Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Італія, вітчизна натхнення!
Прийде мій час, коли вдасться мені
Любити тебе з захопленням відверто,
Як я люблю твій образ у світлому сні.

Скажемо «чііііз» в Італії (Для школярів)

Днів: 8
Львів-Відень-Венеція-Флоренція-Піза-Рим (2 ночі) - Болонья-Будапешт-Львів
Італія
Австрія
Угорщина

Серпень '18

  18 09:30

БЕЗ нічних переїздів

День 1.

Львів - Будапешт

Безкоштовні трансфери «залізничний вокзал – Термінал – А»
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А».
Перетин кордону. Поселення в транзитний готель. Ночівля. Вечеря * ("Дод. харчування - Напівпансіон"). Ночівля

День 2.

Відень

Сніданок.
Знамените місто австрійських імператорів і талановитих музикантів, місто музики, вальсів, розкішних парків, чудового вина...
Нас запрошує Відень. Пішохідна оглядова екскурсія з можливістю побачити історичні пам'ятки: Парламент, Ратушу, Віденський Будинок Опери та Хофбург, прогулятися по "обручці Відня". Місто продовжує жити своїм минулим. Вулицями діловито снують коляски, запряжені кіньми. Всюди звучать мелодії великого Моцарта...Обід* ("Доп. харчування - Напівпансіон").
У вільний час рекомендуємо екскурсії:
Відвідування парку "Пратер" - епіцентру галасливого веселощів! Тут не змовкає дитячий сміх, а дорослі на деякий час знову перетворюються на неслухняних непосид, радіючи гігантським атракціонам не менше малюків. Найвідомішим атракціоном Пратера є Віденське колесо огляду з кумедними вагончиками замість традиційних кабінок (від 3 € / атракціон).
Шенбрунн - резиденція династії Габсбургів (23€+вх. білет), подібно Петергофу і Версалю, це - ансамбль, який об'єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу... У вільний час можна відвідати сам палац (12€ - з аудіогідом, 23€ – з екскурсоводом) або просто погуляти по парку.
"Легенди Старого Відня" (16€). Під час цієї екскурсії ми пройдемося незвичним маршрутом та побачимо інший Відень – середньовічний, величний та надихаючий: старий єврейський квартал, найстаріша церква Святого Рупрехта, будинок, у якому маленький Моцарт грав перед вельможами, «танцюючий годинник» Анкерур. Під кінець прогулянки нас чекатиме затишна кав’ярня, яка пригостить усіх віденською кавою.
Екскурсія «Величний Відень» (21€). Таємниче середньовіччя, блискуче 19 століття, круговорот музики, історії, мистецтва - все це Відень, неповторний і прекрасний! «Це моя воля!» - Цими словами імператор Франц Йосиф розпорядився про будівництво Рінгштрассе, де велично розташувалися будівлі Парламенту, Ратуші, Бургтеатра. Ми також побачимо найвеселішу пам'ятку - химерний будинок Хундертвасер! А в завершенні екскурсії - «відвідаємо» принца Євгенія Савойського і побачимо дивовижний за своєю красою замок Бельведер! Переїзд в транзитний готель. Ночівля.

День 2 - Відень День 2 - Відень День 2 - Відень День 2 - Відень
День 3.

Венеція

 Сніданок. Ласкаво просимо в Італію - країну чарівної краси поезії і романтики ...
Нас запрошує красуня на воді, «заручена з морем», - так кажуть про Венецію (дод. опл. громадський транспорт - 21€) - найбільш витончене і таємниче місто Італії. Це місто - прекрасна казка, яка застигла в камені. Багато століть майстри і художники прославляли його і прикрашали своїми творами. Тут прекрасно поєднуються розкішні палаци і скромні вузенькі вулички, мовчазні канали та гомінкі ринки. Затишні кафе запрошують нас на ароматну каву, а на площі Сан Марко просто на долоню сідають голуби .... Вільний час.
• Є можливість дізнатися «Таємниці венеціанських каналів» (18€). Венеціанські гондоли, немов чорні лебеді, ніжно гойдаються на хвилях. Вмілі гондольєри в смугастих футболках і капелюхах зможуть показати Вам всі красоти чудового міста. Вдалині від метушні Ви отримаєте насолоду куточками міста, які недоступні для погляду під час пішої прогулянки. Вперед, в плавання!
• Також можна відвідати з екскурсоводом знаменитий «Палац Дожів» (21 € + вх. Квиток). За задумом, палац своїм внутрішнім дизайном повинен був підкорювати іноземних послів. Саме цим пояснюється розкіш і багатство внутрішніх кімнат, над якими працювали найбільші художники того часу: Тіціан, Веронезе, Тінторетто, Белліні ...
Водний круїз «Вся краса Венеції» (30 €). Прогулянка на водному таксі по Гранд Каналу - єдиній у світі "водній вулиці". Великий канал - символ блиску і розкоші Венеціанської республіки Ми побачимо "парад" понад 200 мармурових палаців, які оздоблюють звивистий водний шлях, збудованих протягом приблизно 500 років. Історично це нагадує перекличку старої аристократії, оскільки майже кожен палац має назву колись великих сімей ...
Переїзд в район Флоренції. Поселення в готелі. Вечеря * ("Дод. харчування - Напівпансіон"). Ночівля.

День 3 - Венеція День 3 - Венеція День 3 - Венеція День 3 - Венеція
День 4.

Флоренція - Піза

 Сніданок. УВАГА!!! ПЕРЕСУВАННЯ ПО Флоренції ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ !!! (Квиток оплачується самостійно). Оглядова екскурсія "Місто італійського шарму - Флоренція". Флоренція - символ епохи Відродження. Її вулиці, площі, палаци та храми прикрашені творіннями великих італійських майстрів. Тут бере свій початок епоха Ренесансу, це місто Мікеланджело і Макіавеллі, місто-скарбниця, повне пам'ятників мистецтва, культури та історії. Ми побачимо шедеври великих майстрів: Площу Синьорії, головний флорентійський собор Санта Марія-дель-Фьорі, дзвіницю Джотто, Баптистерій із прекрасними фресками і золотою "Брамою раю", старий міст Понте Веккьо із численними золотими крамничками. Ось вона - нескромна чарівність Флоренції .... Обід * ("Дод. харчування - Напівпансіон"). У вільний час пропонуємо на вибір:
поїздку в Пізу (30 €), на допомогу падаючій Пізанській вежі. Колись Піза оскаржувала вплив Генуї і Венеції на морях. А тепер лише покірно пожинає лаври однієї комічної архітектурної помилки, завдяки якій місто стало брендом, листівкою, предметом національного надбання. Але не варто віддавати забавній вежі всю увагу. Адже є ще Площа Чудес, причали лунгарно і будинок Галілео Галілея.
"Флоренція - квітка Ренесансу" (18). Флоренція це не тільки музей під відкритим небом, це ще й вузькі вулички, середньовічні церковки і ремісничі майстерні. Сходи через сади троянд приведуть нас на Оглядовий майданчик Мікеланджело, звідки відкривається дивовижний вид на Флоренцію.
Переїзд в Рим. Поселення в готель. Ночівля.

День 4 - Флоренція - Піза День 4 - Флоренція - Піза День 4 - Флоренція - Піза День 4 - Флоренція - Піза
День 5.

Рим - Ватикан

 Сніданок. УВАГА!!! ПЕРЕСУВАННЯ ПО РИМУ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ !!! (Квиток оплачується самостійно - 7 євро на цілий день). Екскурсія "Рим пам'ятає багато". Важко знайти на землі людину, у якої при звучанні цього слова не виникли перед очима барвисті образи мощених вулиць, просочених древньою історією, величного Колізею, безліч зачаровують дух старовинних храмів, прикрашених руками великих Мікеланджело і Рафаеля .... У вільний час пропонуємо екскурсії:
• Пропонуємо екскурсію в Державу Ватикан "Дотик до вічності" (30€+вх. квиток). Священний світ мистецтва і релігії. Наш шлях лежить в саму маленьку країну в світі, яка розмістилася на території одного міста. Ми зможемо здійснити прогулянку святими місцями і доторкнутись до історії християнства. Побачити Собор Святого Петра. Оцінити музеї Ватикану, де зібрані колекції мистецтва від єгиптян до наших днів, відвідати неперевершену Сикстинську капелу ...
• Для бажаючих екскурсія "Стародавній Рим" (23€ + вх. Квиток). Символ величі і могутності Риму впродовж багатьох століть, Колізей був місцем, рівним якому за напруженням пристрастей просто не було: які проходили на його арені гладіаторські бої не на життя, а на смерть тримали в напрузі десятки тисяч глядачів. Сьогодні Колізей вважається архітектурним та технічною досконалістю, і є доказом пишноти римського світу.
Вечеря * ("Дод. харчування - Напівпансіон"). Ночівля.

День 5 - Рим - Ватикан

День 5 - Рим - Ватикан

День 5 - Рим - Ватикан

День 5 - Рим - Ватикан

День 6.

Болонья

 Сніданок. 
Після переїзду нас зустрічає "Толстушка Болонья" запрошує нас в зовсім інший світ, в якому панує атмосфера комфорту, затишку, гостинності і доброти. Нас чекає екскурсія по місту. Болонья є одним з культурних центрів Італії, тут розташований університет, заснований ще в 11 столітті. Його закінчили такі відомі всьому світу особистості, як Франческа Петрарка, Данте Аліг'єрі, Коперник і багато інших. Місто також по праву вважається кулінарною столицею Італії, гурмани стікаються сюди, щоб покуштувати знамениті місцеві делікатеси. Обід * ("Дод. харчування - Напівпансіон") У вільний час пропонуємо екскурсію
«Музей Феррарі» (23 € + вх. Квиток). У шанувальників Ferrari є своя Мекка, і ім'я їй - Маранелло. Саме сюди, в маленьке містечко північного регіону Емілія-Романья, йдуть історичні корені автомобіля, що став одним з найвідоміших італійських брендів. Про історію іменитої марки та її ексцентричному винахідника вам розповість чи не кожен з 15000 жителів Маранелло. Але найкраще це зробить шикарний місцевий музей - Galleria Ferrari.
Переїзд в транзитний готель. Ночівля.

День 6 - Болонья День 6 - Болонья День 6 - Болонья День 6 - Болонья
День 7.

Будапешт

 Сніданок. Переїзд в Угорщину.
Прибуття в Будапешт. У вільний час пропонуємо:
• річкову прогулянку «Ажурна прикраса Будапешта» (дод. оплачується), незабутнє водну подорож по Дунаю ...

День 7 - Будапешт вечірню екскурсію по Будапешту «Шарм міста» (13 €).

Вечеря * ("Дод. харчування - Напівпансіон") Переїзд в транзитний готель. Ночівля.

День 7 - Будапешт День 7 - Будапешт День 7 - Будапешт  
День 8.

Львів

 Сніданок. 
Час прибуття до Львова орієнтовно 17:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Безкоштовний трансфер на залізничний вокзал.
До нових зустрічей!

 
Бонусы
Тури для школярів (організованих груп)Бонуси для вчителя (старшого групи)
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ розповсюджується.

ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ:
• 
Безкоштовна вартість путівки
• Безкоштовне харчування при замовленні всієї групи
• Безкоштовні екскурсії при замовленні всієї групи
• Премія в размірі 10 € / дитина до 18 років.
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• У випадку, коли вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• Проїзд по маршруту автобусом туристичного класу
• Супровід гіда-керівника
по всьому маршруту
• Проживання по маршруту готелі 3 * зі сніданками.
Базові готелі категорії Standard в Римі: Aurora Garden, Princess, Park Hotel Blanc, Hotel Giardino d'Europa і інші
• П’ять екскурсій, вказаних в програмі.
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
Консульський збір 35 €.
Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно договору про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. Сплачується при кожній подачі.
Візовий центр 25 €.
Візовий центр оплачують всі, хто звертається за візою.
• У разі відмови Консульський збір і Візовий центр НЕ повертаються. .
• Міський / Туристичний податок (City / Tourist tax) в готелях Італії від 3 до 6 євро / ніч (оплачується туристами особисто на рецепції)
• Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
• Дод. харчування: 7 обідо-вечерь=140 € - замовлення та оплата лише до виїзду
• Факультативні екскурсії
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).

Бонуси для Організатора (вчителя)
• Безкоштовно вартість поїздки
• Безкоштовно КЗ +колцентр
• Безкоштовно харчування при замовленні всією групою
• Безкоштовно екскурсії при замовленні всією групою
• Премія в розмірі 10Є/дитина до 18 років

Важливо:
• Доплата за одномісне розміщення по туру + 138€.
• Оплата туру здійснюється в гривнях за фіксованим комерційним курсом (поправочний коефіцієнт включений). При кожному замовленні курс уточняти!
• Туристи, що подорожують наодинці, можуть бути розміщені в трьохмісному номері, де третє ліжко це додаткове ліжко або диван.
• Місця у автобусі розподіляються автоматично, по мірі поступлення замовлень, та вказуються у підтвердженні. Посадка у автобус проводиться згідно отриманих місць.
• Термін прийому документів вказується в Підтвердженні Замовлення
• Оператор залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій або міняти їх на рівноцінні.
• Просимо звернути увагу: в автобусі гарячі напої готуватися не будуть. Під час переїзду кожні 3 – 3,5 години робиться санітарна зупинка, під час якої є змога придбати каву та чай у кафе, автоматах та на заправках.
• Туристи несе фінансову відповідальність за пошкодження майна у готелі та автобусі.
• Мінімальна кількість чоловік для здійснення факультативної екскурсії – 30
• У вільний час автобусне обслуговування не передбачене

Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
0.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Додаткова ніч у Львові. Кімнати окремого типу

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
28.04.18 - 11.05.18
22.08.18 - 28.08.18
200 грн.
200 грн.
230 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків в Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: