Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Дітям немає краще подарунка, ніж атракціони парку.
Знову дерева стали вище - сміх хлопців ми знову чуємо.
Буде супер вихідний!

Великі канікули.
Legoland, Europa-Park, Disneyland (для школярів)

Днів: 9
Львів - Краків - Прага - Леголенд - Европапарк - Париж - Нюрнберг - Львів
Німеччина
Польща
Франція
Чехія

Березень '18

  24 08:30

Квітень '18

  26 08:30

Червень '18

  2 08:30   21 08:30

Липень '18

  4 09:30   17 09:30

Серпень '18

  5 09:30   15 08:30

Без нічних переїздів!
Самі відомі парки розваг: 
Леголенд, Європа Парк і Діснейленд
!
У вартості екскурсії : Краків, Прага, Париж і Нюрнберг.День 1.

Львів - Краків

06:00-08:00 Безкоштовні трансфери «ж / д вокзал - Термінал-А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів. Прибуття в Краків.
Екскурсія "Королівський шлях"(18€/13€). Місто - вражаюче, красиве і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно ж, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитись хоча б на мить. Для того, щоб від Барбакана пройтись по Флоріанській вулиці до Ринкової площі, послухати сурмача в Маряцькому костелі, зайти і вибрати сувенір на старовинних торгових рядах Сукенніци.
Всім, хто хоче смачно повечеряти і спробувати пива, рекомендуємо екскурсію "Пива багато не буває"(26€/21€). Під час екскурсії ми познайомимося з історією пивоваріння та процесом виготовлення і спробуємо його на смак! А закріпити свої пивні пізнання нам допоможе келих прохолодного пива і смачна вечеря в кращих польських традиціях!!!  Прибуття до Чехії. Ночівля.

День 1 - Львів - Краків День 1 - Львів - Краків День 1 - Львів - Краків День 1 - Львів - Краків
День 2.

чеський Крумлов

Сніданок. Запрошуємо Вас в мальовничу та величну Південну Чехію. Романтичний край з безкрайніми лісами та озерами, маленькими містечками, старовинними замками і добрими людьми. Тут затишно, спокійно і дуже красиво. Край славиться багатою історією і хорошим вином. Обов'язково потрібно зайти в один із середньовічних замків та відчути себе справжнім дворянином. Відвідання замку Глубока над Влтавою (10Є+ вх.квиток оплачується додатково). Далі шлях лежить в серце Південної Чехії - Чеський Крумлов. Опинившись на вуличках цього містечка з черепичними дахами можна перенестись на декілька століть назад, тут нічого не змінилось з доби середньовіччя. Вільний час для прогулянок. Для бажаючих екскурсія і обід "Легенди Крумлова"(23€/18€). Захоплива прогулянка по загадковому Крумлову. У супроводі екскурсовода в старовинному костюмі, Ви проведете незабутні години. Переїзд на нічліг. Ночівля у Німеччині. 

День 2 - чеський Крумлов День 2 - чеський Крумлов День 2 - чеський Крумлов День 2 - чеський Крумлов
День 3.

Леголенд, Німеччина

Сніданок. Переїзд в Леголенд Німеччина.
Німецький "Леголенд"
(вхідні квитки) займає 140 га і розбитий на шість тематичних зон: "Міні-країна", "Лего-екстрім", "Країна пригод", "Королівство лицарів", "Місто Лего", "Уява". В "Мініленде" з деталей "Лего" в масштабі 1:20 відтворені райони Німеччини і її сусідів - Італії, Швейцарії та Голландії: Берлін, замок Нойшвайнштайн, Франкфурт, швабське село, мюнхенський аеропорт, Венеція та інші. Як тільки ми опинимося в парку Леголенд, нас зустрінуть захоплюючі і неймовірні атракціони, яких налічується близько сорока. Крім атракціонів, ви зможете поспостерігати за різними цікавими шоу, в яких беруть участь справжні артисти. У Леголенд ми зможемо взяти участь у різних змаганнях, які проходять в конструкторських студіях. Крім цього, на мить ми зможемо потрапити в джунглі або стати учасником лицарського турніру. Кожен день в парку проходять вистави лялькового театру і виступи клоунів. Ночівля на території Німеччини.

День 3 - Леголенд, Німеччина День 3 - Леголенд, Німеччина День 3 - Леголенд, Німеччина День 3 - Леголенд, Німеччина
День 4.

Париж - Ла Дефанс - река Сена - Нотр-Дам де парі (Собор Паризької Богоматері)

Сніданок. 
І от Вона- довгоочікувана Франція – країна вишуканих вин, високої моди, дорогих парфумів, красивих жінок і багатьох таємниць…. Ми направляємося в саме серце цієї загадки– чарівний Париж. Оглядова пішохідна екскурсія "Магія Парижа!". Париж стає рідним з першого погляду, з першого кроку його витертою бруківкою. Паризькі прогулянки заводять у минуле, в пам'ять серця, у потаємні куточки душі. Все, що ми знаємо з розкішних фільмів і книг, - все раптом оживає і наповнює серце трепетом! Франсуаза Саган, Коко Шанель, Джо Дассен, Бріджит Бардо. Готель де Віль, Лувр, Вандомська площа, Оперний театр. Продовжимо  наше  знайомство з Парижем в світі ароматів музею Fragonard. Французські парфуми — елітні і вишукані. І напевне, немає в світі такої жінки, яка б не мріяла мати хоча б одні.
Вільний час. Можливість самостійно побувати на Ейфелевій Вежі (вх. квитки).
"Магічне серце Парижу – Латинський Квартал"(21€/16€). Самі відомі місця Парижу- Собор Паризької Богоматері і Латинський квартал. Захоплююча подорож розпочнеться від знаменитого Собору Паризької Богоматері, свідка легендарних подій французької історії. Закінчимо нашу екскурсію на площі всіх закоханих, можна сказати головній площі відомого Латинського кварталу!!! 
“Таємниці річки Сена”(13€/10€). Прогулянка по таємничій Сені на кораблику.
Вечірня програма "Вогні нічного Парижа"(26€/18€), під час якої ми зможемо насолодитись красою Парижа в вечірньому вбранні ... Нас будуть підкорювати і захоплювати: велична Тріумфальна Арка, чарівництво моста Мірабо, Марсове поле, незрівнянні Єлисейські поля і оглядовий майданчик Трокадеро, район Ла Де Фанс, і в закінченні екскурсії нас зачарує неперевершена красуня - мерехтлива Ейфелева вежа. Поселення в готель. Ночівля.

День 4 - Париж - Ла Дефанс - река Сена - Нотр-Дам де парі (Собор Паризької Богоматері) День 4 - Париж - Ла Дефанс - река Сена - Нотр-Дам де парі (Собор Паризької Богоматері) День 4 - Париж - Ла Дефанс - река Сена - Нотр-Дам де парі (Собор Паризької Богоматері) День 4 - Париж - Ла Дефанс - река Сена - Нотр-Дам де парі (Собор Паризької Богоматері)
День 5.

Париж - Монмартр - Нормандія - Руан - Онфлер - Діснейленд

 Сніданок. Вільний час в Паріжі. Є можлівість відвідаті на вибір:
Діснейленд (23 € + вх. Квиток). Чарівний світ Дісней Парку відкриває перед нами свої двері і, переступивши його поріг - ми стаємо героями дивовижних пригод. Це світ дітей та дорослих - країна фантазій, країна відкриттів і першовідкривачів. Тут ми зможемо покататись в старовинному потязі залізницею, побачити героїв різних диснеївських мультфільмів, зануритися в атмосферу всесвітньо відомих казок. Зустрітися з вогнедихаючим драконом, здійснити політ на літаючому кораблі над нічним Лондоном, побувати в будинку знаменитого Робінзона Крузо на вершині дерева. Відвідування Дісней студії за дод. плату.
Або "Сентиментальна Нормандія" (68 € / 46 €). Нас чекає дивовижний за красою регіон - Нормандія. Тут все інше: архітектура іграшковіх містечок, як зі сторінок дитячих казок; Повітря, просоченням ароматом океану; кухня з найсвіжішіх морепродуктів, всесвітньо відомі сири. І пейзажі, від краси якіх захоплює подих. Відвідування історичної столице Нормандії - міста Руан. Старовинний Руан - найбільше нормандське місто. Екскурсія в Руанській собор и по історічніх місцях, пов'язаних з історією Жанни Д'Арк. Переїзд в романтичний Онфлер. Це Одне з найкрасівішіх міст краю з Дивовижний архітектурою, який зберіг свою красу практично в первинному вигляді. У містечку Величезна кількість майстерень і галерей, де можна поспостерігати за роботою майстрів. Дегустація кавальдос і сидру при бажанні. Під час дегустації ми дізнаємося про те, як проводитися першокласний нормандській сидр і оспіваній Ремарком кальвадос - гордість місцевих жителів. Такий кальвадос ми навряд чи Знайдемо в Парижі! Можливість пообідати в одному з місцевіх ресторанчіків. Довіль і Трувіль-їх часто називають братами-Близнюками. Хоча між ними немає нічого мпільного, окрім місту, який їх з'єднує. Трувіль- містечко Рибальське, бідне і веселе. Прогулянка по місту Трувіль-сюр-Мер і відвідуванняринку морепродуктів. Відвідування Довіля, який вважається найкращим морським курортом в Нормандії. Довіль був побудованій спеціально для того, щоб Паризька знать знайшла персональний курорт. Прогулянка по місту, вільний час для відвідування набережної, яка омивається Ла-Манш. День, проведений в Нормандії це -день, довжиною в життя. Повернення в Париж.
Вечірній “Легендарний Монмартр”(18€/13€). Найвідоміший пагорб Парижа, увінчаний короною - Секр Кер. Це місце народження геніїв, тут творили видатні люди Парижа. Життя Монмартра продовжує вирувати. Площа Тертр з сотнями мольбертів радо зустрічає всіх відвідувачів. Тут можна купити і забрати з собою маленький шматочок Парижа, зображений на полотні. Немає місця більш принадного і хвилюючого. Ночівля.
Нічне життя Франції. Відоме кабаре "Мулен Руж"(Час 23:00-130€) - барвисті костюми, яскраве пір'я, розкішні танцівниці, французький канкан, атмосфера свята і веселощів допоможуть Вам отримати заряд хорошого настрою і відчути Париж по-справжньому! Самостійне повернення в готель. Нічліг.

День 5 - Париж - Монмартр - Нормандія - Руан - Онфлер - Діснейленд День 5 - Париж - Монмартр - Нормандія - Руан - Онфлер - Діснейленд День 5 - Париж - Монмартр - Нормандія - Руан - Онфлер - Діснейленд День 5 - Париж - Монмартр - Нормандія - Руан - Онфлер - Діснейленд
День 6.

Версаль - Лувр

Сніданок. Виселення з готелю. Є можливість відвідати на вибір:
Запрошуємо відвідати оглядовий майданчик Монпарнас(18€/10€). 
Зможемо побачити Ейфелеву вежу з висоти пташиного польоту. Ось вона, красуня, як на долоні.
"Енциклопедія віків - Лувр"(26€+вх.квиток). Світ Мистецтва - світ геніїв, які залишили в дар людству великі шедеври. Лувр - один з найбагатших музеїв в світі. Тут можна годинами милуватися роботами Леонардо Да Вінчі, Рембрандта, Тиціана, Рафаеля .... Мона Ліза, Богиня Ніка, Венера Мілоська ....
Версаль. "Банти і діаманти"(30€+вхідний квиток).  «Світ, затримуючи подих, дивиться на Версаль, світ прихиляється перед його красою. І може бути все, що зробив Людовік не дарма, адже  інакше ми б не побачили раю на землі». Відвідання замку. Переїзд на нічліг. Ночівля у Франції. 

День 6 - Версаль - Лувр День 6 - Версаль - Лувр День 6 - Версаль - Лувр День 6 - Версаль - Лувр
День 7.

Страсбург - Європа-парк

Сніданок. Вільний час. Програми на вибір:
Столиця французької провінції Ельзас- Страсбург(18Є/10Є). Ельзас немов зійшов зі сторінок казки: будиночки з двосхилими дахами, побудовані з каменю і дерева, прикрашені квітами, на пічних трубах деяких з них звили гнізда лелеки. Пішохідна прогулянка по старому місту, острову, кварталу ремісників Petit de France, вузьких мальовничих переулочків, відвідування французького і німецького кварталів. Ми зануримося в незвичайну атмосферу двотисячолітнього міста. Широкі проспекти і вузькі вулички, невигадані історії та фантастичні легенди, паради і капітуляції, війна і мир - все змішалося в місті Страсбурзі. Місто прекрасне своїм неповторним Собором Нотр-Дам з дивно гармонійною площею навколо нього, каналами «малої Франції» з численними фахверковими будинками уздовж них, своїми мостами і ви в цьому переконаєтеся. Тут сліди багатьох відомих людей: Гутенберга, Моцарта, Кальвіна, мадам Тюссо, Луї Пастера. 
Або відвідування Парку розваг Europa Park(18Є+вхідний квиток). Європа-парк складається з тематичних регіонів, кожен з яких має свої атракціони. Ми з вами побуваємо в мальовничому замку Бальтазар в Німеччині, побачимо "Життя на сьомому небі" у Франції, насолоду від чашечки капучіно у тіні дерев і спробуємо справжню італійську піцу. Нас підкорить чарівність швейцарських Альп і політ на повітряній кулі. На справжньому альпійському експресі ми доберемося до тірольської водної дороги в Австрії, звідки попадемо в печеру гномів. А ось... чується переливчастий дзвін гітари ... і перед нами справжній танець фламенко нас запрошує Іспанія. Ще кілька кроків і: ласкаво просимо в стару добру Англію! Далі нас очікують вітряні млини, Пітер Пен і катання у кавових чашках - ми в Нідерландах! Найсмачніша країні Шоколандія запросить нас на шоколадне шоу. Нас чекає незабутній день. Ночівля в Німеччині. 

День 7 - Страсбург - Європа-парк День 7 - Страсбург - Європа-парк День 7 - Страсбург - Європа-парк День 7 - Страсбург - Європа-парк
День 8.

Мюнхен - Замок Нойшванштайн - Прага

Сніданок.
При бажанні всієї групи нас чекають Фантазії Короля Людвіга(18Є+вх.квитки). Замок Нойшванштайн ("Новий лебединий камінь")-це суміш найрізноманітніших архітектурних стилів і епох, це безкінечні зали і кімнати, що вражають своєю пишністю, це ілюзія, втілена в життя. 
Переїзд в столицю Баварії - місто Мюнхен. Екскурсія по місту. Нас запрошує "Німецький Рим" - місто з чудовою атмосферою гостинності, по якому хочеться блукати з ранку до вечора... Ніде в Німеччині так не оберігають народні традиції, як тут, і навіть національні костюми вдягають не тільки на свята... Мюнхен славиться дивовижною історією, архітектурними скарбами, всесвітньо відомим пивом, смаженими ковбасками і найбільшим в світі святом "Октоберфест". 
Можливо відвідати музеїй музей BMW
(доп оплата). 
Переїзд до Праги. Прогулянка на кораблику по Влтаві(30€/26€). Аперитиви, вечеря шведський стіл в супроводі цікавих розповідей. Ось вони незабутні миті в житті. Ночівля в Чехії. 

День 8 - Мюнхен - Замок Нойшванштайн - Прага День 8 - Мюнхен - Замок Нойшванштайн - Прага День 8 - Мюнхен - Замок Нойшванштайн - Прага День 8 - Мюнхен - Замок Нойшванштайн - Прага
День 9.

Прага - Величка - Львів

 Сніданок.
Ранкова екскурсія "Зустріч з Прагою". В лабіринтах маленьких вуличок ви поринете в таємничу атмосферу Старого міста: стародавня Порохова вежа, Становий театр, який пам'ятає ще Великого Моцарта; Каролінум - перший Празький університет, костел Діви Марії перед Тином. Староміська площа та Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші. Переїзд в Польщу.
Відвідання Соляні Копальні "Велічки"(18€ + вх.квиток). До речі, з їх відкриттям пов'язана одна гарна легенда .... Яка ...? Відповідь ви знайдете тільки тут! Це місце цікаве і тим, що тут зроблено все із солі: маленькі каплички і великі зали, чаруючий погляд підземні озера, всілякі скульптури, статуетки, фрески - ціле підземне місто!
А тепер - Вікторина!!! Переможе найвеселіше і допитливий!
Час прибуття до Львова орієнтовно 23:30 (залежить від проходження кордону).
До нових зустрічей!

День 9 - Прага - Величка - Львів День 9 - Прага - Величка - Львів День 9 - Прага - Величка - Львів День 9 - Прага - Величка - Львів
Бонусы
Тури для школярів (організованих груп)Бонуси для вчителя (старшого групи)
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ розповсюджується.

ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ:
• 
Безкоштовна вартість путівки
• Безкоштовне харчування при замовленні всієї групи
• Безкоштовні екскурсії при замовленні всієї групи
• Премія в размірі 10 € / дитина до 18 років.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• Проїзд маршрутом автобусом туркласу
• Супровід гіда-керівника маршрутом
• Проживання в готелях 3* зі сніданками.
• Екскурсійна програма
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти:
• Європа -парк вхідний квиток для дорослих – 43 євро
• для дітей до 12 років - 38 євро
• Леголенд вхідний квиток для дорослих – 43 євро
• для дітей до 12 років - 38 євро
• Дод. харчування - Напівпансіон за домовленістю
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
• Факультативні екскурсії
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
Консульський збір + Візовий Центр =35€ +23Є
• Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно договору про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року.
ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ.
• ПРИ ВІДМОВІ НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ.
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Одеса - Львів!
580 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Київ - Львів!
380 грн.
Послуга "І тут Я!" або "1+1". Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Я в курсі!". СМС та мейл інформування.
СМС і мейл оперативне інформування візового заявника, про вихід віз.
11 грн.
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Додаткова ніч у Львові. Кімнати окремого типу

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомістний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
з 29.12.17-10.01.18
200 грн.
200 грн.
230 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків на Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.
Індивідуальна екскурсія по Львову. Індивідуальна пішохідна екскурсія по Львову (3 години).
1-3 людини за екскурсію. Початок екскурсіїї на залізничному вокзалі.
300 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2017
Мы в социальных сетях: