Вибір року 2017
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Бог нагородив Словаччину чарівною природою, яка надихає і лікує ...

Канікули в Словаччині (дитячий тур)

Днів: 4
Львів - Попрад - Ясна - Татранська Ломниця - Кежмарок - Закопане - Буковина Татранаська - Львів
Польща
Словаччина
Угорщина

Березень '18

  29 08:30

Квітень '18

  7 08:30

Червень '18

  7 08:30   30 09:30

Жовтень '18

  25 06:30

Чудовий тур на вихідні Без нічних переїздів!

День 1.

Львів - Кошице - Попрад

Безкоштовний трансфер з зал. вокзалу на Термінал «А»
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А».
Можливість приєднання до групи в Стрию та Ужгороді. Перетин кордонів.
Нас запрошує друге за величиною місто Словаччини – Кошице. Маленький, але впертий струмочок, спускаючись з гір, створив форму та історію цього міста. Ми пішки прогуляємося по Старому місту.
Переїзд в Попрад. Місто Попрад- головне місто регіону Високі Татри. Попрад - відомий курорт Словаччини, який розташовується в долині між Високими і Низькими Татрами.
При бажанні групи відвідування Татранского аквапарку "АКВАСІТІ" в Попраді (розташований на джерелі з термальною водою і у всіх басейнах використовується тільки термальна вода) (вх. квитки опл. дод.).
Ночівля на території Словаччини (район Попраду).

День 1 - Львів - Кошице - Попрад День 1 - Львів - Кошице - Попрад День 1 - Львів - Кошице - Попрад День 1 - Львів - Кошице - Попрад
День 2.

високі Татри - Татранська Ломніца

Сніданок. Вільний час в Попраді. Для бажаючих:
Трансфер для катання на лижах в Татранську Ломніцу (10€ + вх. Квитки). (В зимовий період часу).
Гірськолижний курорт Татранська Ломніца - один з найпопулярніших і відомих у Словаччині. Схили Високих Татр здатні задовольнити побажання, як досвідчених лижників, так і початківців. Курорт розділений на два райони катання: Скальнате Плесо - для підготовлених і Ями - для початківців. Є траси для катання на сноуборді і на Тобогані, а також на санках (вх.квитки). У тому випадку, якщо ви не лижник і не сноубордист, то і вам знайдеться заняття до душі, нудьгувати точно не доведеться - ми можемо поїхати на невеличку екскурсію
«Високі Татри. Знайомство»(16€+вх.квитки). Татранська Ломніца, Старий Смоковец, Спішський замок, Кежмарок, Nestville Park. Природа, фото, дегустація словацького віскі і купальні - коротка програма нашого дня. Почнемо з гірськолижного курорту Татранська Ломніца розташованого в Високих Татрах. Історичним центром курортної зони вважається район Старий Смоковець, головним історичним символом якого більше семи століть залишається Спішський замок. Він був побудований в 13 столітті і довгі роки захищав місцевих жителів від численних завойовників, не дивлячись на те, що будівництво не вдалося зберегтися до наших днів повністю, вона все одно виглядає дуже ефектно і переконливо. Переїзд в Кежмарок. Затишне і цікаве містечко залишить у нас тільки позитивні емоції. А тепер - ми в невеликому селищі Hniezdne. Тут знаходиться Nestville Park. Це більше, ніж винокурня, крім дегустації першого словацького віскі, тут можна ознайомитися з історичними ремеслами.
А тепер для всіх… релакс ... в купальному комплексі Врбов. Тут ми знайдемо справжню геотермальну воду, яка вважається однією з найкращих мінеральних вод у Європі з вмістом важливих мінеральних речовин (вх. квиток).
Сьогодні була чудова прогулянка з легким релаксом і закінчити день можна вечерею в cловацькій колибі (трансфер 10Є+по меню). Мисливські трофеї, брязкальця на стінах, старовинні каміни, дерев'яні стіни і столи. Душевна атмосфера і смачна кухня не залишать байдужим нікого.
Ночівля на території Словаччини (район Попраду).

День 2 - високі Татри - Татранська Ломніца День 2 - високі Татри - Татранська Ломніца День 2 - високі Татри - Татранська Ломніца День 2 - високі Татри - Татранська Ломніца
День 3.

низькі Татри - ясна - Бешеньова

Сніданок. Вільний час в Попраді. Для бажаючих:
Трансфер для катання на лижах в Ясну (10€ + вх. квитки). (В зимову пору року). Запрошуємо підкорити вершини Низьких Татр - катання в Ясна - одному з кращих гірськолижних курортів Демянівської долини. Курорт розташований біля підніжжя північних схилів гори Хопок на території національного парку. Люксові лижні і бігові траси, 5 канатних доріг, 14 лижних підйомників, 1 фунікулер, прокат інвентарю, лижний сервіс(вх.квитки).
Для тих, хто не катається на лижах екскурсія «Низькі Татри. Чудова прогулянка» (16€+вх квитки). Гори, фортеці і старовинні містечка чекають нас сьогодні. Курорт Ясна є відмінним місцем для проведення відпочинку. Ліптовський Мікулаш. Місто розкинулося на березі найчистішого озера Ліптовська Мара - і оточений лісом. Більш мальовниче місце для відпочинку й уявити неможливо. Старовинне містечко Ружомберок- один з найвідоміших гірськолижних курортів Словаччини. Чутковська долина - це один з вхідних воріт в Національний парк Велька-Фатри, її оточують прекрасні ліси, а по її умовної середині протікає однойменний потік. Ми погуляємо, побачимо симпатичну капличку, пекарню, магазин сувенірів. А ще тут є канатний адреналіновий «спуск» через долину довжиною 210 метрів.
Можливо відвідати Демяновські печери (10+вх квиток) - дивовижний підземний лабіринт. У Словаччині природа гідна захоплення. Існує Печера Свободи і Крижана печера. Ми відвідаємо печеру Свободи. Тут ніби попрацював невідомий дизайнер. Озера з назвами: Смарагдове, Золоте, Чудове озеро і Водної лілій.
І на завершення для тих, хто катався на лижах, або відвідував екскурсію -релакс в купальному комплексі «Татраландія» (вхідний квиток). В бассейнах с термальной, морской и обычной водой с температурой до 36°C дети могут вдоволь порезвиться, а их родители — расслабиться. Благодаря своему химическому составу термальная вода аквапарка оказывает благоприятное воздействие на опорно-двигательный аппарат и дыхательную систему человека. Возможность поужинать (доп оплата).
Або Вечірня програма «Ждярський кулиг» (23€)! Сани, запряжені кіньми, лісова галявина і вечеря з вином і смаженими ковбасками на вогні - казкове завершення дня!!!
Ночівля в Словаччині (Район Попраду).

День 3 - низькі Татри - ясна - Бешеньова День 3 - низькі Татри - ясна - Бешеньова День 3 - низькі Татри - ясна - Бешеньова День 3 - низькі Татри - ясна - Бешеньова
День 4.

Закопане - Львів

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд до столиці польських Татр - Закопане. Місто приваблює неповторною атмосферою. У Закопане - чудова природа, колорит гуральского фольклору і широкий вибір розваг !!! Для бажаючих екскурсія по Закопане (10€). Центр Закопане - вулиця Крупувки (Krupowki) - все крутиться навколо неї: національні ресторанчики - колиби, палатки з сувенірами, брички запряжені кіньми, які в екстравагантній формі познайомлять з дерев'яною архітектурою міста. Рекомендуємо відвідати ідеальне місце для відпочинку - водний комплекс Терма Буковина Татранська (18€+вх. квиток): дитячі майданчики, гірки, сауни, парні і 12 басейнів з хвилями і течіями - наповнені водою з термальних джерел, температура якої 28-36 ° С.
Під гуральські акорди обід в національній гуральській колибі (оплата по меню). Виїзд в Україну.
Час прибуття до Львова орієнтовно 24:00 (залежить від проходження кордону).
Переїзд на поїзди на залізничний вокзал м.Львова. До нових зустрічей!

День 4 - Закопане - Львів День 4 - Закопане - Львів День 4 - Закопане - Львів День 4 - Закопане - Львів
Бонусы
Тури для школярів (організованих груп)Бонуси для вчителя (старшого групи)
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ розповсюджується.

ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ:
• 
Безкоштовна вартість путівки
• Безкоштовне харчування при замовленні всієї групи
• Безкоштовні екскурсії при замовленні всієї групи
• Премія в размірі 10 € / дитина до 18 років.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• Проїзд по маршруту автобусом єврокласу
• Супровід гіда-організатора по маршруту
• Проживання по маршруту в готелі 3* зі сніданками.
• Екскурсійна програма
Додатково оплачується:
• Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти.
• Факультативні екскурсії.
• Рекомендовані програми.
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
• City tax (міський податок) в Словаччині від 1,5 євро/особа/ніч
Консульський збір 35 € + 16 € call-centre.
• Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно договору про спрощення візового режиму. Пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року.
КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ.
У РАЗІ ВІДМОВИ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ.
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1". Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків на Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.
Додаткова ніч у Львові. Кімнати окремого типу

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
28.04.18 - 11.05.18
22.08.18 - 28.08.18
200 грн.
200 грн.
230 грн.
Індивідуальна екскурсія по Львову. Індивідуальна пішохідна екскурсія по Львову (3 години).
1-3 людини за екскурсію. Початок екскурсіїї на залізничному вокзалі.
300 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Одеса - Львів!
580 грн.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Трансфер: Одеса - Київ - Львів.
Проїзд: Київ - Львів!
380 грн.

Запрос на
получение анкеты

Версія для
друку

Вверх

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2018
Мы в социальных сетях: