Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Je t'aime mon cher Paris!
Я люблю тебе, мій дорогий Париж !!!!
Любити тебе - легко. Сказати тобі це - важко. Забути тебе - неможливо.

Все, про що я мрію - це Париж!


Днів: 9
Львів-Вроцлав* - Реймс-Париж (4н) -Страсбург -Хальдельберг-Львів
Австрія
Німеччина
Польща
Франція

Березень '18

СПО 24 08:30

Квітень '18

МП 26 08:30

Травень '18

МП 2 08:30 * 6 09:30   26 08:30

Червень '18

СПО 2 08:30

Липень '18

  2 08:30   16 09:30   28 08:30

Серпень '18

  5 09:30   18 09:30

Вересень '18

СПО 4 08:30   22 09:30

Жовтень '18

  14 09:30   23 08:30

Грудень '18

КР 17 08:30 НГ 27 06:30
СПО−Спецпропозиція
МП−Травневі свята
*,**−Сезонна доплата
КР−Католицьке Різдво
НГ−Новий Рік
Je t'aime mon cher Paris!

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ !!! 4 ночі в Парижі!

Закохані ... ... в Париж! У Париж, закохані!
Де зграйки .... Різнокольорових дахів І голубів в Париж закоханих.
Закохані, ... в Париж !!! У Париж, закохані !!!
Ерфурт, Аугсбург і відвідування музею Ауді в Інгольштадті!
У вартості туру: Бамберг, Реймс, Париж, Монмартр, Страсбург, Хайдельберг
День 1.

Львів - Вроцлав - Легніца

Безкоштовні трансфери «ж / д вокзал - Термінал-А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів. Переїзд по Польщі.
При  швидкому проходженні кордонів і бажанні групи екскурсія Вроцлав- "Священна квітка Європи"(18€/13€). Одне з найзеленіших міст Польщі з прекрасною архітектурою і мальовничими куточками. Старе Місто є одним із найкрасивіших в Польщі, а площа вроцлавського ринку займає друге за величиною місце, після Краківського. Ратуша з сонячним годинником. Ночівля в Польщі.

День 1 - Львів - Вроцлав - Легніца День 1 - Львів - Вроцлав - Легніца День 1 - Львів - Вроцлав - Легніца День 1 - Львів - Вроцлав - Легніца
День 2.

Бамберг

Сніданок. Переїзд в Німеччину. 
Перше місто Німеччини, котрий запрошує нас - франконський Бамберг. Екскурсія «Бамберг - місто на семи пагорбах». Засноване понад тисячу років тому, це місто до сих пір залишається молодим і пишається своїм культурним життям та віковими традиціями пивоваріння. Атмосферу чарівності та спокою створюють збережені архітектурні пам'ятники, а прославив Бамберг на весь світ - знаменитий Бамбергский симфонічний оркестр і міжнародний фестиваль чарівників. Вільний час.
Для бажаючих дегустація справжнього копченого пива(дорослі 30€, діти до 16 років 21€ без пива). Пиво... тут знають толк в цьому напої ... Бамберзьке пиво - автентичне пиво! Шедевр бамберзьких пивоварів - напій, якому вже понад 300 років - «раухбір» - спеціальний сорт темного пива, а надзвичайним ароматом диму! Такого немає ніде! Переїзд на нічліг. 
Ночівля на території Німеччини.

День 2 - Бамберг День 2 - Бамберг День 2 - Бамберг День 2 - Бамберг
День 3.

Дефанс - Мулен Руж - Париж - Ейфелева вежа - Реймс

Сніданок. Переїзд до Франції. Франція - країна дивовижна, різноманітна і багатолика ... ..
Заїзд на фотопаузу і екскурсію в Реймс. Він відкриє нам особливості французької провінції. Тут гармонійно співіснує історичне минуле і сьогоднішній день: римські арки, середньовіччя, відродження, модерн і арт-деко ... Переїзд в Париж.
Екскурсія "Легендарний Монмартр". Найвідоміший пагорб Парижа, увінчаний короною - Секр Кер. Це місце народження геніїв, тут творили видатні люди Парижа. Життя Монмартра продовжує вирувати ... Площа Тертр з сотнями мольбертів радо зустрічає всіх відвідувачів. Тут можна купити і забрати з собою маленький шматочок Парижа, зображений на полотні. Немає місця більш тритягуючого і хвилюючого ...
"Таємниці річки Сена" (16 € / 13 €). Прогулянка по таємничій Сені на кораблику.
Можливість самостійно побувати на Ейфелевій Вежі (вх квитки).
Вечірня програма "Вогні нічного Парижа" (26€/21€), під час якої ми зможемо насолодитись красою Парижа в вечірньому вбранні ... Нас будуть підкорювати і захоплювати: велична Тріумфальна Арка, чарівництво моста Мірабо, Марсове поле, незрівнянні Єлисейські поля і оглядовий майданчик Трокадеро , район Ла Де Фанс, в закінченні екскурсії нас зачарує неперевершена красуня - мерехтлива Ейфелева вежа. Поселення в готель. Ночівля.

День 3 - Дефанс - Мулен Руж - Париж - Ейфелева вежа - Реймс День 3 - Дефанс - Мулен Руж - Париж - Ейфелева вежа - Реймс День 3 - Дефанс - Мулен Руж - Париж - Ейфелева вежа - Реймс День 3 - Дефанс - Мулен Руж - Париж - Ейфелева вежа - Реймс

 

День 4.

Париж - Версаль - Мулен Руж

Сніданок. Цей день ми присвятимо Парижу!
Оглядова екскурсія "Магія Парижа!". Париж стає рідним з першого погляду, з першого кроку його витертою бруківкою. Паризькі прогулянки заводять у минуле, в пам'ять серця, у потаємні куточки душі. Все, що ми знаємо з розкішних фільмів і книг, - все раптом оживає і наповнює серце трепетом! Франсуаза Саган, Коко Шанель, Джо Дассен, Бріджит Бардо. Місто повсюди розвішує сигнальні прапорці спогадів, скороминущість пізнавання і мерехтіння почуттів. Продовжимо наше знайомство з Парижем в світі ароматів музею Fragonard.
Вільний час.
«Латинський квартал» (23€/21€). Ми відвідаємо центр Жоржа Помпіду- музей 20 століття. Площа і фонтан Ігоря Стравінського, фонтан Невинних - найстаріший фонтан Парижа, найстарішу вулицю Парижа – Сен-Дені - це вулиця "червоних ліхтарів" в Парижі, новий Форум центрального ринку - це найсучасніше спорудження в Парижі, скульптуру "Вухо", церква Сент Есташ, де хрестили кардинала Рішельє, маркізу Помпадур, письменника Мольєра, Королівський палац - колишню резиденцію кардинала Рішельє, і в завершенні побачимо 128 стовпчиків Брюан і кафе з фільму "Турист" !!!
"Енциклопедія століть -Лувр" (26€ + вхідний квиток). Світ мистецтва-світ геніїв, які залишили в дар людству великі шедеври. Лувр - один з найбагатших музеїв в світі. Тут можна годинами милуватися роботами Леонардо Да Вінчі, Рембрандта, Тиціана, Рафаеля. Мона Ліза, Богиня Ніка, Венера Мілоська.
"Банти і діаманти" (30€ + вхідні квитки). Королівська резиденція Версаль. Запрошуємо на свято пишноти, у царство балів, аудієнцій, бенкетів і театральних вистав. Версаль-символ влади короля Сонця і обличчя Франції. Тут все грандіозно: величезний парк з морем квітів, численні статуї і басейни, безкінечні паркові алеї .... «... Світ з трепетом дивиться на Версаль, світ прихиляється перед його красою. І може бути все, що зробив Людовік було не даремно, адже інакше б ми ніколи не побачили раю на землі .... ».
Нічне життя Франції. Відоме кабаре "Мулен Руж" (130 €) - барвисті костюми, яскраве пір'я, розкішні танцівниці, французький канкан, атмосфера свята і веселощів допоможуть Вам отримати заряд хорошого настрою і відчути Париж по-справжньому! Самостійне повернення в готель. Ночівля.

День 4 - Париж - Версаль - Мулен Руж День 4 - Париж - Версаль - Мулен Руж День 4 - Париж - Версаль - Мулен Руж День 4 - Париж - Версаль - Мулен Руж
День 5.

Нормандія - Діснейленд

Сніданок. Вільний час в Парижі. Є можливість відвідати на вибір:
"Сентиментальна Нормандія" (68€/46€). Нас чекає дивовижний за красою регіон - Нормандія. Тут все інше: архітектура іграшкових містечок, як зі сторінок дитячих казок; повітря, просочене ароматом океану; кухня з найсвіжіших морепродуктів, всесвітньо відомих сирів і напоїв. І пейзажі, від краси яких захоплює подих. Відвідування історичної столиці Нормандії - міста Руана. Старовинний Руан - найбільше нормандське місто. Екскурсія в Руанський собор і по історичних місцях, пов'язаних з історією Жанни Д'Арк. Довіль і Трувіль-їх часто називають братами-близнюками. Хоча між ними немає нічого спільного, крім моста, який їх з'єднує. Трувіль - містечко рибальське, бідне і веселе. Прогулянка по місту Трувіль-сюр-Мер і відвідування ринку морепродуктів. Можливість пообідати в одному з місцевих ресторанчиків. Відвідування Довиля, який вважається найкращим морським курортом в Нормандії. Довіль був побудований спеціально для того, щоб паризька знать знайшла персональний курорт. Прогулянка по місту, вільний час для відвідування набережної, яка омивається Ла-Маншем. День, проведений в Нормандії це -день, довжиною в життя. Ми це з вами відчуємо. Повернення в Париж.
Або Діснейленд (23 € + вх.квиток). Чарівний світ Дісней Парку відкриває перед нами свої двері і, переступивши його поріг - ми стаємо героями дивовижних пригод. Це світ дітей та дорослих - країна фантазій, країна відкриттів і першовідкривачів. Тут ми зможемо прокататись в старовинному потязі залізницею, побачити героїв різних диснеївських мультфільмів, зануритися в атмосферу всесвітньо відомих казок. Зустрітися з вогнедихаючим драконом, здійснити політ на літаючому кораблі над нічним Лондоном, побувати в будинку знаменитого Робінзона Крузо на вершині дерева. Відвідування Дісней студії за доп. плату.
Париж завтрашнього дня: прогулянка в квартал Сен-Мартен (18€/13€). Квартал, який пережив за останні десятиліття глобальні зміни, перетворившись з бридкого каченяти в прекрасного лебедя, не перестає радувати паризьку публіку. Тут Париж відпочиває від самого Парижа, від властивих йому натовпів туристів, музейних черг, від міського шуму великого міста. Це місце успішних, що живуть в гармонії з собою і навколишнім світом парижан, які отримують від життя суцільне задоволення. Ночівля.

День 5 - Нормандія - Діснейленд День 5 - Нормандія - Діснейленд День 5 - Нормандія - Діснейленд День 5 - Нормандія - Діснейленд
День 6.

Долина Луари - Париж - Шамбор - Амбуаз - Шенонсо

Сніданок.
Бог був прихильним до Франції ... Одне століття плавно перетікало в інше на берегах Луари ... Залишились тільки одні свідки колишніх подвигів і зрад, трагедій, весіль і карнавалів ... Старовинні замки ....
Для всіх бажаючих "Замки Луари" (48€/30€ + вхідний квиток). Серце Франції - долина казкової річки Луари, береги якої всіяні старовинними замками - капризами французьких королів, створеними великими геніями. Тут переплелися таємні історії Франції, життя закоханих монархів і прекрасних жінок. Почнемо наше знайомство з грандіозного мисливського палацу Шамбор. Зовнішній огляд. Далі наш шлях лежить до Шенонсо чарівному замку на воді. Шенонсо - це історія двох жінок, яку ми почуємо в залах палацу ... Відвідування замку. Замок Блуа- унікальний за своєю композицією. Чотирикутна замкнута композиція, що вінчає вершину пагорба на високому березі Луари, де кожна сторона відноситься до певного етапу будівництва, дає можливість простежити еволюцію французького зодчества від XV до XVII ст. Варто дивуватися тому, як кілька століть, що мали своє оригінальне вираження в художніх стилях, вдало узгоджуються в ансамблі палацу в Блуа.
Код Да Вінчі, прогулянка в квартал Сен-Жермен, або Енциклопедія паризького життя (18€/13€). Квартал Сен-Жермен - це одне з найзатишніших, гармонійних і улюблених місць Парижа. Сліпучий бульвар Сен-Жермен, залитий вечорами теплим театральним світлом, притулок для повільно прогулючихся городян. Квартал-вітрина, квартал-атракціон, що зберіг всю красу справжнього Парижа. Тут було відкрито одне з найстаріших кафе Парижа, де Вольтер випивав по сорок чашок кави в день. Тут же розмістилися легендарні літературні кафе Cafede Flore і Les Deux Magots, де сидів свого часу Хемінгуей. А в церкві Сен-Сюльпіс, де вінчався Віктор Гюго, можна відшукати нульовий меридіан або лінію троянди за описами Дена Брауна ..
Ночівля.

День 6 - Долина Луари - Париж - Шамбор - Амбуаз - Шенонсо День 6 - Долина Луари - Париж - Шамбор - Амбуаз - Шенонсо День 6 - Долина Луари - Париж - Шамбор - Амбуаз - Шенонсо День 6 - Долина Луари - Париж - Шамбор - Амбуаз - Шенонсо
День 7.

Люксембург - Страсбург

Сніданок. Виїзд з Парижа.
При бажанні групи заїзд на фотопаузу і прогулянку в Люксембург (18€) - крихітні вулички, величезні мости, сади, парки... Незабутній смак смородинового вина і багато вражень у такій маленькій країні чекають нас.
Переїзд в Страсбург. Ельзас немов зійшов зі сторінок казки: будиночки з двосхилими дахами, побудовані з каменю і дерева, прикрашені квітами, на пічних трубах деяких з них звили гнізда лелеки. Столиця французької провінції Ельзас - Страсбург. Пішохідна прогулянка по старому місту, острову, кварталу ремісників Petit de France, вузьких мальовничих переулочків, відвідування французького і німецького кварталів. Ми зануримося в незвичайну атмосферу двотисячолітнього міста. Широкі проспекти і вузькі вулички, невигадані історії та фантастичні легенди, паради і капітуляції, війна і мир - все змішалося в місті Страсбурзі. Місто прекрасне своїм неповторним Собором Нотр-Дам з дивно гармонійною площею навколо нього, каналами «малої Франції» з численними фахверковими будинками уздовж них, своїми мостами і ви в цьому переконаєтеся. Тут сліди багатьох відомих людей: Гутенберга, Моцарта, Кальвіна, мадам Тюссо, Луї Пастера. Ночівля в Німеччині.

День 7 - Люксембург - Страсбург День 7 - Люксембург - Страсбург День 7 - Люксембург - Страсбург  
День 8.

Нюрнберг - Хайдельберг

Сніданок.
Екскурсія в прекрасне і старовинне місто Хайдельберг, що розташувався на березі Неккара. Він знаменитий романтичними руїнами стародавньої фортеці і першим в Німеччині університетом, заснованим 1386 р Нас чекає Старе місто: його мальовничі провулки, площі і середньовічні церкви.
При бажанні групи екскурсія в Імперський Нюрнберг (18 €). Нас запрошує на прогулянку найзнаменитіша ринкова площа країни із Фонтаном сорока фігур, Будинок Дюрера, Палац Правосуддя, храми-близнюки, пятикілометрова кріпосна стіна, замок Кайзербург з вісімдесятьма збереженими вежами і численними воротами, фахверкові будинки, надають колорит старовинним вуличкам. Нюрнберг відкриє безліч секретів - тут винайшли кишеньковий годинник і перший глобус, звідси рушив перший потяг, це світова столиця іграшок, батьківщина Лускунчика і олов'яних солдатиків. Переїзд на нічліг. Ночівля в Чехії.

День 8 - Нюрнберг - Хайдельберг День 8 - Нюрнберг - Хайдельберг День 8 - Нюрнберг - Хайдельберг День 8 - Нюрнберг - Хайдельберг
День 9.

Львів - Краків

Сніданок. Виселення з готелю.
При желании группы экскурсия по Кракову (доп.оплата). Город – удивительный, красивый и загадочный. Город художников и музыкантов, cо своими легендами и, конечно же, милыми польскими шутками. В нем нужно остановиться, задержаться хотя бы на мгновение… Для того, чтобы от Барбакана пройтись по Флорианской улице до Рыночной площади, послушать трубача в Марьяцком костеле, зайти и выбрать сувенир на древних торговых рядах Сукенницы, увидеть Яггелонский университет, Вавельский собор и… Вавель – настоящий Королевский замок!
Час прибуття до Львова орієнтовно 23:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Переїзд на поїзди на на залізниці вокзал. До нових зустрічей!

День 9 - Львів - Краків День 9 - Львів - Краків День 9 - Львів - Краків День 9 - Львів - Краків
Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
На екскурсії поширюється знижка - 10%.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
Знижка 10% на перші три екскурсії, оплачені до виїзду на групу не поширюється.
При бронюванні 4 і більше екскурсій, знижка 10% поширюється.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).  


Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• У разі, коли вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• Проїзд по маршруту автобусом єврокласу
• Супровід гіда-керівника по маршруту
• Проживання в готелі 3* зі сніданками.
• Екскурсійна програма
Додатково оплачується:
• Консульський збір 35 €.
• Крім категорії громадян, звільнених від сплати Консульського збору, згідно угоди про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. Оплачується при кожній подачі. При відмові НЕ повертається.
• Візовий центр 30 €.
• Візовий центр оплачують всі, хто звертається за візою.
• !!! У місті введено податок (city tax) в готелях Франції від 1,5  євро/ніч
• При відмові НЕ повертається.
• Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти.
• факультативні екскурсії
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Одеса - Львів!
580 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Київ - Львів!
380 грн.
Послуга "І тут Я!" або "1+1". Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Додаткова ніч у Львові. Кімнати окремого типу

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
з 29.04.18-11.05.18
200 грн.
200 грн.
230 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків на Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.
Індивідуальна екскурсія по Львову. Індивідуальна пішохідна екскурсія по Львову (3 години).
1-3 людини за екскурсію. Початок екскурсіїї на залізничному вокзалі.
300 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: