Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Балтійські мотиви 
Стокгольм + Вільнюс,  Таллін і Рига!
Виїзд з Києва

Днів: 6
Київ - Вільнюс - Таллінн - Стокгольм - Рига - Юрмала - Київ
Естонія
Латвія
Литва
Швеція

Лютий '18

ДВ 13 09:30

Березень '18

8 08:30

Квітень '18

  8 09:30   17 08:30 МП 29 09:30

Травень '18

  8 09:30   20 08:30

Червень '18

  3 09:30   24 08:30

Липень '18

  14 08:30   21 08:30   28 09:30

Серпень '18

  5 09:30   19 06:30   20 09:30

Вересень '18

  2 08:30 СПО 22 08:30

Жовтень '18

  7 08:30   29 08:30

Грудень '18

СПО 9 08:30
ДВ−День Валентина
−8 березня
МП−Травневі свята
СПО−Спецпропозиція

Два нічліга на лайнері і  день прогулянок по Стокгольму!
Багато можливостей для шопінгу.
Екскурсія по Вільнюсу,  Таллінну, Стокгольму і Ризі у вартості туру !!!
Всього один нічний переїзд по дорозі додому!

День 1.

Київ

Ранковий виїзд з Києва.Південний термінал. Час виїзду буде вказано в інфолисті. Перетин кордонів.
Проїзд по Білорусії. Ночівля в Литві.

День 2.

Вільнюс - Таллінн

Сніданок.
Екскурсія «Побачення з Вільнюсом!» Костел Св. Анни - шедевр готики, костел Св. Петра і Павла- перлина бароко, Кафедральний собор - приклад класицизму, знаменита Гостра Брама, ворота каплиці Аушрос Вартай (XVI століття), замкова вежа Гедемінаса, монастирі кармелітів і місіонерів, палаци Огінських і Радзивіллів викликають захоплення своєю красою і неповторністю. Надають місту аромат середньовічної давнини маленькі старовинні будиночки, чарівні затишні вулички, приємні ресторанчики і романтичні набережні, звідки відкриваються чудові панорами міста.
"Середньовічний казковий замок - Тракай !!!"(21€+ вх. Квиток). Примітне і унікальне місто з чотирма озерами і безліччю острівців, які ваблять своєю красою. А між ними височить гордість міста і Литви, знаменитий середньовічний Тракайський замок! Єдиний замок на воді у всій Східній Європі, розкішні зали якого прикрашають вітражі і фрески, а місцевий музей гордо зберігає пам'ять про історію країни.  Переїзд в Таллін. Можливість відвідати пивоварню Beer House, часниковий ресторан , ресторани з середньовічною кухнею Peppersack, Kuldse Notsu Körts, "Old Hansa" (оплата по меню). Ночівля.

День 2 - Вільнюс - Таллінн День 2 - Вільнюс - Таллінн День 2 - Вільнюс - Таллінн День 2 - Вільнюс - Таллінн
День 3.

Таллінн

Сніданок.
Екскурсія «Лицар Балтійського моря - Таллінн». Таллінн захоплює гармонійним поєднанням старого і нового. Старе Місто - зачаровує середньовіччям, приваблює вузькими готичними будинками, флюгерами на них, черепичними дахами, і фортечною стіною з розсипом веж. Старе Місто Таллінна збереглось дуже добре і є пам'яткою старовини ЮНЕСКО. Старе місто ділиться на дві частини: Нижнє Місто, яке називають "будинком воску і льону" і Верхнє Місто - місто-лицар. 
Вільний час. Для бажаючих:
Автобусна екскурсія «Більше про Таллінн»(18€/10€). Під час екскурсії ми проїдемо поряд з цікавими районами міста: кварталом - Ротерманн, діловим районом city, побачимо дерев'яну архітектуру Таллінна початку 20-х століть. Прогуляємося по парку Кадріорг, побачимо діючу резиденцію Президента, відвідаємо знамените Співоче поле. Далі -прекрасний вид на затоку зі сходів дворянської садиби, де знімався фільм «Собака Баскервілів». Проїдемо колишнє олімпійське селище, адже в Таллінні проходила вітрильна олімпійська регатта, а ще вас чекає зупинка біля пам'ятника затонулого в кінці 19 століття броненосцю Русалка.
Екскурсія в знамениту Талліннську вежу «В гості до Товстої Маргарити»(10€/6€+ вх квиток). Таллінн - старовинне приморське місто, а вежа відігравала важливу захисну роль. Пропонуємо відправитися на цікаву екскурсію в Морський музей, розташований у вежі. Товста Маргарита - вежа з непростою долею. Тут знаходилися військовий склад, казарми і в'язниця. Також ми з вами піднімемося на гору вежі, де розташовані міні маяк і кафе-морозиво. А маленьким відвідувачам в ході екскурсії можна запропонувати помалювати на мурі.
«Таємниці міської Ратуші»(18€/10Є+вх.квиток). Таллінська ратуша - єдина збережена середньовічна ратуша в Північній Європі. Старенька-ратуша, розташована в серці Старого міста, гідно відзначила своє 600-річчя і отримала нагороду Культурної спадщини Європейського Союзу. Перед нами розкриється багато таємниць .... Хто і як керував старовинним містом, чим торгувало місто, як і за якими законами жили люди в старовину.
«Дегустація лікерів Талліна»(21€). На екскурсії ми дізнаємося, як багато в Талліні пов'язано з виготовленням різних звеселяючих і міцних напоїв! Як і де варили і пили пиво городяни, як виробляли горілку барони, і як, вже в минулому столітті з'явилися відомі всім естонські лікери. Лікер Старий Таллінн - Vana Tallinn. Їдеш в Таллінн? - привези пляшечку лікеру Старий Таллінн. Солодкий і міцний естонський лікер завоював загальну популярність і залишається одним із символів Естонії. Лікер Півень на пеньку - Kannu Kukk. Найстаріший і найбільш елітний естонський лікер, з'явившись більше 70 років тому, втіливши в собі старовинні традиції приготування лікерів. Лікер Вежа Кію - Kiiu Torn. Лікер проводиться з натуральних компонентів та має дивовижно приємний смак, що нам і належить оцінити. 
Відплиття в Стокгольм на поромі. Ресторани, магазини з вигідними цінами і  розваги чекають на нас. Ночівля на поромі.

День 3 - Таллінн День 3 - Таллінн День 3 - Таллінн День 3 - Таллінн
День 4.

Стокгольм

Сніданок на поромі (оплачується додатково). Прибуття до Стокгольму.
Стокгольм - столиця Швеції, відома не тільки своєю красою, але й тим, що є найбільшим містом в Скандинавії. Ми хотіли в казку ... і тому ми тут. Пішохідна екскурсія по центральній частині міста «Гамла Стан -серце Стокгольма». Звідки виникла назва Старе місто? Середньовічні вулички і площі тут мають особливу магію. Прогулюючись по ним, з головою зануримося в атмосферу унікальних і неповторних архітектурних споруд, соборів, пам'ятників і скульптур, які зберегли пам'ять про безліч історичних подій, таємниць і загадок, разючих історій і дивовижних фактів. Вільний час. Для бажаючих екскурсії на вибір:
Автобусна екскурсія з фотопаузами «Місто на воді - Стокгольм»(26€/21€). Королівський палац, набереженая озера Мелером, фото на тлі озера та Ратуші. Ми піднімемося на оглядовий майданчик, звідки відкриється панорамний вид на місто, побачимо будинок, в якому Нобель винайшов динаміт, Оперний театр на острові Юргарден, посольський квартал, зробимо чудові фотознімки.
«Стокгольмська Ратуша» (13€ + квиток). Це не тільки місце засідань уряду міста, але і місце проведення знаменитого Нобелівського банкету.
«Таємний Фрегат Vasa» (21€ + вхідний квиток). Нас чекає єдиний у світі зберігся до наших днів корабель 17-го століття. Він мав уособлювати гордість королівського флоту. Але.... Про це наша історія.
Відплиття порома зі Стокгольма в Таллінн. Ночівля на поромі.

День 4 - Стокгольм День 4 - Стокгольм День 4 - Стокгольм День 4 - Стокгольм
День 5.

Рига - Юрмала

Сніданок на поромі (оплачується додатково). Прибуття в Ригу.
Пішохідна екскурсія по столиці Латвії Ризі. Рига - одне із найзатишніших, старовинних міст Латвії, і найбільше в країнах Балтії. Місто-натхнення для творчих натур, центр відпочинку, розваг і шопінгу. Рига- місто доброї кави, джазу, маленьких смачних тістечок і стильних кафе. Під час пішохідної екскурсії по Старій Ризі, ми дізнаємося про що розповідають будинки та вулиці старого міста, познайомимося з багатьма архітектурними пам'ятками середньовіччя. Якщо захотім- продегустіруем Ризький бальзам (оплата по меню). У Ризі безліч затишних ресторанчиків.
Для бажаючих автобусна екскурсія по Ризі «Душевна Рига» (18Є/13Є). Найдушевніші розповіді про столицю Латвії. Рига-місто стародавнє йому більше 800 років. Район Спікері, Центральний ринок-найбільший критий ринок в Європі! Мости Риги і район Пардаугава. Стиль Модерн - вулиці в стилі модерн, які складаються з прекрасних фасадів будинків. (Пішохідна частина) Бульвари зі скверами -Еспланада і Верманського сад. 
«Місто музикантів і квітів - Юрмала»(26€/21€). Історія популярного міста-курорту починалася з рибальських хатин. Сьогодні Юрмала найпопулярніший курорт на березі Балтійського моря з незвичайною аурою прибережного містечка. Дерев'яна архітектура Юрмали - спогади про минуле в стилі модерн .... Ми прогуляємося по самим примітних місцях міста: пляж, концертний зал «Дзінтарі», парк Дзінтарі ...
«Таємниці мореплавців»(10€+вх.квиток). Один з кращих музеїв міста - історії Риги і мореплавства. Свій початок музей бере з приватної колекції лікаря Ніколауса фон Химзеля. Тут ми побачимо древні човни, прикраси і знаряддя праці, знайдені під час розкопок, численні карти і зображення Риги, статую Великого Крістапа, меч ката, дивовижний макет башти Святого Петра. Цікава Срібна колекція музею.
На місто спускається вечір. І нас чекає подорож у часі «Романтичні історії Риги»(10€/6€). На вуличках, які струмочками стікаються до Ратушній площі, лунає скрип колеса, іржання коней і вигуки торговців. Ми побачимо: богиню Долі, Будинок «замурованих», балкон Джульєтти у Глухого провулка, вуха царя Мідаса, маски церкви Святого Іоанна. Ми почуємо легенди про відьму-сороку, «ожівшем» шведському дерев'яному солдатику, відданого кохання, «страшний сон» ризького ката, пихатої Доротеї, ввічливому старця і примару лицаря.
23:00 
Нічний переїзд в Україну.

День 5 - Рига - Юрмала День 5 - Рига - Юрмала День 5 - Рига - Юрмала День 5 - Рига - Юрмала
День 6.

Київ

Час прибуття до Києва орієнтовно 20:00 (залежить від проходження кордону).
До нових зустрічей!

Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
На екскурсії поширюється знижка - 10%.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.
Знижка 10% на перші три екскурсії, оплачені до виїзду на групу не поширюється.
При бронюванні 4 і більше екскурсій, знижка 10% поширюється.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).  


Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• Проїзд по маршруту автобусом єврокласу
• Супровід гіда-організатора по маршруту
• Проживання в готелі 3* зі сніданками.
• Екскурсійна програма
• Проїзд в 4-х місній каюті економ - класу (Спальне місце) без вікна на нижній палубі БЕЗ сніданку.
На поромах Таллінн – Стокгольм,  Стокгольм  - Рига.
• У каютах: душ, туалет. Послуга по підселення тільки в жіночі або чоловічі каюти НЕ надається.
Додатково оплачується:
• Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти.
• факультативні екскурсії
• Доплата за розміщенням у каютах більш високого класу
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
Консульський збір 35 €.
Візовий центр 23 €.
• Крім категорії громадян, звільнених від оплати
• Консульського збору, згідно угоди про спрощення візового режиму:
• пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару
• до 21 року. Оплачується при кожній подачі.
• При відмові НЕ повертається.
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Одеса - Львів!
580 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Київ - Львів!
380 грн.
Послуга "І тут Я!" або "1+1". Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Додаткова ніч у Львові. Кімнати окремого типу

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
з 29.04.18-11.05.18
200 грн.
200 грн.
230 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків на Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.
Індивідуальна екскурсія по Львову. Індивідуальна пішохідна екскурсія по Львову (3 години).
1-3 людини за екскурсію. Початок екскурсіїї на залізничному вокзалі.
300 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: