фотопаузу і прогулянку в  одне із  живописних міст Франції- Реймс(18Є). Відкриє нам чарівність французької провінції. Тут гармонійно співіснує історичне минуле і сьогоднішній день: римські арки,  середньовіччя,  відродження,  модерн і арт -деко. 
Або Люксембург (18Є) - крихітні  вулички, величезні мости, сади, парки... Незабутній смак смородинового вина і багато вражень у такій маленькій країні чекають нас.
Переїзд в Страсбург. Ельзас немов зійшов зі сторінок казки: будиночки з двосхилими дахами, побудовані з каменю і дерева, прикрашені квітами, на пічних трубах деяких з них звили гнізда лелеки. Столиця французької провінції Ельзас - Страсбург. Пішохідна прогулянка по старому місту, острову, кварталу ремісників Petit de France, вузьких мальовничих переулочків, відвідування французького і німецького кварталів. Ми зануримося в незвичайну атмосферу двотисячолітнього міста. Широкі проспекти і вузькі вулички, невигадані історії та фантастичні легенди, паради і капітуляції, війна і мир - все змішалося в місті Страсбурзі. Місто прекрасне своїм неповторним Собором Нотр-Дам з дивно гармонійною площею навколо нього, каналами «малої Франції» з численними фахверковими будинками уздовж них, своїми мостами і ви в цьому переконаєтеся. Тут сліди багатьох відомих людей: Гутенберга, Моцарта, Кальвіна, мадам Тюссо, Луї Пастера. Ночівля в Німеччині.

День 7 - Страсбург - Реймс - Люксембург День 7 - Страсбург - Реймс - Люксембург День 7 - Страсбург - Реймс - Люксембург  
День 8.

Аугсбург - Нюрнберг - Хайдельберг - Баден-Баден

Сніданок. Переїзд по Німеччині. 
Сьогодні ми вирушаємо в світ насолод Баден Бадена. В чарівній долині ріки Оос, між гірськими масивами Шварцвальд і французькою провінцією Ельзас, розташувалась літня столиця Європи - прекрасний Баден-Баден. Це місце, створене для відпочинку та насолоди життям. Дивовижна природа і цілющі термальні води приваблюють сюди відвідувачів з усіх куточків світу. На протязі століть тут побували римські імператори, європейські монархи, відомі поети, художники і письменники, які не приховували свого захоплення дивовижними властивостями мінеральних вод. Запрошуємо Вас відпочити та поринути в приємну атмосферу термів Каракалла: різноманітні басейни з термальною водою різної температури, масаж підводними струменями, гроти і водоспади знімуть втому і не залишать байдужими.(вх. квиток).

При бажанні групи на вибір: екскурсія у прекрасне і старовинне місто Хайдельберг(18€).
Або Імперський Нюрнберг(18Є)- місто запрошує на прогулянку, найзнаменитіша ринкова площа країни із Фонтаном сорока фігур, Будинок Дюрера, Палац Правосуддя, храми-близнюки, пятикилометрова кріпосна стіна, замок Кайзербург з вісімдесятьма збереженими вежами і численними воротами, фахверкові будинки, надають колорит старовинним вуличкам . Нюрнберг відкриє безліч секретів - тут винайшли кишеньковий годинник і перший глобус, звідси рушив перший потяг, це світова столиця іграшок, батьківщина Лускунчика і олов'яних солдатиків.
Або «Маленьке німецьке містечко»(18Є). Ми заглянемо в 15 рік до нашої ери - це рік заснування Аугсбурга. Ми пройдемося по вуличках середньовіччя і познайомимося з історією найбагатших людей того часу - сім'єю Фуггеров. Аугсбург пов'язаний з такими відомими іменами як - Моцарт, Брехт, Дизель. Під час екскурсії по Ауґсбурґа ми побачимо архітектурні дива, рівних яким не знайти в Німеччині.  Переїзд на нічліг. Ночівля в Чехії.

День 9.

Львів - Краків

Сніданок. Виселення з готелю.
При  желании группы экскурсия по Кракову(доп.оплата). Город – удивительный, красивый и загадочный. Город художников и музыкантов, cо своими легендами и, конечно же, милыми польскими шутками.  В нем нужно остановиться, задержаться хотя бы на  мгновение…   Для того, чтобы от Барбакана пройтись по Флорианской улице до Рыночной площади, послушать трубача в Марьяцком костеле, зайти и выбрать сувенир на древних торговых рядах Сукенницы, увидеть Яггелонский университет, Вавельский собор и…  Вавель – настоящий Королевский замок! 
Час прибуття до Львова орієнтовно 23:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Переїзд на поїзди на на залізниці вокзал. До нових зустрічей!

День 9 - Львів - Краків День 9 - Львів - Краків День 9 - Львів - Краків День 9 - Львів - Краків
Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Група 11+1
Під категорію "група" потрапляє група туристів в кількості не менше 11 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру.
Бронювання такої організованої групи можливо тільки з обов'язковим замовленням та оплатою в офісі Агента від 3 до 6 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
При системі 11+1 - "Бонусний турист":
НЕ оплачує вартість туру.
НЕ оплачує і відвідує тільки придбані групою додаткові екскурсії (важливо: вхідні квитки "Бонусний турист" оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір та послуги Візового Центру, послуги з відкриття візи (якщо немає біо паспорта).

Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• У разі, коли вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• Проїзд по маршруту автобусом єврокласу
• Супровід гіда-керівника по маршруту
• Проживання в готелі 3* зі сніданками.
• Екскурсійна програма
Додатково оплачується:
• Консульський збір 35 €.
• Крім категорії громадян, звільнених від сплати Консульського збору, згідно угоди про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. Оплачується при кожній подачі. При відмові НЕ повертається.
• Візовий центр 30 €.
• Візовий центр оплачують всі, хто звертається за візою.
• !!! У місті введено податок (city tax) в готелях Франції від 1,5  євро/ніч
• При відмові НЕ повертається.
• Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти.
• факультативні екскурсії
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Чартер: Киев - Львов или Львов - Киев.
Чартер: Киев - Львов или Львов - Киев.
Места в автобусе с 1 по 16!
336 грн.
Чартер: Киев - Львов или Львов - Киев.
Чартер: Киев - Львов или Львов - Киев.
Места в автобусе с 17 по 32!
236 грн.
Чартер: Киев - Львов или Львов - Киев.
Чартер: Киев - Львов или Львов - Киев.
Места в автобусе с 33 и далее!
186 грн.
Послуга "І тут Я!" або "1+1". Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Я в курсі!". СМС та мейл інформування.
СМС і мейл оперативне інформування візового заявника, про вихід віз.
11 грн.
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Додаткова ніч у Львові. Кімнати окремого типу

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомістний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
з 29.12.17-10.01.18
200 грн.
200 грн.
230 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків на Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.
Індивідуальна екскурсія по Львову. Індивідуальна пішохідна екскурсія по Львову (3 години).
1-3 людини за екскурсію. Початок екскурсіїї на залізничному вокзалі.
300 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2017
Мы в социальных сетях: