Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Як добре бути дитиною…
Тур для дітей і батьків…

Країна розваг + Гардаленд 
Австрія, Швейцарія, Італія

Днів: 7
Львів- Краків*- Зальцбург Зальцкаммергут*-Інсбрук- Лугано-Локарно*- Мілан-Гардаленд-Верона*-Венеція –Будапешт-Львів
Італія
Австрія
Польща
Чехія
Швейцарія

Квітень '18

  8 09:30

Червень '18

  2 08:30   30 09:30

Липень '18

  15 08:30   28 08:30

Серпень '18

  11 08:30   20 09:30

Жовтень '18

  20 08:30

ЗА РЕКОМЕНДАЦІЯМИ НАШИХ ПОСТІЙНИХ ТУРИСТІВ!
У вартості екскурсії: Зальцбург - симфонія звуків і пейзажів, Інсбрук - столиця Тіроля, Швейцарське Лугано, Мілан-столиця моди, «Квітуче місто» - прекрасна Флоренція, Заручена з морем - Венеція
Можливість відвідати: Музей «Сваровскі», «Італійський Діснейленд - Гардаленд»
Шоколадна фабрика в Швейцарії, Пізу, Палац Дожів, покататися на гондолах !!!
Вікторина для веселих і допитливих!
ТУР ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ З ДІТЬМИ!
ТІЛЬКИ ОДИН НІЧНИЙ ПЕРЕЇЗД ПО ДОРОЗІ ДОДОМУ !!!

День 1.

Львів - Краків

Виїзд зі Львова. Переїзд по території Польщі. Переїзд на територію Польщі.
При швидкому проходженні кордону і при бажанні групи трансфер до Кракова (10 €) або екскурсія по Кракову «Таємниці королів» (18Є/13Є). Краків-місто - вражаюче, красиве і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно ж, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитись хоча б на мить ... Вавельський пагорб, Кафедральний собор, Двір резиденції. Зупинки на фотопауза. Вулиця Гродська, Королівський шлях ми дійдемо до Ринкової площі, послухаємо трубача в Марянському костелі, зайдемо і виберемо сувенір на торгових рядах Сукенніци. А також є можливість смачно пообідати, спробувавши польську кухню в центрі міста (доп оплата).
Розміщення в готелі на території Чехії. Ночівля.

День 1 - Львів - Краків День 1 - Львів - Краків День 1 - Львів - Краків День 1 - Львів - Краків
День 2.

Зальцбург - Зальцкаммергут - музей Сваровскі

Сніданок. Переїзд до Австрії.
Екскурсія "Зальцбург - симфонія звуків і пейзажів". Нас запрошує Північна Флоренція, Золоте місто Високого Бароко, місто де народився Моцарт .... Альпійське серце Австрії - "Зальцбург" - це собори і церкви, площі і палаци, парки і фонтани, концерти і фестивалі .... Вільний час. Можливість пообідати (по меню).
Екскурсія «Озерний Край Зальцкаммергут» (38€/30€). Тим, хто хоче насолодитися неповторною австрійською природою, заглянути в автентичні куточки отримати цілісне уявлення про озерний край Зальцкаммергут буде цікаво на цій екскурсії. Цей регіон був знаменитий завжди: тут відпочивали Франц Йосиф I і імператриця Сісі, Густав Клімт, Йоганнес Брамс, Теодор Більрот, Гельмут Коль і безліч інших діячів науки і мистецтва. Озера Фушльзее, Вольфгангзее. Фотопауза в чарівних місцях.
Далі нас чекає дорога в Тіроль. Тіроль - це гірський регіон, що знаходиться в альпійському ландшафті, він захоплює. Мальовнича природа, унікальна культура і мистецтво, старовинні фортеці і замки, і місця для відпочинку всією сім'єю чекають нас. Бути в Тіролі і не бути в гостях у Сваровскі? Це не про нас. Городок Ваттенс і музей "Чарівний світ Сваровскі" (вх квиток). У підземній печері, кожен день розквітають "Кришталеві світи Сваровскі". Тут можна знайти найбільший і найменший кристали в світі. Вцілому це не звичайний музей в традиційному розумінні - це сучасний музей, зроблений за останнім словом техніки. У ньому представлений сам кришталь в найрізніших його варіаціях. Підземний світ Велетня, а вважається, що всі експонати музею - це скарби велетня, запрошує відвідувачів в таємничий шлях. Різні чудеса будуть відбуватися на Ваших очах - чудеса світу, фарб, вимірювань, гармонії. Також у Вас буде можливість відвідати найбільший магазин фірми Сваровскі, розташований біля виходу, де представлений багатий асортимент продукції цієї компанії. У вечірньому освітленні музей дуже цікавий. Можливість повечеряти (по меню).
Ночівля в Австрії.

День 2 - Зальцбург - Зальцкаммергут - музей Сваровскі День 2 - Зальцбург - Зальцкаммергут - музей Сваровскі День 2 - Зальцбург - Зальцкаммергут - музей Сваровскі День 2 - Зальцбург - Зальцкаммергут - музей Сваровскі
День 3.

Лугано - Мілан

Сніданок.
Вранці екскурсія «Інсбрук - столиця Тіроля». Інсбрук - столиця гірськолижної землі Австрії - Тіролю. Хочете опинитися в чудовому середньовічному місті, з цікавою історією, де вплітаються Габсбурги, Імератріця Марія Терезія, Імператор Максиміліан і просте життя звичайних городян? Подивитися на Золотий дах, палац Імператриці Сісі, відвідати Собор Святого Якова з чудовою іконою «Марія-Заступниця»? Або музей дзвонів? Або музей-депо? Виблискуючі на сонці засніжені гірські вершини обступили місто з усіх боків. Багатовікові традиції відчуваються в кожному будинку, в багатьох старовинних соборах і музеях. Переїзд до Італійської частина Швейцарії ...
Швейцарія-це рай, її уявляють по-різному і лише опинившись тут кожен знаходить те, що шукав. Сьогодні нас чекають заповітні куточки Швейцарії: прекрасні гори із засніженими вершинами, альпійські луки, глибокі озера, затишні шалле і святкові альпійські будиночки. Швейцарія дуже чиста країна. Це велике село, де гуляють чисті корови (їх миють з милом кожен день), де воду можна пити з-під крана, а повітрям дихати і насолоджуватися. Екскурсія в Лугано, який причаївся між двома горами, скелі яких спускаються до вод одного з найчарівніших озер альпійської панорами - озера Черезіо.
Для охочих: «Швейцарія в мініатюрі і Шоколадна фабрика» (38€/30€ + вхідний квиток). Відвідування парку «Швейцарія в мініатюрі» в Меліде. У парку зібрані всі значущі споруди Швейцарії в мініатюрі: старовинні замки, ломики, мости, залізниця, по якій діти катаються в маленьких вагончиках. Швейцарія країна найсмачнішого шоколаду. А діти ласуни. І їм буде цікаво дізнатися і подивитися як він робиться. А головне спробувати! Екскурсія на шоколадну фабрику - це для ласунів.
Або «Долина Верзаска і Сонячний Локарно» (38€/ 30€ + вхідний квиток). Долина Верзаска - долина зеленої річки, абсолютно приголомшливе по красі місце. Найвідомішою пам'яткою річки Верзаска є Дамба Верзаска, яка була зведена в 1959 році, її висота досягає 220 метрів !!! Відомою вона стала після того, як з неї зробив стрибок сам "агент 007" - Джеймс Бонд (Пірс Броснан). Переїзд в Локарно - найтепліше місто Швейцарії, розташоване на північному березі приголомшливого озера Маджоре. М'який середземноморський клімат, безліч пальм і лимонних дерев, чудові пейзажі і відомі на весь світ пам'ятки роблять Локарно обов'язковим для відвідування! Можливість повечеряти (по меню).
Переїзд до Італії. Поселення в готель. Ночівля.

День 3 - Лугано - Мілан День 3 - Лугано - Мілан День 3 - Лугано - Мілан День 3 - Лугано - Мілан
День 4.

Мілан - озеро Гарда - парк розваг Гардаленд

Сніданок.
Цей день буде цікавим як дорослим, так і дітям. А тепер ... починаємо знайомство з Італією. Країна така непередбачувана, емоційна, музична, експресивна, весела і легка: ця країна подарувала нам Мікеланджело, Рафаеля і Боттічеллі. Піцу, гондоли і червоний "Феррарі". Оперу, морозиво і торбинки Prada .... Запрошуємо на флірт італійського смаку в столицю мистецтва і моди - місто Мілан. Екскурсія «Мілан-столиця моди». Мілан - мрія багатьох модниць, місто-бутік, звідки неможливо поїхати без покупки. Мілан поєднує в собі середньовічні пам'ятники і ультрасучасні квартали.
Переїзд на озеро Гарда. Містечко Пескара. Відпочинок на озері. Для охочих:
Знайомство з перлиною озера Гарда - казковим курортним містечком Сірміоне (18€/10€). Через ворота древнього замку, оточеного водою, ми потрапимо в Сірміоне. Середньовічний вигляд міста і атмосфера древньої епохи роками надихали письменників. Мальовничі вулички із затишними ресторанами, прикрашені квітами охайні будинки. І найсмачніше морозиво. Можлива прогулянка на катері (доп оплата). Можливість пообідати в одному з ресторанчиків.
«Італійський Діснейленд - Гардаленд» (вх. квиток). Найзнаменитіший в Італії парк розваг: гірки, атракціони, гойдалки, каруселі сприяють веселому проведенню часу. Тут також відбуваються вистави за участю дельфінів, проводяться балети на льоду, лицарські турніри, битви піратських вітрильників. Нас чекають американські гірки, таємниці пірамід майя, підземні річки, таємничий замок чарівника Мерліна. Чи готові зануритися в дивовижний підводний світ ?! Тоді неодмінно потрібно потрапити в Акваріум на озері Гарда (вх квиток).
При бажанні групи можлива екскурсія "Верона-столиця закоханих" (26€/16€). Сьогодні перед нами відкриються «Ворота Італії". Це надзвичайно благородне місто приховує за своїми витонченими фасадами багатовікову історію і свої таємниці. Потрапляючи сюди, відчуваєш свою причетність до Великого і Вічного .... У Верону приїжджають справжні романтики і блукають прохолодними вуличками, сподіваючись зустріти таке ж кохання, як в героїв Шекспіра .... Можливість повечеряти. Ночівля в Італії.

День 4 - Мілан - озеро Гарда - парк розваг Гардаленд День 4 - Мілан - озеро Гарда - парк розваг Гардаленд День 4 - Мілан - озеро Гарда - парк розваг Гардаленд День 4 - Мілан - озеро Гарда - парк розваг Гардаленд
День 5.

Флоренція - Піза

Сніданок. Переїзд до Флоренції.
Оглядова екскурсія «Квітуче місто» - прекрасна Флоренція. Сьогодні ми перемістимося в епоху Відродження. Тут жили і творили генії: Мікеланджело, Челліні, Джотто. Ми побачимо шедеври великих майстрів: Площа Синьорії, головний флорентійський собор Санта Марія-дель-Фьорі, дзвіницю Джотто, Баптистерій із прекрасними фресками і золотою "Брамою раю", старий міст Понте Веккьо із численними золотими крамничками. А десь далеко лунають ніжні звуки органу і спів вуличних музикантів, прямо на мостових місцеві художники малюють свої картини, в ресторанчиках веселі господарі пригощають гостей тосканським вином, а на галасливих ринках очі розбігаються від великої кількості сувенірів ... Ось вона Флоренція - древня і сучасна ... Вільний час . Улюблені ласощі дітей під час подорожі по Італії - це, звичайно ж, джелато, десерт, який був винайдений саме у Флоренції в 16-му столітті. Відвідайте одну з них і спробуйте.
Для дітей і дорослих цікаво. Вхідні квитки оплачуються самостійно. Музей Веккіо розташовується в унікальному особняку 16 століття, який колись належав династії Медічі. Тут відвідувачів чекає справжня подорож в минуле, вони зможуть прогулятися по особняку і заглянути в його потаємні кімнати, в яких була майстерно відтворена обстановка минулих років. Якщо діти люблять історії про благородних лицарів і казки про прекрасних принцес, неодмінно варто відвідати Палаццо Даванцаті. Палац 13-го століття дає уявлення про побут заможних флорентійців в епоху Відродження. Старовинні скрині, ліжка з балдахінами, антикварна кераміка, величезні каміни і дрібні предмети побуту розповідають про щоденне життя минулих поколінь.
Найдопитливішим варто заглянути і в Музей Галілея, присвячений історії науки. Про великі наукові дослідження і відкриття тут розповідають неймовірно цікаво і доступною мовою, експозиція музею включає безліч старовинних карт, компасів і астролябій, а також інших незвичайних речей, які так чи інакше пов'язані з розвитком науки і техніки.
Запрошуємо в розкішну Пізу - "На допомогу падаючій вежі" (38€/30€). Піза - родзинка Італії. Давним-давно це була одна з чотирьох великих морських республік Італії, а сьогодні - улюблене місце туристів, які приїжджають подивитися на «Таємниче місто з білого мармуру». Ми відвідаємо Площу Чудес з величним собором Санта Марія Маджоре, баптистерій, прогуляємося по набережній .... Побачимо одне з Семи чудес світу наших днів: схилену красуню-вежу, сплетену з мармурового мережива .... Є можливість спробувати тосканські солодощі, виготовлені за старовинними рецептами і насолодитися чашкою ароматної кави ...
Повернення до Флоренції. Переїзд на нічліг. Ночівля в Італії.

День 5 - Флоренція - Піза День 5 - Флоренція - Піза День 5 - Флоренція - Піза День 5 - Флоренція - Піза
День 6.

Венеція

Сніданок.
Нас запрошує красуня на воді, "заручена з морем", - так кажуть про Венецію - найбільш витончене і таємниче місто Італії (доп.опл. громадський транспорт 26€/21€). Екскурсія "Заручена з морем - Венеція!». Місто - прекрасна казка, яка застигла в камені. Багато століть майстри і художники прославляли його і прикрашали своїми творіннями. Тут прекрасно поєднуються розкішні палаци і скромні вузенькі вулички, мовчазні канали та гомінкі ринки, затишні кафе запрошують нас на ароматну каву, а на площі Сан Марко прямо на долоні сідають голуби .... Ми зможемо відчути ритм міста, приміряти карнавальну маску, помилуватися Гранд Каналом, відвідати надзвичайно багатий музей Палацу Дожів і Базиліку. Св. Марка. І головне: поринути в цю ні з чим незрівнянну атмосферу самого незвичайного міста в Італії ....
Вільний час. Рекомендуємо на вибір:
Прогулянку на гондолі «Таємниці венеціанських каналів!» (26€/18€) Венеція. Розкішні канали і плавучі гондоли, дивовижно красиві маски, прекрасні мости, палаци, і маленькі будиночки - все це фрагменти дивовижної італійської казки під назвою Венеція. Вона як музика, яку хочеться слухати безкінечно.
Відвідування з екскурсоводом «Палацу Дожів» (16 € + вх. квиток) - резиденції правителів Венеції, місця засідання Великої ради, Сенату і Верховного суду. Тут приймали закони, оголошували вироки, і ... плели інтриги!
Хочете дізнатися більше про Венецію? Тоді екскурсія «Привиди і легенди Венеції» (18€/13€) - те, що треба. Венецію називають містом любові і таємниці це одне з найбільш таємничих місць на землі. Ця екскурсія поєднує огляд "немасових" куточків Венеції з розповіддю про дивні випадки, "жахи", примари і звичайно ж, любовні пригоди, без яких Венеція, напевно, була б немислима.
Нічний переїзд до України.

День 6 - Венеція День 6 - Венеція День 6 - Венеція День 6 - Венеція
День 7.

Львів

Переїзд через Будапешт.
Вранці запрошуємо відвідати термальні купальні графа Сечені (вх. квиток) - заряд бадьорості і енергії на цілий день!
Переїзд на Північ Угорщини. Обід - дуже смачний гуляш в Долині Красунь !!! (18€/13€).
А тепер - Вікторина !!! Переможе найвеселіший і найдопитливіший!
Час прибуття до Львова орієнтовно 22:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Переїзд на поїзди на залізничний вокзал. До нових зустрічей!

Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
На екскурсії поширюється знижка - 10%.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
Знижка 10% на перші три екскурсії, оплачені до виїзду на групу не поширюється.
При бронюванні 4 і більше екскурсій, знижка 10% поширюється.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).  


Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• Проїзд по маршруту автобусом єврокласу
• Супровід гіда-організатора по маршруту
• Проживання в готелях 3 * зі сніданками.
• Екскурсійна програмаі.
Додатково оплачується:
Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти:
• Гардаленд вхідний квиток для дорослих - 35 євро
• для дітей вище одного метра - 29 євро
• Акваріум в Гардаленд 11,5 євро
Доп. Харчування - Напівпансіон за домовленістю
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
Консульський збір 35 € + 23 € послуги візового центру. .
• !!! У місті введено податок (city tax) в готелях Італії від 1,5  євро/ніч
• Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору: пенсіонери, діти до 18 років згідно угоди про спрощення візового режиму.
ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ.
У РАЗІ ВІДМОВИ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ.
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Одеса - Львів!
580 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Київ - Львів!
380 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: