Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Серце Півночі - фьорди
Виїзд  з Києва

Днів: 10
Київ- Рига-Стокгольм-Согнефьорд-Берген -Осло-Копенгаген-Львів-Київ
Данія
Латвія
Норвегія
Швеція

Квітень '18

СПО 15 08:30 МП 29 09:30

Травень '18

  8 09:30 СПО 20 08:00

Червень '18

СПО 4 08:00 СПО 24 08:00

Липень '18

  9 08:00   16 09:30   30 08:00

Серпень '18

  6 08:00   20 09:30

Вересень '18

  4 08:00   11 09:30
СПО−Спецпропозиція
МП−Травневі свята

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!
Чому саме цей тур?
Всього 10 днів і так багато можливостей!
Найцікавіші міста: Стокгольм, Осло, Берген і Копенгаген!
Самі чудові фіорди: Согнефьорд, Нерёйфьорд!
Ми побачимо конрасти гір і фіордів, доторкнемся до вічних льодовиків.
КАЮТИ У ВАРТОСТІ ТУРУ! 
У вартості туру  екскурсії : Рига, Стокгольм, Осло , Копегаген, Таємниці королівських замків Данії!   

День 1.

Київ

Ранковий виїзд з Києва.
Час виїзду в інфолисті. Південний термінал. Перетин кордонів.
Проїзд по Білорусії. Ночівля в Литві.

День 2.

Рига - Юрмала

Сніданок. Переїзд в Латвію.
Пішохідна екскурсія по столиці Латвії Ризі. Рига - одне із найзатишніших, старовинних міст Латвії, і найбільше в країнах Балтії. Місто-натхнення для творчих натур, центр відпочинку, розваг і шопінгу. Рига- місто доброї кави, джазу, маленьких смачних тістечок і стильних кафе. Під час пішохідної екскурсії по Старій Ризі, ми дізнаємося про що розповідають будинки та вулиці старого міста, познайомимося з багатьма архітектурними пам'ятками середньовіччя. Якщо захочемо- продегустуємо Ризький бальзам (оплата по меню). Вильний  ча.  У Ризі безліч затишних ресторанчиків. Латиська кухня проста і ситна. 
«Місто музикантів і квітів - Юрмала»(21€/18€). Історія популярного міста-курорту починалася з рибальських хатин. Сьогодні Юрмала найпопулярніший курорт на березі Балтійського моря з незвичайною аурою прибережного містечка. Дерев'яна архітектура Юрмали-спогади про минуле в стилі модерн .... Ми прогуляємося по самим примітних місцях міста: пляж, концертний зал «Дзінтарі», парк Дзінтарі. Повернення в Ригу.
Автобусна екскурсія «Душевна Рига»(18€/10€). Найдушевніші розповіді про столицю Латвії. Рига-місто стародавнє йому більше 800 років. Район спікера, Центральний ринок-найбільший критий ринок в Європі! Мости Риги і район Пардаугава. Стиль Модерн - вулиці в стилі модерн, які складаються з прекрасних фасадів будинків. (Пішохідна частина) Бульвари зі скверами -Еспланада і Верманського сад. 
«Таємниці мореплавців»(10€+вх.квиток). Один з кращих музеїв міста - історії Риги і мореплавства. Свій початок музей бере з приватної колекції лікаря Ніколауса фон Химзеля. Тут ми побачимо древні човни, прикраси і знаряддя праці, знайдені під час розкопок, численні карти і зображення Риги, статую Великого Крістапа, меч ката, дивовижний макет башти Святого Петра. Цікава Срібна колекція музею. Відплиття на паромі в Швецію. Ночівля на паромі.

День 2 - Рига - Юрмала День 2 - Рига - Юрмала День 2 - Рига - Юрмала День 2 - Рига - Юрмала
День 3.

Стокгольм

Сніданок на паромі (оплачується додатково). Прибуття в Швецію.
Стокгольм - столиця Швеції, відома не тільки своєю красою, але й тим, що є найбільшим містом в Скандинавії. Ми хотіли в казку ... і тому ми тут. Пішохідна екскурсія по центральній частині міста «Гамла Стан -серце Стокгольма». Звідки виникла назва Старе місто? Середньовічні вулички і площі тут мають особливу магію. Прогулюючись по ним, з головою зануримося в атмосферу унікальних і неповторних архітектурних споруд, соборів, пам'ятників і скульптур, які зберегли пам'ять про безліч історичних подій, таємниць і загадок, разючих історій і дивовижних фактів. Вільний час. Для бажаючих екскурсії на вибір:
Автобусна екскурсія з фотопаузами «Місто на воді - Стокгольм»(26€/21€). Королівський палац, набереженая озера Мелером, фото на тлі озера та Ратуші. Ми піднімемося на оглядовий майданчик, звідки відкриється панорамний вид на місто, побачимо будинок, в якому Нобель винайшов динаміт, Оперний театр на острові Юргарден, посольський квартал, зробимо чудові фотознімки.
«Королівський Стокгольм» (30€/26€). Найбільший за площею діючий королівський палац Європи. Ми зайдемо в Скарбницю, побачимо регалії Шведської держави - скіпетр, мантію і корону. І зможемо дізнатися, чому Шведський король не носить корону на голові.
«Таємний Фрегат Vasa»(21€+вхідний квиток). Нас чекає єдиний у світі зберігся до наших днів корабель 17-го століття. Він мав уособлювати гордість королівського флоту. Але.... Про це наша історія.
«Стокгольмська Ратуша»(13€+квиток). Це не тільки місце засідань уряду міста, але і місце проведення знаменитого Нобелівського банкету.
Переїзд в Норвегію. Ночівля в Норвегії.

День 3 - Стокгольм День 3 - Стокгольм День 3 - Стокгольм День 3 - Стокгольм
День 4.

Согнефьорд - Флом - Сталхейм

Сніданок.
Сьогоднішній день буде сповнений вражень, недарма кажуть, що Норвегія-це найдорожчий і найкрасивіший проект останнього століття. Починаємо цей прекрасний день. Норвегія - це гори, фьорди, водоспади, північне сяйво і білі ночі, в них краса і велич північної країни. Кожна людина хоча б один раз в житті хоче побувати тут! Нас чекають гори Хемседала, найдовший дорожній тунель у світі Лердальскій - 24,5 км, найдовший і вузький фьорд Норвегії - Согнефьорд. Знаменита Фломська залізниця, багатоступінчастий водоспад Твіннефосс, панорамний вид з висоти «пташиного польоту» з оглядового майданчика одного з найстаріших готелів Норвегії і багато-багато позитивних емоцій. Кожна людина хоча б один раз в житті хоче побувати тут! Починаємо цей прекрасний день.Відвідування за- бажанням:
Незабутня поїздка по «Фломській залізниці»(66€/48€). Ми побачимо все най-най. Піднімемося на висоту 867 м над рівнем моря, оцінимо, як танцюють хюльдри - гірські феї, відомі норвезькі спокусниці, сфотографуємося у мальовничого водоспаду Кьосфоссен. Здається, що більшої краси годі уявити, але за кожним поворотом відкривається нова чудова картина, краща за попередню.
«Круїз на кораблику»(60€/48€). Два мальовничих рукава Согнефьорда обіймають нас своїми хвилями: вузький Нерейфьорд, обрамлений крутими скелями з водоспадами(фьорд внесений до списку об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО) та широкий і величний Еурлендфьорд.
«Романтична ущелина Сталхейм»(21€/16€). Нас чекає захоплюючий дух вид на ущелину Сталхейм. Ночівля в Норвегії.

День 4 - Согнефьорд - Флом - Сталхейм День 4 - Согнефьорд - Флом - Сталхейм День 4 - Согнефьорд - Флом - Сталхейм День 4 - Согнефьорд - Флом - Сталхейм
День 5.

Берген

Сніданок. Вільний час в одному з містечок Согнефьорда.
Для бажаючих екскурсія «Берген-місто між сімома горами»(36Є/26Є). Берген – одне з великих міст Норвегії, ворота у світ фіордів. Місто оточене горами і водою і дихає чарівністю. Городяни пишаються своїм містом і з любов'ю показують його туристам. У гарну погоду ми піднімемося на фунікулері Floibanen (вхідний квиток оплачується самостійно). І побачимо прекрасний вид на місто, на його фіорди і на північні острови. Вільний час.
Пропонуємо відвідати екскурсії на вибір:«Ганзейский музей»(18€+вх.квиток). Ще в 1360-х роках представники Ганзейського союзу – німецької купецької гільдії заснували в Бергенському порту одне з представництв. Дерев'яні будівлі, чарівна атмосфера старих особняків і захоплюючі історії. Або здійснити поїздку на екскурсійному кораблі по околицях Бергена (дод оплата). Кращий спосіб познайомитися з красотами Бергена - це побачити його з боку моря! Ночівля в Норвегії.

День 5 - Берген День 5 - Берген День 5 - Берген День 5 - Берген
День 6.

Льодовик Нігардсбрін - Хардангерфьорд

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в одному з містечок Сьогнефьорд.
«Підкорення Норвегії - льодовик Нігардсбрін»(68€/46€). По дорозі в царство льодовика нас чекають гомінкі водоспади, круті гори, засніжені дороги, озера, глибокі фіорди, на берегах яких, наче перлини, розсипані мальовничі села! Долина Юстедален... гірська дорога ... поворот за поворотом, і ось він, сліпучий красень - льодовик Нігардсбрін, блакитні язики якого сповзають в зелені долини, перетворюючись на смарагдове озеро ...
Або "Фруктовий рай Хардангерфьорду"(68€/46€). Головна визначна пам'ятка регіону гірське плато Hardangervidda, з численними озерами, річками і одним з найбільших льодовиків Норвегії Фольгефонна. Регіон Хардангер називають «фруктовим садом Норвегії». Ми побачимо водоспади Ворінгфоссен, Лотефоссен, Стейндалсфоссен. Круїз по Осафьорду і Ейдфьорд. Бризки від водоспадів, найчистіше повітря, захоплюючі дух пейзажі - одне з найкрасивіших місць в Норвегії.
Ночівля на території Норвегії

День 7.

Осло

Сніданок. Виселення з готелю.
Сили природи зуміли створити в Норвегії дивовижний край - край льодовиків і водоспадів, гранітних острівців, заток і припливів, рівного якому по красі і величі немає більше ніде на Землі. Оглядова екскурсія по столиці Норвегії- «Столиця землі Вікінгів- Осло». В Осло з'єднана старовина і сучасність! Протягом століть норвежці творили, відкривали і дивували весь світ. Здивуємося і ми. Пішохідна екскурсія по центру міста. Ми відвідаємо Ратушу, пройдемося уздовж Гавані, побачимо Королівський палац, фортеця Акерсхюс (без входу в замок), прогуляємося по найстарішій збереженій частині міста 17 століття. Пройдемо по головній вулиці Карл Йохан, побачимо Парламент, Національний театр, Університет. Вільний час.
Для бажаючих автобусна екскурсія «Велика прогулянка по Осло»(26€/21€). Ми побачимо чудові місця, будемо слухати цікаві історії і робити зупинки на фотопаузами. Автобус провезе нас через центр міста, ми відвідаємо Парк скульптур Вігеланда, лижний трамплін в Холменколлені. Ми відвідаємо музейний острів Бюгдой. Бажаючі зможуть спробувати страви місцевої кухні (оплата по меню).
Переїзд по території Норвегії в Швецію. Ночівля в Швеції.

День 7 - Осло День 7 - Осло День 7 - Осло День 7 - Осло
День 8.

Копенгаген

Сніданок. Переїзд в Данію.
Данія у нас асоціюється з казками Андерсена, грізними вікінгами і данськими королями. Одна з перлин Скандинавії, в ній є незрозуміла принадність приголомшливих закатів, доглянутих полів, м'якість клімату і своєрідність датчан. Для жителів Північної Європи вони - "темпераментні жителі півдня", а Копенгаген - "південна столиця".
При бажанні групи можливість проїхати по унікальному Ересуннському мосту (дод.оплата). Ересуннський міст між Данією і Швецією - унікальна споруда, яка не має аналогів в світі. Пішохідна екскурсія «Копегаген для душі». Для тих, хто хоче детельно дізнатися про Копенгаген, відчути його ні на які інші міста несхожу атмосферу. Ратушна площа, подорож в Латинський квартал і знайомство з найстарішою гімназією міста. Резиденція єпископів, монумент Реформації, Кришталева вулиця і Синагога, Центральна бібліотека. Ми познайомимося з Круглою вежею, яка зберігає багато історій, з одним із символів міста, будівлею Біржі, церква Святого Миколая, побачимо будинок Андерсена.Вільний час. Для бажаючих на вибір:
Запрошуємо на автобусну екскурсію «Є Данія на світі, друг Гораціо»(26Є/21Є). Почуємо історію Датського королівства і зробимо втричі основні зупинки для фотопауза. Ми почнемо нашу подорож з символу Копенгагена - Русалочки, яка ось уже майже 100 років сидить на набережній Ланглінье. Далі ми відправимося в бік зимової королівської резиденції Амалієнборг. Наступною нашою зупинкою стане один з найбільш дорогих кварталів Копенгагена - Нова гавань, місце, що потрапляє на всі листівки про Копенгаген, Кристиансборг - данський Парламент. 
«Розенборг - замок троянд»(26€+вх.квиток). Це справжній замок, представник епохи Відродження. Замок витончений, ніжний, повітряний, схожий на казковий палац. Слово «троянда» лягло в основу назви палацу «Розенборг» - «замок троянди». Король Крістіан IV захоплювався розведенням троянд. Ночівля в Данії.

День 8 - Копенгаген День 8 - Копенгаген День 8 - Копенгаген День 8 - Копенгаген
День 9.

Сніданок. 
Екскурсія «Таємниці і легенди Королівських Замків»(вх.квиток): замок «Гамлета» - Кронборг, а також неймовірної краси - Фредеріксборг !!! Переїзд в літню резиденцію королеви Маргарет II - палац Фредеріксборг, розкішний замок на трьох островах. Історичний музей, Національна портретна галерея з колекціями датських майстрів, чудовий фонтан, який увінчує володар морів Нептун, привідкриють Вам дверцята в історію. А витонченість королівського смаку ми зможемо оцінити, прогулявшись по розкішному королівському парку: плакучі верби, білосніжні лебеді і лабіринти доріжок навколо водойм - романтика тут всюди ... Морські хвилі і зелені береги, а над ними височить могутній і неприступний, величний і романтичний замок Кронборг - " Коронний замок "датських королів. Виїзд з Копенгагена. Переїзд по території Данії. Переправа на паромі на территорію Німеччини. Ночівля в Польщі.

День 9 - День 9 - День 9 - День 9 -
День 10.

Львів - Київ

Сніданок.
При наявності часу і  бажанні групи можлива екскурсія по легендарній колисці Польщі "Священна квітка Європи Вроцлав"(18€/13€). Одне із найзеленіших міст Польщі з прекрасною архітектурою і мальовничими куточками. Старе Місто є одним із найкрасивіших в Польщі, а площа Вроцлавського ринку займає друге за величиною місто, після Краківського. Переїзд в Україну.Час прибуття до Львова орієнтовно 24:00 (залежить від проходження кордону).
Орієнтовно 6:00 прибуття в Київ.
До нових зустрічей!.

Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
На екскурсії поширюється знижка - 10%.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
Знижка 10% на перші три екскурсії, оплачені до виїзду на групу не поширюється.
При бронюванні 4 і більше екскурсій, знижка 10% поширюється.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).  


Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Стоимость тура ВКЛЮЧАЕТ:
• В случае, когда возраст туриста более 60 лет, необходимо дополнительно уточнить размер доплаты страхового платежа.
• Проезд по маршруту автобусом туркласса
• Сопровождение гида-руководителя по маршруту
• Место в 4-х местной каюте (1 паром) без окна
• Проживание в отелях 3* с завтраками.
• Внутренние паромы
• Экскурсионная программа
Дополнительно оплачивается:
• Факультативные экскурсии
• Входные билеты в экскурсионные объекты.
• Проезд в общественном транспорте
• Личные расходы (обеды, ужины, сувениры).
Консульский сбор 35€.
Визовый центр 25€.
• Кроме категории граждан, освобожденных от оплаты Консульского сбора, по договору об упрощение визового режима: пенсионеры, дети до 18 лет, студенты дневного стационара до 21 года. Оплачивается при каждой подаче.
• При отказе НЕ возвращается.
• По желанию можно добронировать категорию каюты выше:
• Место в 4-х местной каюте с окном (1 паром) + 40 Є
• Место в 2-х местной каюте (1 паром) без окна/ с окном -50Є /86Є
• Место в 1 –но местной каюте без окна/с окном – 120Є /218Є
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Одеса - Львів!
580 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Київ - Львів!
380 грн.
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
0.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Додаткова ніч у Львові. Кімнати окремого типу

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
28.04.18 - 11.05.18
22.08.18 - 28.08.18
200 грн.
200 грн.
230 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків на Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.
Індивідуальна екскурсія по Львову. Індивідуальна пішохідна екскурсія по Львову (3 години).
1-3 людини за екскурсію. Початок екскурсіїї на залізничному вокзалі.
300 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: