Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Люблю гори! І ця любов взаємна!

Там, де сонце торкається гірських вершин…
Велико-Тирново+Бухарест+Брашов

Днів: 5
Одеса – Ізмаїл – Русе (1 ніч) – Велико Тирново – Арбанаси – Бухарест (1 ніч) – Сіная – Пояна Брашов (2 ночі) – Ришнов – Бран – Брашов – Одеса
Болгарія
Румунія

Листопад '18

  14 06:30   27 07:30

Грудень '18

  9 07:30 НГ 30 06:30
НГ−Новий Рік

Екскурсійний тур з відпочинком у горах Румунії

!!! БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ !!!
!!! У вартості туру екскурсії по Велико-Тирново, Бухаресту і Брашову !!!

День 1.

Одеса - Ізмаїл - Русе

 Виїзд з Одеси. Посадка в Ізмаїлі.
Перетин кордону. Переїзд в Русе, пізнє заселення в готель. Ночівля в готелі.

День 2.

Арбанаси - Велико-Тирново - Бухарест

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Велико Тирново. Пішохідна екскурсія по Велико-Тирново. Нас зустрічає одне з найдавніших міст Болгарії, столиця Другого Болгарського царства, колиска болгарської архітектури, живопису і літератури - Велико-Тирново. Місто побудоване на трьох пагорбах Царевец, Трапезіца і Свето-гора, в 1393 році місто було повністю спалене турецькими військами і в короткий термін побудовано заново... Археологічні дослідження виявили багато пам'яток історії часів великої Османської імперії, основні пам'ятки що збереглися в місті це палаци короля і патріарха на пагорбі Царевец (вх. квиток опл. додатково). Вільний час.
"Парк Міні Болгарія" (8€/6€+вх. квиток). В парку розміщені найвідоміші об'єкти, які варто побачити в Болгарії: меморіальна церква св. Олександра Невського, Національний театр ім. Івана Вазова, монастир святого Івана Рила, Бачковський монастир, храми та замки Болгарії в мініатюрі.
Арбанаси (21€/19€). Всім бажаючим пропонуємо відвідати містечко Арбанаси, яке колись було набагато більшим поселенням. У 1530 році місто було звільнено Сулейманом I від сплати всіх податків і процвітало за рахунок торгівлі з усією Османською імперією. Містечко відрізняється своїми монументальними будинками і церквами з багатим внутрішнім декоративним оздобленням, різьбою по дереву, стінним живописом, створеними в XVI-XVII століттях. Після невеликої оглядової екскурсії по Арбанасах нас чекає знайомство з гостинністю болгар. На одній із тутешніх вілл, щедрі господарі приготують нам смачну вечерю і почастують вином. Повернення у Велико-Тирново. Переїзд у Бухарест. Поселення в готель. Вільний час. Ночівля в готелі.

День 2 - Арбанаси - Велико-Тирново - Бухарест День 2 - Арбанаси - Велико-Тирново - Бухарест День 2 - Арбанаси - Велико-Тирново - Бухарест День 2 - Арбанаси - Велико-Тирново - Бухарест
День 3.

Бухарест - Синая - Пояна Брашов

 Сніданок. Виселення з готелю. Екскурсія столицею Румунії – Бухарестом. Розташоване на Валашському плоскогір’ї, біля підніжжя Карпат, та оточене Дунаєм, місто стало столицею Валахії за часів правління легендарного Влада Цепеша. Місто парадоксів та контрастів, Бухарест поєднує у собі традиції Заходу та Сходу, що додає йому особливого та неповторного колориту. Оглядова екскурсія по місту: площа Конституції, площа Революції, монумент Відродження та будинок уряду. Напроти цього місця розташований і палац першого румунського короля Карла Першого, у якому знаходиться Музей мистецтв. Вільний час. Всім бажаючим пропонуємо відвідати екскурсії:
Палац Парламенту (16€/13€+ вх. квиток). Гігантське творіння колишнього румунського диктатора Миколи Чаушеску занесено до Книги рекордів Гіннеса як найбільша адміністративна будівля у світі після Пентагону. Безумовно, воно заслуговує на особливу увагу, вражаючи своєю масштабністю і незвичністю. Обсяги будівництва були настільки величезними, що виробництво килимів відбувалося прямо на місці. Чого варті, наприклад, гардини, які важать більше 3 тон, або 5 - ти тонна люстра.
Палац Котрочень (13€/10€+вх. квиток). Одним з найкрасивіших палаців Румунії по праву вважається Котрочень. Розкішна королівська резиденція принца Фердинанда і принцеси Марії, сьогодні служить резиденцією румунського президента. Крім цього, в палаці розташований музей який ми зможемо відвідати. Переїзд у Сінаю. Вільний час.
Для всіх бажаючих факультативна екскурсія у Палац «Пелеш» (16€/13€+вх. квиток). Замок «Пелеш» - шедевр архітектури і мистецтва, літня резиденція королівської сім’ї Румунії, один з найкрасивіших музеїв Європи. Тут можна побачити, як кристали Мурано ніжно поблискують у витончених дорогоцінних люстрах, як німецькі вітражі плавно переходять в стіни з іспанської шкіри, як фарфор і слонова кістка найтоншої роботи створюють різноманітність стилів і підкреслюють багатство смаку. Переїзд в Пояну Брашов. Поселення в готелі. Вільний час. Всім бажаючим пропонуємо на вечерю скуштувати страви національної румунської кухні (18€/16€) в одному з колоритних ресторанів серед мальовничих гір. Ночівля в готелі.

День 3 - Бухарест - Синая - Пояна Брашов День 3 - Бухарест - Синая - Пояна Брашов День 3 - Бухарест - Синая - Пояна Брашов День 3 - Бухарест - Синая - Пояна Брашов
День 4.

Пояна Брашов - Хунедоара - Алба-Юлія - Сібіу - Брашов

 Сніданок. Відпочинок на курорті. Усім бажаючим рекомендуємо відвідати факультативну екскурсію «Загадкова і красива - Трансільванія» (46€/38€+вх. квиток). Переїзд у невеличке містечко Хунедоара, де велично височить неймовірної краси замок, з химерними вежами, розвідними мостами, справжня мрія романтика - замок Корвінів. Замок чудово підійде в якості ілюстрації книжковим главам про ренесанс, бароко, готику і неоготику. Переїзд в Алба Юлію - одине з найдавніших міст Трансільванії, історія якого бере свій початок ще з античних часів. Візитною карткою міста є однойменна фортеця Алба-Юлія. Під час екскурсії по фортеці ми пройдемо так званий маршрут 3 фортець: римської, середньовічної фортеці 16 століття і форту Алба Кароліна побудований під час Габсбурзької Імперії. Завершальний акордом нашої екскурсії буде відвідування першої столиці Трансільванії - міста Сібіу. Місто просто створений для пішоходів, вся територія міста поділена на два рівня: Верхнє місто, в якому розташована більшість історичних місць Сібіу, і Нижнє місто, в якому уздовж вулиць, мощених бруківкою, ми побачимо барвисті будинки, огороджені масивними міськими стінами і захисними баштами, що підносяться над річкою Кибін. Повернення в Пояну Брашов.
Запрошуємо на нічну екскурсію старовинним містом Брашов. Брашов – одне з найгарніших середньовічних міст Румунії. Його шарм, посилений гармонійним поєднанням готики, бароко, ренесансу та романського стилю, зачаровує та дарує прекрасні спогади про місце, в якому зупинився час. Повернення у готель. Ночівля в готелі.

День 4 - Пояна Брашов - Хунедоара - Алба-Юлія - Сібіу - Брашов День 4 - Пояна Брашов - Хунедоара - Алба-Юлія - Сібіу - Брашов День 4 - Пояна Брашов - Хунедоара - Алба-Юлія - Сібіу - Брашов День 4 - Пояна Брашов - Хунедоара - Алба-Юлія - Сібіу - Брашов
День 5.

Ізмаїл - Одеса

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Бран. У величезній долині, на схилі могутньої скелі височить неприступний і зловісний замок «Графа Дракули»(16€/13€+вх. квиток). Серпантини сходів, лабіринти підземних ходів, дивовижна колекція зброї і мисливських трофеїв… Страшна казка про графа Дракулу була відзнята саме тут… Але іноді хочеться вірити в казку, навіть коли вона дуже страшна… По-перше, з нами буде гід, а по-друге, всім відомо, що всі казки просто зобов'язані закінчитися красиво! Оточують замок дуже милі сувенірні крамнички, де можна придбати подарунки. Всіх бажаючих запрошує «Кімната страху» - моторошне і захоплююче видовище… Вільний час.
Фортеця Ришнов (16€/13€+вх. квиток) – могутня селянська фортеця, збудована на крутій скелі протягом майже триста років, з 14 по 17 століття, для оборони від татарських набігів і вторгнень турецьких військ. Фортеця як місто в мініатюрі містила всі споруди, необхідні для побуту і життєдіяльності: церква, житлові будинки, майстерні, школу і т.д. Сьогодні на території фортеці складається ілюзія невеликого старого міста, з вузькими вуличками і одноповерховими будиночками. З фортеці відкривається прекрасна панорама на довколишній гірський масив Бучеджь.
Виїзд в Україну. Перетин кордону. Орієнтовне прибуття (залежить від проходження кордону) в Одесу - 1:50.
До нових зустрічей!

День 5 - Ізмаїл - Одеса День 5 - Ізмаїл - Одеса День 5 - Ізмаїл - Одеса День 5 - Ізмаїл - Одеса

 
Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
На екскурсії поширюється знижка - 10%.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
Знижка 10% на перші три екскурсії, оплачені до виїзду на групу не поширюється.
При бронюванні 4 і більше екскурсій, знижка 10% поширюється.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).

При оформлені бронювання для групи - можливе використання лише одного сертифіката (за наявності).

Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ

• Проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
• Проживання по маршруту в готелях на базі сніданків;
• Страховка (групова);
• Супровід гіда керівника по всьому маршруту;
• Три екскурсії згідно програми туру.

Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:

• Проїзд в громадському транспорті;
• Рекомендовані програми;
• Особисті витрати (обіди, сувеніри);
• Для громадян України:
консульський збір Болгарії – 35 € (крім категорії громадян, звільнених від оплати – пенсіонери ,діти до 18 років… згідно договору про спрощення візового режиму).ВАЖЛИВО:
• При замовленні програми, вартість туру і наявність місць прохання уточнювати;
• Оплата туру здійснюється в гривнях за фіксованим комерційним курсом. При кожному замовленні прохання курс уточнювати;
• Вартість туру в таблиці з цінами вказана на одну людину;
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі – консульський збір не повертається;
• За одномісне розміщення передбачена доплата: 30 €
• Важливо! Без оплати замовлення документи НЕ приймаються;
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, де третє ліжко – додаткове, або диван;
• Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг;
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса;
• Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі надходження заявок і вказуються в підтвердженні. Посадка в автобус можлива тільки згідно підтверджених місць;
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено;
• Компанія не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за затори на дорогах і погодні умови.
  
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
0.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Додаткова ніч у Львові.

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
28.04.18 - 11.05.18
22.08.18 - 28.08.18
200 грн.
200 грн.
0 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків в Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: