Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Як добре бути дитиною…
Тур для дітей і батьків…

Країна розваг + Гардаленд 
Австрія, Швейцарія, Італія

Днів: 7
Львів - Краків* - Зальцбург - Зальцкаммергут* - Інсбрук - Лугано - Локарно* - Мілан - Гардаленд - Верона* - Венеція - Будапешт - Львів
Італія
Австрія
Польща
Чехія
Швейцарія

Жовтень '18

  20 08:30

ЗА РЕКОМЕНДАЦІЯМИ НАШИХ ПОСТІЙНИХ ТУРИСТІВ!
У вартості екскурсії: Зальцбург - симфонія звуків і пейзажів, Інсбрук - столиця Тіроля, Швейцарське Лугано,
«Квітуче місто» - прекрасна Флоренція, Заручена з морем - Венеція
Можливість відвідати: Музей «Сваровскі», «Італійський Діснейленд - Гардаленд»
Шоколадна фабрика в Швейцарії, Пізу, Палац Дожів, покататися на гондолах !!!
Вікторина для веселих і допитливих!
ТУР ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ З ДІТЬМИ!
ТІЛЬКИ ОДИН НІЧНИЙ ПЕРЕЇЗД ПО ДОРОЗІ ДОДОМУ !!!

День 1.

ЛьвівКраків

Виїзд зі Львова. Переїзд по Україні. Перетин кордонів. Переїзд по Польщі. При швидкому проходженні кордону і бажанні групи можливість відвідати Краків.

Трансфер до Кракова

(Дорослий: 10€ / Діти: 10€)
Або Запрошуємо на екскурсію.

Королівський шлях

(Дорослий: 18€ / Діти: 13€)
Краків-місто – вражаюче, красиве і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно ж, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитись хоча б на мить... Вавельський пагорб, Кафедральний собор, Двір резиденції. Зупинки на фотопаузу. Вулиця Гродська, Королівський шлях ми дійдемо до Ринкової площі, послухаємо трубача в Маряцькому костелі, зайдемо і виберемо сувенір на торгових рядах Сукенніци.
А також є можливість смачно повечеряти, спробувавши польську кухню в центрі міста (дод. оплата). Розміщення в готелі на території Чехії. Ночівля.
День 1 - Львів – Краків
День 1 - Львів – Краків
День 1 - Львів – Краків
День 1 - Львів – Краків
День 2.

ЗальцбургЗальцкаммергутмузей Сваровскі

Сніданок. Переїзд в Австрію.
Екскурсія

Знаменитий Зальцбург

(входить у вартість туру)
Симфонія звуків і пейзажів. Нас запрошує «Північна Флоренція», «Золоте місто Високого Бароко», «Альпійське серце Австрії», місце, де народився Моцарт.
Можливість пообідати (дод. оплата) Вільний час. Екскурсії на вибір.

Край Зальцкаммергут

(Дорослий: 38€ / Діти: 30€)
Тим, хто хоче насолодитися неповторною австрійської природою, зазирнути в автентичні куточки отримати цілісне уявлення про озерний край Зальцкаммергут буде цікаво на цій екскурсії. Цей регіон був знаменитий завжди: тут відпочивали Франц Йосиф I і імператриця Сісі, Густав Клімт, Йоганнес Брамс, Теодор Більрот, Гельмут Коль і безліч інших діячів науки і мистецтва. Озера Фушльзее, Вольфгангзее. Зупинка на фотопаузу.
Далі нас чекає дорога в Тіроль. Тіроль - це гірський регіон, що знаходиться в альпійському ландшафті, який захоплює дух. Мальовнича природа, унікальна культура і мистецтво, старовинні фортеці і замки, і місця для відпочинку всією сім'єю чекають нас. Бути в Тіролі і не бути в гостях у Сваровскі? Це не про нас.

Ваттенс і музей Чарівний світ Сваровскі

(вх. квиток)
У підземній печері, кожен день розквітають "Кришталеві світи Сваровскі". Тут можна знайти найбільший і найменший кристали в світі. В цілому це не звичайний музей в традиційному розумінні - це сучасний музей, зроблений за останнім словом техніки. У ньому представлений сам кришталь в найрізніших його варіаціях. Підземний світ Велетня, а вважається, що всі експонати музею - це скарби велетня, запрошує відвідувачів в таємничий шлях. Різні дива будуть творитися на Ваших очах - чудеса світу, фарб, вимірювань, гармонії. Також у Вас буде можливість відвідати найбільший магазин фірми Сваровскі, розташований біля виходу, де представлений багатий асортимент продукції цієї компанії.
Можливість повечеряти (дод. оплата). Ночівля на території Австрії.
День 2 - Зальцбург – Зальцкаммергут – музей Сваровскі
День 2 - Зальцбург – Зальцкаммергут – музей Сваровскі
День 2 - Зальцбург – Зальцкаммергут – музей Сваровскі
День 2 - Зальцбург – Зальцкаммергут – музей Сваровскі
День 3.

ЛуганоМілан

Сніданок. Ранкова екскурсія.
Екскурсія

Інсбрук

(входить у вартість туру)
Столиця гірськолижної землі Австрії - Тіролю. Хочете опинитися в чудовому середньовічному місті, з цікавою історією, де вплітаються Габсбурги, Імератриця Марія Терезія, Імператор Максиміліан і просто життя звичайних городян? Виблискуючі на сонці засніжені гірські вершини обступили місто з усіх боків. Багатовікові традиції відчуваються в кожному будинку, в багатьох старовинних соборах і музеях. Тірольська кухня одна з найсмачніших в Австрії. У традиційних ресторанах Інсбруку варто замовити місцеві кезешпецле блюдо з тіста та сиром і цибулею або тірольський грёстль картопля з м'ясом і овочами на сковороді. Смакота.
Переїзд до Італійської частини Швейцарії
Екскурсія

Лугано – сонячний діамант Швейцарії

(входить у вартість туру)
Швейцарія - це рай, її уявляють по-різному і лише опинившись тут кожен знаходить те, що шукав. Сьогодні нас чекають Заповітні куточки Швейцарії: прекрасні гори із засніженими вершинами, альпійські луки, глибокі озера, затишні шалле і святкові альпійські будиночки. Швейцарія дуже чиста країна. Це велике село, де гуляють чисті корови (їх миють з милом кожен день), де воду можна пити з-під крана, а повітрям дихати і насолоджуватися. Екскурсія «Лугано - сонячний діамант Швейцарії» Ми поїдемо в Лугано, який причаївся між двома горами, скелі яких спускаються до вод одного з найчарівніших озер альпійської панорами - озера Черезіо. Маленький містечко Лугано підкорить нас живою атмосферою невимушеності та м'яким середземноморським кліматом. Під час оглядової екскурсії по Лугано ми проїжджаємо по головній площі міста Піаца Риформа з беззаперечними атрибутами Швейцарії - банками, безліччю приємних кафе та величним будинком муніципалітету, прикрашеними годинниками і скульптурами.
Для охочих:

Швейцарія в мініатюрі і Шоколадна фабрика

(Дорослий: 38€ / Діти: 30€ + вх. квиток)
Відвідування Меліде - парку Швейцарії в мініатюрі (вхідний квиток оплачується.). У парку зібрані всі значущі споруди Швейцарії в мініатюрі: старовинні замки, ломики, мости, залізниця, по якій діти катаються в маленьких вагончиках. Швейцарія країна найсмачнішого шоколаду. А діти ласуни. І їм буде цікаво дізнатися і подивитися як він робиться. А головне спробувати!
Або

Долина Верзаска і Сонячний Локарно

(Дорослий: 38€ / Діти: 30€ + вх. квиток)
Долина Верзаска - долина зеленої річки,  дуже гарне місце. Самоим визначним місцем річки Верзаска є Дамба Верзаска, яка була зведена в 1959 році, її висота досягає 220 метрів !!! Знаменита вона стала після того, як з неї здійснив стрибок сам "агент 007" - Джеймс Бонд (Пирс Броснан). Переїзд в Локарно - маме тепле місто Швейцарії, розташоване на північному березі Маджоре. Мякий середземноморський клімат, безліч пальм і лимонних дерев, чудові пейзажі та відомі на весь світ пам'ятки роблять Locarno обов'язковим для відвідування!
Можливість повечеряти (дод. оплата). Переїзд до Італії. Поселення в готель. Ночівля.
День 3 - Лугано – Мілан
День 3 - Лугано – Мілан
День 3 - Лугано – Мілан
День 3 - Лугано – Мілан
День 4.

Міланозеро Гардапарк розваг Гардаленд

Сніданок. Цей день буде цікавим як дорослим, так і дітям. А тепер ... починаємо знайомство з Італією. Країна така непередбачувана, емоційна, музична, експресивна, весела і легка: ця країна подарувала нам Мікеланджело, Рафаеля і Боттічеллі. Піцу, гондоли і червоний "Феррарі". Оперу, морозиво і торбинки Prada .... Запрошуємо на флірт італійського смаку в столицю мистецтва і моди - місто Мілан. Для охочих:

Мілан-столиця моди

(Дорослий: 21€ / Діти: 16€)
Мілан - мрія багатьох модниць, місто-бутік, звідки неможливо поїхати без покупки. Мілан поєднує в собі середньовічні пам'ятники і ультрасучасні квартали.
Переїзд на Озеро Гарда в містечко Пескара. Відпочинок на озері. Можливість купатись і засмагати. Можлива прогулянка на катері (доп оплата). Вільний час. Можливість пообідати в одному з ресторанчиків (оплата по меню)

Італійський Діснейленд – Гардаленд

(вх. квиток)
Найзнаменитіший в Італії парк розваг: гірки, атракціони, гойдалки, каруселі сприяють веселому проведенню часу. Тут також відбуваються вистави за участю дельфінів, проводяться балети на льоду, лицарські турніри, битви піратських вітрильників ... Нас чекають американські гірки, таємниці пірамід майя, підземні річки, таємничий замок чарівника Мерліна. Чи готові зануритися в дивовижний підводний світ ?! Так? Тоді нам неодмінно потрібно потрапити в Акваріум на озері Гарда (вх квиток). Приготуйтеся зовсім близько розгледіти барвистих морських зірок, таємничих акул, і граціозних скатів. Тут ми дізнаємося про існування морських драконів! Акули будуть пропливати занадто близько, прямо над головою.
При бажанні групи і наявності часу.

Верона – столиця закоханих

(Дорослий: 30€ / Діти: 26€)
Сьогодні перед нами відкриються "Ворота Італії". Це надзвичайно благородне місто приховує за своїми витонченими фасадами багатовікову історію і свої таємниці. Потрапляючи сюди, відчуваєш свою причетність до Великого і Вічного... У Верону приїжджають справжні романтики і блукають прохолодними вуличками, сподіваючись зустріти таке ж кохання, як в героїв Шекспіра.
Можливість повечеряти (дод. оплата). Ночівля в Італії.
День 4 - Мілан – озеро Гарда – парк розваг Гардаленд
День 4 - Мілан – озеро Гарда – парк розваг Гардаленд
День 4 - Мілан – озеро Гарда – парк розваг Гардаленд
День 4 - Мілан – озеро Гарда – парк розваг Гардаленд
День 5.

ФлоренціяПіза

Сніданок. Переїзд в Флоренцію. Оглядова екскурсія по місту.
Екскурсія

Квітуче місто - прекрасна Флоренція

(входить у вартість туру)
Оглядова екскурсія. Сьогодні ми перемістимося в епоху Відродження. Тут жили і творили генії: Мікеланджело, Челліні, Джотто. Ми побачимо шедеври великих майстрів: Площа Синьорії, головний флорентійський собор Санта Марія-дель-Фьорі, дзвіницю Джотто, Баптистерій із прекрасними фресками і золотою "Брамою раю", старий міст Понте Веккьо із численними золотими крамничками. А десь далеко лунають ніжні звуки органу і спів вуличних музикантів, прямо на мостових місцеві художники малюють свої картини, в ресторанчиках веселі господарі пригощають гостей тосканським вином, а на галасливих ринках очі розбігаються від великої кількості сувенірів ... Ось вона Флоренція - древня і сучасна ...
Вільний час для прогулянок. Улюблені ласощі дітей під час подорожі по Італії - це, звичайно ж, джелато, десерт, який був винайдений саме у Флоренції в 16-му столітті. Відвідайте одну з них і спробуйте.

Музей Веккіо

(вх. квиток)
Для дітей і дорослих цікаво.  Музей Веккіо розташовується в унікальному особняку 16 століття, який колись належав династії Медічі. Тут відвідувачів чекає справжня подорож в минуле, вони зможуть прогулятися по особняку і заглянути в його потаємні кімнати, в яких була майстерно відтворена обстановка минулих років. Якщо діти люблять історії про благородних лицарів і казки про прекрасних принцес, неодмінно варто відвідати Палаццо Даванцаті. Палац 13-го століття дає уявлення про побут заможних флорентійців в епоху Відродження. Старовинні скрині, ліжка з балдахінами, антикварна кераміка, величезні каміни і дрібні предмети побуту розповідають про щоденне життя минулих поколінь.

Музей Галілея

(вх. квиток)
Найдопитливішим варто заглянути і в Музей Галілея, присвячений історії науки. Про великі наукові дослідження і відкриття тут розповідають неймовірно цікаво і доступною мовою, експозиція музею включає безліч старовинних карт, компасів і астролябій, а також інших незвичайних речей, які так чи інакше пов'язані з розвитком науки і техніки.
Запрошуємо в розкішну Пізу

На допомогу падаючій вежі

(Дорослий: 38€ / Діти: 30€)
Піза - родзинка Італії. Давним-давно це була одна з чотирьох великих морських республік Італії, а сьогодні - улюблене місце туристів, які приїжджають подивитися на «Таємниче місто з білого мармуру». Ми відвідаємо Площу Чудес з величним собором Санта Марія Маджоре, баптистерій, прогуляємося по набережній .... Побачимо одне з Семи чудес світу наших днів: схилену красуню-вежу, сплетену з мармурового мережива .... Є можливість спробувати тосканські солодощі, виготовлені за старовинними рецептами і насолодитися чашкою ароматної кави ...
Повернення до Флоренції. Переїзд в Італію. Ночівля.
День 5 - Флоренція – Піза
День 5 - Флоренція – Піза
День 5 - Флоренція – Піза
День 5 - Флоренція – Піза
День 6.

Венеція

Сніданок.

Заручена з морем Венеція

(вх. квиток)
«Заручена з морем – Венеція!». "Заручена з морем", – так кажуть про Венецію – найбільш витончене і таємниче місто Італії. Це місто прекрасна казка, яка застигла в камені. Багато століть майстри і художники прославляли його і прикрашали своїми творіннями. Тут прекрасно поєднуються розкішні палаци і скромні вузенькі вулички, мовчазні канали та гомінкі ринки, затишні кафе запрошують нас на ароматну каву, а на площі Сан Марко прямо на долоні сідають голуби... Ми зможемо відчути ритм міста, приміряти карнавальну маску, помилуватися Гранд Каналом, відвідати надзвичайно багатий музей Палацу Дожів і Базиліку. Св. Марка. І головне: поринути в цю ні з чим незрівнянну атмосферу самого незвичайного міста в Італії.
(додаткова оплата громадський транспорт 26€/21€) Вільний час. Екскурсії на вибір.

Таємниці венеціанських каналів!

(Дорослий: 26€ / Діти: 18€ + вх. квиток)
Венеція. Розкішні канали і ковзаючі по ним гондоли, дивно красиві маски, прекрасні мости, палаци, і маленькі будиночки - все це фрагменти дивовижної італійської казки під назвою Венеція. Вона як музика, яку хочеться слухати безкінечно.

Відвідування з екскурсоводом «Палацу Дожів

(Дорослий: 21€ / Діти: 21€ + вх. квиток)
резиденції правителів Венеції, місця засідання Великої ради, Сенату і Верховного суду. Тут приймали закони, оголошували вироки, і ... плели інтриги!

Привиди і легенди Венеції

(Дорослий: 18€ / Діти: 13€)
те, що треба. Венецію називають містом любові і таємниці це одне з найбільш таємничих місць на землі. Ця екскурсія поєднує огляд "немасові" куточків Венеції з розповіддю про дивні випадки, "жахи", примар і звичайно ж, любовні пригоди, без яких Венеція, напевно, була б немислима. У Венеції безліч таємничих місць і вони чекають нас.
Нічний переїзд в Україну.
День 6 - Венеція
День 6 - Венеція
День 6 - Венеція
День 6 - Венеція
День 7.

Львів

Переїзд через Будапешт.

Купальні графа Сечені

(вх. квиток)
Запрошуємо відвідати термальні купальні графа Сечені - заряд бадьорості і енергії на цілий день!
Переїзд на Північ Угорщини.

Дуже смачний гуляш в Долині Красунь !!!

(Дорослий: 18€ / Діти: 13€)
Заїзд на дегустацію егерських вин і смачний гуляш в Долині Красунь !!! Найвідоміше вино - «Бича Кров», а найприємніше - «Егерська Дівчина».
А тепер – Вікторина!!! Переможе найвеселіше і допитливий! Час прибуття до Львова орієнтовно 22:00 (залежить від проходження кордону). Місце прибуття до Львова – Комплекс Термінал «А». Переїзд на поїзди на залізничний вокзал м.Львова. До нових зустрічей!
День 7 - Львів
День 7 - Львів
День 7 - Львів
День 7 - Львів
Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
На екскурсії поширюється знижка - 10%.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
Знижка 10% на перші три екскурсії, оплачені до виїзду на групу не поширюється.
При бронюванні 4 і більше екскурсій, знижка 10% поширюється.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).

При оформлені бронювання для групи - можливе використання лише одного сертифіката (за наявності).

Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• проїзд по маршруту автобусом туркласу
• супровід гіда-керівника по маршруту
• проживання в готелі 3* зі сніданками
• екскурсії по програмі
Додатково оплачується:
• вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
• факультативні екскурсії
• проїзд в громадському транспорті
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)
• city tax (міський податок) в Італії від 1.5€ з людини за ніч
• Гардаленд (Дорослий: 35€ / Діти вище одного метру: 29€)
• акваріум в Гардаленді = 11.5€
• додаткове харчування: 7 обідів або вечерь = 120€
• Консульський збір + Візового Центру = 35€ + 23€
• Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно угоди про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. Оплачується при кожній подачі. При відмові НЕ повертається.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: