Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Море — воно краще ніж будь які ліки...

Шикарні вихідні…

Днів: 5
Курорт: Обзор
Одеса – Ізмаїл – Обзор (2 ночі на морі) – Бухарест – Ізмаїл – Одеса
Готель: MORETO LUXURY APARTMENTS 4*
Болгарія
Румунія

!!! У вартості туру екскурсії по Бухаресту !!!

День 1.

Одеса - Ізмаїл

 Виїзд з Одеси (можлива посадка в Ізмаїлі).
Нічний переїзд територією Румунії.

День 2.

Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - огляд

 Продовжуємо подорож в чудову країну піщаних пляжів, ласкавого моря та незабутньої атмосфери відпочинку для дорослих і дітей.
Ви готові? Нас гостинно запрошує Болгарія! Переїзд в Обзор. Поселення в готель (після 14:00, ориєнтовне прибуття на курорт 10:00, речі можна залишити в камері зберігання готелю). Відпочинок на морі. Всім бажаючим пропонуємо відвідати екскурсію:
«Морські пригоди» (60€/38€). З готелю ми поїдемо на джипах через хвойний ліс, де у нас буде можливість випробувати свої сили в конкурсі на кращого стрільця з рушниці. Далі ми проїдемо по мальовничій місцевості до порту. Піднімаємо вітрила, нас чекає морська прогулянка !!! Вечір закінчується вечерею з необмеженою кількістю спиртних напоїв і чудовою музикою. Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 2 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - огляд День 2 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - огляд День 2 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - огляд День 2 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - огляд
День 3.

Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Варна - Балчик

 Сніданок. Запрошуємо на екскурсію «Морська столиця Болгарії - Варна» і «Секрети Чорноморського узбережжя - Балчик» (36€/18€). Літня столиця Болгарії Варна - чарівне курортне містечко, де вдало поєднується історія і сучасність... Пам'ятки епохи Римської і Візантійської імперій, красива архітектура, зелене різноманіття Морського саду та золотий блиск пляжу... Вільний час. У вільний час всі бажаючі можуть відвідати один з найбільших торгових центрів Болгарії Grand Mall або приділити час для побачення з морем, хтось піде ніжитися на пляжі, хтось захоче зробити ще кілька фотографій на чудовому узбережжі моря… Також у вільний час рекомендуємо відвідати екскурсії:
Заповідник «Вбиті Камні» (13€/10€). Сьогодні нас чекає знайомство з цим природним феноменом. Кам'яні колони, що досягають у висоту 6 метрів, додають цьому місцю особливої чарівності. Дуже цікава група каменів, які виглядають як скам'янілі тварини або завмерлі фонтани, деякі з них досягають в основі 12 метрів і будуть цікаві кожному з відвідувачів цього магічного місця.

День 3 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Варна - Балчик «Секрети Чорноморського узбережжя - Балчик» (23€/13€+вх. квиток). Балчик - це світ тінистих алей, пишної зелені, будиночків з червоною черепицею, білих скель і синього моря. Краса цього міста полонила румунську королеву Марію, і вона збудувала тут свою літню резиденцію. Під час екскурсії Ботанічним садом нас чекає невелика винна дегустація

Вільний час.
Невеликий переїзд - і ми познайомимось з найвідомішим на чорноморському узбережжі монастирем Аладжа. У перекладі з турецької «Аладжа» означає дуже яскравий. Таку назву монастир отримав завдяки розписам на стінах... Життя його мешканців, нерозкриті тунелі і лабіринти, в яких заховані великі багатства, ваблять сюди тисячі туристів. Це особливе і таємниче місце...
Для всіх бажаючих вечірня програма:
«Болгарське селище» (33€/18€). Знайомство з гостинністю болгар обов'язково потрібно розпочати з цієї екскурсії. Приємна атмосфера національного ресторану, багата вечеря, біле і червоне вино в необмеженій кількості! Цікава фольклорна програма познайомить нас зі звичаями і традиціями болгар. Болгарські обряди несуть в собі спогади про магічний світ казок і легенд, про почуття прекрасного і прагнення творити добро... А запальні танці та вечірнє шоу на вугіллі змусять затамувати подих усіх присутніх... Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 3 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Варна - Балчик День 3 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Варна - Балчик День 3 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Варна - Балчик День 3 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Варна - Балчик
День 4.

Бухарест - огляд

 Сніданок. У цей ранок ми зможемо приділити трішки свого часу для ще одного побачення з морем і прощання з ним... Хтось вирішить піти на своє улюблене місце на пляжі, хтось захоче зробити ще декілька фотографій на чудовій набережній і кинути монетку в море ... Ми не прощаємось, а кажемо до побачення, до швидкої зустрічі !!! Виселення з готелю. Переїзд в Бухарест. Екскурсія столицею Румунії – Бухарестом. Розташоване на Валашському плоскогір'ї біля підніжжя Карпат, оточене Дунаєм, місто стало столицею Валахії за часів правління легендарного Влада Цепеша. Місто парадоксів і контрастів, Бухарест поєднує в собі традиції Заходу і Сходу, що надає йому особливого неповторного колориту. Оглядова екскурсія по місту: площа Конституції, площа Революції, монумент Відродження і будівля уряду. Напроти нього розташований палац першого румунського короля Карла Першого, у якому розташований Музей мистецтв. Вільний час. Всім охочим пропонуємо відвідати на вибір такі екскурсії:
Палац Парламенту (13€/10€+вх. квиток). Гігантське творіння колишнього румунського диктатора Ніколи Чаушеску занесено в Книгу рекордів Гіннеса як найбільша адміністративна будівля в світі після Пентагону. Безумовно, воно заслуговує на особливу увагу, вражаючи своєю масштабністю і незвичністю. Обсяги будівництва були настільки величезними, що виробництво килимів відбувалося прямо на місці. Чого варті, наприклад, гардини, які важать понад 3 тон, або 5-ти тонна люстра.
Палац Котрочень (10€/8€+вх. квиток). Одним з найкрасивіших палаців Румунії по праву вважається Котрочень. Розкішна королівська резиденція принца Фердинанда і принцеси Марії, сьогодні служить резиденцією румунського президента. Крім цього, в палаці розташований музей який ми зможемо відвідати. Нічний переїзд територією Румунії.

День 3 - Бухарест - Варна День 3 - Бухарест - Варна День 3 - Бухарест - Варна День 3 - Бухарест - Варна
День 5.

Ізмаїл - Одеса

 Орієнтовне прибуття (залежить від проходження кордону) в Ізмаїл о 05:00, в Одесу о 08:00.
До нових зустрічей!

Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
На екскурсії поширюється знижка - 10%.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
Знижка 10% на перші три екскурсії, оплачені до виїзду на групу не поширюється.
При бронюванні 4 і більше екскурсій, знижка 10% поширюється.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).  


Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 

ВАЖЛИВО!!! ПРОСИМ ЗВЕРНУТИ ВАШУ УВАГУ НА ТЕ, ЩО З 11 ВЕРЕСНЯ 2013 РОКУ КОНСУЛЬСТВО БОЛГАРІЇ ВСІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ВІЗИ ПРИЙМАЄ БЕЗПОСЕРЕДНЬО В СВОЄМУ КОНСУЛЬСЬКОМУ ВІДДІЛІ, ОБМИНАЮЧИ ВІЗОВИЙ ЦЕНТР. ВІДПОВІДНО, ТЕПЕР ТУРИСТАМ НЕ ПОТРІБНО ОПЛАЧУВАТИ ДОДАТКОВО 22 ЄВРО (ПОСЛУГИ ВІЗОВОГО ЦЕНТРУ)!!!

Рішення про подачу документів через консульський відділ або візовий центр приймається безпосередньо посольством. Не виключено введення послуг візового центру у весняний або літній період. Зараз же компанія "Аккорд-Тур" рекомендує Вам використовувати можливість додатково заощадити не тільки використавши раннє бронювання, але й обминаючи візовий центр.

Базовий готель в Золотих Пісках (р-н Чайки) по програмі туру "Шикарні вихідні..." з виїздом 23-го червня - TORO NEGRO 3*!!!

Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:

проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
•  Проживання в Золотих Пісках (р-н Чайка) в готелы 3* на базі сніданків;
• у випадку коли вік туриста сягає більше 60 років або не досягає 6 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу;
• супровід гіда керівника по всьому маршруту;

• Екскурсійна програма

Додатково оплачується:

• проїзд в громадському транспорті;
• рекомендовані програми;
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
 курортний збір Болгарії - 6 € (дорослі), 3 € (дитина до 12 років).
• для громадян України:
консульський збір Болгарії - 35 € ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ В РАЗІ ВІДМОВИ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років, студенти денної форми навчання до 21 року... згідно договору про спрощення візового режиму).

ВАЖЛИВО:
ВАЖЛИВО! Мінімальна розміщення туристів в одному стандартному двомісному номері готелях: 2-ві людини;
Знижка для дітей (дивимося таблицю з цінами) діє за умови, що два спальних місця оплачуються за тарифом для дорослих, а дитина до 12 років розміщується на додатковому ліжку;
• При замовленні програми, вартість туру і наявність місць прохання уточнювати;
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі - консульський збір не повертається
• Вартість туру в таблиці з цінами вказана на одну людину;
Важливо! Без оплати замовлення документи НЕ приймаються!
• У готелі (Золоті Піски р-н Чайка), є можливість додатково замовити вечері: 6 € в день для дорослого і 3 € в день для дитини (бронювання та оплата можлива тільки на місці, в готелі);
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, де третє ліжко додаткове ліжко або диван;
• Час прийому документів вказується в Підтвердженні Замовлення;
• Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг;
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса;
Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено;
Місця посадки і висадки туристів за маршрутом:
Одеса- головний з. д вокзал (пл.. Привокзальна,2)
Ізмаїл – супермаркет «Таврія В» (пр. Суворова,181)
• Компанія не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за пробки на дорогах і погодні умови.

Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Одеса - Львів!
580 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Київ - Львів!
380 грн.
Послуга "І тут Я!" або "1+1". Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Я в курсі!". СМС та мейл інформування.
СМС і мейл оперативне інформування візового заявника, про вихід віз.
11 грн.
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Додаткова ніч у Львові. Кімнати окремого типу

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомістний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
з 29.12.17-10.01.18
200 грн.
200 грн.
230 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків на Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.
Індивідуальна екскурсія по Львову. Індивідуальна пішохідна екскурсія по Львову (3 години).
1-3 людини за екскурсію. Початок екскурсіїї на залізничному вокзалі.
300 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2017
Мы в социальных сетях: