Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Як добре бути дитиною…
Тур для дітей і батьків…

Країна розваг 
Швейцарія, Ітілія + Австрія

Днів: 7
Львів- Краків Інсбрук Лугано- Мілан -Гардаленд-Верона -Венеція Відень-Львів
Італія
Австрія
Польща
Чехія
Швейцарія

Квітень '18

  8 09:30

Червень '18

  2 08:30   30 09:30

Липень '18

  15 08:30   28 08:30

Серпень '18

  11 08:30   20 09:30

Жовтень '18

  20 08:30

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!
Австрія і Швейцарія, Італія і Чехія
ПО РЕКОМЕНДАЦІЯХ НАШИХ ПОСТІЙНИХ ТУРИСТІВ!
Музей «Сваровскі», «Італійський Діснейленд - Гардаленд»
Шоколадна фабрика в Швейцарії, Парк «Пратер» і Венеція!
Вікторина для веселих і допитливих!
ТУР ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ З ДІТЬМИ!
У вартості екскурсії по Кракову, Інсбруку, Лугано, Вероні  і Відню!

День 1.

Львів - Краків

Безкоштовні трансфери «ж/д вокзал - Термінал-А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів. Прибуття в Краків.
Екскурсія "Королівський шлях". Місто - вражаюче, красиве і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно ж, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитись хоча б на мить. Для того, щоб від Барбакана пройтись по Флоріанській вулиці до Ринкової площі, послухати сурмача в Маряцькому костелі, зайти і вибрати сувенір на старовинних торгових рядах Сукенніци.
Рекомендуємо відвідати екскурсію і смачно повечеряти "Ласощі королів"(26€/без дегустації пива 21€). Під час екскурсії ми познайомимося з історією Кракова, нас чекає смачна вечеря в кращих польських традиціях!!! Ночівля на території Чехії. Район Брно.

День 1 - Львів - Краків День 1 - Львів - Краків День 1 - Львів - Краків День 1 - Львів - Краків
День 2.

Інсбрук - музей Сваровскі

Сніданок. Переїзд в Австрію. Нас чекає дорога в Тіроль. Тіроль - це гірський регіон, що знаходиться в альпійському ландшафті, він захоплює. Мальовнича природа, унікальна культура і мистецтво, старовинні фортеці і замки, і місця для відпочинку всією сім'єю чекають нас. Бути в Тіролі і не бути в гостях у Сваровскі? Це не про нас. Поїздка в містечко Ваттенс в музей "Чарівний світ Сваровскі"(вхідний квиток). У підземній печері, кожен день розквітають "Кришталеві світи Сваровскі". Тут можна знайти найбільший і найменший кристал в світі. В цілому це не звичайний музей в традиційному розумінні- це сучасний музей, зроблений за останнім словом техніки. У ньому не розповідається історія фірми Сваровскі, як можна було б очікувати, або історія кришталю, а представлений сам кришталь в самих різних його варіаціях. Підземний світ Велетня, а вважається, що всі експонати музею - це скарби велетня, запрошує відвідувачів в таємничий шлях. Різні чудеса будуть творитися на Ваших очах - чудеса світу, фарб, вимірювань, гармонії. Буде цікаво і дітям і дорослим. Також у нас буде можливість відвідати найбільший магазин фірми Сваровскі, розташований біля виходу, де представлений багатий асортимент продукції цієї компанії. 
Переїзд в Інсбрук- столицю гірськолижної землі Австрії - Тіролю. Хочете опинитися в чудовому середньовічному місті, з цікавою історією, вплітаються Габсбургів, Імератріцу Марію Терезію, Імператора Максиміліана і просто життя звичайних городяни? Подивитися на Золотий дах, палац Імператриці Сісі, відвідати Собор Святого Якова з чудовою іконою «Марія-Заступниця»? Або музей дзвонів? Або музей-депо? Тоді це тут. Блискучі на сонці засніжені гірські вершини обступили місто з усіх боків. Багатовікові традиції відчуваються в кожному будинку, в багатьох старовинних соборах і музеях. Вільний  час.
Тирольська кухня- одна із самих смачних в Австрії.
У традиційних ресторанах Інсбрука варто замовити місцеві кезешпецле-блюдо з тіста з сиром і цибулею або тірольський грёстль картопля з м'ясом і овочами на сковороді. Смакота... Ночівля в Австрії.

День 2 - Інсбрук - музей Сваровскі День 2 - Інсбрук - музей Сваровскі День 2 - Інсбрук - музей Сваровскі День 2 - Інсбрук - музей Сваровскі
День 3.

Лугано - Мілан - Локарно

Сніданок. Переїзд до Італійської частина Швейцарії.
Швейцарія-це рай, її уявляють по-різному і лише опинившись тут кожен знаходить те, що шукав. Сьогодні нас чекають Заповітні куточки Швейцарії: прекрасні гори із засніженими вершинами, альпійські луки, глибокі озера, затишні шалле і святкові альпійські будиночки. Швейцарія дуже чиста країна. Це велике село, де гуляють чисті корови (їх миють з милом кожен день), де воду можна пити з-під крана, а повітрям дихати і насолоджуватися. Ми поїдемо в Лугано, який причаївся між двома горами, скелі яких спускаються до вод одного з найчарівніших озер альпійської панорами - озера Черезіо. Маленький містечко Лугано підкорить нас живою атмосферою невимушеності та м'яким середземноморським кліматом. Під час оглядової екскурсії по Лугано ми проїжджаємо по головній площі міста Піаца Риформа з беззаперечними атрибутами Швейцарії - банками, безліччю приємних кафе та величним будинком муніципалітету, прикрашеними годинниками і скульптурами. Вільний час.

Для бажаючих: «Швейцарія в мініатюрі і Шоколадна фабрика»(38Є/30Є+ вх.квиток). Відвідування Меліде - парку Швейцарії в мініатюрі (вхідний квиток оплачується.). У парку зібрані всі значущі споруди Швейцарії в мініатюрі: старовинні замки, ломики, мости, залізниця, по якій діти катаються в маленьких вагончиках. Швейцарія країна найсмачнішого шоколаду. А діти ласуни. І їм буде цікаво дізнатися і подивитися як він робиться. А головне спробувати! 
Або «Долина Верзаска і Сонячний Локарно»(38Є/30Є+ вх.квиток). Долина Верзаска - долина зеленої річки,  дуже гарне місце. Самоим визначним місцем річки Верзаска є Дамба Верзаска, яка була зведена в 1959 році, її висота досягає 220 метрів !!! Знаменита вона стала після того, як з неї здійснив стрибок сам "агент 007" - Джеймс Бонд (Пирс Броснан). Переїзд в Локарно - маме тепле місто Швейцарії, розташоване на північному березі Маджоре. Мякий середземноморський клімат, безліч пальм і лимонних дерев, чудові пейзажі та відомі на весь світ пам'ятки роблять Locarno обов'язковим для відвідування!
Переїзд в Італію. Починаємо знайомство з Італією.  Країна така непередбачувана, емоційна, музична, експресивна, весела і легка: ця країна подарувала нам Мікеланджело, Рафаеля і Боттічеллі. Піцу, гондоли і червоний "Феррарі". Оперу, морозиво і торбинки "Prada". Запрошуємо на флірт італійського смаку в столицю мистецтва і моди - місто Мілан. Екскурсія по Мілану (23€/18€). Мілан -законодатель і повелитель, мрія багатьох модниць, місто-бутік, звідки неможливо поїхати без покупки. Мілан поєднує в собі середньовічні пам'ятки і ультрасучасні квартали. Поселення в готель. Ночівля Італія.

День 3 - Лугано - Мілан - Локарно День 3 - Лугано - Мілан - Локарно День 3 - Лугано - Мілан - Локарно День 3 - Лугано - Мілан - Локарно

~День 4.Сніданок. Цей день буде цікавим як дорослим, так і дітям. Почнемо з головних героїв.
«Італійський Діснейленд - Гардаленд»(18Є + вхідний квиток оплачується.). Найзнаменитіший в Італії парк розваг: гірки, атракціони, гойдалки, каруселі сприяють веселому проведенню часу. Тут також відбуваються вистави за участю дельфінів, проводяться балети на льоду, лицарські турніри, битви піратських вітрильників ... Нас чекають американські гірки, таємниці пірамід майя, підземні річки, таємничий замок чарівника Мерліна. Чи готові зануритися в дивовижний підводний світ ?! Так? Тоді нам неодмінно потрібно потрапити в Акваріум на озері Гарда (вх квиток). Приготуйтеся зовсім близько розгледіти барвистих морських зірок, таємничих акул,  і граціозних скатів. Тут ми дізнаємося про існування морських драконів! Акули будуть пропливати занадто близько, прямо над головою.
Відпочинувши і насолодившись розвагами, рекомендуємо приділити час знайомству з чудовим регіоном Італії, в якому нам пощастило бути. Екскурсія "Шедевр природної краси- озеро Гарда"(31€/21€+вх.квитки). Неодноразово багато відомих літератори прославляли смарагдові води озера Гарда і відзначали диво мінливих пейзажів по його берегах. Сьогодні і ми відчуємо почуття захоплення, насолоди, заспокоєння. Величні гори, в поєднанні з оливковими гаями, піщаними пляжами і смарагдовою водною гладдю. Лацізе -перше незалежне містечко в Італії. У маленькому порту знаходиться старовинна церква С. Миколая, покровителя моряків, середньовічний замок зачарує своєю високою вежею із зубцями у формі "ластівчин хвіст". Потім переїзд в містечко Бардоліно. Бардоліно оточений виноградниками, і тут виробляють однойменне вино. Знайомство з цим регіоном буде не повним без дегустації вин цієї місцевості і місцевих делікатесів(доп оплата). Тут так само виробляють оливкову олію відмінної якості і є музей історії виробництва оливкової олії. Вино і масло можна придбати безпосередньо від виробника. А тепер- знайомство з перлиною озера Гарда - казковим курортним містечком Сірміоне. Середньовічний вигляд міста і атмосфера древньої епохи роками надихали артистів і письменників. Мальовничі вулички із затишними ресторанами, прикрашені квітами охайні будинки. Затишне містечко. І саме смачне морозиво. Можлива прогулянка на катері (доп оплата).
Екскурсія "Верона-столиця закоханих". Сьогодні перед нами відкриються "Ворота Італії". Це надзвичайно благородне місто приховує за своїми витонченими фасадами багатовікову історію і свої таємниці. Потрапляючи сюди, відчуваєш свою причетність до Великого і Вічного .... У Верону приїжджають справжні романтики і блукають прохолодними вуличками, сподіваючись зустріти таке ж кохання, як в героїв Шекспіра. Ночівля Італія.

День 4 - Верона - озеро Гарда - парк розваг Гардаленд День 4 - Верона - озеро Гарда - парк розваг Гардаленд День 4 - Верона - озеро Гарда - парк розваг Гардаленд День 4 - Верона - озеро Гарда - парк розваг Гардаленд
День 5.

Венеція - Модена

Сніданок. Вільний час в Вероні. Для бажаючих на выбор: 
Екскурсія у Венецію «Заручена з морем - Венеція!»(38€/33€). "Заручена з морем", - так кажуть про Венецію - найбільш витончене і таємниче місто Італії. Це місто прекрасна казка, яка застигла в камені. Багато століть майстри і художники прославляли його і прикрашали своїми творіннями. Тут прекрасно поєднуються розкішні палаци і скромні вузенькі вулички, мовчазні канали та гомінкі ринки, затишні кафе запрошують нас на ароматну каву, а на площі Сан Марко прямо на долоні сідають голуби .... Ми зможемо відчути ритм міста, приміряти карнавальну маску, помилуватися Гранд Каналом, відвідати надзвичайно багатий музей Палацу Дожів і Базиліку. Св. Марка. І головне: поринути в цю ні з чим незрівнянну атмосферу самого незвичайного міста в Італії. Вільний час. Ось вона - неймовірна краса і зваблива романтика! Про Венецію написано багато, але кожен відкриває її для себе заново. У вільний час рекомендуємо на вибір:
Прогулянку на гондолі «Таємниці венеціанських каналів!» (26€/18€) Венеція. Розкішні канали і ковзаючі по ним гондоли, дивно красиві маски, прекрасні мости, палаци, і маленькі будиночки - все це фрагменти дивовижної італійської казки під назвою Венеція. Вона як музика, яку хочеться слухати безкінечно. 
Екскурсію «Прекрасная венеціанськая лагуна»(30€/21€). Хочете відпочити в човні і насолодитися природною, живою красою лагуни зі стаканчиком доброго італійського вина "Fragolino"? Тоді пропонуємо цю екскурсію, яка Вам сподобається. Острови Святого Георгія, Святого Лазаря, пляжний острів Лідо, де проходить знаменитий Венеціанський кінофестиваль, острів Лазаретто, і звичайно острів Мурано - Венеція в мініатюрі.
Відвідування з екскурсоводом «Палацу Дожів»
(18€ + вх. Квиток) - резиденції правителів Венеції, місця засідання Великої ради, Сенату і Верховного суду. Тут приймали закони, оголошували вироки, і ... плели інтриги!
Хочете дізнатися більше про Венецію? Тоді екскурсія «Привиди і легенди Венеції»(18€/13€) - те, що треба. Венецію називають містом любові і таємниці це одне з найбільш таємничих місць на землі. Ця екскурсія поєднує огляд "немасові" куточків Венеції з розповіддю про дивні випадки, "жахи", примар і звичайно ж, любовні пригоди, без яких Венеція, напевно, була б немислима. У Венеції безліч таємничих місць і вони чекають нас. 
Або Для всіх бажаючих «Бальзаміко і Пармезан»(46€/36€). Відвідини сироварні і дегустація сиру. Пармезан не просто те, без чого не обходиться італійська кухня - він гордість Італії. Ми простежимо всі етапи приготування сиру: від збору молока до засолу в «басейні» дозрівання, дізнаємося про деякі тонкощі цього процесу і, звичайно, продегустоємо продукт. Для гурманів будуть представлені сири з витримкою в 50, 75 і більше місяців! При бажанні, можна буде придбати високоякісний сир безпосередньо у виробника. Далі нас чекає відвідування старовинного заводу традиційного Моденского бальзамічного оцту. Уже четверте століття з покоління в покоління передаються старовинні бочки і секрети неповторного смаку однією з найбільш вишуканих італійських приправ. На екскурсії ми познайомимось з виробництвом оцту, а на дегустації зануримося в світ п'янких смаків, букетів і ароматів, якими збагачує «бальзамико» будь-яку страву. 
Ночівля Австрія.

День 5 - Венеція - Модена День 5 - Венеція - Модена День 5 - Венеція - Модена День 5 - Венеція - Модена
День 6.

Відень - Грац - Палац Бельведер

Сніданок. Переїзд по Австрії.
При бажанні групи можна відвідати 
Австрійський Грац(18Є/10Є). Жителі Грацу вважають своє місто найгарнішим в маленькій Австрії. Маленький, але гордий Грац. Скільки бурь бачили твої черепичні червоні дахи, як оплот вічності, що залишаються над містом уже більше шести століть. Шпилі церков і імператорський мавзолей, старовинні дворики войовничих тевтонців і музичні години з жителями в національних костюмах, фунікулер і годинник на горі, де юні Градчанами обмінюються поцілунками і клянуться у вічній любові. Все це Грац з його славним минулим і розкішним справжнім.
Переїзд до Відня. Пішохідна екскурсія "Віденський вальс". Відень - місто музики і великих композиторів, місто чаруюче і прекрасне ... Його заслужено називають серцем Європи. Це надзвичайне місто! - Вузькі середньовічні вулички, широкі імперські площі. 
Для бажаючих автобусна екскурсія «Величний Відень і Будиночок Хундертвассера»(23€/18€). Таємниче середньовіччя, блискуче 19 століття, круговорот музики, історії, мистецтва - все це Відень, неповторний і прекрасний! «Це моя воля!» - Цими словами імператор Франц Йосиф розпорядився про будівництво Рінгштрассе, де велично розташувалися будівлі Парламенту, Ратуші, Бургтеатра. Ми також побачимо найвеселіший пам'ятк - химерний будинок Хундертвасер! А в завершенні екскурсії- «відвідаємо» принца Євгенія Савойського і побачимо дивовижний за своєю красою замок Бельведер! Всі бажаючі зможуть зайти в Бельведер (вх квиток самостійно). Вільний час в Відні. Цікавий дітям парк "Пратер". Нас чекає величезна кількість атракціонів, територія Віденського міжнародного ярмарку, спортивні майданчики, 60 метрове колесо огляд, де, з висоти пташиного польоту відкривається прекрасна панорама Відня. (Вхідні квитки на атракціони оплачуються самостійно). Можна відвідати Скарбницю, "Будинок Моря" (акваріум), зоопарк Шенбрунн. Всі вхідні квитки оплачуються додатково. Ночівля Чехія.

День 6 - Відень - Грац - Палац Бельведер День 6 - Відень - Грац - Палац Бельведер День 6 - Відень - Грац - Палац Бельведер День 6 - Відень - Грац - Палац Бельведер
День 7.

Львів - Величка

Сніданок. Переїзд в Польщу.
А тепер - Викторина! Переможе найвеселіший і найдопитливіший!
Соляні Копальні "Велічки"(18€+вх.квиток). До речі, з їх відкриттям пов'язана одна гарна легенда .... Яка ...? Відповідь ви знайдете тільки тут! Це місце цікаве і тим, що зроблено все тут із солі: маленькі каплички і великі зали, чаруючий погляд підземні озера, всілякі скульптури, статуетки, фрескі- ціле підземне місто!
Час прибуття до Львова орієнтовно 23:00 (залежить від проходження кордону). До нових зустрічей!

День 7 - Львів - Величка День 7 - Львів - Величка День 7 - Львів - Величка День 7 - Львів - Величка
Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
На екскурсії поширюється знижка - 10%.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
Знижка 10% на перші три екскурсії, оплачені до виїзду на групу не поширюється.
При бронюванні 4 і більше екскурсій, знижка 10% поширюється.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).  


Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• Проїзд по маршруту автобусом єврокласу
• Супровід гіда-організатора по маршруту
• Групова медична страховка
• Проживання по маршруту:
• Готель 3 * зі сніданками.
• Екскурсії, вказані в програмі.
Додатково оплачується:
Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти:
• Гардаленд вхідний квиток для дорослих - 35 євро
• для дітей вище одного метра - 29 євро
• Акваріум в Гардаленд 11,5 євро
Доп. Харчування - Напівпансіон за домовленістю
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
Консульський збір 35 € + 23 € послуги візового центру. .
• !!! У місті введено податок (city tax) в готелях Італії від 1,5 євро/ніч
• Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору: пенсіонери, діти до 18 років згідно угоди про спрощення візового режиму.
ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ.
У РАЗІ ВІДМОВИ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ.
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Одеса - Львів!
580 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Київ - Львів!
380 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2017
Мы в социальных сетях: