Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Гладь озёр и часы, запах сыра, конфет - из Швейцарии всем нам горячий привет!
Зимой, весной и летом…. Не страна, а чудо это!

Швейцарські канікули+Європа парк! (для школярів)

Днів: 7
Львів - Краків* - Мюнхен - Замок Нойшвайштайн* - Європа парк - Страсбург* - Женева - Берн - Цюрих* - Люцерн* - Зальцбург - Край Зальцкаммергут - Велічка - Львів
Австрія
Німеччина
Польща
Швейцарія

Березень '18

  24 08:30

Травень '18

  6 09:30   27 09:30

Червень '18

  2 08:30   30 09:30

Липень '18

  15 08:30   28 08:30

Серпень '18

  11 08:30   20 09:30

Жовтень '18

  14 09:30   23 08:30

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!!!
ЦУ вартості: Мюнхен, Женева, Берн і Зальцбург!!!
У програмі туру: Замок Нойшвайштайн, Страсбург, Швейцарська Рив’єра, Люцерн, Цюрих, Князівство Ліхтейнштейн, Озерний край Зальцкаммергут 

День 1.

Львів - Краків

Безкоштовні трансфери «ж / д вокзал - Термінал-А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів.
При швидкому пересесеніі кордонів і бажанні групи прогулянка по Кракову (18€). Краків-місто - вражаюче, красиве і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно ж, милими польськими жартами.
Ночівля на території Чехії.

День 1 - Львів - Краків День 1 - Львів - Краків День 1 - Львів - Краків День 1 - Львів - Краків
День 2.

Мюнхен

Сніданок. Переїзд до Мюнхену.
Столиця землі Баварії місто Мюнхен. Нас запрошує "Німецький Рим" - місто з чудовою атмосферою гостинності, по якому хочеться блукати з ранку до ночі ... Ніде в Німеччині так не оберігають народні традиції, як тут, і навіть національні костюми одягають не тільки на свята. Вільний час у Мюнхені. Для охочих:
«Сучасний Мюнхен» (21€/18€). Візитною карткою сучасної Баварської столиці є Олімпійський комплекс, який був побудований для проведення XX Олімпійських ігор. Можливість відвідати музей БМВ (вх квиток).
При бажанні всієї групи поїздка до замку Нойшвайншайн (18 €). На півдні Німеччини, біля підніжжя Альп переплітаються казка і реальність. Прекрасні сни стають реальністю, а мрії, здається, ось-ось здійсняться ... Цікава і захоплива історія дивака і мрійника Короля Людвіга II Баварського. Замок Нойшванштайн - "Новий лебединий камінь" - це суміш найрізноманітніших архітектурних стилів і епох (зовнішній огляд). Переїзд на нічліг. Ночівля в Німеччині.

День 2 - Мюнхен День 2 - Мюнхен День 2 - Мюнхен День 2 - Мюнхен
День 3.

Європа-парк - Страсбург

Сніданок. Переїзд в пар-розваг Європа-парк.
Відвідування Europa Park (вхідний квиток оплачується.). Європа-парк складається з тематичних регіонів, кожен з яких має свій атракціон. Ми з вами побуваємо в мальовничому замку Бальтазар в Німеччині, побачимо "Життя на сьомому небі" у Франції, насолоду від горнятка ка пучино в тіні дерев і спробуємо справжню італійську піцу. Нас підкорить чарівність швейцарських Альп і політ на повітряній кулі. На цьому альпійському експресі ми дістанемося до тірольської водної дороги в Австрії, звідки потрапимо в печеру гномів. А ось ... чується переливчастий дзвін гітари і ... перед нами справжній танець фламенко нас запрошує Іспанія. Ще кілька кроків і: ласкаво просимо в стару добру Англію! Далі нас чекають вітряні млини, Пітер Пен і катання у кавових чашках - ми в Нідерландах! Найсмачніша країна Шоколандія запросить нас на шоколадне шоу. Нас чекає незабутній день.
При бажанні всієї групи екскурсія «Страсбург – столиця Ельзасу» (23Є/18Є). Ельзас немов зійшов зі сторінок казки: будиночки з двосхилими дахами, побудовані з каменю і дерева, прикрашені квітами, на пічних трубах деяких з них звили гнізда лелеки. Пішохідна прогулянка по старому місту, острову, кварталу ремісників Petit de France, вузьких мальовничих переулочків, відвідування французького і німецького кварталів. Ми зануримося в незвичайну атмосферу двотисячолітнього міста. Широкі проспекти і вузькі вулички, невигадані історії та фантастичні легенди, паради і капітуляції, війна і мир - все змішалося в місті Страсбурзі. Місто прекрасне своїм неповторним Собором Нотр-Дам з дивно гармонійною площею навколо нього, каналами «малої Франції» з численними фахверковими будинками уздовж них, своїми мостами і ви в цьому переконаєтеся. Ночівля на території Франції.

День 3 - Європа-парк - Страсбург День 3 - Європа-парк - Страсбург День 3 - Європа-парк - Страсбург День 3 - Європа-парк - Страсбург
День 4.

Женева - Лозанна - Веве - Монтре

Сніданок. Прибуття до Швейцарії. Переїзд до Женеви.
Екскурсія «Женева - вишукана дама». Розташувалась на березі чарівного озера Женева, розповідає нам свою історію: Палац Націй, штаб-квартира ООН, Товариство Червоного Хреста Женева постане перед нами в образі чарівної казки ... Вільний час. Для охочих:
«Швейцарська Рив'єра і цукерочка на ім'я Швейцарія» (46€/41€ + вх. квитки). Швейцарія дивує своєю красою - затишними містами і чудовими будівлями, але справжнє багатство цієї країни - її неповторна природа ....
Перлина Швейцарської Рив'єри місто Лозанна. Чарівна набережна, де розкинувся олімпійський парк. Тут все дозволяє доторкнутися до історії сучасного олімпійського руху! Веве - чарівний в своїй традиційності, улюблений аристократією і творчої богемою маленьке містечко на березі Женевського озера. У Веве розташована штаб-квартира одного зі світових лідерів в області виробництва шоколаду компанії «Нестле». Місто багато в чому знамените завдяки великому акторові німого кіно Чарлі Чапліну. Монтре - місце джазового фестивалю, року та сміху, Стравінського і Фреді Меркурі, Набокова і Хемінгуея. Поряд із затишним Монтре розташувався один із найвідоміших замків Європи - Шильонський замок. Найбільше сюди приваблює тюрма, де був укладений «Шильйонський в'язень», про якого у своїй поемі написав Байрон. Запрошуємо Вас переміститися на кілька століть назад. Ночівля у Швейцарії.

День 4 - Женева - Лозанна - Веве - Монтре День 4 - Женева - Лозанна - Веве - Монтре День 4 - Женева - Лозанна - Веве - Монтре День 4 - Женева - Лозанна - Веве - Монтре
День 5.

Берн - Люцерн - Цюріх - Ліхтенштейн

Сніданок. Переїзд по Швейцарії.
Сьогодні відбудеться знайомство зі столицею Швейцарії Берном. Екскурсія "Головне - не поспішати!". Прекрасні парки, чудовий Бернський собор, Вартова вежа з астрономічним годинником, де в кінці кожної години можна побачити маленьку виставу, ведмежа яма, в якій з давніх давен живуть ведмеді - почесні жителі міста, символом якого вони є, а чудовий шоколад «Таблерон» підсолодить наше перебування тут.
Для охочих чудова екскурсія «Перлинами Швейцарії» (46€/41€). Переїзд в чарівний Люцерн. Нас чекає маленьке місто-казка дуже милий і гостинний Люцерн. Люцерн - туристична столиця Швейцарії "і найбільш відвідуване туристами місто країни. Пішохідна екскурсія. Переїзд в одне з найбагатших міст Швейцарії - Цюрих. Тут життя б'є через край і вдень і вночі, дивуючи всіх відвідувачів своєю різноманітністю. Гірські вершини і прекрасне Цюрихське озеро надають місту незвичайний шарм. Цюрих пишається однією з найкрасивіших вулиць в Європі - Банхофштрассе, де розташований фінансовий центр міста. Музика і пісні вуличних музикантів допоможуть ближче пізнати і полюбити такий різний Цюрих.
При бажанні всієї групи заїзд до знаменитого водоспаду Райнфаль (26Є). Водоспад Райнфаль- найбільший в Європі. Прекрасні пейзажі, могутній Рейн, потоки прозорої води, які летять з неймовірною швидкістю, свіжість піднімається в повітря і велич природи заставляє застигнути на місці від здивування. Виїзд до Австрії.
По дорозі, при бажанні всієї групи екскурсія «Князівство Ліхтенштейн» (18 €). Карликове, іграшкове, мініатюрне це все про Князівство Ліхтенштейн. 160 квадратних кілометрів - це вся площа Князівства. Вадуц - серце крихітної гірської країни - являє собою велике міжнародне село. Ми помилуємося Середньовічним князівським замком, панівним над Вадуцом, резиденцією правлячого Князя, деякі частини якого побудовані ще в 12 столітті.
Ночівля в Австрії.

День 5 - Берн - Люцерн - Цюріх - Ліхтенштейн День 5 - Берн - Люцерн - Цюріх - Ліхтенштейн День 5 - Берн - Люцерн - Цюріх - Ліхтенштейн День 5 - Берн - Люцерн - Цюріх - Ліхтенштейн
День 6.

Зальцбург - Зальцкаммергут

Сніданок. Сьогодні ми в Зальцбурзі.
Екскурсія знаменитий Зальцбург - симфонія звуків і пейзажів. Нас запрошує «Північна Флоренція», «Золоте місто Високого Бароко», «Альпійське серце Австрії», місце, де народився Моцарт ... Вільний час. Екскурсії на вибір:
«Край Зальцкаммергут» (38€/30€). Тим, хто хоче насолодитися неповторною австрійської природою, заглянути в автентичні куточки отримати цілісне уявлення про озерний край Зальцкаммергут буде цікаво на цій екскурсії. Цей регіон був знаменитий завжди: тут відпочивали Франц Йосиф I і імператриця Сісі, Густав Клімт, Йоганнес Брамс, Теодор Більрот, Гельмут Коль і безліч інших діячів науки і мистецтва. Озера Фушльзее, Вольфгангзее. Фотопауза в чарівних місцях.
Ночівля в Чехії.

День 6 - Зальцбург - Зальцкаммергут День 6 - Зальцбург - Зальцкаммергут День 6 - Зальцбург - Зальцкаммергут День 6 - Зальцбург - Зальцкаммергут
День 7.

Величка - Львів

Сніданок. Переїзд до Польщі.
Для охочих рекомендуємо відвідати Соляні Копальні "Велічки" (18€ + вхідний квиток). Це місце цікаве і тим, що тут зроблено все із солі: маленькі каплички і великі зали, підземні озера, що зачаровують погляд, всілякі скульптури- ціле підземне місто! Виїзд до України. Перетин кордонів.
Час прибуття до Львова орієнтовно 23:30 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Переїзд на поїзди на залізничний вокзал. До нових зустрічей!

День 7 - Величка - Львів День 7 - Величка - Львів День 7 - Величка - Львів День 7 - Величка - Львів
Бонусы
Тури для школярів (організованих груп)Бонуси для вчителя (старшого групи)
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ розповсюджується.

ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ:
• 
Безкоштовна вартість путівки
• Безкоштовне харчування при замовленні всієї групи
• Безкоштовні екскурсії при замовленні всієї групи
• Премія в размірі 10 € / дитина до 18 років.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• У разі, коли вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
Проїзд по маршруту автобусом єврокласу
• Проживання в готелі 3 * зі сніданками.
• Супровід гіда-керівника по маршруту
• Екскурсійна програма
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти.
• факультативні екскурсії
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
• Консульський збір + Візовий Центр = 35 € +23 Є
• Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно угоди про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. Оплачується при кожній подачі.
• При відмові НЕ повертається.
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1". Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
100 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків на Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.
Додаткова ніч у Львові. Кімнати окремого типу

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
28.04.18 - 11.05.18
22.08.18 - 28.08.18
200 грн.
200 грн.
120 грн.
Індивідуальна екскурсія по Львову. Індивідуальна пішохідна екскурсія по Львову (3 години).
1-3 людини за екскурсію. Початок екскурсіїї на залізничному вокзалі.
230 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Одеса - Львів!
580 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Київ - Львів!
380 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: